Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

26. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 Ahoj holky, já mám sice svatbu už 11.6., ale ráda bych se přidala do diskuse. Terezko, v jakém salonu prodávají šaty za cenu půjčení? Já jsem zatím oběhla Natali (tam jsi, koukám, byla také), Andělské studio, Kleinod a Berenike. Vůbec se ale nemůžu rozhodnout, asi jsem ještě nenarazila na ty pravé. A motylkovi, můžu vědět, ve kterém salonu jsi koupila? Už mě jich moc nenapadá, ještě se chystám na Adinu a Nevěstu.
13. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
 spartykaty: jeste jsme se nikam neupsali, spise stale zvazujeme kde. Historicke objekty vedou. emoticon Snad po vanocich uz bude rozhodnuto. emoticon
Zrovna vcera jsem znovu slysela 26teho, nechapave jsem slozila hlavu do dlani a neverila svym usim...
Ja ale obcas spletu levou s pravou, tak jsme si asi kvit. emoticon Kdyz ridi a pta se kam odbocit hlavne.
motylkovi: tak to jsem rada, ze nejsem sama, ja uz to opakovala tolikrat, ze 25.6, a ne 26.... ale ne a ne si to zapamatovat...
Pokud nam nedorazi hoste na svatbu o den pozdeji, tak asi je to vpohode. Nastesti lidem rika, ze je to v sobotu, tak ti co se podivaji do kalendare ho hned opravuji. emoticon
14. pro 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
Registrovala se 23. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Pavilon Grebovka-Havlíčkovy Sady, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
Registrovala se 23. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha - západ.
 ptjj: ahoj klidně se přidej, budeme rádyemoticon Ano, jak jsi poznala byla jsem v natali, pak jsem byla ve venesis, tam se mi zatím jedny šaty moc líbí-doporčučuji, je to na praze 3, dvě stanice tram z hlavního nádraží. Taky se chastám do andělsakého, adiny a do klenoidu. Berenike neznám, juknu na net emoticon Dnes jedeme do jinočan, studio agnes, paní má právě jen šaty na prodej, cena od 4 do 7,5 tis, což je super, tak jsem zvědavá. Jestli chceš, tak jukni na net: www.svatbyahostiny.cz ale paní říkala, že jich má mnohem víc jen nejsou na netu. Tak se prostě podíváme a uvidímeemoticon
PS: 11.6. jsem chtěla taky, ale na místě kde se bereeme, v ten den neoddávali, tak jsme to museli posunout na 25.6. emoticon
pak jestli chceš, tak ještě jukni na : www.magiquemoment.cz a www.svatebni-saty-studiobrigit.cz ale jak jsem zjistila, stejně to chce tam zajít a zkoušet a zkoušet, na fotkách vypadají ty šaty úplně jinak než na sobě. Tak moc držím palce, at najdeš ty pravé, já jsem taky ještě na cestě hledání emoticon
14. pro 2010 v 07:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
Registrovala se 8. října 2010 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
Registrovala se 8. října 2010 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj, šaty jsem koupila v Ostravě, což je asi pro mnohé z Vás daleko. Vložila jsem fotku, tak můžete kouknout..
15. pro 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 7 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 7 přátel. Region Příbram.
 motylkovi: šatičky jsou sice jednoduché, ale krásné a moc ti sluší emoticon
Já právě přemýšlím nad závojem, jestli si ho vzít nebo ne. Jak jste na tom vy? Budete mít závoj?
15. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Mysločovice, Region Zlín
 spartykaty: já určitě závoj ano. Protože co jsem zkoušela šaty bez závoje, tak byly hezké, ale závoj tomu dodal hned jiný vzhled a bylo to super. A jak já říkám - nevěsta bez závoje není pro mě nevěsta emoticon Ale vždy to záleží na každém, jak se rozhodne a jak se v tom bude cítit.
15. pro 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 když já bych chtěla korunku a pořád nevím, jak to bude vypadat se závojem, jestli to nebude přeplácaný emoticon
15. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 já taky závoj zvažuju, ale počkám, až budu mít šaty. Pak si ho bud koupím nebo půjčím a domluvím se s kadeřnicí, co a jak a uvidíme, jak to dopadne. Ale ráda bych závoj mělaemoticon Souhlasím, že se závojem je hned ze šlečny pravá něvěsta a kam jinam si člověk může vzít závoj, když ne na svatbu emoticon
já bych zase ráda čelenku do vlasů a taky se bojím, aby to nebylo přeplácaný...tak prostě uvidím, až to dám všechno dohromady a pak se rozhodnu co bude nejlepší emoticon
15. pro 2010 ve 21:24  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
 Holky, tak korunky či čelenky bych se vůbec nebála. Taky budu mít takovou kombinaci a vím, že to vypadá dobře. Ale určitě zkoušku to chce emoticon
15. pro 2010 ve 22:27  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
Registrovala se 23. července 2009 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Benešov.
    Kostelec nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
Registrovala se 23. července 2009 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Benešov.
 Ahoj holky. Také se přidávám k tomuto termínu :o). Sháním fotografa či fotografku nemáte nějaký tip?
15. pro 2010 ve 23:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 Tak kamarádka mi půjčí závoj, tak to vyzkouším a uvidímeemoticon
Ahoj simculka vítej mezi námi emoticon S fotografem bych ti moc ráda pomola, ale bohužel o žádném nevím emoticon A kdepak budete mít svatbu?
15. pro 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 Já jsem si koupila závoj včera emoticon a už se těším až mi dorazí domůůůů emoticon.
Svatbu bychom měli mít v Kostelci nad černými lesy už máme zarezervovaný i termín. Teď sháním fotografa a místo svatební hostiny, ale přiznám se, že ten fotograf mě momentálně znervozňuje uplně nejvíc. Hlavně ty ceny emoticon . Ale moc děkuju emoticon
15. pro 2010 ve 23:43  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 jj ty ceny jsou fakt šílený emoticon ale držim ti palečky, ať seženeš nějakého za rozumnou cenu. Já měla na fotografku štěstí, kolegyně z práce mi doporučila kamarádku, která fotí fakt nádherně emoticon
16. pro 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 Tak to je skvělé. Já bych brala i někoho známeho kdo dobře fotí, ale bohužel ve svém okolí nikoho takového nemám emoticon
16. pro 2010 v 00:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
 já bych ráda závoj měla. Záleží jak půjde k šatům a jaký účes si nakonec vyberu. Líbí se mi dlouhé závoje. Zkoušela jsem si jich pár a ke každým šatům se hodil jiný - k jednodušším s krajkou, ke krajkovým šatům jednoduchý závoj, apod.
16. pro 2010 ve 04:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 princezna_kp: souhlasím, ke každým šatům jde jiný závoj. Doufám, že si brzo vyberu šaty a pak už budu ladit závoj a doplnky. Mám na netu vybranou soupravu šperků (včetně korunky), tak ted jen, aby se hodila k těm šatům, který si snad brzo najdu emoticon
simculka: taky tě vítám mezi námi. O hledání fotografa vím své. Napsala jsem snad deseti a všichni měli plno. A ty ceny... o tom mi nemusíš mluvit, je to děs. Já už byla tak zoufalá, že nemůžu nikoho najít, že jsem nakonec šla i s cenou nahoru. Ale nakonec jsem našla super fotografku, která fotí přesně podle mých představ. Takže jsem spokojená a cena docela ujde, sice je vyšší (7900), ale zase budeme mít krásný fotky na celý život. Já bych ti ráda dala kontakty na nějaké fotografy, ale většina z nich fotí hlavně v praze a nevím, jakou cenovou představu máš. Ty co byli volný, ale já je nakonec odmítla, mají ceny cca kolem 9 tisíc...
16. pro 2010 v 07:26  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 @tereza82 Ahojky :o). Dostala jsem nabídku od jednoho úžasného fotografa za 6 hodin focení 7000,- což mi nepříjde tak hrozné, ale můj přítel má trochu jiné představy :o(. Ještě budu hledat a snad se mi podaří. Já bych hlavně chtěla někoho jen tak na 3 hodiny, ale ona většina těch fotografů tak krátký čas v hlavní sezoně nefotí, což se dá pochopit. Tak držte pěstičky emoticon ať se mi to podaří.
S těmi závoji máte pravdu asi jsem se trochu unáhlila emoticon , ale nějak se nedalo odolat. Šperky už také mám, dostala jsem je letos od přítele k výročí a jsou krásné. Vyfotím je a dám na profil emoticon .
16. pro 2010 v 11:31  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 simculka: určitě vyfot, ráda se podívám emoticon co se toho fotografa týče, tak za 6 hodin je to dobrá cena, já mám za 6 hodin 7900,- . Chápu že přítel by asi raději za méně peněz, ale obávám se, že to neseženeš a když jo, tak to nebudou hezký fotky. No budu držet palce. Já osobně raději ušetřím jinde a přidám si na fotkách emoticon Vyfot i ten závoj. A jaký budeš mít šaty?
16. pro 2010 v 11:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 Musím se ještě pokusit přítele umluvit, protože z tohoto fotografa jsem nadšená, ještě aby měl taky ten termín volný emoticon.
Právě proto jsem psala, že jsem se s závojem trochu unáhlila, ještě jsem nezkoušela žádné šaty, ale na netu jsem našla krásný závoj, dlouhy 2,5 m emoticon. V nejhorším jej přenechám jiné nevěstě, ale uznejte, že za 130 korun by byla blbost ho nekoupit emoticon a navíc je úplně nový emoticon.
16. pro 2010 ve 12:56  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepiny
1
Registrovala se 14. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
pepiny
1
Registrovala se 14. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
 @simculka

A je to ten fotograf z Čerčan..? Ty jo takovej závoj taky chci a doufám, že ho seženu...dlouhej....a s takovym krajkovym lemováním jak mají u šatů od pronovias.....Jéééé si ho zamlouvám estli náááhodou by jsi ho nechtěla...A kde jsi ho sehnala..? Snad ho taky někde seženu...emoticon
16. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 simculka za 130 kč, tak to je super cena, to bych ho taky hnedka koupila emoticon
16. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 no právě emoticon, to se vážně nedalo odolat a je moc moc krásnej emoticon
16. pro 2010 ve 13:06  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 @pepiny na aurku. No krajku nemá, je jen jednoduchej, ale myslím, že kdo je alespoň trošilinku šikovnej dokáže ji tam našít. Je teprve na cestě domu, hned jak dorazí vyfotím a dám na profil emoticon. Samozřejmě, když bych ho přenechávala si první v seznamu emoticon. Holky a jaký budete mít šaty? Už jste zkoušely? Já ještě ne a docela se toho bojím, ale představu mám.
16. pro 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepiny
1
fotoportrét
fotoportrét
pepiny
1
 No tak to se těším...Včera jsem zrovna chtěla jít zkoušet...plácala sem se sněhem přez celý město a pak když sem došla do jedný...byla to svatební agentura-zavřeno....a druhá pujčovna taky zavřeno...Tak sem z toho byla špatná...Ale večer jsem právě narazila na netu na šaty na prodej, který vyjdou stejně jako kdybych si je pujčila...Ale je to až v Ostravě...Ale pojedu tam některý víkend v lednu...a koupim si je...maj tam i možnost, že je od tebe pak odkoupí nazpět za 50%...což je úplně perfektní, pokud bych je neprodala sama...vezmou je zpět a za krásný šaty dám třeba nakonec jen 3000Kč..Mám je ve fotoblogu...3mý favoriti, tak uvidim které mi seknou nejvíc emoticon.Doufám, že mi teda nic neuniklo a že to tak je...Už se na to těším ale zároveň bojim bojim, že budu muset zkoušet do aleluja a budu cvičit trpělivost...
16. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
 @pepiny jojo, ten salon v Ostravě znám, ale nemají tam moc šatů na vyzkoušení..ale ty ceny jsou perfektní
16. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 simculka: tak za 130 je to teda fakt super cena, to souhlasím. Určitě nejdřív tomu fotografovi napiš a když bude mít volno, tak pak přemlouvej přítele. Já takhle byla nadšená asi z 5ti fotografů a všichni měli plno...
Taky bych ráda dlouhý závoj, uvidíme, až si vyberu šaty, jaký mi nabídnou v salonu. jsem zvědavá, trochu víc tíhnu k šatům šampan, čistě bílá mi tak moc nesedne, tak uvidíme...do konce roku chci jít do andělského svatebního studia, mají tam akci všechny šaty za 6900 a ještě vyprodávají staré kolekce za cenu půjčení, tak jsem hooodně zvědavá emoticon
16. pro 2010 v 15:04  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 @pepiny a myslíš, že by jsi mi mohla poslat odkaz na stránky toho salonu se šatama? emoticon díky moc emoticon
16. pro 2010 v 16:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 @tereza82 no zatím všem fotografům rozesílám e-maily s dotazem a čekám emoticon a doufám, že to vyjde emoticon.
Já závoj možná opravdu v lednu nabídnu dál, protože taky hodně záleží na účesu a já tak trochu počítám s tím, že vlasy budu mít rozpuštěné a tam by nebylo asi pro závoj místo, ale ještě uvidím.
Holky a řešili jste už třeba hudbu na obřad? Někaký typ?
16. pro 2010 v 16:35  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 O hudbě už jsem přemýšlela a zatim se mi líbí dvě písničky, první je od Leonarda Cohena - Hallelujah, ale bez textu jen melodie hraná na piano a ta druhá je od U2 - with or without you. A dál fakt nevim, ani nevim kolik těch písniček má bejt, nevíte to náhodou některá?
16. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
simculka (30 r.)
3
 @spartykaty bohužel nevím kolik jich má být, tuhle informaci bych měla mít po novém roce. Jinak mě se zatím líbí riwer folow in you jestli znáte, na piáno a je úžsná. ale co dál použít právě taky netuším emoticon
16. pro 2010 v 17:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš