Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

26. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 7 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 7 přátel. Region Příbram.
 Ahoj holky, začaly i hodně vypadávat vlasy nevíte co s tím? už jsem zkoušela šampony, prášky a nic :o(
9. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zkus Biosil, mě pomohl emoticon
11. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koblih26
1
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
koblih26
1
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Bruntál.
 Ahojky holky , taky se k vám přidávámemoticon
12. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisa001 (35 r.)
Registrovala se 28. října 2010 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sisa001 (35 r.)
Registrovala se 28. října 2010 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj koblihu, vítám tě.-) tak povídej přeháněj, kde to bude? Co už máš připraveno.-)?
13. lis 2010 v 08:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 Ahoj holky
mischa.b: děkuju vyzkouším ho :o)
Ahoj koblih26, taky tě tu vítám emoticon

Tak já se Vám musím pochlubit, že už mám svatební šaty :o))) V úterý si pro ně jedu, tak je pak hnedka hodim do alba. Jinak už začínám tak nějak tvořit oznámka, tak jsem zvědavá jak dopadnou :o)
13. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koblih26
1
fotoportrét
fotoportrét
koblih26
1
 Ahojkyemoticon tak svatba bude v Loděnici u Opavy. Už mám koupené šaty, máme i fotografa, kameramana. Prstýnky a oznámka začneme řešit asi až po Novém roce. Jak jste na tom vy s přípravami?
13. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
 My budeme mít v Olomouci v altánku,fotograf, oběd a místo na oslavu zajištěno, šaty času dost emoticon Zatím vybírám na netu...
13. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Mysločovice, Region Zlín
 Ajoj.
Tak já se k tomu datu taky hlásím emoticon
Jinak máme už zajištěný sál, jídlo, fotografa, kameramana, hudbu, cukroví, svědky emoticon, auto pro nevěstu a ženicha a předběžně mám i kadeřnici, nehty a make-up.
Ostatní řešíme průběžně. Jen netuším, jak vyřešíme prstýnky, protože by jsme chtěli si nechat udělat podle vlastního návrhu. Nevíte náhodou některá, kdo je na to šikovný? Zlín a okolí....
13. lis 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 ahoj holky, tak se nám to tu pěkně plní :o) To je fajn :o)
smisekivuska: můžu se zeptat na kolik Vás vyjde kameraman?
14. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
 spartykaty: Mělo by to být kolem 5500 Kč, ono je to možná dost, ale vím, že mi udělá super video, protože on to umí. A né každý říká, že chce video ze svatby, ale já si myslím, že je to fajn věc. I když třeba osobně se taky nerada fotím a tak, ale chci mít vzpomínky. Takže když už jednou taková akce, tak si to raděj zaplatím a vím, že to bude fakt stát za to emoticon
15. lis 2010 v 15:21  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
Registrovala se 23. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha - západ.
    Pavilon Grebovka-Havlíčkovy Sady, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
Registrovala se 23. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha - západ.
 koblih26: taky tě vítám nevěstoemoticon
spartykaty: jé ty už máš šaty? Super se těším, až si je sem dáš.
Já čekám, až se mi za 2 týdny vrátí kamarádka z bali a pak se na to taky vrhnem. Zítra mám sraz s fotografkou a ve čt s jiným fotografem, tak uvidím, jaké ceny mi nabídnou. A do toho mi z restaurace přišel návrh na menu, tak vybíráme jídlo a řešíme ceny.
Už jsem si domluvila cukroví a dort (ten pak už jen dovyberu jak bude vypadat).
15. lis 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
Registrovala se 8. října 2010 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
Registrovala se 8. října 2010 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj, taky se přidávám ke stejnému termínu..
18. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 Ahoj holky, mám nějakej zasekanej počítač a nejdou mi dávat fotky, ale hnedka až to půjde je semka dám :o)
tereza82: tak co fotografové, vybrala sis?
motylkovi: tak tě tu vítám :o) jak si daleko s přípravmi?
18. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janabos
Registrovala se 6. září 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
janabos
    Region Příbram
 Ahoj holky,
tak to mám radost z tohohle tématu! Přidávám se, taky se budeme brát 25.6. na rok přesně od zásnubemoticon
Koukám, že plánování se rozjíždí, ani se nanadějeme a bude to tady!!!
Ještě aby vyšlo počasí, budeme to mít venku!!!!
18. lis 2010 ve 12:45  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 ahoj janabos, tak tě tu vítám :o) neboj určitě bude krásně emoticon a kde máte svatbu?
18. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
 ahoj..no, máme fotografa, místo obřadu a hostiny..a pak hlavu plnou představ emoticon
18. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janabos
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
janabos
    Region Příbram
 je to super, z nás všech se stane ve stejný den mladá paní emoticon
Svatbu plánujeme mít na zahradě, máme vybraný nádherný mlýn, kde bysme chtěli mít vše takže počasí je důležité.
Ale ted jen doufám, že to místo vyjde, máme nějaké komplikace!
myslím, že je nejvyšší čas vybírat šaty, byla jsem v Andělském svat. studiu na Plzeňské v Praze a z mých vybraným 3 šatů měli jedny už zarezervované a to jsem si myslela, že jsem blázen, když už obcházím salonyemoticon
Holky, jka to která z vás plánuje....
18. lis 2010 v 15:23  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
    Mysločovice, Region Zlín
 janabos: já byla zkoušet šaty asi před měsícem a to jsem si myslela, že když v červnu, tak to jdu moc brzo. A to mi paní řekla, že jdu akorát. Že holky už týden přede mnou přišli zkoušet a zamlouvat šaty na září příští rok emoticon
18. lis 2010 v 16:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 jj s těma šatama je to mazec, já si nejdřív taky myslela, že se na ně půjdu podívat až po novém roce, ale naštěstí mě kamarádka vyvedla včas z omylu :o))
18. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 Ahoj holky emoticon vítám nové nevěsty
tak dneska jsem se sešla s druhým fotografem a jsem fakt na vážkách, nevím koho si vybrat. Fotografka má krásný fotky, živí se tím, takže ví co a jak a za 6 hodin práce chce 8500, fotograf má fotky nádherný, přesně to, co bych chtěla, jenže se tím neživí, má to jen jako koníčka, takže o tom mluvil jako že je mu jedno jedno nějakou svatbu nafotí nebo ne a navíc chce za 7 hodin 9 tis...tak fakt nevím...
příští týden už se snad konečně dostaneme na matriku, abysme oficiálně splnili papírové formality. Řekly my paní, že máme přijít do konce roku, jenže mají jen po a st a nám do toho vždycky něco vleze-teď zrovna nemoci...tak snad se to příští týden konečně povede.
Co se šatů týče, tak už netrpělivě čekám na kamarádku, až se vrátí z Bali a půjdem taky na šaty. Jelikož mi půjde za svědka, tak se aspon může podívat na šaty na sebe a můžem to obě zkoušet najenou, zda k sobě budem ladit emoticonTeď se musíme už vrhnout na svatební oznámení, abysme ho mohli rozdávat pod stromečkem emoticon
Předevčírem mi přišel e-mail s návrhem menu z pizzerie, kde budeme mít hostinu, tak ybíráme svatební chody a následný raut. Mají hezký a veliký výběr. Tak už jsem tam předběžně vybrala co bych ráda, a ted bojuju s tím kolik porcí objednat na raut, aby toho nebylo málo a zase né moc...nechám to zatím cca a upřesním to, až mi lidi potvrdí zda přijdou a kolik...
tak to je zatím z příprav vše emoticon
Mějte se krásně aplánujte a pište. Ahoj.
18. lis 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 táák konečně mě počítač zase začal poslouchat, takže šatičky už jsou v albu :o))
Dneska mi psala kamarádka a doporučila mi svou kamarádku jako fotografku, sice se tím taky neživý, ale fotky má úžasné, takže do toho asi půjdem :o) jen jsem zvědavá na tu cenu, ale snad to tolik nebude :o)
18. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 spartykaty: krásný šaty a super vlečka emoticon Už se těším na fotky se svatby, budeš krásná nevěsta. Snad si taky vyberu...to jsem zvědavá, jak pořídíš s tou fotografkou, ty ceny jsou mazec. Původně jsem chtěla za fotky dát max 6 tis a už jsem na 8-9...síla, ale zase si říkám, že fotky jsou napořád a bude to to jediný, co pak budem všem ukazovat, tak aat aspon stojí za to.
18. lis 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 tereza82: moc ti děkuji :o) neboj taky určitě najdeš ty svoje nejkrásnější šaty :o)
Je to fakt fotky jsou důležitý!!! Jen doufám, že mi se vejdem alespoň do těch 5 tisíc.
18. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
fotoportrét
fotoportrét
motylkovi
3
 Ahoj. My taky dlouho řešili fotografa a ceny. Nakonec máme profesionála a cena je na náš rozpočet celkem vysoká..ale jak říkáte, fotky zůstanou.
Myslím si ale, že nezáleží zda fotí profesionál nebo někdo jen ze záliby, záleží na tom, jak se jejich fotky líbí Vám, Vy na ně budete koukat, radovat se z nich, ukazovat známým.
spartykaty: šaty ti moc sluší. Já šaty zatím nemám, ale asi si je nechám šít.
22. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 Ahoj holky, tak dneska se konečně chystáme na matriku podat oficiálně papíry. Tak nějak začínám být trochu nervozní, najednou to bude oficiální...
motylkovi: a koho máte za fotografa? Já jsem se ještě nerozhodla koho si vyberu, ale asi si vezmu tu profi fotografku. Přece jen chci někoho kdo mi řekne kam si mám stoupnout, jak se zatvářit a kam se podívat. Je to příjemná ženská a nakonec je to teochu levnější, než ten druhý fotograf. I když i tak je to teda pálka.
Všechno vybírám sama, přítel se toho neúčastní, tak je to všechno na mě. Budu ráda, když ho dostanu na zkoušku jeho obleku a vybrat si prstýnky. Svatbu chce ,ale spíš jen kvůli mě. Na jednu stranu je to fajn, že si to můžu vybrat podle sebe, na druhou mě to mrzí.
Spíš mě teda štve, že když na to tam koukám, tak to jsou pálky, najednou je to taková hromada peněz, že už ted se nevejdu do rozpočtu a to "šetřím" kde můžu. Jak jste na tom vy?
22. lis 2010 ve 14:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veric
Registrovala se 21. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
veric
Registrovala se 21. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky s přítelem se take budeme brat tento den.... emoticon uz se moc tesim !!!!
22. lis 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 motylkovi: moc děkuju, taky jsem si je chtěla nechat ušít, někdy vyjde to mnohem levněji než půjčení.
veric: tak tě mezi nám vítám emoticon
tereza82: tak co jak jste dopadli na matrice? Jinak my taky docela válčíme z rozpočtem, protože já nemůžu najít práci, tak to všechno padlo na přítele :( Šetříme kde se dá, ale toho fotografa fakt chci. Letos jsme byli na svatbě našich kamarádů a těm to fotil kamarád, fotek sice hafo a zadarmo, ale není to ono! Takže když jsem sehnala tak levné šaty, tak bude fotograf :o)) Ale nejvíc se bojim tý hostiny, to bude docela pálka no, ale snad to zvládnememoticon
23. lis 2010 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 Veric: ahoj, taky tě tu vítáme, a kde se budete brát?
spartykaty: jj, včera jsme byli na matrice, papíry jsou oficiálně podané. Akorát pak večer mě doma přítel dost naštval, měla jsem chuť celou svatbu odvolat...
s tím rozpočtem to máme podobný, já jsem zase na mateřský, takže taky nic moc. Hostinujsme rozdělili na dvě části, nejdřív oběd s nejbližší rodinou a pka přátelé dorazí na raut. nakrmit všechny hned po obřadě bysme neutáhli. Dost známých to tak mělo, tak v tom nevidím nic divnýho. Už jsem trochu dala dohromady menu. Samozřejmě je to největší pálka celý svatby...už takhle jsem seškrala lidi co jsem mohla. Tak snad se nám nějaká ta koruna vrátí emoticon
23. lis 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
fotoportrét
fotoportrét
spartykaty
9
 Tak a konečně máme fotografku vyjde nás max. na 5 000,- což je úplně super emoticon
O hostině pořád přemýšlím a nějak nevim jeslti oběd nebo jen raut emoticon
23. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
fotoportrét
fotoportrét
tereza82
2
 spartykaty: a koho máte za fotografku? My taky řešili hostinu, tak jsme to právě nakonec vyřešili kompromisem. Na hostinu se dostaneme až ve dvě hodiny a tam bude jen rodina a svědkové a pak na 4 dorazí zbytek přátel na raut. S přítelem jsme se třeba dohodli na tom, že nebudeme dávat žádné kytky na stoly, jsou to vyhozené peníze, to je raději projímeemoticon Takže co ušetříme na takovýchle výdajích, dáme raději do hostiny emoticon
23. lis 2010 v 17:17  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš