Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: Díky :) Budeme se brát v malém dřevěném kostelíku v Kunčicích pod Ondřejníkem a svatba bude v horském penzionu na Ostravici (v Beskydech). Jinak skládám obdiv, koukala jsem na Tvé fotky, šaty super!!! Já šaty pořád odkládám s tím, že shodím nějaké to kilo, ale zatím to má spíše opačný efekt, takže v lednu se asi taky na šaty vrhnu. fakt Ti to moc sluší! A co vy s přítelem, kde to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.artina v horském penzionu jo, tak to bude uřčitě moc pěkný :-) Moc děkuju za pochvalu šatů, já jsem si taky nejdřív říkala, že s nima počkám, ale pak jsem našla tyhle a hned jsem se do nich zamilovala :-) My se budeme brát na zámku v Dobříši, ale kde bude hostina zatím nevíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@ m.artina ahoj, taky tě tu vítám mezi náma:) teda to může být super dřevěný kostelík, už se těším na fotky:) Já taky pořád doufám, že nějaký to kilo shodím, ale ted kolem vánoc...raději hledám šaty už ted a spíš počítám, že neshodím nic, kdyby jo, tak se naštěstí dají díky šněrování přizpůsobit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 @m.artina jo, tak já si myslím, že každá doufáme, že ještě trošku tu postavu vylepšíme :-) Já už mám šaty taky vybrané, ale říkám si, že ještě počkám, snad něco na sobě doupravím a pak si je nechám ušit. Ale je fakt, že furt na to nemám čas, takže asi velká změna nebude :-) A s tím šněrováním je to pravda. To je na těch šatech to nejlepší, kdo kdy mohl vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... občas k vám nakouknu a zavzpomínám si, co já jsem plánovala touhle dobou na svatbu... ;-) a ty šněrovací šaty jsou nejlepší!!! Vybrala jsem si je v listopadu a do června jsem se po injekcích kortikoidů pěkně nafoukla a šaty mi stále byly... Ale bála jsem se při posledním zkoušení, né že ne... :-D :-D Takže žádnej stres a pěkně plánujte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak holky, hlavně vybrat šaty na šněrování a ne na zip :) A jak jsem zjistila, dělají hezčí postavu, když se to šněrování hezky utáhne podle postavy. Už se těším, až v út půjdeme do dalšího salonu a já si zas budu zkoušet šatičky :))) Třeba si konečně vyberu :) Tak hezky plánujte a pište co novýho!
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska @tereza82 Tak jsem ráda holky, že řešíme všechny stejné problémy :) Propadla jsem zumbě, tak chodím pravidelně cvičit a moc mě to baví, jenže pak přijdu domů a jsem tak vysílená, že sním všechno, na co přijdu :) Sice budoucímu manželovi se líbím tak, jak jsem, ale znáte to, stejně ta představa sebe v bílých šatech....áááááá. Ale už se těším :) A chtěla jsem se zeptat, jak vás podporuje rodina? My si všechno zařizujeme a platíme sami, ale docela mě překvapilo, že třeba nastávajícího tchána to vůbec nezajímá, když jsme mluvili o svatbě, tak mlčel, ani se třeba nezeptal na datum...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.artina Tak my si to taky plánujem sami, jen cukroví nám zařizují mamky :-) A z toho, že tchán nic neříká si nic nedělej. Každý to bere jinak. Do hlavičky mu nevidíš, nevíš co se mu tam honí. Možná smutní, nebo ne. Někdy je škoda, že nevidíme do těch hlav a někdy je to až moc dobře. Jo a pro zlepšení nálady, když jsme to oznamovali u nich, tak budoucí tchán mírně pochrupkával :-) Taky ho to velmi zajimalo. Ale nakonec jsme se tomu všichni zasmáli a bylo zas fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.artina na zumbu chodí kamarádka, mě bohužel začala po porodu artroza v kyčli, takže tyhle pohybový aktivity nemůžu, takže toho cvičení moc nedám, tak se snažím necpat a aspon chodit na svižné procházky s kočárkem. Jinak u nás v rodině o svatbě ještě nikdo neví, dostanou oznámení pod stromeček. Takže to bude překvápko. Jsem zvědavá, jak se budou chtít zapojit, zda nám třeba naši něco přidaj (ale jelikož mi platili už první svatbu, tak nic nečekám, takže cokoliv bude milé). U přítele, babička mu spořila roky stranou, tak se pak chceme zeptat, zda mu ty peníze dá. Pokud ne, tak to bude trochu problém. Před rokem říkala, že je má právě na takovýhle události, tak uvidíme. Takže vám to písnu až po vánocích :) Zítra jdu zkoušet šaty a moc se těším. Tak třeba přidám fotky hezkých šatů :)
Odpovědět
ahoj holky :-). Tak koukám, že se nám to tu vážně rozjíždí ;-) . Tak dnes mi dorazil závoj,je krásnej a pokud seženu hezkou krajku a šikovně ji tam našiju a ještě bych chtěla sem tam kamínek, aby se hezky třpitil, tak to bude bombááááááááááá ;-) mám z něj velikánskou radooooooost :-). Jinak co se plánování týká stále pokračuji, můj vysněný fotograf se mi stále ještě neozvl :-( a tak zkouším další a další, z toho jsem den ode dne nervóznější. A jak pokračujete vy? Co máte? A co právě vyrábíte? A jinak co se těch rodin týká, holky z toho si nic, ale vůbec nic nedělejte. My jsme původně třeba svatbu měli mít už letos, ale pak se vdávala přítelova sestra :-x .................. a to se rodiče mohli přetrhnout. Ale my si tak nějak všechno plánujem, připravujem a zařizujem sami a taky si to sami financujem :-(, alespoň menší pomoc bychom uvítali, ale bohužel a tak sem si řekla, že se s tím nebudu trápit a že se s tím vším nějak poperem ;-). A s tím hubnutím souhlasím, naprosto. Už kolikátý týden si říkám, jak začnu hubnout, ale nějk se mi to nedaří a doufám, že ty šatičky budou "milosrdné" a ledascos zakryjí :-D
Odpovědět
@pepiny ještě k tomu paulastyle. šaty si samozřejmě vyzkoušet můžeš, ale pouze ty, které jsou skladem, na stránkách toho salonu je vlevo přímo záložka šaty skladem, tak třeba tam právě ty tvoje budou..
Odpovědět
@m.artina jéé, konečně někdo z Moravy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, já si taky říkám, že bych chtěla slespoň trochu do těch šatů zhubnout, ale pořád to odkládám :-) momentálně jsem si řekla, že si ještě užiju vánoce a pak se začnu hejbat, tak jsem zvědavá jestli se pak k tomu dokopu :-D A co se týká příprav, tak dneska snad už přítel dojede pro papíry na oznámka, tak už je konečně začneme dávat dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem byla v andělském svatebním studiu a musím říc, že jsem zklamaná. 80% šatů bylo ve velikosti 38, další vel.36, takže na mě skoro nic. Jelikož mám větší poprsí, tak musím mít větší velikosti 40, někdy i 42, protože menší přes prsa nezapnu, v pase by mi byly (jenže v tomle salonu měly všechny šaty na zip a né na šněrování, jinak na šněrování můžu mít i vel 38-prostě blázinec)...a v těch větších velikostech byly jen jedny šaty a ty byly na prodej za 12900,- takže nic a budeme chodit dál. Ještě mám v záloze 4 salony. Ty necháme na leden, tak jsem zvědavá. V únoru je tady v Praze svatební veletrh, tak se s kamarádkou půjdeme podívat, třeba tam budou mít slevy na půjčení šatů, nějaká sleva by bodla :) tak na to ted prdím a jdu si užívat vánoce :) Všem přeji krásné svátky, hezké dárky a hlavně klídek a pohodu :) A moc se těším na další naše psaní:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Také jsem chtěla dát oznámení o svatbě pod stromeček, ale jeden z dodavatelů prozradil rodině, že jsem se domlouvala na svatbu na příští rok... Takže se to dozvěděla naše rodina dříve z cizích zdrojů. No, co se dá dělat. Nejsem z velkoměsta a lidé si tu poví leccos, že? ;-) Měli jsme naplánovanou schůzku v místě obřadu krátce před vánoci, ale zrušili nám spoj, kvůli počasí, takže plány neplány, nejedeme nikam. Také Vám počasí takhle komplikuje před vánocemi předsvatební přípravy? Šaty také stále nemám, boty ano, a doufám, že se mi k šatům budou hodit! :-) Přeji všem hezké a poklidné předvánoční přípravy. My letos slavíme jenom o dvou, protože se k rodině nemůžeme dostat kvůli počasí. Ale snad se nám podaří pár dní po vánocích odjet na návštěvu. Zítra jdeme hledat stromeček! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.artina Svatbu si zařizujeme sami. To je asi standart v naší době. Co se kamarádky vdávaly okolo tak také si zařizovaly samy a když měly pomoc z rodiny tak spíše minimální, se kterou spíše ani nepočítaly, takže to pak bylo milé překvapení na straně snoubenců.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju Vám všem pěkné a klidné prožití posledních vánoce, kdy budou stejné jako ty předchozí. A následující rok, ať je významný nejenom tím, že změníme ve většině případů příjmení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Vám přeju krásné vánoce a hooodně dárečků :o)
Odpovědět
Taky přejeme šťastné a veselé..
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj. Tak jak užíváte volna? A co pod stromečkem? Našly jste něco, co můžete využít na svatbu? Tak ještě oslavit dobře příchod našeho zlomového roku a už se budem těšit na červen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mi pod stromeček konečně rodinám nadělili svatební oznámení. Naši skákali radostí a nastávající tchýně byla taky ráda, tak to bylo fajn. Teď ho začneme rozdávat přátelům. A přípravy se rozjedou naplno:) My pod stromečkem nic ke svatbě neměli, jelikož to nikdo nevěděl, takže nákupy začnou po novém roce. Ještě pořád hledám šaty. Ve čt jdu do jednoho salonu, kde paní vyprodává šaty od 1000, tak jsem zvědavá. Bylo by fajn nějaké koupit třeba za 3tis. Hledala bych i tak dál a kdybych našla pak jiný lepší, tak bych tyhle prodala. Uvidíme, jsou to zatím jen plány. Pak dám vědět, zda jsem v salonu něco objevila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme pod stromečkem nic na svatbu nenašli :o( Ale i bez toho byli vánoce pěkný, jen škoda, že to tak rychle uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je u Vás nového? Já jsem konečně našla kadeřnici a nějak začákem ledna půjdu na první zkoušku, tak jsem zvědavá jak si s těmi mímy vlasy poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty tak to je fajn, já zkoušku nechám až tak na duben, do tý doby chci stáhnout barvu vlasů, aby byla do barvy, co bych ráda (ted mám tmavě hnědý a ráda bych měla měděný). Tak jsem pak zvědavá, co kamarádka vykouzlí:) Už si dva roky úmyslně nechávám narůst vlasy, tak je mám docela dlouhý. Jinak zítra jdu do dalšího salonu, mají tam výprodej starší kolekce os tisícovky, tak třeba něco pořídím, ale moc nedoufám. Tak pak písnu jaký to bylo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak držim palce, ať si něco vybereš a pak určitě napiš jak to dopadlo :)
Odpovědět
Ahoj, kadeřnici mi bude taky dělat kamarádka, ale na zkoušku půjdu až tak měsíc před..ty jo, dva roky si pěstovat vlasy pro svatební účes! =-) snad terez už konečně najdeš své vysněné za rozumnou cenu.. jak ti to jde spartykaty s těmi oznámeními? já už vyrábím, ale jsem v začátcích a už u toho pomalu ztrácím nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi zatím mám vytišněné texty a dneska jedu ještě pro stuhy, takže zítra by jsem mohla začít kompletovat, ale myslím, že se z toho taky zbláznim, protože mám velké archy papírů, které musím rozřezat na A4, tak uvidíme jak to dopadne :-) Ale ještě pořád nevím, jak tam udělám ty srdíčka :-(
Odpovědět
no, ta srdíčka taky nevím...buď nějakou šikovnou děrovačku, nebo možná si je nakresli a "vystřihni" žiletkou na tvrdé podložce, nůžkama by to vypadalo asi kostrbatě
Odpovědět
Profilova fotka
takovou děrovačku nikde nemají :-( už jsem se ptala snad všude, jestli na to není nějaký přípravek :-) ale všude mi řekli, že o ničem neví. Přítel to zkoušel žiletkou, ale o taky nešlo. To nevadí tak tam nebudou, zkusim vymyslet něco jiného. A jaké oznámení vyrábíš ty? Nemáš nějaký obrázek?
Odpovědět
vložila jsem do alba oznámení, podle kterého vyrábíme to naše. Již máme z papíru vystřižené jakoby ty podkladové papíry a nyní jsem ve fázi, kdy obkresluju jednotlivá motýlí křídla, je to dost titěrné...a pak to budem jednoduše lepit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?