Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: kamarádku kamarádky :D viděla jsem její fotky a jsou krásné, takže mám velkou radost že má čas :-) No my tam právě budeme mít i kamarády z ústí a je blbost je někam posílat:( takže to musíme nějak vymyslet :)
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: my jsme to vyřešili jednoduše. obřad máme v 15 hodin, takže stejně budou všichni naobědvaný a na večeři je brzo, takže nebude žádná hostina, ale po obřadu rovnou raut pro všechny. Taky by se mi nelíbilo, aby se šli kamarádi projít do města na hodku než si ostatní naplní téřich a co si budeme povídat, nejedná se zdaleka o hodinu. Mělo to takhle už dost známých(nehledě na hodině obřadu) a jen si to chválili. Každý si nandá co chce a korzuje nebo si sedne.
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, já jsem to taky zvažovala, ale obřad je v 11 a raut pro přátele bude až od 16:00, takže můžou jet ještě domů se převlíknout. Přece jen chceme pozvat více přátel a nakrmit je všechny nejde. Po obřadu se budeme fotit, pak pojedeme přes půl prahy na hostinu, a to už tam přátelé čekat nemusí. jak jsem psala byla jsem takhle na dost svatbách a vůbec mi to nevadilo přijet o pár hodin na raut. Upřímně raději bych pozvala rovnou všechny, ale je to moc peněz... sisa001: musím uznat, že jste to vyřešili dobře, ale pro nás už je na to pozdě, když jsem včera byla na matrice, tak je poslední volná hodina v ten den v pavilonu v 10, jinak plně obsazeno, takže to už nemůžeme změnit. spartykaty: já tam budu mít taky kamarádku (s rodinou) z děčína, ty samozřejmě nikam posílat nebudeme, pojedou s náma na hostinu-tohle se týká spíš přátel, které výdáme jednou za čas, ale u většiny my byly na jejich svatbě, tak jim to oplatíme pozváním na naší svatbu. Ty nejbližší přátele pozveme už na hostinu. spartykaty: to je dobře, že jste našli fotografku za super peníze a ještě se vám líbí její fotky. Já pořád váhám, řekla jsem jim, že se ozvu do konce měsíce, takže mám ještě čas si to promyslet. včera na matrice jsem si vzala letáky a katalogy se svatbama, je tam plno odkazů a fotek. Koukala jsem pak doma na netu na odkazy svatebních salonu a dost zvažuju šaty kombinované s růžovou-tuhle barvu nosím nejvíc. Jestli mi nějaké padnou (třeba jen s růžovou stuhou), tak budu muset změnit barvu svatby z oranžové na růžovou :) naštěstí ještě nic nakoupeného oranžového nemám, čekám až podle šatů :)
Odpovědět
tereza82: máme Evu Palkovičovou, její fotky nás nadchly a je z Ostravy, což je další plus. No, pokud chceš ušetřit, tak bych si profíka objednala na obřad a následné focení v parku nebo tak...a třeba přípravy, tanec a zábavu bych už nechala na kamarádech. A s kytkama na stolech souhlasím ;-) My budeme mít oběd jen pro nejbližší a pak večer přijde i zbytek kamarádů na raut. Uvažovala jsem, že bych celý oběd taky vypustila a dala jen raut, ale přítel si přeje i oběd.. Holky, a hostiny máte v restauracích, nebo nějaká zahradní párty?
Odpovědět
Profilova fotka
motylkovi: já jsem právě hledala fotografa, aby mi nafotil ranní přípravy, obřad a skupinky, hostinu už ne, ale i tak je to pálka, počítají si hodiny co stráví focením, což u nás bude 6-7 hodin, jelikož u nás bude už od rána. Ale co se dá dělat, aspon budeme mít hezké fotky. Hostinu máme v pizzerii kousek od našeho bytu. Je to super krásná pizzeria, má vnitřní blok, kde je venkovní hřiště a uvnitř je ještě jeden dětský koutek. Teď zrovna vybírám menu, co mi poslali. Chodíme tam často a chutná nám tam, tak to byla jasná volba :)
Odpovědět
Terez: Tak to je super, ta pizzerka zní skvěle..jojo, do fotek je určitě rozumné investovat
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: já když jsem zkoušela šaty, tak jsem oblékla čistě bílé s krajkou a paní mi donesla mašlu, kterou mi dala na ty šaty kolem pasu. Jako z těch šatů bylo najednou něco úplně jiného a fakt super. Výhoda toho bylo, že to bylo na odepínání, takže pak člověk může mít fotky i s tím i bez toho. Kdybys chtěla, pošlu fotku na ukázku. Ale to se mi opravdu líbilo... A taky jsme byli na svatbě, kde v rautu měli i pizzu a všechno to moc nadchlo :-) Jinak co znám fakt dobrého fotografa, tak je Libor Pecháček z Hulína. Nevím, odkud všechny jste, ale jeho styl focení se mi osobně třeba fakt líbí. A na to, že je s nevěstou a ženichem celý den - od ranních příprav, přes obřad, hostinu, focení skupinek a samotné focení novomanželů a ještě vyfotí i jejich první tanec, tak si nemyslím, že bere až tak moc. Fotky dodává do 14 dní, jak na webu, tak i na CD a album nebo fotoknihu. Jen, kdyby jste některá potřebovala, tak dávám jednu inspiraci :-) Na netu má i svoje www stránky, zkuste mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smisekivuska: já se právě chystám na zkoušku šatů a vůbec se nebráním nějaké barevné kombinaci...uvidím, až to budu mít na sobě, jak v tom budu vypadat. my sice máme hostinu v pizzerii, ale oni mají speciální menu pro svatby, takže budeme mít normální jídlo-nebude to česká klasika, ale vypadá to dobře. Pizzu si tam samozřejmě bude každý moct objednat, kdyby chtěl, ale nebude to ani vmenu ani v rautu. (například oběd bude: hovězí vývar, grilovaná roštěná z mladého býka s barevným pepřem, restovanou zeleninou, vinnou omáčkou a bramborem a jako dezert budeme mít cheesecake s ostružinovou omáčkou jo a ještě předkrm, to bude nejspíš kachní trio s pečenou hruškou a portskou redukcí...takovýhle jídla nám nabízejí, docela jsem koukala, na to, že je to pizzerie, ale je fakt moc hezká http://www.pizzeriamajak.cz/ v sekci o majáku je galerie s fotkama. Jo, jinak já jsem z Prahy :) na toho fotografa se podívám, dík za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, musím vám to napsat, mám od rána radost. Kamarádka mi doporučila fotografku, že krásně fotí a jedna známá jí měla a byla nadšená, tak jsem ani nedoufala a napsala ji (zatím všichni, co jsem chtěla byly obsazení). A ona má volno!!! A navíc chce za 6 hodin 6500, tak ti dva chtěli 8500 a 9000, takže jsem fakt ráda. Má krásný fotky a navíc za super cenu. Hurá!!! A jak jste na tom vy s přípravama? Nějaké pokroky? Jaké budete mít květiny? já pořád zvažuju jestly kaly nebo růže...
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: tak to nejvíc důležité už mám zajištěné, takže teď se spíš věnuju dekoracím a tak :-) A s kytkou - určitě chci růže. Nejlépe drobné bílé do větších červených, na kterých budou perličky. To je moje představa, ale co nakonec bude, jakou nechá ženich udělat je na něm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smisekivuska: teda, ty necháš kytku na ženichovi,jo? Tak to jsem zvědavá, co pak budeš psát, jak se trefil :) Já bych ráda oranžové kaly, ale ty jsou prý drahé a kytka vyjde na 2tis, tak nevím, zda to není moc a nenechám si raději růže...ale to asi asi nepomůžu, co?
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: on je můj šikulka a vím, že vybere dobře, protože bude vědět podle obrázku co se mi líbí. A je taky možné, že tam půjde i s tím obrázkem :-D A co jsem zjistila, že je úplně jedno jaké kvítečka si vybereš, protože když řekneš, že je to na svatbu, hned je kytka drahá jak hrom. Nechápu to, ale bohužel to tak je :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smisekivuska: tak přesně to jsem zjistila taky, normálně si říkám, že si jí nechám uvázat jako normální kytku a ne jako svatební...ještě uvidím, až podle šatů jaký si vyberu, tak pak si teprv doladím kytku. Dneska jsem si oficiálně rezervovala fotografku-konečně. nakonec je to úplně jiná, než jsem zvažovala cca před týdnem, ale její fotky jsou přesně to, co jsem chtěla. po telefonu je hrozně milá, tak z toho mám radost a velmi dobrý pocit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože nám nešel net :o( V pátek jsme byli s přítelem pro papíry na oznámka a oni je neměli :o( takže jsme si je museli objednat a snad dorazej v úterý. Jinak teď pracuju na svatebních novinách ta uvidíme jak dopadnou a jestli se buou líbit. Koukám, že jste se bavily o kytičkách, já sice ještě nevim jestli velkou nebo malou kytičku, ae určitě bude z růží. tereza82: gratuluju k fotografce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: dík za gratulaci, moje velké nadšení vydrželo asi hodinu, fotografka mi napsala, že mi posílá nový ceník, takže místo 6, to bude stát 7900, ale co její fotky jsou úchvatný a bude to památka, tak jsem to překousla a už to neřeším, mám jí a hotovo :) Já právě domlouvám konečně ty šaty s kamarádkou, už se vrátila. Tak to vypadá, že snad příští víkend se na to vrhneme. Mám vybráno cca 10 salonů, tak aspon 3-4 bych ráda stihla (máme jen jedno odpoledne). Tak uvidíme. Zbytek by musel počkat až po vánocích.
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: to je škoda, že ta ce na je vyšší, ale hlavní je že se ti fotky od ní líběj :o) To sice moc času nemáte, ale držim ti palečky ať nějaké šaty vybereš a pak sem dej fotky ať se taky můžem juknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: my se zatím jdeme podívat jen tak orientačně, zbytek necháme na leden, kdy bude i nová kolekce a pak si teprv vyberu, tohle bude spíš takový naladění na svatbu :) Ale těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co jak Vám jdou přípravy? My jsme se zasekli na oznámkách, slíbené papíry ještě nedorazili :-( V pondělí tam budu volat, tak jsem zvědavá co mi řeknou, jen doufám, že to stihnou do vánoc.
Odpovědět
Ahoj, my si budeme oznámení dělat sami..a zatím máme jen ty papíry:-) Já si dnes koupila šaty, jednoduché, ale jsem nadšená..tak si říkám, že teď, když mám ženicha, prstýnky a oblečení, tak nám chybí už jen maličkosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si je právě taky budeme dělat sami, všechno už na ně máme, jen ty papíry nikde :-( Už máš šaty jo, tak to gratujulu :-) A hodíš nám sem fotku, ať se taky můžeme podívat? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my si taky oznámení děláme sami. Přítel ho už vyrobil v pc a ted donesl fotografický papír, tak zkusíme o víkendu na zkoušu jedno vytisknout, pak ho sem dám:) Zítra se jdeme s kamarádkou podívat do 3 salonú, tak se těším a zároven bojím, aby na mě něco bylo a nevypadala jsem jak blb. Ale ty největší salony jsem si nechala až na leden, ted spíš jdeme omrknout střihy a tak. Jinak pak už jen dovyřešit prstýnky-to nechám tak na březen, doladit v restauraci menu a pak už to budou jen detaily a placení...
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych se přidala do diskuze, také plánujeme svatbu 25.6. I kdyz přítel každému říká, že 26.června (plete se mu tam ta šestka ;-) , chlapi a datumy...). Oznámení si děláme sami, a kromě šatů, květin a visážistky mám hodně věcí již zařízeno. Alespon takový je můj pocit. Přeji všem příjemné nakupování dárků na vánoce a pečení cukroví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: neboj v těch salonech maj vekej výběr, určitě tě si vybereš :-) A pak nám sem dej fotky :) Ahoj princezna_kp, tak tě mezi námi vítám :-) A kde se budete brát? Z toho pletení těch datumů si nic nedělej, můj přítel si to taky plete, já mám totiž toho 26. narozeniny takže to rád obrací :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dneska prošly 3 salony, mám 400 fotek, tak se ted na sebe dívám. V některých šatech jsem se cítíla krásně, vyberu ty nej šaty a dám je sem, at mi můžete říct názor:) v út jdem do dalšího salonu a pak v lednu zbytek, ale už ted vím, že si vyberu-šatů je plno, spíš nebudu vědět který :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky 400 fotek, tak to je docela mazec :-) Já ti říkala, že si určitě vybereš, už se moc těším na ty fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, kamarádka fotila jak divá:) A je fakt, že je dobrý se pak sama vidět v různých pozicích. Už jsem pár fotek vybrala,a le nejdou mi sem nahrát, vůbec se nenačítají. Ještě to zkusím, snad to nakonec půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi to povedlo, můžete juknou na mě v šatech :) Jsem zvědavá na vaše názory :) V út jdu do dalšího salonu, kde prodávají šaty za cenů půjčení, tak jsem zvědavá, třeba si nakonec šaty koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: Všechny šatičky co sis vybrala jsou nádherný ;-) , mě se nejvíc líběj ty první a ty třetí, moc ti slušej a vypadáš jak princezna :-) Tak jsem zvědavá, jak se rozhodneš a které si nakonec pořídíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: dík:) taky jsem nakonec zvědavá, ale jelikož jste teprve na začátku šatů, tak počkám co bude jinde. Hrozně se mi líbily šaty z prvního salonu, ale stály 14 tis, tak jsem je sem ani nedávala...
Odpovědět
jééé, tak to já taky furt slyším, jak máme svatbu 26. 5..ti chlapi.. tereza82: mě se nejvíc líbí asi ty druhé. Já si právě taky koupila šaty v salonu ve výprodeji z minulých kolekcí. A vyšlo mě to mnohem levněji než půjčovné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?