Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám sice svatbu už 11.6., ale ráda bych se přidala do diskuse. Terezko, v jakém salonu prodávají šaty za cenu půjčení? Já jsem zatím oběhla Natali (tam jsi, koukám, byla také), Andělské studio, Kleinod a Berenike. Vůbec se ale nemůžu rozhodnout, asi jsem ještě nenarazila na ty pravé. A motylkovi, můžu vědět, ve kterém salonu jsi koupila? Už mě jich moc nenapadá, ještě se chystám na Adinu a Nevěstu.
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: jeste jsme se nikam neupsali, spise stale zvazujeme kde. Historicke objekty vedou. :-) Snad po vanocich uz bude rozhodnuto. ;-) Zrovna vcera jsem znovu slysela 26teho, nechapave jsem slozila hlavu do dlani a neverila svym usim... Ja ale obcas spletu levou s pravou, tak jsme si asi kvit. :-) Kdyz ridi a pta se kam odbocit hlavne. motylkovi: tak to jsem rada, ze nejsem sama, ja uz to opakovala tolikrat, ze 25.6, a ne 26.... ale ne a ne si to zapamatovat... Pokud nam nedorazi hoste na svatbu o den pozdeji, tak asi je to vpohode. Nastesti lidem rika, ze je to v sobotu, tak ti co se podivaji do kalendare ho hned opravuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ptjj: ahoj klidně se přidej, budeme rády:) Ano, jak jsi poznala byla jsem v natali, pak jsem byla ve venesis, tam se mi zatím jedny šaty moc líbí-doporčučuji, je to na praze 3, dvě stanice tram z hlavního nádraží. Taky se chastám do andělsakého, adiny a do klenoidu. Berenike neznám, juknu na net :) Dnes jedeme do jinočan, studio agnes, paní má právě jen šaty na prodej, cena od 4 do 7,5 tis, což je super, tak jsem zvědavá. Jestli chceš, tak jukni na net: www.svatbyahostiny.cz ale paní říkala, že jich má mnohem víc jen nejsou na netu. Tak se prostě podíváme a uvidíme:) PS: 11.6. jsem chtěla taky, ale na místě kde se bereeme, v ten den neoddávali, tak jsme to museli posunout na 25.6. :) pak jestli chceš, tak ještě jukni na : www.magiquemoment.cz a www.svatebni-saty-studiobrigit.cz ale jak jsem zjistila, stejně to chce tam zajít a zkoušet a zkoušet, na fotkách vypadají ty šaty úplně jinak než na sobě. Tak moc držím palce, at najdeš ty pravé, já jsem taky ještě na cestě hledání :)
Odpovědět
Ahoj, šaty jsem koupila v Ostravě, což je asi pro mnohé z Vás daleko. Vložila jsem fotku, tak můžete kouknout..
Odpovědět
Profilova fotka
motylkovi: šatičky jsou sice jednoduché, ale krásné a moc ti sluší ;-) Já právě přemýšlím nad závojem, jestli si ho vzít nebo ne. Jak jste na tom vy? Budete mít závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: já určitě závoj ano. Protože co jsem zkoušela šaty bez závoje, tak byly hezké, ale závoj tomu dodal hned jiný vzhled a bylo to super. A jak já říkám - nevěsta bez závoje není pro mě nevěsta :-) Ale vždy to záleží na každém, jak se rozhodne a jak se v tom bude cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
když já bych chtěla korunku a pořád nevím, jak to bude vypadat se závojem, jestli to nebude přeplácaný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já taky závoj zvažuju, ale počkám, až budu mít šaty. Pak si ho bud koupím nebo půjčím a domluvím se s kadeřnicí, co a jak a uvidíme, jak to dopadne. Ale ráda bych závoj měla:) Souhlasím, že se závojem je hned ze šlečny pravá něvěsta a kam jinam si člověk může vzít závoj, když ne na svatbu :) já bych zase ráda čelenku do vlasů a taky se bojím, aby to nebylo přeplácaný...tak prostě uvidím, až to dám všechno dohromady a pak se rozhodnu co bude nejlepší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak korunky či čelenky bych se vůbec nebála. Taky budu mít takovou kombinaci a vím, že to vypadá dobře. Ale určitě zkoušku to chce :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Také se přidávám k tomuto termínu :o). Sháním fotografa či fotografku nemáte nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kamarádka mi půjčí závoj, tak to vyzkouším a uvidíme:-) Ahoj simculka vítej mezi námi ;-) S fotografem bych ti moc ráda pomola, ale bohužel o žádném nevím :-( A kdepak budete mít svatbu?
Odpovědět
Já jsem si koupila závoj včera :-) a už se těším až mi dorazí domůůůů :-). Svatbu bychom měli mít v Kostelci nad černými lesy už máme zarezervovaný i termín. Teď sháním fotografa a místo svatební hostiny, ale přiznám se, že ten fotograf mě momentálně znervozňuje uplně nejvíc. Hlavně ty ceny :-( . Ale moc děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj ty ceny jsou fakt šílený :-( ale držim ti palečky, ať seženeš nějakého za rozumnou cenu. Já měla na fotografku štěstí, kolegyně z práce mi doporučila kamarádku, která fotí fakt nádherně :-)
Odpovědět
Tak to je skvělé. Já bych brala i někoho známeho kdo dobře fotí, ale bohužel ve svém okolí nikoho takového nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já bych ráda závoj měla. Záleží jak půjde k šatům a jaký účes si nakonec vyberu. Líbí se mi dlouhé závoje. Zkoušela jsem si jich pár a ke každým šatům se hodil jiný - k jednodušším s krajkou, ke krajkovým šatům jednoduchý závoj, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
princezna_kp: souhlasím, ke každým šatům jde jiný závoj. Doufám, že si brzo vyberu šaty a pak už budu ladit závoj a doplnky. Mám na netu vybranou soupravu šperků (včetně korunky), tak ted jen, aby se hodila k těm šatům, který si snad brzo najdu :) simculka: taky tě vítám mezi námi. O hledání fotografa vím své. Napsala jsem snad deseti a všichni měli plno. A ty ceny... o tom mi nemusíš mluvit, je to děs. Já už byla tak zoufalá, že nemůžu nikoho najít, že jsem nakonec šla i s cenou nahoru. Ale nakonec jsem našla super fotografku, která fotí přesně podle mých představ. Takže jsem spokojená a cena docela ujde, sice je vyšší (7900), ale zase budeme mít krásný fotky na celý život. Já bych ti ráda dala kontakty na nějaké fotografy, ale většina z nich fotí hlavně v praze a nevím, jakou cenovou představu máš. Ty co byli volný, ale já je nakonec odmítla, mají ceny cca kolem 9 tisíc...
Odpovědět
@tereza82 Ahojky :o). Dostala jsem nabídku od jednoho úžasného fotografa za 6 hodin focení 7000,- což mi nepříjde tak hrozné, ale můj přítel má trochu jiné představy :o(. Ještě budu hledat a snad se mi podaří. Já bych hlavně chtěla někoho jen tak na 3 hodiny, ale ona většina těch fotografů tak krátký čas v hlavní sezoně nefotí, což se dá pochopit. Tak držte pěstičky ;-) ať se mi to podaří. S těmi závoji máte pravdu asi jsem se trochu unáhlila :-D , ale nějak se nedalo odolat. Šperky už také mám, dostala jsem je letos od přítele k výročí a jsou krásné. Vyfotím je a dám na profil ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
simculka: určitě vyfot, ráda se podívám :) co se toho fotografa týče, tak za 6 hodin je to dobrá cena, já mám za 6 hodin 7900,- . Chápu že přítel by asi raději za méně peněz, ale obávám se, že to neseženeš a když jo, tak to nebudou hezký fotky. No budu držet palce. Já osobně raději ušetřím jinde a přidám si na fotkách :) Vyfot i ten závoj. A jaký budeš mít šaty?
Odpovědět
Musím se ještě pokusit přítele umluvit, protože z tohoto fotografa jsem nadšená, ještě aby měl taky ten termín volný :-). Právě proto jsem psala, že jsem se s závojem trochu unáhlila, ještě jsem nezkoušela žádné šaty, ale na netu jsem našla krásný závoj, dlouhy 2,5 m :-). V nejhorším jej přenechám jiné nevěstě, ale uznejte, že za 130 korun by byla blbost ho nekoupit ;-) a navíc je úplně nový :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka A je to ten fotograf z Čerčan..? Ty jo takovej závoj taky chci a doufám, že ho seženu...dlouhej....a s takovym krajkovym lemováním jak mají u šatů od pronovias.....Jéééé si ho zamlouvám estli náááhodou by jsi ho nechtěla...A kde jsi ho sehnala..? Snad ho taky někde seženu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
simculka za 130 kč, tak to je super cena, to bych ho taky hnedka koupila :-)
Odpovědět
no právě :-), to se vážně nedalo odolat a je moc moc krásnej :-)
Odpovědět
@pepiny na aurku. No krajku nemá, je jen jednoduchej, ale myslím, že kdo je alespoň trošilinku šikovnej dokáže ji tam našít. Je teprve na cestě domu, hned jak dorazí vyfotím a dám na profil :-). Samozřejmě, když bych ho přenechávala si první v seznamu :-). Holky a jaký budete mít šaty? Už jste zkoušely? Já ještě ne a docela se toho bojím, ale představu mám.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se těším...Včera jsem zrovna chtěla jít zkoušet...plácala sem se sněhem přez celý město a pak když sem došla do jedný...byla to svatební agentura-zavřeno....a druhá pujčovna taky zavřeno...Tak sem z toho byla špatná...Ale večer jsem právě narazila na netu na šaty na prodej, který vyjdou stejně jako kdybych si je pujčila...Ale je to až v Ostravě...Ale pojedu tam některý víkend v lednu...a koupim si je...maj tam i možnost, že je od tebe pak odkoupí nazpět za 50%...což je úplně perfektní, pokud bych je neprodala sama...vezmou je zpět a za krásný šaty dám třeba nakonec jen 3000Kč..Mám je ve fotoblogu...3mý favoriti, tak uvidim které mi seknou nejvíc :).Doufám, že mi teda nic neuniklo a že to tak je...Už se na to těším ale zároveň bojim bojim, že budu muset zkoušet do aleluja a budu cvičit trpělivost...
Odpovědět
@pepiny jojo, ten salon v Ostravě znám, ale nemají tam moc šatů na vyzkoušení..ale ty ceny jsou perfektní
Odpovědět
Profilova fotka
simculka: tak za 130 je to teda fakt super cena, to souhlasím. Určitě nejdřív tomu fotografovi napiš a když bude mít volno, tak pak přemlouvej přítele. Já takhle byla nadšená asi z 5ti fotografů a všichni měli plno... Taky bych ráda dlouhý závoj, uvidíme, až si vyberu šaty, jaký mi nabídnou v salonu. jsem zvědavá, trochu víc tíhnu k šatům šampan, čistě bílá mi tak moc nesedne, tak uvidíme...do konce roku chci jít do andělského svatebního studia, mají tam akci všechny šaty za 6900 a ještě vyprodávají staré kolekce za cenu půjčení, tak jsem hooodně zvědavá :)
Odpovědět
@pepiny a myslíš, že by jsi mi mohla poslat odkaz na stránky toho salonu se šatama? ;-) díky moc :-)
Odpovědět
@tereza82 no zatím všem fotografům rozesílám e-maily s dotazem a čekám :-) a doufám, že to vyjde :-). Já závoj možná opravdu v lednu nabídnu dál, protože taky hodně záleží na účesu a já tak trochu počítám s tím, že vlasy budu mít rozpuštěné a tam by nebylo asi pro závoj místo, ale ještě uvidím. Holky a řešili jste už třeba hudbu na obřad? Někaký typ?
Odpovědět
Profilova fotka
O hudbě už jsem přemýšlela a zatim se mi líbí dvě písničky, první je od Leonarda Cohena - Hallelujah, ale bez textu jen melodie hraná na piano a ta druhá je od U2 - with or without you. A dál fakt nevim, ani nevim kolik těch písniček má bejt, nevíte to náhodou některá?
Odpovědět
@spartykaty bohužel nevím kolik jich má být, tuhle informaci bych měla mít po novém roce. Jinak mě se zatím líbí riwer folow in you jestli znáte, na piáno a je úžsná. ale co dál použít právě taky netuším :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?