coverphoto
Neaktivní

princezna_kp

K
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 21. čvn 2010
Info o svatbe
Svatba byla 11. 6. 2011
3834
dní po svatbě
Aktivita
14 příspěvků ve fotoblozích
448 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
kameraman
Josef Šíma
Pana Chosé jsme našli přes doporučení od uživatele ifoun zde na beremese. Video je uzasne a spolupráce s ním byla velmi pohodová, od první komunikace. Svatby běžně netočí, ale to nám vyhovovalo, nechtěli jsme typické srdíčkové/holubičkové video. :-) Přidávám také linku na web s předešlou prací pana kameramana.. vimeo.com/josefsima
dorty
Svatební agentura Sedmikráska
Dort byl chuťově vynikající, z vrchu krásný a při dovezení na místo hostiny paní cukrářkou byl v perfektní kondici. Bohuzel nevíme, co s dortem do začátku svatební hostiny dělal catering, avšak došlo k jeho poškození – roztékající se cukrová hmota a poškozené cukrové lístky. Jedna polovina dortu byla poskozena a vystavovany dort tedy nevypada hezky na fotkach (dort byl personálem cateringu vystavený "na odiv" poškozenou stranou nejen během krájení dortu, ale take během večeře, coz je vidno na fotografiich od hostů i našeho fotografa) Tento přístup cateringu Romana Šujana nás velice zamrzel! Diky personálu máme nehezké fotografie. Jinak co se týče dortu jsem pani cukrářce dala "volnou ruku", spolehajic na jeji profesionalitu a dlouholete zkusenosti. Pouze jsem ukazala inspiraci a nechala jsem vzezreni dortu i naplne na tvořivosti a zkusenostech paní cukrářky. Dort všem moc chutnal, avsak ty esteticke nedostatky mame zvecnene na fotografiich i videu, což je obrovská škoda. Prosím poučte se z našich zkušeností.
výzdoba
Svatební agentura Sedmikráska
Sedmikráska - organizace svateb - Paní Kateřina Tichá připravila dekoraci hlavního stolu a také dekoraci stolu na dort. Vypůjčili jsme si přes agenturu ubrusy na kulaté stoly, vázičky pro květiny - nevěsty, družiček a maminek, také organzové fialové mašle na židle. Také jsme si vypůjčili nádherné zdobené svícny. Paní Kateřina také byla tak laskavá a ozdobila stoly křišťálovými kamínky, které jsme si koupili. Spolupráce s paní Kateřinou byla neskutečně příjemná, vycházela nám všemožně vstříc a přizpůsobovala se našim potřebám a požadavkům. Tuto agenturu bych zcela jistě doporučila ostatním nevěstám pro spolupraci na svatebni dekoraci, pani Katerina na to ma opravdu cit. Dekorace byla opravdu nádherná, všem se nám velmi líbila. Nekteri hoste dokonce byli natolik dojati pri vstupu do slavnostne vyzdobeneho salu, ze meli v ocich slzy. :-)Také bych tímto velmi ráda poděkovala neskutečně milé paní Viziové, která nám s dekorací stolů také pomáhala a spolupracovala během výzdoby s paní Kateřinou.
květiny
Anna Bravencová
Paní Anička Bravencová z Chomutova nám navázala krásné květinové dekorace na stoly. V pátek jsme se odpoledne stavěli v obchodě a společně s paní Aničkou jsme dali dohromady nápad na květinovou dekoraci doprostřed stolů, která se nám všem velmi líbila. Objednala nám levněší hortenzie v květináči aby tak celá výzdoba byla v přijatelné cenové relaci. Růže barvy "cool water" byly úžasné, děkuji mockrát paní Kateřině Tiché za jejich doporučení, k dekoraci stolů se velmi krásně hodily. :-) Další dvě dekorace na stůl paní Anička navázala dle svého, jen se držela mého popisu - jemné a něžné! Když jsem květinovou dekoraci viděla, vydechla jsem úžasem, byla opravdu nádherná. Ve svatební den byla z naší strany změna v času dodání a paní Anička reagovala bleskově a přizpůsobila se nám. (Kvetiny Anna Bravencova, Klostermanova 143, 430 02 Chomutov, tel. 723605999) Mockrát děkujeme a doporučujeme ostatním nevěstám!!!
hudba
Koloman Zachar
Bezvadný klavírista, který nám hrál při svatební tabuli. Všem se moc líbil a pomohl vytvořit pohodovou atmosféru při zdlouhavém servisu jídla. Kontakt zde:http://www.pianist.estranky.cz/clanky/nabidka Všem nevěstám opravdu moc doporučuji!
koláče
Věra Havrlová
Paní Věra z Vikletic byla bezvadná, upekla a nazdobila nám krásné perníčky na stoly pro svatebčany. Požadovali jsme jinou barvičku a paní Věra strávila čas experimentováním s různými hmotami, než přišla k marcipánové hmotě, která se barvila nejlépe. Já jsem v potvrzení objednávky v emailu udělala chybu (písemná objednávka byla správně, ale emailová měla v sobě chybu), tak byla chyba na jednom z perníků pro rodiče. Zavolala jsem paní Věře a ta bez otálení upekla nový perníček i přestože to byla chyba má. Byla velmi milá a spolupráce s ní byla příjemná. Zpětně se ještě jednou omlouvám za tu chybku! Před svatbou toho na nevěstu bylo až příliš mnoho. :-)
obuv
Rainbow Club
Maminka nevěsty, všechny družičky a také nevěsta měly boty od Rainbow Club. Doporučuji všem ostatním nevěstám a svatebčanům. Jsou saténové a tedy se dají obarvit dle barvy šatů a tedy krásně sladit. Vypadalo to moc nádherně musím říci. Večer už nás z celého dne bolely nohy, bylo to opravdu náročné být celý den na podpatcích, tak jsme je vyzuly a byly naboso. :-)
doprava
Zdeněk Karlovarský
Děkujeme panu Zdeňkovi za odvoz našich hostů. Perfektní domluva, byl vstřícný a nápomocný přestože byly v transportu změny. Řešila jsem je s ním na telefonu během svatebního večera a mockrát děkuji za vše!
Žádné příspěvky