Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
katalines: kolik tě stála ta kravata jak ti ji máš od luphen?
Odpovědět
katalines: páčko a dobrou noc ;-)
Odpovědět
treisi, byla za pár kaček :-D , najdu odkaz a pošlu ti ho, ale samozřejmě není z čr
Odpovědět
tak zase zítra, dobrou
Odpovědět
jj děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ranko, dámy :-) jakpak se nám spinkalo??? Mě přítelíček byl nucen odjet do práce, tak jsem dneska sama doma s dětičkama našima chlupatýma :-) doufám, že přijede brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar spolusektarky:-) ja ted resim jaky saty objednat, urcite je chci tak maximalne do dvou tydnu objednavat , ale kdyz ja porad jeste nevim jaky..vaham mezi temahle.. http://www.beremese.cz/album/view.php... tehmahle co ma ta slecna http://www.beremese.cz/album/view.php... ale fakt nevim, ty druhy jsou nalon, ale vsude na modelkach maji sirokou spodnicku, to se mi nelibi ale ta slecna ma jenom uzkou a to docela jde... ja fakt nevim, urcite chci jenom nejaky lehky, ale jaky nevim.. tak mi tu hezky poradte, a klidne i hodte odkaz na jiny co si myslite ze by mohly byt, ja si fakt nevim rady tak vas takhle zneuziju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tuli, sou hezký oboje :-N to je rada, co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katelines:no presne tohle sem slyset nechtela protoze tohle vim i bez tebe :-D :-D , ale diky za reakci ja sem fakt uplne bezradna, musim je urcite brzo objednat at mam pak cas na pripadny upravy..ale kdyz nevim jaky saty tak je to tezky... tak klidne kritizujte, treba nepraktickou vlecku nebo dlouhou masli..diky
Odpovědět
tak ty pvní vypadají asi lépe, ale to bych spíš řekla, že je tím, že sou focené na modelce
Odpovědět
a nemají je někde v salonu, že by sis je vyzkoušela, a pak si je objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: podobny tem prvnim jsou niagara ale ty maji jenom v praze:-(, vim ze urcite musim mit uzsi strih nic sirokyho..kdyby ty druhy sli bez spodnicky tak je asi jesno ale asi nepujdou..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak sem to zase od rana znova rozebirala a asi uz vim co chci jenom nevim jak to cinankovy popisu..takze uz asi finalni verze bude.. zepredu budou saty takhle http://www.beremese.cz/album/view.php... jenom pres to bude nejaka neleskla latka na ktery bude ta vysivka.. a zezadu http://www.beremese.cz/album/view.php... jenom tam necham tu vysivku a ty tecky na ty latce uz nechci tak snad to pochopite:-), sem zvedava jak to budu vysvetlovat anglicky, asi zneuziju artika at mi s tim pomuze.. myslite ze to tak pujde nakombinovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: no, půjde všechno... a kdybys potřebovala pomoct s překladem, tak učím anglinu na jazykovce :-D s holkama to dáme dohromady, jen si vymysli, jak to popíšeš... to za tebe nevymyslíme :-) do práce jdu hned pátýho, tak to hodim do placu a poradíme si s tim :) a myslim, že to půjde a mohlo by to aj vypadat dobře... ta vlečka je super, sama jí budu mít taky, je to romanticky princeznovský ;-) a v jednoduchosti je krása... já bych do toho šla...
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze ta vlecka se mi taky silene libi, aspon trochu budu za princeznu.. ty ucis na jazykovce, to je nahoda me v utery uz zase ceka zkouska z angliny:-(, u nas je to nejtezsi predmet a skoro vsechny na tom vyhazujou...ja kvuli tomu delam uz 5 rok bakalare:-( popremyslim jak to popsat a poslu ti to, si moc hodna..
Odpovědět
Profilova fotka
jj fajne, kdyžtak do soukromky, ju, já ještě určo přijdu na to mrknout :)
Odpovědět
Ahojda kočky ;-) Jak se dnes máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, fajne, až na to, že je sobota a já zase byla celej den sama doma... asi toho kolegu, co mi ho pořád tahá do práce nakopu do p....
Odpovědět
už mám župan do nemocnice uf :-)
Odpovědět
Ahojda zlatíčka,tak máme tady poslední den volna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi ani radsi nepripominej ze uz zas zacne zkouskovy:-(( tak uz sem artichoke popsala saty a jeste poslu fotky a uz mi bude zjistovat cenu, tak sem zvedava..
Odpovědět
Ahooj
Odpovědět
tuli, tak koukám, že si to s těma šatkama vymyslela super ;-)
Odpovědět
treisi, jsi tuu?
Odpovědět
Profilova fotka
sice vymyslela ale nechci videt tu cenu, strasne sme si toho navymyslela:-)
Odpovědět
noo já si myslím, že to tak strašné nebude, dej pak vědět, jsem zvědvá :-D
Odpovědět
jsem tady
Odpovědět
treisi, mám na tebe prosbičku, písnu ti do ip, ju?
Odpovědět
jj dobře
Odpovědět
odesílám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?