Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
yourly: vy plánujete svatbení cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: jj ty saty sme resily spolu, ale nakonec sem byla rada ze sem nemela princeznovsky aspon sem na tom zachode nebojovala s obruci:-)..
Odpovědět
já jsem měla spodničku pod tou sukní a to by byly fotky, kdyby mě u toho někdo fotil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my sme tam i spaly takze sem vzdycky sla na pokoj abych na to mela klid :-)) spis mi prekazel zavoj :-)
Odpovědět
já jsem závoj měla jen na obřad, na oběd a pak mi ho osobní kadeřnice přišla sundat. Ale musím říct, že závoj a bolerko, co jsem měla na některých fotkách udělal své. Dodal tomu všemu eleganci a bylo to zase něco něco jiného než pak odpoledne bez.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to na mně mamka taky pořád čau Škarytková :-D je to fajn, aspoň si na to sama zvykám :-) a kamrádky zas mladá paní tak je to takový fajne :-) my razíme v pátek na víkend jenom do Karlovy Studánky, trošku si odpočnout a zrelaxovat... já se teda i do toho telefonu pokud můžu hrdě hlásím, akorát kvůli těm studentům moc nemůžu no... aby se nelekli, že se dovolali někam jinam... u nás je to taky teď pohodový bez mráčku, manželko sem, jsi moje žena... :-) a pořád se u toho tak hezky usmívá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já měla závoj teda co to šlo, pak jsem si ho propálila, jak jsem se nahla nad stůl pro hosty, že jdeme tancovat... aby šli taky a pak mi tak nějak sám vypadl, byť byl zajištěn a co se týče záchodu, tak jsem sice obruče měla, ale bylo to v pohodě... sukně nahoru s šlo to, čekala jsem větší boje :-D
Odpovědět
Dobré ranko, jééé, já tak tiše závidím všem, které svatba teprve čeká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych si to zopakovala:-)
Odpovědět
jééé, konečně tu někdo je, já nemám moc práce :-) a vy :-) nikde
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem ve druháku :-D rodina se odkládá o rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se tam šla postavit znovu :-) bylo to krásný :-) fakt ty přípravy stály za to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
petu: ty jsi dnes dělala zkoušku??
Odpovědět
tak to blahopřeji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dělala, tu co jsem před svatbou neudělala, tak jsem měla poslední šanci dneska a vyšlo to :-D manžel tam byl se mnou a konečně to dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poslední zkouška, u které jsem se podepsala Zemková :-D
Odpovědět
tak to bude oslavička, ne??? A kdy ses prosím tě učila?? Ještě mi řekni, že před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petu: tak blahopřeji,že jsi to zvládla :-) Teda holky,myslela jsem si,že to nikdy nenapíšu,ale : "hned bych si to zopakovala !", bylo to super :-) ,ale jak se říká,život jde prostě dáááááál............. že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem secetla svatbu a dosla sem na cislo 130 000 a to tam asi nemam uplne vsechno :-( je to des... kolik ste holky vybraly vratilo se v am to aspon trochu?
Odpovědět
Profilova fotka
týden před svatbou už to nešlo... měla sjem to psát prvně 8.9. to nedopadlo, pak 22. to taky ne a dneska to vyšlo, učila jsem se, no moc ne, ale aspoň trošku včera a předvčírem.... tuli: my jsme vybrali asi 39 tisíc na hotovosti.... a pak nějaký ty dary, nám se to vyšplhalo odhadem kolem 70 tisíc.. odhadem, ale hostinu platili rodiče... ta nás vyšla pro 50 lidí na 35 tisíc.... luxusně, co???
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme z tech 130 000 platily asi tak 20 000 a vybraly jsme 65 000 plus 4300 na tombole a nejaky ty dary.. ale strejne je to silena palka co rodice zaplatily.. jo a mooooc gratuluju ke zkousce kez bych ja taky v lednu konecne uspela...
Odpovědět
Profilova fotka
petu grtuluji- jsi frajerka :-) tuli- máš obrovsou výhodu, že vás dotovali rodiče!!! My jsme si všechno platili sami, ale snažili jsme se nešetřit, aby všichni byli spokojení a aby to stálo zato. Takže zlatým hřebem večera byl famózní ohňostroj a ten teda byl....... nikdo neměl slov jen se ozývalo óóóó, jéjéjéjé a na konec obrovský aplaus! Ještě teď se nás lidi ptjí, jestli ten ohňostroj byl náš, protože byl vidět přes celé mestečko! Stálo to zato :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju :-) si to musím teprve uvědomit, všechno :-D jsem si dneska nadepisovala formuláře na potvrzení o studiu - studuju denně, takže jsem si nacvičila podepisovat se novým příjmením :-D začínám si na to zvykat :-D a musim říct, že se mi to fakt moc líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zas sem na chvilku taky. Já se přiznám sem si ještě nezvykla představovat se Fejtková, ale podpis už mám zmáknutej - dneska sem se podepisovala na různý objednávky snad 10 krát :-D jita - jo na záchod to byla sranda, sme přijeli na hrad a mě se chtělo před obřadem děsně čurat, tak honim svoji svědkyni¨, jenže ta honila svoje dítě :-D, tak sem popadla segru a šli sme do hradni restaurace se vycurat, cestou sme potkali jinou nevěstu s ženichem co byli před náma a na tom záchodě mi segra držela obruč i sukni nad hlavou a docela to šlo - jen sme řikali, že by to chtělo fotku - byla to sranda :-D vůbec sme se celej ten náš den smáli - hne dbych si to zopákla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - petun - moc velká gratulace ke zkoušce - seš šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: moc děkuju, shodli jsme se že ten můj druhák je náš nejlepší svatební dar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu, blahopřeju. Já se vám divím... já bych to neopakovala ... ty starosti docela stačily jednou. Byť byl ten den krásnej, tak mi opravdu budou stačit vzpomínky. A záchod ... kupodivu na to že jsem čůrací typ, tak jsem byla jen jednou. Sukně jsem vysoukala, obruč je poddajná tak OK. Ale pak mě zase 5 minut urovnávala kamarádka sukni, aby to nebylo pomuchlaný.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem při mém gratulačním náletu udělala drobnou chybku ... nevšimla jsem si, že už jsem makak blahopřála... tak tam máš ode mě dvě ;-)
Odpovědět
já jsem počítala výdaje za svatbu-celkem nás to vyšlo 56000, hostina nás vyšla na 27tisíc(18lidí oběd+30dalších na večerní raut, a těch zbytků, co jsme ještě v neděli rozváželi, byla to druhá výslužka) a hostinu jsme skoro celou zaplatili z toho, co jsme vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě k penízkům ... odmítám sčítat výdaje dohromady (nechci si kazit hezký pocit). Ale hostina s večerním rautem pro 39 osob byla za 22 tis. což jsem fakt koukala, čekala jsem víc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?