Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka --jsou z bílýho zlata,, jsou to ta šitší verze myslím, že 6mm teď si nejsme jistá,,, a přemřit to nemůžu, bo je ten můj schoval a já nevím kam :( taky chci v šatech vydržet,, oblečení jsem si koupilana ráno než půjdu do šatů a jako zálohu, kdybych náhodou večer v šatech nevydržela oznamko máš moc krásný, jsi šikulka .. můžu se tě zeptat, kde jsi sehnala ty zelený kamínky,, přesně takové sháním a nevím kde :( a teb vlizelín máš odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi kamínky nevím, ty mám půjčené taky od kámošky a vlizelín jsem si objednávala z netu svatebniobchudek za 118 Kč. Chci ho mít uprostřed stolů na bílém ubrusu...
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka,, no to já chci taky doprostřed stolu jen mám strach, že neodhadnu odstín,,, on je ten vlizelín dost světlý,, takhle na ruličce je krásný,ale když se rozvine,, no ještě uvidím,, ty kamínky jsou nádherné,, přesně takové shábím :) tak kdyby jsi věděla, kde jekoupila, budu ráda za info :)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: no oznamko super ;-) a na jakej papír to tiskneš? já musím někde sehnat tvrdej tmavo hněděj :-( Holky..našla jsem nějakej salon v Jihavě a maj tam teda jako krásný šatky, který bych měla jak na převlečení, tak se daj nosit jako plesové...napasala jsem tam, tak čekám na odpověď.....chci v šatech vydržet co nejdýl, ale pokud to u nás bude třeba do rána, tak to fakt asi s ohledem na neušpinění šatů a možnosti tancování nedám a převleču se do svých....přeci jen ty moje svatební jsou trochu širšího rázu :-D s tím vizelínem jsem měla taky strach, ale všechno je ok...barva taková jako v ruličce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa -- tak už mám taky objednaný vlizelín,,, nejdřív si ho objednala jedna kočka tady z červnovek,,, má stejné ubrousky jako já, tak jsem čekala, až jí přijde,, vyfotila mi to i s těma ubrouskama a vypadá to dobře, takže jsem ho dnes objednala
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: Já to tiskla na normální měkký bílý papír a pak dala 3 kusy na jeden tvrdý zelený (ale mohla jsem i na měkký) a pak to zalaminátovala... Nakonec rozstřihla (příště budu řezat nožem na koberec podle pravítka), udělala dírky děrovačkou a uvázala mašličku... Ještě budu tisknout pozvánky ke stolu, básničku na svatební dary a oznámení o rozlučce a na to jsem si koupila trochu tvrdší papír co může být do tiskárny, bílej, ale mají i barevný v Bk v papírnictví u kruháču u Štěpánků...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si dnes koupila zelené kamínky :) ve Vaňkovce je nějaký nový obchůdek a mají tam spoustu dekorací za krásný penízky,,,
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: hezká práce ;-) ...musim taky oběhat nějaký papíráky....oznamko a pozvání ke stolu chci na nějaký tvrdší béžový....možná napodobenina ručního ( to má taťka nějakej vyhlídlej, musím ho omrknout ) a na tu "obálku" pak tvrdej hněděj...Jmenovky přivážu na krabičky a přemýšlím, že je udělám oválné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, tak jsem v pátek byla na zkoušce nový kolekce,, no a jak to dopadlo??? zůstala jsem u těch svých původně zamluvených :) jedny se mi hodně libily,,zezadu vypady trochu divně a le jinak mi nádherně seděly,,ale byly už zamluvené na můj termín,, takže nakonec jsem byla ráda, že jsem nic nemusela řešit,, hodila jsem je do alba,,, no a ty moje jsem si zkusila ještě s bolerkem a vypadají dobře, takže jsem už definitivně rozhodnutá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...šatičky sis vybrala dobře ;-) já bych už neměnila...sedí ti parádně a sluší ti ;-) Holky nějak je tu poslední dobou mrtvo...halooo kde jste...to máte tolik práce s přípravami?;-) Poraďtě mi některá kde si mám nechat upéct dobré koláče....ale ne ty klasické...jí bych chtěla ty plněné nahoře se 4mi náplněmi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aahojky Leni,, no esm pořád nakukuju, ale nikdo sem nechodí :) děkuju za šatičky ... jak jsem si k tomu vzala to bolerko, tak se mi to fakt líbilo, takže jsem ráda,,, a s koláčky ti asi moc neporadím,,, budeme mít ty malé klasické :(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě doma přesvědčovali, ať si nechám udělat taky klasické koláčky, ale já jsem tvrdohlavá....:-D ještě sázím trochu na veletrhy, že tam budou přímo výrobci a řeknou za kolik a jestli je dělaj....nechce se mi to obvolávat...a taky doufám, že to tam je i s ochutnávkou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, nenech si do toho kecat :) já zase doufám, že tam budou mít bublifuky,,, normál stojí 25,- jeden a v té praze prý měli za 8,20,-,,, chtěl bych jich jen tak 5, 6
Odpovědět
Profilova fotka
bublifuky jsem kupovala po netu nějak do deseti korun..tak třebas tam seženeš....;-) já ještě taky potřebuju hnědé ubrousky...to je jaksi nedostatkové zboží :-d a mrknout na výzdobu na auti, to cukroví a dort plus nějaký serepetičky a pro ženicha vestičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šerpy na auto si budu dělat, jsem si objednala tyl na netu,,, a kde jsi objednala ty bublifuky tak levně?
Odpovědět
Profilova fotka
měli na ně akci svatebni dekorace myslim...teď ale nevim kolik stojí... teď je tam maj za 14 co jsem se koukala chce to vychytat slevy...a taky nemá cenu objednávat jen jednu věc...jsem od tama měla věcí víc, tak se to vyplatilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ale i těch 14,- je pořád dobrá cena,,, zkusím tam mrknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo mrkni.....;-)..mám doma ty dortíčkové tak si představte....jsem ve výloze Kriss Bey našla napodobeninu mých šatiček :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
leni --jj, už jsem koukala, za 14,-,,, uvidím jak na to mveletrhu a pak je kdyžtak objednám.... byla jsem dnes na tom Cejlu,,, mají tam na normál prodej jen prá věcí,, pak je to rozšířeno do takového skladu,ale je tam cedule VELKOOBCHOD - PRODEJ POUZE S ŽL :(
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, tak už jsem dostala rozpočet z bowlingu. Pro 40 lidí na oběd a 60 lidí večer na raut a za dráhy bowlingu to dělá asi 30 tisíc (bez pití)... Takže docela pálka!
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka -- no já myslím, že ty ceny jsou všude obdobné.... je to mazec.. lolik máte limit??
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem čekala, že to bude celkem 40 tisíc. Řekli jsme mamkám, že co bude nad 40, tak si zaplatíme sami. Chceme totiž dostat jen peníze od hostů...
Odpovědět
Profilova fotka
Kachorka: 30tisíc bez pití mi přijde celkem dost... Co všechno plánujete na raut?? Jaký jsou vůbec na tom bowlingu ceny za jídlo?? Dívala jsem se na jejich stránky, ale nejde mi to stáhnout.. Píše mi to, že je poškozený soubor... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít před svatbou obložené mísy, oběd polívka a jídlo za 170!(medajlonky ze tří druhů masa, rýže a hranolky), přípitek, raut studený (mísy, salát těstovinový, krevetový, zeleninový, pečivo), řízečky kuřecí a vepřové, guláš, br. salát, vepřová kolena, bramboráčky, no a bowling nám napsal na 8 hodin 8 drah! No a ten nevím, jestli nám povolí míň... Jo a taky nevím, proč účtuje 1500 za nachystání svatebního stolu, když si ho chci nazdobit sama. No asi to ještě nějak seškrtáme. A řekneme, že víno si doneseme vlastní... Nevím, jestli se s ním domluvit už teď, nebo je brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, jak to je jinde, ale my jsme se na vlastní víno domlouvali hned.. Mám v okolí několik lidí, kteří jsou schopní zajistit mi dobré víno z jižní Moravy za doooost dobrou cenu, tak jsem to chtěla mít jisté.. Ale zas nemám rozpočet.. Jídlo bude za 130 i s přílohou, polívka, přípitek a pak asi řízečky, salát, nějaká mísa a hlavně grilovaná kýta, to byl další požadavek:-)) S tím poplatkem za stůl bych se bránila, pokud si chceš chystat sama.. A ty dráhy?? To je dost masakr, tím vám to asi hodně poskočilo, co???
Odpovědět
Profilova fotka
tak na bowling se mi ta cena zdá velká...my ještě cenu nemáme...teprv pujdem domlouvat detaily ale počítám taky 40-50 tisíc. S tím, že vínko a nějaký alkohol bysme si dodali sami...dle možností co nám nabídnou. Romi a tím živnosťákem by to nebyl problém....těch v rodině máme :-D :-D kde to tam je na tom Cejlu? a vyplatí se to tam? kdyby jo...mohli jsme tam nakoupit dohromady na jeden živnosťák....třebas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no já se tam ani do toho skladu nešla dívat, když to bylo jen na ŽL, byla jsem jen v té přední místnosti,,, ale já už ani tak nic moc nepotřebuju, vlizelín a tyl už mám objednaný a teď potřebuju jen ty bublifuky a nějaké balonky,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahá...já myslela, že ses tam byla juknout...já ještě potřebuju nějaký věci na výzdobu venkovního obřadu,tak ještě nakupovat budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaaa: Ten bowling stojí asi 7 tisíc, na to nám dal 60 procent slevu. 30 tisíc je celkem za všechno bez pití...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, pošlu ti odkaz na ten obchod na cejlu.... www.svatba-dekorace.cz, myslím, že by to mělo být ono
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?