Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj díkec Romi....mrknu na to :-) Dneska jsem si objednala podpisové pero, truhličku na přání a košíček pro družičku...mám z toho děsnou raodst....hned to hodím do albíčka abyste to mohli omrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a to podpisové pero máš na co?? jako na obřad? kolik stála ta truhlička?
Odpovědět
Profilova fotka
jj na obřad na podpisy...a pak je dám na oslavu ke knize hostů aby tam mohli něco napsat :-) Truhličku budu mít tady z bazárku za 1490..ještě je tam vystavená....ale prý už se bude chystat na odeslání 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha -- no tak mě třeba tohle přijde zbytečný,,, dnes mi přišel tyl,,, takže se budu moct vrhnout na šerpy na auta,, a ještě čekám vlizelín
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme si dneska byli objednat oznámení a vývazky, tak už se těším až nám to dojde.... ale to si ještě chvilku počkáme... :-) Jinak už mám koupenej polštářek na prstýnky a šerpu na auto. Ted si musím ještě koupit papír na jmenovky a vrhnout se někdy na to, ať už je to hotovo.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi mě se tohle dycky líbilo :-) a taky si říkám, že to zase potom můžu hezky prodat :-) Já se chystám ještě příští týden do Ikee...koupila jsem tam tyl na altánek za super cenu a tak jedu ještě dokoupit na lavice na obřad Zuzi: já jmenovky nechávám až naposled...až budu přesně vědět, kdo všechno dorazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: jj, však jo, ale to ja už skoro o všech kdo přijde vím, ale stejně ještě než se k tomu doopravdy dostanu tak uběhne zase měsic.. :-| Musím se někde kouknout po tvrdým oranžovým papíru..
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi to já zas koukám po tvrdým hnědým..ale koukám tak, že jsem se ještě nikam pořádně nedostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já budu mít truhličku i polštářek na prstýnky půjčené od kámošky, která to vyrobila a je to kráááásné ;-) Truhličku ještě nemám doma a budou do toho házet přání a peníze, páč jiné dary nechceme...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě taky nechceme jiné dary..." všechno " máme :-D teda myslím jako výbavu a nejvíc teď potřebujem penízky na dodělání domečku :-) Jak to plánujete se svatební cestou holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: my taky nechcem žádné dary jen peníze :-D vy stavíte? my jsme se letos na Vánoce po 2 rokách stavění nastěhovali do nového, ale ještě taky máme spoustu věcí na dodělavání... , takže svatební cesta bude jen tady v ČR pojedeme na Šumavu, chtěli jsme jet do Paříže, ale to klapne asi až příští rok.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no já si objednala tyl přes net,, mám ho 50 cm široký a 100 metrů dlouhý,,,, kolik máš toho z Ikey a na kolik tě přišel??? Jinak svatebku zatím neřešíme,, asi vyrazíme jen tady někde po ČR
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi: stavíme rok a už doufám, že se tam co nejdřív nastěhujem :-) je to ale všechno boj...děláme si vše sami....naštěstí jsem z oboru :-D :-D Romi: já mám nějak 2x 3x3 metry za 100,- v jednom balíku jsou dva kusy
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Nebylas v sobotu na Rybářském bále???
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka...jj byla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Mně včera říkal Roman, že na Tvýho nastávajícího nezbyly lístky. My jsme prodávali lístky do tomboly! :-) Teda že nás neseznámili! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jako to maj teda velkýn mínus u mě...ani se nezmínil, že jste to vy...počkej já mu doma dám :-D :-D ...to byla taková rychlovka a šrumec, že já ani nevěděla kdo pořádně prodává :-( Byli jste na sále nebo na té chodbě? nakonec jsme měli 20lístků :-) z toho jeden kapr a prkýnko se zásobníkem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli taky 20 a nic... Byli jsme na chodbě, pak chvilinku u dveří do sálu a pak zas na chodbě. Mrkni do alba, mám tam naši fotku...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš..asi už vím ;-)...ten můj tam totiž běhal jak splašený :-D :-D Já měla takový tyrkysový šaty s kruhovou spodnicí a seděli jsme hnedle na chodbě u schodů u prvního stolu. Třeba se potkáme někde na rybách :-D :-D Zítra jdem na další rybářskej do Petrovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jak vám pokračují přípravy???
Odpovědět
Profilova fotka
Romi..jedš na ten veletrh příští výkend?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, no chtěla bych,,, potřebuju ty bublifuky a ještě bych se chtěla podívat na nějakou bižu
Odpovědět
Profilova fotka
jo zjistila jsem, že cukrárna u které si chci nechat upéct dort bude mít opšt přes léto zavřeno :-( :-( takže pomalu začínám shánět stojan na minidortíčky....nebo ještě přemýšlím, že si nějaký vyrobím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je smůla,, ale ty stojany jsou pěkně mastný,,, a ty nechceš klasický dort chceš ty minidortíčky, jo ?, to vypadá moc pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
no taťka mi dělá taky stojan na dort, bude asi nějaký takový jak mám v albu ten třípatrový,ale bude to šestihran místo kolečka
Odpovědět
Profilova fotka
asi to nebude takovej problém udělat...bych to viděla z plexiskla a čtyři čtverce nad sebe ....no mám šikovného nastávajícího :-) :-) bude to muset zvládnout :-) Ještě ale prověřím pujčení z nějaký školy třebas....od kamarádky chodí kluk na hotelovku a brácha od přítele zas chodí na kuchaře...tak by se možná něco i dlao najít :-) No vlastně uvidím jestli ty minidortíčky budu mít kulaté nebo hranaté...oboje jsou zatím ve hře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, ty budeš mít ten ovocný dort?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- jj, bude ten ovocný,,, bude mi ho dělat teta,,, ale chtěla bych ještě jeden klasika svatební - nějaký jen malý aby se neřeklo :) asi s marcipánem,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky nejraděj ten ovocný, ale v minidortíčkách jsem ho ještě neviděla....takže bude klasika
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Ve čtvrtek si byl miláček koupitboty a dneska oblek! ;-) Oblek v Blansku v Makytě, doporučuji...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?