Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
téda, vidím, že jste se pořádně rozepsali co jsem tu nebyla, ale to je dobře ;-) Mám konečně zaplacenou zálohu na šatky a doladěné nějaké podrobnosti ohledně hostiny.. Chci se Vás zeptat, zda budete mít kameramana na svatbě?? Chtěla jsem pana Dvořáčka z Nýrova nebo odkud přesně je, ale bohužel má už plno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka -- no toho mám zrovna já na tento termínek :)
Odpovědět
romi: tak to Ti přeji, sice jsem trochu zklamaná, ale přeji Ti to ;-) byl mým učitelem v autoškole, víš.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka.. aha, jo on říkal, že je učitel v autoškole,, ale hlavně je úplně suprovej chlap, my když jsme se byli u něj domlouvat ,tak jsem tam byli 3 hodiny, pouštěl nám všechno možný, dával i tipy na kapely, no prstě fajn chlápek
Odpovědět
romi: jj, to on právě je ;-) a nemáš nějaký tip na dalšího kameramana??
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka,,, vůbec netuším, já původně volala panu Májkovi, ale ten už měl plno, tak jsemtu získala kontakt na pana Dvořáčka a byla jsem velmi mile překvapena,,, byli jsme u něj někdy začátkem listopadu
Odpovědět
romi: njn, začátkem listopadu jsem se ještě vzpamatovávala z prstýnku ;-) budu muset pátrat dál..
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka.. já prstýnek dostala 9.9. .. původně jsme ani kameramana nechtěli,, nebo spíš přítel říkal, že je to zbytečný,ale když viděl jeho práci, tak jsme ho hned zamluvili,,, a kdy ses ho ptala?
Odpovědět
romi: to já dostala prstýnek 30.10... přítel taky nechce kameramana, ale já si myslím, že je to nenahraditelná vzpomínka.. volala jsem mu začátkem ledna..
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem volala tomu panu Májkovi, tak ten mi nabízel ještě nějakého jeho kamaráda, který s ním točí, ale jeho práci jsem neviděla
Odpovědět
to nevadí, i tak děkuji.. budu se muset porozhlédnout jinde..
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: Makyta...kde to je :-D jsem uplně mimo kamilka: mám to bude točit strejda....my si na video moc nepotrpíme, a peníze se mi za to taky nechcou dávat :-( takže jen aby se osvěžila v budoucnu ta atmosféra, tak strejda to natočí....stejně by se tam nudil...on takový akce moc neprožívá :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kachorka : jéé mi nemůžem právě nikde na přítele sehnat oblek, a právě sem se taky dozvěděla že v BK v té Makytě mají dobrý a že si můžeš vybrat i třeba jinou velikost kalhot a saka, tak se tam chceme jet taky podívat. Tak snad tam něco vyberem . A jak se to tam tak cenově pohybuje??
Odpovědět
Profilova fotka
jinak kameramana budeme mít asi kámoše točil to i ségře a měli to moc pěkný... :-) já si dneska objednala SPZ s našimi jmény, tak už se těším až dojdou.. a taky se nám ozvala paní z restauračky, restaurace už je opravená a v květnu už bude i nový nábytek , osvětlení atd atd. , už nám poslala mailem návrhy svatebních hostin, musíme jí napsat jaká je naše představa a podle toho nám sestaví naši hostinu a pak se budem domlouvat osobně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: Makyta je vedle kruháču, jak je Štěpánkova hospoda, nebo spíš přesně naproti obuvy , jak jsou ty bytovky, tak tam dole , jsou tam myslím i mobily a dřív tam bylo květinářství..
Odpovědět
Profilova fotka
heeeej tak vy všichni o té Makytě víte jo...a nic neřeknete :-D :-D a maj tam i vestičky? a kravaty?
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: já sem se o ní dozvěděla teprve minulej týden taky jsem to nevěděla že tam je.. až mi to řekl kamoš v práci taky se letos žení.. Jinak jsem tam ještě nebyla , takže co tam mají ti nemohu poradit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a kde to přesně je?
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: sem ti to tam psala nebo jsi to z toho nepochopila, ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahá....já to přehlédla jak jsem psala ten můj vzkaz :-D .....tak to jo...dík za upozornění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, v pohodě a víš kde teda ? pochopila jsi to z toho mého vysvětlení.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a jako..hlavně že přes ten kruháč jezdím každej den ze Severu do práce že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, ja tama taky vždy jezdím když sem v BK a nikdy sem si toho nevšimla.. :-D tak jsem ráda , že ještě něco tady poblíž takovýho je , tak se tam musíme vypravit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to leda že by měli otevřeno i v sobotu ráno, málo kdy jezdím z práce tak, aby obchody měli ještě otevřeno :-( ...rozhodně to musím omrknout :-) oblek sice máme...ale kravata a nějaká vestička by se hodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
možná, že budou mít i v so uvidíš.. to my ještě nemáme právě vůbec nic... :-( tak doufám, že tam něco vyberem. určitě tam půjdeš dřív než já tak dej vědět.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Makyta je u kruháče u Štěpánků, ve výškáču naproti obuvi... Květinářství bylo vedle v baráku. Oblek stál 4100,-. Upraví ho i na tělo ;-) nikaa666: Já jsem taky ze Severu!
Odpovědět
Profilova fotka
Vesty tam mají, ale kravaty a košile ne. Mají tam ještě kabáty, dámské sukně a halenky. Mají otevřeno do 17 h, v sobotu nevím, ale asi nee.
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka....no tak dokonce taky Sever ?:-D My jsme na Dvorské v takové fialové bytovce hned napravo v kopci nad Pleyem :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem taky z Blanska. Na svatbě nás natáčel pan Břetislav Petr - taky z Blanska. Výsledek je, myslím, perfektní. Jestli chcete, pošlu vám na něj kontakt. :-) Je asi trošku dražší (už ale nevím, kolik), ale stojí za to. Naše DVD má 82 min, nejprve je asi 3 min filmeček - sestřih nejkrásnějších momentů z celé svatby, pak průběh celého dne a na závěr vtipné titulky, vše doplněné hudbou, kterou si vyberete. :-D
Odpovědět
kachorka a nikka: jé, taky jsem ze Severu =) bydlím na Dvorské jak jsou ty desetipatráky.. peta: kdybych Tě mohla poprostit, tak mi prosím napiš kontakt na toho kameramana, zkontaktovala bych ho a pak bych viděla.. děkuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?