Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
1
21
22
Profilova fotka
musiiv: tak to nemám páru, ale možná v Bořitově...tam je módní salon, tak by třeba dokázali i svatební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- tak z Brna se nakonec asi přidají hvezdicka, mitote, p.e.t.a. a lenieka,,, neměly bychom někde raději něco zamluvit????
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě něco zamluvit musíme..jen se teda domluvit kam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,,, tak se přesuneme do Brna a okolí,,, abysme teď nepsaly do 2 diskusí a tam se domluvíme,,, já teda teď na chvíĺi končím,, musím se připravit a dopravit do práce,,, pak písnu,, tak můžete zatím něco vymyslet,, já se podřídím,,,
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: hloooo si tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak to tu utichlo? tak jak pokračujete v přípravách? mě došly skleničky na přípitek a SPZtky na autíčka, vše mám v galerii tak můžete kouknout, taky tam mám už oznámení. :-) Jinak už máme i objednáne prstýnky, přesně ty co mám v galerii jako že se mi líbí, tak sme si je nechali udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi! Tak my jsme nakonec změnili místo hostiny a cukrářku (dorty). Oboje budeme mít v Dolní Lhotě. Prstýnky si jedeme ve středu vyzkoušet do Brna, no a jestli to budou zatím jen kroužky, tak se taky zeptáme, jestli nám je můžou vyrobit podle obrázku. Přidala jsem si je do alba... Vyšli nás jen na 900,-, páč jsme měli vlastní zlato 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, pěkný prstýnky, takový nějaký sem taky měla vybraný. tak to je dobrá cena... :-D My máme taky vlastní zlato, takže nebudem platit celou sumu, ale ještě nevím kolik, právě jsme si je měli jít dnes vyzkoušet do zlatnictví protože tam byl zlatník a zjistit za kolik máme to zlato, ale přítel má na odpoledne takže tam půjdem až příští týden. Jinak v pátek jsme byli u cukrářky v Ráječku takže cukroví už je taky objednaný. a po Velikonocích se jdeme domlouvat osobně do restaurace, zatím jsme si psali maily s návrhy jídelníčku, tak ten už máme vybranej a ted už se budem domlouvat jen na podrobnostech. :-) a kde jste měly mít hostinu? ted ji budete mít v Dolní Lhotě tam v té restauraci kousek za kolejama? Tam to bude mít i sestřenka, dělají tam hodně svatby a prý je to tam dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, v Dolní Lhotě U Filků. Měli jsme to mít v Blansku na bowlingu, ale je to tam moc drahý... Kde to máte vlastně vy? Dorty mi udělá paní taky z Dolní Lhoty, takže mi je i donese na stůl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme v Čeha ve Sladovně, a květiny taky z čeha tak to bude mít pán kousek.. :-) Dnes nam volala zase paní ze zlatnictví, že zlatník říkal že na tom mým prstýnku by byly lepší brilianty než zirkony, že to líp vypadá, tak tam mám 3 kamínky, a jeden briliant vyjde na 800Kč, tak budu mít brilianty.. :-D Kolik to tak v tom BK stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
No na bowlingu jsme měli rozpočet jen za jídlo a bowling 30 tisíc! No třeba jedna porce svíčkové 165!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my máme oběd s předkrmem a přípitkem za 300Kč/osobu. A na kolik vás to vyjde ted v té dolní lhotě?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím raut, určitě to bude levné. Ale oběd úplně stejný (hovězí polévka s knedličkami, maso tří barev, hranolky) za 150,- a to je o 45,- méně na osobu. No a všechno víno a tvrdej alkohol si můžeme přinest svoje, za poplatek 2500,-. Máme pro sebe salon i salonek.
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem nikdo nechodí? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kači,,, jsem tu :) v Brně se hádají, tak koukám kam vlézt :) co ten zítřek???
Odpovědět
Profilova fotka
Haló!? Co takhle nějaký srazík v Blansku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloo, tak to tu nějak utichlo? tak jak pokračují přípravy?? my už máme snad vše zařízené už jen nějaké drobnosti... ;-)
Odpovědět
Ahojky nemáte někdo fotku obřadní síně blanenského zámku? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: Mám ji v albu ;-)
Odpovědět
kachorka: Díky za fotku. ;-) Jinak nemáte někdo zkušenost s půjčovnou svatebních šatů v Horní Lhotě? Jako jaké jsou ceny, přístup, výběr šatů... třeba v porovnání s Brnem. A snubní prsteny Ladislav Kouřil Brno - udělaly na mě velký dojem jeho stránky a super ceny - máte někdo zkušenost? nebo je lepší někdo v BK? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
dulíku, do Horní Lhoty ani nechoď, nabídla mi tam snad jen jedny šaty a ještě mi vůbec nesedly, raději do Brna. U Kouřila jsme taky byli, prstýnky hezký, ale mi chtěli užší než 5 mm, tak nakonec jsme vybrali v Bk. :)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: Klidně se jeď do HL podívat, když jsi z Blanska. Určitě jsou tam šaty levnější...
Odpovědět
A pan Kouřil by prstýnky neudělal užší než 5 mm? Taky bych chtěla užší, 5 mm se mi zdá moc... papuellko a kde v BK jste vybrali? Slyšela jsem chválu na Rájecký zlatnictví dole v bývalé družbě na nám. Svobody... Nechal si z vás někdo šaty šít? Nevíte kde se dá sehnat látka na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,,, papuelka --- tak jaký šatičky sis nakonec vybrala ?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě by udělal, ale raději to vidím hned, jak to vypadá. Myslím, že přesně tam jsme si nechali prstýnky dělat, dobře se tam domluvíš a když něco, paní zavolá.:) Romčo, vedou jednoznačně jedničky, v Út jdu na posl. zkoušku. Jen to počasí, zatím vypadá, že zmrznem a ještě zmoknem. ]-(
Odpovědět
Děvčata neplánujete někdo svatbu 18.9. 2010 v BK na zámku?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
http://www.fararmartin.digiinfo.eu/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj holky, máte některá v poslední době zkušenost s Triem Amethyst? Máme je objednané, ale v poslední době jsem slyšela, že prý mají zvláštní styl chování a vystupování, tak nevím... Poraďte
Odpovědět
1
21
22
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?