Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,,, tak my máme už prstýnky objedané, budou tak za tři týdny a už se na ně hroooozně moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem skoro ve všech v Brně krom Naive, Tosca, Chantal, ANO :-), ale většinou neměli to co jsem chtěla...takže jsem skončila u Sotterek mimo Brno :-D :-D. V Oriele měli super lehké šatky, pěkně seděli a jedny se mi tam libyli mooooc Sedm tam měli všechny šatky ve stejném stylu a ne zrovna to co jsem chtěla..navíc šíleně težké Bella na mě neudělala nejlepší dojem, takže jsem tam pak už na zkoušku nešla....stačilo mě jen prohlédnout katalogy, nikdo se o nás nestaral a žádná velká ochota...a sam draho že U Damborské mi nic nezaujalo, já totiž hledala trochu jiné šaty než ty fšechny ostatní ve většině salonů v Brně :-( Koukala jsi na stránky Exclusive? Tam se mi moc líbilo a ještě prý ten svatební dům ANO že je fajn, stránky sice nic moc, ale ve skutečnosti prý velký výběr :-) Na veletrh se určo chystáme, nejprv teď v lednu do těch Pardubek a pak do KC Brno. Spoléhám na ně s těma prstýnkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo no to je super ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda v tom Exclusive mají fakt pěkný šaty! No ale za kolik? Chci do 10 tisíc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka - pošli si tam mailík, ať ti napíšou, jak se cenově pohybují šaty?? já to tak taky dělala :)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: kolem 8 a 9,10 tisíc se pohybovali co jsem si zkoušela, a byli z nové kolekce...:-)
Odpovědět
V těch Křtinách je nádherný kosel to je pravda, ale chtěli bychom to venku u kapličky někde u Boskovic. Jinak jak tu píšete o těch šatech.. Já mám vybráno v exlusive, zpočátku jsem byla v naive a absolutně nehrozilo. Šatky pěkné, všechny šaty barvou něco mezi krémem a bílou, paní mě pořád nutila ať si vyberu a objednám z nové kolekce za 20tis, mě málem kleplo:) Sestra se vdávala už před lety a měla také z exlusive a paní je tak ochotná, přímo majitelka, nemá chybu. Já mám vybráno za 7tis a strop je tam snad 9 a to jen u dvou šatů. A jsem nadšená:) Je fakt, že nejsem ten typ co potřebuje obcházet plno prodejen, když mi sednou a vyhovují cenově tak není co řešit, jinak bych se v tom nějak plácala:) A nějaký, že se chci vyfotit v šatech a porovnávat to taky ne, vezmu si sebou někoho na radu a je. Prstýnky jinak na doporučení jsem dostala na pana Kouřila, volala jsem informativně a byla jsem překvapena nízkou cenou vzácných kamenů, takže si myslim, do pár bychom mohli jít:)Zpočátku jsem chtěla čekat na veletrh do Brna na pana Rýdla, ale asi nebudem i vzhledem k nepříjemné paní, která nebyla moc ochotná do telefonu a pak vzdálenost do Pha a poštou to nechci řešit. Tak chtěla jsem se s vámi podělit, no:))
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - tak co ,už máš nějaké ty šatky na převlečení?? já to nakonec vyřešila tak, že jsem koupila bílou sukni a halenku,, což unosím pak i v létě,,, mám to vlastně jen na ráno, než půjdu do šatů a večer bych chtěla vydržet ve svatebním, tak uvidíme,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo...zatím žádné, vůbec jsem se nikam nedostala :-( viděla jsem letmo jedny ve městě u ťongů, ale až bude lepší počasíčky, tak to ještě oběhnu... to tvoje oblečko jsem viděla v albíčku, je to praktické a hezké takže s tebou jen souhlasím...a vydržet chci taky co nejdýl ;-) přeci jen cítit se jako nevěsta budu hlavně v těch šatičkách a chci si to maximálně užít :-) Bia: já se ze začátku taky nefotila, ale potom vzali holky foťák a já zjistila, že na fotkách to všechno potom vypadá uplně jinak než jsem myslela já a navíc už jsem si třeba ty z prvního salonu nedokázala uplně představit jak na mě vipadali a tak, takže nakonec jsem fotila....ale já mám problémy s nerozhodností a dlouho jsem hledala to pravé :-(..ale zase mě to bavilo ;-) Prstýnky chcete zlaté?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chci taky fotit, abych si ty šaty pak pamatovala. Musím teda zajít do toho Exclusive. Holky, musí se tam objednávat? Do těch salonů kam půjdu, tak jsem psala maily že přijdu, ale objednávat se tam nemusí. Dneska jsem zkoušela napsat na počítači oznámko a přidala k němu obrázek. Písmo zelené, obrázek světle černý, že bych to obstřihla entlovacíma nůžkama, nalepila na zelený papír a přidala nahoru zelenou mašličku... Vypadá to pěkně, ale nejde to vložit do alba :-| Akorát nevím, jak bych to tam měla nalepit, aby se to nějak nerozsáklo nebo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: já se většinou neobjednávala..většinou na mě zrovna měli čas, ale je lepší si všude zavolat ;-) Nám oznamko zrovna graficky upravuje taťka a budu mít A4 přeloženou naknížku zavázané stuhou a uvnitř přivážu stužkou oznamko a na druhou stranu do rožků pozvání ke stolu...pracuju an novém albíčku, tak tam vložím představu. Jinak holky....koupili jsme si prstýnky :-D :-D byla to náhoda jak hrom, ale už se nemůžu dočkat, až ho budu nosit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem dnes vyráběla. Stáhla jsem si obrázky medvídků Me to you a vyrobila si oznámení, pozvánky ke stolu, jmenovky a pozvánky na rozlučku se svobodou. Škoda, že word nejde vložit do alba, klidně bych se podělila...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé to je škoda...pak už jen vytisknout a vyfotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, no tak já mám udělané jmenovky, včera jsem dotvořila vývazky( v albíčku) a máme vybrané oznamko - jen jsem si posílala aby nám poslali vzorek, tak jsem zvědavá, jestli bude hezké, tak ho hned objednáme, vybral ho miláček ,,, chtěla jsem nějaké úplně obyč, jednoduché a hlavně levné, protože jich budeme objednávat nějakých 90,-,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo....to zelené oznamko je podobné, jako budeme mít my :-) ale v hnědé a trochu jiný ornament a na výšku ;-) Vývazky máš krásný, já na nich teprv makám a jsou v rozdělaném stavu :-) ještě musim koupit kytičky na ně hlavně jich mám teprv asi 20, ale to si budu dělat po večerech jak bude mít nastávající na noc :-) Došel mi už konečně závoj...je nádhernej :-) a dneska snad přijdou mandličky a krabičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sháním tip na kapelu, termín máme sice až 14.8.2010 ale radši to už mít zamluvené. Nevíte někdo o někom? Díky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mechelle: poslala jsme to do IP odkaz na Velvet, kdyby měliuž zamluveno, tak ti i určo někoho dalšího doporučí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde to vlastně máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - díky za pochvalu,, no i se mi docela ty vývazky líbí,,, když je mám teď všechyn v krabičcce, tak to vypadá dobře :) ty jo, taky už bych chtěla mít závoj,,, ale já si ho budu půjčovat, nevím, co bych s ním pak dělala ,,, ty ho pak prodáš nebo si ho necháš na památku,,,,, a to oznamko budeme mít to zelené,pokud bude ten vzorke, co nám pošlou heký,,, je jen za 12,5,- takže je to super
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá cena :-) to budeme mít podobné ;-), já si nemůžu pomoct, mě se ty ornamenty líbí nejvíc, mám je i na vizitkách :-D :-D Budete to oznamko dávat takhle smotné? bo ho dáš ještě do nějaký obálky nebo tak něco? Já to budu mít i s tím pozváním ke stolu dohromady zamašlené jako to mám v albíčku... Závoj si asi nechám na památku, ještě uvidím :-) musím ho teď vyžehlit, po cestě je nějaký pomačkaný a hurá ho zkusit k šatům :-) Ještě jsem našla nějakou vizážistku v letovicích která dělá vše i včetně účesu, tak jsem tam psala meil, jestli můžem zkusit líčení a účes...jsem zvědavá zda se ozve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem se dívala na jednu vizážistku v Letovicích, měla na webu vyfocené i proměny co dělala no oznamko budeme dávat v obálkách, ty jsou už v ceně, jen jsem zvědavá, jak bude vypadt ten vzorek,,, no a pozvánky ke stolu dávat nebudeme, koho budeme chtí pozvat, tak toho pozveme přímo osobně
Odpovědět
Profilova fotka
to je přesně ona :-D, tak tam to zkusím, za to nic nedám..max nějakou tu stovku ;-) :-D my to také budem dávat osobně, ale přece jen...ať je jasno :-D máme takové kulišáky v rodině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my jsem to počíatli, a ty pozvánky by nás vyšly na dalších 600,-, tak na to kašleme
Odpovědět
Profilova fotka
to máš taky pravdu :-)...já to naštěstí nemusím počítat Jinak 30.1 jedem na ten veletrh do Pardubek, jsem zvědavá co tam bude a doufám v lepší počasí :-d, Brno asi vynechám, když už ty prstýnky máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my se asi půjdeme kouknot v tom únoru do Futura, jen tak na čumendu, my už nic zařizovat nepotřebujeme , prstýnky už máme taky objednané, takže jen tak se podívat na pěkné nevěstinky
Odpovědět
Profilova fotka
včera přišel "zatím" poslední balík s mandličkama a krabičkama :-) jsou takový mrňavoučký roztomiloučký....zkusím je nějak naaranžovat a dám do albíčka. V pondělí se chystáme na obíhací kolečko (úřad, restaurace, kytky...), jsem zvědavá, jestli nebudpu mít na úřadě nic proti tomu obřadu venku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to už máš skoro komplet,ne??? nám v úterý přišel vzorek oznamka, ještě čekáme jeden a pak se rozhodneme
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my zatím řešíme, kde bude hostina. Zámeček je obsazený, já chci bowling a Roman hospodu v Dolní Lhotě, ale nevolal tam ani, jestli mají volno. Zítra máme poprvé sraz o svatbě s budoucí tchýní a mou mamkou. :-o Holky mně doma furt nadávají, co furt řeším a vy už všechno máte! To já jen vyrábím oznámka a v sobotu se jedu poprvé podívat na šaty. Prstýnky asi nechám na nějaký ten veletrh v Brně, dík za tip na Futurum :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo ještě to komplet není, ale většinu už asi mám :-) já totiž mám děsnej strach že něco zapomenu, tak všechno dělám a objednávám hned :-D :-D jsem děsná...ale vždyť vy jste na tom podobně ne? ;-) Odkud jste si ty oznamka objednávali, po netu bo tady někde v Brně? kachorka: Doufám že dáš do albíčka nějaký fotečky z těch zkoušek zítřejších ;-) Kolik vás bude na hostinu? Ani nevím, že se na bowlingu dají pořádat svatby :-)
Odpovědět
ahojky nevěstinky.. dlouho jsem tu nebyla, tak dočítám..Jak tak čtu, tak toho máte hodně zařízeného bo zamluveného ;o) jste šikulky..Chtěla jsem se Vás zeptat, zda když budeme mít obřad v dřevěném kostelíku tak musíme se jít nahlásit na matriku..Možná Vám to příjde jako hloupá otázka, ale opravdu si nevím rady :-| :-( Kachorka: taky jsem chtěla hospodu v Dolní Lhotě, je tam pěkný salónek a veliká zahrada.. Byli jsme tam před Vánoci a na náš termín měli plno.. Když nám ukazoval rezervace, tak tam měli dokonce i rezervaci na listopad..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?