Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty! Sem už nikdo nechodí? Máme ode dneška zamluvený na matrice termín 10. 7. na zámku v Blansku. Šaty ani restauraci ještě nee...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no občas nakouknu,ale nikdo tu není,,, my máme ode dneška také termín,,, 12.6.20120 ve 12h v Lysicích na zámku, jupíííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, z Blanenska,,,, kde jste kdo??? co je u vás nového?????????
Odpovědět
Profilova fotka
no to je dost, že sem taky někdo přijde :-D
Odpovědět
kamilka21: ty 1. jsou nejhezčí,měla sem je taky na sobě,jenže nejsem tak štíhlá jako ty,takže jsem se v nich necítila,připadalo mi že mi zvětšují břicho...
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: ahojek...známí od přítele se taky budou brát v ten samý ternín na zámku :-) tak se tam možná nějak i minem :-D...bo nejste to vy???? :-o já je totiž neznám :-D
Odpovědět
Zdravím děvčata, tak se také přidávám k Blanensku:) Termín máme v srpnu.. Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli náhodou nevíte o vysvěcenné kapli v Boskovících či okolík Boskovic. Jsme v Blansku přistěhovaní a tak tu to moc neznám:) Jedinou kapli kterou jsem zatím našla je ve Vavřinci:)
Odpovědět
Profilova fotka
bia: tak v tomhle oboru nejsem moc znalá...ráda bych pomohla...maximálně se můžu zeptat babičky :-) ta to má zmapované ;-)
Odpovědět
bia:Kaple je určitě i v Rudici,pak je dřevěný kostelák v Blansku-tam se bere hodně párů¨,možná nejlepší je najít si stránky farností na Blanensku a tam zalovit...
Odpovědět
Nikaa To by jsi byla hodná, děkuji. Psala jsem už i na nějakou památkovou org v Boskovicích a zatím nic. Zkusim se ještě spojit s knězem.
Odpovědět
Profilova fotka
no vida, jak se to tu opět rozjelo,,,,, super,,,
Odpovědět
Profilova fotka
bia: zeptám se...vím že u nás v Rájci je taky..ale to je spíš kapličičička :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kachorka: prosimtě a nebereš si náhodou Romana F?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zámkem v Letovicích? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
michelle - no my se tam jen byli ptát, venku je to celkem pěkný, takže když ti vyjde počasí na na tom nádvoří by to mohlo být pěkné, ale nelíbila se nám ta obřadní síň, byla taková studená, zatuchlá,,, takže kdyby nebylo počasí na to mít to venku, tak v té obřadní síni bych to teda nechtěla, jinak se tam platí 3000,-
Odpovědět
nikka Rájec mě připadne docela dál od Boskovic, pokud možno tak kaplička přímo v Boskovicich nebo v okolí. No uvidíme jak to nakonec všechno dopadne:) Bydlíme od sebe co by kamenem dohodil:))
Odpovědět
Profilova fotka
bia - a ty jsi přímo z Boskovic?
Odpovědět
Z Blanska a v Boskovicích máme hostinu, původně jsme chtěli i s obředem v místě, ale zatim jsme nenašli kněze na oddání v přírodě..
Odpovědět
Profilova fotka
aha -- já vím, že je tu diskuse o tom Sudickým dvoře, je to mezi Boskovicema a Jevíčkem,,, tam je prý nějaká kaplička a přímo tě tam oddají a je tam i hostina, vše na jednom místě
Odpovědět
Ano ano přesně tak, dívala jsem se už na stránky. My už to máme zamluvené na Mlýně. Ale děkuji za typ.. Můžu se Vás holky ještě zeptat, jsem tu nová a nemám všechno pročtenom, možná to patří jinam. Ale odkud pořizujete prstýnky? Je někdo dobrý v Brně? Moc se mi líbí od pana Rýdla, ale nevim jestli kvůli vyzvednutí pak pojedem do pha, poštou se mi to nechce..Tak když jste ze stejného okolí..děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
bio - my máme objednaé prsteny od M. Schuplera z jevíčka -- už několik let od něj bereme celá rodina veškeré šperky, hodinky atd.... měly bysme je mít do 3 týdnů, tak je pak hodím do albíčka
Odpovědět
Tak to děkuji za typ, podívám se na intertnet kde přesně sídlí. My totiž žádného rodinného zlatníka nemáme a tak nevim kam jít. Kdybych tak věděla jak se do toho albíčka ale dostat:) Nějak se na těhle stránkách nemůžu zorientovat:)) Asi když zadám tvůj nick Romčo?děkuji jsem to ale ajťačka:))
Odpovědět
Profilova fotka
no moje album je napravo, jak je takový ten foťák ,,, když na něj klikneš tak se ti zobrazí,, taky mi chvíli trvalo, než jsem se tu zorientovala,,, jinak ten Schupler asi webovky nemá, nevím,,,
Odpovědět
Děkuji tak už vím jak na to:) Na internetu ho opravdu nemůžu najít, ani ve firmách. Poslala bys mi prosím do SZ nějaký kontakt a adresu. děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti to do IP - je to nahoře, zobrazí e ti to červeně jako přijatá zpráva
Odpovědět
děkuji mám to:)
Odpovědět
Profilova fotka
To Nikaa666: jo jsme to my!!! Si už naši snoubenci promluvili :-p Ten můj už nechce vůbec ani slyšet slovo svatba, on neví, kolik je to příprav... Já si to taky myslela, že tady někdo psal ten Váš termín v Rájci a hostinu na Panoramě :-) Katka
Odpovědět
Profilova fotka
To Bia2: Ale jestli byste brali i kostel, na 100% je široko daleko nejkrásnější ve Křtinách!!! ;-) Jo a prstýnky v Brně měla kamoška od Ladislava Kouřila. Taky se mi líbí... Ale my si počkáme na březen, bude svatební veletrh a přímo tam si vybereme prstýnky a asi i oznámení a ještě tam dávají slevy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bia2: prstýnky ještě nemáme vybrané...chceme ocel a te jsem viděla docela hodně po Brně....a ještě se chystáme do Pardubek na veletrh koncem ledna a tam maj taky mraky prstýnků, tak to aspoň omrknem na jednom místě...zatím sme se koukali jen tak letmo,ale ty pravé jsme nezahlédly :-( Dneska mě dorazil první balík :-)...urbousky a bublifuky :-) a asi máme vybraný typ přání ...už jen aby mi taťka udělal grafický návrh ;-) budeme totiž tvořit z větší části sami ;-) A ještě čekám každým dnem závoj, abych mohla jít vyzkoušet účes :-)na to se moooc těším kachorka: to je náhodička co :-D :-D mě to napadlo hned jak si napsala v kolik a kde to máte ...vidím, že se taky chystáte na veletrhy, očekávám z avíz hafec prstýnků, tak snad vyberem ;-) Kam se chystáš pro šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
Příští sobotu jedu do Brna do salonu Oriela a Sedm. Zatím favoritky mám na poslední fotce a mají mou velikost (36 - 40). Nejvíc se mi líbí šaty v salonu Naive a Bella, ale ty musím vynechat, protože zhruba 15 tisíc nebo i víc za ně dát nechci... No a ještě chci nějaký pátek v lednu zajet k Z. Damborské a do salonu Tosca. Byla jsi v nějakém z těchto? Já bych chtěla nějaké šaty z šifonu (sukni). :-N Chci jet 12. nebo 13. března do Brna do kogresového centra na Svatební den. Doufám, že tam bude zlatnictví Kouřil a svatební oznámení Japos. Máme nějaké zlato, takže nám to u prstýnků odečtou... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?