Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pošli mi tu fotečku :)
Odpovědět
Profilova fotka
má je v meilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec nějaké fotečky ze zkoušky hodila i do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, to :) fakt bomba,,,
Odpovědět
Profilova fotka
teď se koukám na netu na nějakej štrasovej obojek :-) a jak koukám, taky to nebude jednoduché :-)
Odpovědět
tady to nějak zamrzlo....vdívá se někdo 24.4.2010? :-)
Odpovědět
nikaa666:obojek ted prodává někdo v bazaru
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme zarezervovanou restauraci, tak snad vše klapne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nakonec sem si dala do galerky foto mých šatů, tak se koukněte a napiště svůj názor jak se vám v nich líbím? Mě se chvilku líbí a pak zase ne, jsem z toho už magor.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzoušek - no já bych zkusila ještě i jiné šaty, vypadají, že ti jsou velké, hlavně v prsách a na těch zádech to vypadá taky divně, promiň, já bych zašla ještě jinam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: to je super že už máte restauračku ;-) kde to tedy nakonec bude? Ty šatky ti moc nesedí :-( se mi zdá....asi bych se poohlídla po jiných. amalia: dík za typ, ale já mám alergii na kov takže nemůžu mít kde co, spíš se na netu dívám, co maj v kamenných obchodech abych kdyžtak mohla zboží vrátit :-( někdy totiž tvrdí, že je to bez niklu a když to dám na sebe, tak jsem jedna velká osypka :-D
Odpovědět
nika666 alergii na nikl znám,proto si kupuju taky,hodinky z tinanu a tak a pokud už mám doma něco,co cchi na chvilku na sebe a dělá to problém,tak spodek natřu bezbarvým lakem-pokud to jde a nějakou dobu se v tom dá vydržet,ale nedje to dělat se vším a navíc svatba není tak na 4-5hodin,že? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
amalia: hh to děláme stejně...taky zalakovávám věci lakem...pásky, přívěsky :-D a knoflíky u gatí si podlepuju náplastí. Já mám právě předběžně domluvené, že kdyby přišlo na věc, tak v salonu kde mám zamluvené šatky berou českou bižu a paní by mě to třebas ještě před koupí pujčila na nějakej ten den domů abych si to zkusila, zda mi to nic nedělá :-) ale je to až v tom Litovli a kvůli bižu se mi tam nechce extra jezdt :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, právě že tyhle jedinný mě pěkně drží prsa že nebudu muset mít ani podprsenku, a všechny ostatní mně byly v prsách velký a odstávaly, tak nevím, možná že na fotce vypadají uplně jinak než ve skutečnosti, ale ještě tam půjdu s přítelem zkoušet oblek tak ještě možná nějaký zkusím... Jinak díky za komentáře. Restauračku nakonec máme v ČeHá ve Sladovně, máme ještě zamluvenej do ledna Zámeček v Blansku, ale tam to asi teda nakonec zrušíme, moc se nám to tam vevnitř nelíbí, vypadá to tam jako ve fabrice, takový neupravený stropy, že jsou tam vidět ty trubky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni - tak co, už máš ty šatičky na 100% rezerovovaný??? já jedu zítra do židlochovic vyzkoušet, ty co jsem si tam vyhlídla, tak držte palce, ať to jsou ty pravý,, jinak mě už klepne... dám pak vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
romci: já už mám poslanou zálohu, takže je to hotová věc :-) ..koukala jsem , že už máš taky jasno ;-) to je super....jsou krásný :-) a sluší ti ;-) zuzi: no ten Zámeček se mi ve vnitř taky moc nelíbí :-( určitě na té Sladovně budete spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni,, no na těch fotkách se mi právě moc nelíbí,, když jsem fotky viděla, tak jsem byla dost zklamaná a pořád přemýšlím, jestli jsem udělala dobře,,,, ale tam se mi moooc líbily, dělaly krásnou postavu, nemusely by se vůbec zkracovat a byly dost pohodlné... no a za ty prachy :)
Odpovědět
Profilova fotka
za kolik? ;-) ale nevěš hlavu z těch fotek....to zkresluje ( i když jsem vlastně taky podle fotek odvolala ty první šatky ) ale když to vezmu podle toho, jak jsem byla v tom Litovli, tak na fotkách se mi tam líbili víc jedny šaty než ty moje, ale ve skutečnosti to tak nebylo a i se všichni shodli na těch mejch :-) ...tak se na ně nekoukám :-D ono to tak svádí se podle fotek ujišťovat...já to tak dělám skoro denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
4500,- :) proto jsem moc ani neváhala, tam se mi opravdu moooc líbily, tak jsem byla rozhodnutá hned,,, tak s te´d nesmím moc dívat na ty fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super cena...a ještě k tomu když se ti fakt líbili...tak fotky neřeš ;-) myslím, že ti sluší na těch fotkách takže co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě sem hodím fotku drahouška :)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo fešák ;-) takže už máte oba vybrané oblečko :-) to my pujdem koupit kvádro až po novém roce
Odpovědět
Profilova fotka
no to co má na sobě, tak mu bylo trochu větší, příští týden půjdeme zkusit úplně to stejné, jen o číslo menší,, no a pokud mu to bude,takto hned zamluvíme, budem to půjčovat, protože světlý oblek by asi pak neunosil... je to ze stejného salonu ,jak budu mít já šaty,,,
Odpovědět
Profilova fotka
nj.... já teprv uvidím co nám bude slušet :-) líbí se mi světlá s tyrkysovou, ale taky hnědá...až se to obleče, tak se uvidí...
Odpovědět
holky, když si tady pročítám Vaše vzkazíky, tak jen zírám ;-) vidím, že už máte v šatkách jasno a já jsem ještě ani nezačala, chjoooo :-( ale tento týden se to chystám napravit, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.. A vidím, že se dají půjčit opravdu pěkné šatičky za slušnou cenu.. Jo a mocky moc Vám to v těch Vašich zamluvených šatičkách sluší ;-) Zuzi: taky bych byla raději pro tu Sladovnu, Zámeček mi příjde ve vnitř hodně nesympatický..
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka: držím palce, ať ty pravé najdeš co nejdřív ;-) Mě to zkoušení moc bavilo...jen najít ty pravé bylo horší :-D Jinak holky...byla jsem včera v Ikei něco málo pokoupit, tak už mám vázičky a svícínky :-) aspoň zase něco málo na výzdobu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni,,, my byly v Ikei už před 3 týdny,, koupila jsem tam zelené a bílé ubrousky, svícínky a taky už máme misku pod prstýnky,,, ještě jsem chtělakoupit zelené kamínky a kamoš mi řekl, že ať si nasbítám nějaké malé ze štěrku ,že mi je obarví,,děla s barvama a lakama, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadt, už mi donesl vzorník barev
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobré :-) stačí jen nasbírat kamínky :-) já musím sehnat ubrousty tyrkysové a čokoládové...zatím se mi nepoštěstilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to budeš mít asi těžké shánění,,, ale tak snad budeš mít štěsí,,, kdybych náhodou na něco narazila , tak dám vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
dík ;-) důkladnější nálety na obchody budu dělat po novým roce :-D máme známou co má velkoobchod s papírnictvím, tak i tam by se něco dalo sehnat snad :-)...no bude to ještě pěkná fuška
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?