Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestamonika2020 ahojky... :-) Podle mě je určitě dobře že už máte tolik věcí zařízeno, fakt se vyplatí radši dříve... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestamonika2020 Vítej! :-D @1p2e3t4r5a já fakt nevím, je to možný, nebo si moje podvědomí uvědomuje, že to bude navždycky ten jeden chlap a chce mi to vynahradit ve snech, co já vím :-D :-N :-N Snad se to zlepší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@enninka92 mne se zdalo, ze me mamka navlekla do nejakych slehackovych hruz😁 a uplne si vybavuju, jak jsem byla nestastna a pak jsem se s hruzou probudila😁😁
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Já bych tomu nepřikládala velkou váhu :) Komu se kdy nezdálo o někom jiným :-D A třeba je to proto, aby ses probudila a uvědomila si, že to pravý leží vedle tebe. :) @iviiiii Ježíši :D Vidím, že máme stejné představy o tom, jaký šaty fakt nechceme :D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my dnes mame presne rok do svatby😊
Odpovědět
Profilova fotka
Anoooooo :)))) máme termín 20.6.2020 Myslím, že nebudu sama :D podle mě nejoblíbenější termín :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky pridavam :). Svatbu budeme 30.5.2020 na Slovensku v Presove :). Pritel je Slovak. Mame uz misto, kostel, kapelu, forografa+kameru a aranzerku a ted dojednavame slecny, co nam budou delat candybar a dort :). Prijde mi, ze toho mame hrozne moc na to, ze svatbu mame za rok 😂😂. Ale uz se nam stalo, ze nam odnekud napsali, ze maj plno 🤦🏼‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@avargova Taky si myslím, že to bude jednoznačně nejoblíběnější termín příští rok. :-D Což mě celkem děsí, kdyby náhodou vypadnul nějaký dodavatel, tak se bude na takhle vytížený termín hodně špatně shánět náhrada. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka mne rikala vizazistka, o kterou jsem mela zajem, ze nejvic poptavek ma na 30.5. Ze to ma uplne plne. A na nas termin mela taky plno, tak jsem musela hledat jinou. Druha nevesta ju poptala o jeden blby den! Jsem myslela, ze me trefi
Odpovědět
Ahoj holky, tak se pridávám mezi vás, byla sem požádána v prosinci a máme už rezervovane místo na 23.5.2020 o místo jsme bojovali, jinak toť vše co zatím máme, přítel ještě řeší prstýnky :)...děláte si samý pozvánky?případně bude někdo tisknout na takovej ten hnedej papír, nevím jak to bude tisknout na obyčejný tiskárně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se přidávám..požádána 14dní zpětně 1800mnm ♥ v Tatrách... Mi už tedy máme vlastní drůžičku 1,5 roku :) bereme to opačně :-D termín a místo ladíme,svědky to je jediné co máme,já si vybrala místo 60km od domu takže to není moc optimální,zkouším najít nové máme krasný okolí samé skaly tak to asi pojmu v tomto duchu Adršpachu a bude. Přemýšleli jste nad barvama svatby?nebo stylu?
Odpovědět
Děvčata, která máte svatbu kolem června 2020..kdy půjdete vybírat šaty? 😊 My už téměř vše máme zajištěné, na podzim jdeme na ochutnávku zákusku a řešit dort, po novém roce se mám objednat na zkoušku účesu, foto + DJ taktéž zarezervovani, takže nám vesměs chybí oblečení a pak nakupování dekorací, oznámení atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dandush92 ahoj... :) my taky máme pouze místo a nějakou představu o věcech okolo, ale nic konkrétního. Myslíš takový ten papír co vypadá recyklovaně, přírodně, má docela póry...? My na něj tiskneme v práci na laserové tiskárně abez problému... @werrys to už toho máte zařízeno dost, respektive mnohem víc než my... :D šaty mám v plánu až na podzim, říjen, listopad...
Odpovědět
@1p2e3t4r5a tak to jsem ráda, že nejsme jediní :D... jinak ten papír je asi ten kraftový jak popisuješ a trošku blbá otázka, ale tiskne laserová tiskárna bílou barvu?
Odpovědět
@dandush92 Budeme si oznámení dělat sami, ale asi to vytisknu na bílý papír a na něco nalepím. Budu tvořit na big shotu, koukám na Ali na šablony. @nikyselen Styl nejspíš vyhraje minimalistický, nějak mám dost juty a organzy, tak vymýšlím, co místo toho :) Barvy bílá, krémová, pudrová, něco takového. Už budu mít barevné šaty, tak ať se to nebije nebo nesplývá. Mám zaplacenou zálohu na šaty, nechávám si je šít. Vizážistka přijímá rezervace až od nového roku, fotografka měla přes týden vyplý telefon a váha jestli kameramana jen na obřad +něco málo nebo 2 a na celý den. Budoucí družicce jsem na zkoušku ušila tylovou sukýnku, bude to vypadat pěkně a příští rok teda už snad bude chodit, páč po čtyřech se jí v tom blbě lezlo 🤣 Včera měla babička oslavu v penzionu, kde budeme mít svatbu, takže máme vybrané i menu, vyhraje klasika, polívka s knedlíčky a svíčková, měli to výborné.
Odpovědět
Profilova fotka
@dandush92 ty jo, tak to je zajímavá otázka a upřímně nevím, bílou jsem netiskla... budu v práci až ve středu, tak jestli to počká a jestli nikdo jiný nezná odpověď, tak ti to vyzjistim.. :)
Odpovědět
@1p2e3t4r5a tak to bys byla moooc hodná, děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dandush92 Tiskárny standardně bílou netisknou, jen speciální tiskárny s bílým tonerem.
Odpovědět
Ahojte holky, budeme mít svatbu v květnu. Ráda bych si nechala v okolí Brna ušít šaty. Mám velikost 48, tak moc nevěřím tomu, že bych sehnala nějaké hezké v půjčovně. Máte prosím nějaké doporučení na šikovnou švadlenu? A případně jestli jste si některá nechala šít šaty velikosti 48? Děkuji za informaci :-)
Odpovědět
Ahoj taktez budu mit svatbu v roce 2020 a termin snad dostaneme tenhle tyden :-) uz se nemuzu dockat :-) :-) ;-) ;-)
Odpovědět
@ladyv31 Zkuste (zkus?) se podivat na fb svatebni saty siji moc krasne take si tam chci nechat usit :-)
Odpovědět
@spilka1234 Ahoj, ta fb stránka je jen svatební šaty? :-) a víš prosím orientačně cenu? Děkuji Val
Odpovědět
@ladyv31 Jojo jen svatebni saty ja co se mi tam libi saty tak psali cenu cca 8-9 tisic ale myslim si ze na vyzadani cenu napisi do zprav:-) Misa
Odpovědět
@ladyv31 Ted koukam ze jsi psala z okoli Brna tohle je bohuzel v praze :-/ :-/ Moje chyba :-| :-| :-( :-(
Odpovědět
@spilka1234 Aha :-) to nevadí :-) i tak děkuji.... no Praha by byla dost zruky :-) Tak snad se mi poštěstí najít něco i v okolí Brna.
Odpovědět
@ladyv31 Ahoj, já mám taky velikost 48, ne-li 50 a mám v plánu navštívit salón Madora v Mikulově. Tam mají překrásné šaty, šiji na míru. 😊 Tak uvidím, pokud nekoupím nějaké v Uherském Hradišti, tam šíji taky větší velikosti a mám to ze Zlína blíž, tak zkusím ten Mikulov :)
Odpovědět
@avargova Taky máme termín 20.6.2020 a když jsem sháněla fotografa a DJ, tak mě už někteří odmítli, že mají plno :-D Takže termín to bude hodně oblíbený a ještě 6.6.2020 bude taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Mám svatbu v červnu a na šaty budu chodit od října. ;-) Koukám, že toho máte už dost zařízeného. My máme rezervované místo svatby, místo focení, kameramana, DJe, fotografa a já jsem si před pár dny koupila svatební boty. Holky a s jak velkým předstihem rezervujete vizážistku/kadeřnici? Myslela jsem, že to taky nechám až na říjen, ale jak vidím, že je to naše datum tak časté, tak přemýšlím, že už bych ji rezervovala teď. A na zkoušku líčení a účesu chodíte už teďka nebo až těsně před svatbou?
Odpovědět
Ahoj, já již byla v salonu na svatební šaty, byla jsem v salonu Bella a pro teda žádná sláva, jsem velice zklamaná. Šaty těžké a žádné nesplňovaly mé představy. Chci jednoduché. Všechny šaty se třpytily, byly moc zdobené a hlavně jsem poznala na první pohled, že jsou obnošené. Proto jsem se rozhodla, že si nechám šaty ušít od Sandry Švédové, šije nádherné šaty.
Odpovědět
Ahoj, i my jsme přešli do plánování svatby, dohodly jsme zatím datum a místo. Na výzdobu a vše ostatní jsem neměla zatím čas. Co říkáte na Okoř 26.6.2020?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?