Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@nevestamonika2020 Úplně ti rozumím 🤣 zkoušela jsem většinou zdobené a ty perličky a aplikace tak škrábaly. Jediné nezdobené zas neměly tu ááách tylovou sukni.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k Vám taky přidám. Únor 2020. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak uz i my mame konecne datum a misto😁 Budem to mit 4.4.2020 v Plzni u Matasů. Už mám i fotografku a ted chci zacit obhlizet saty. Take jsem se rozhodla mit fotokoutek a premyslim ze bych si pujcila Instax abych ho nemusela kupovat,nemate s pujcenim nekdo zkusenosti??
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka ja uz mam vizazistku i kadernici zamluvenou. Jsem mela vyhlidlou vizazistku, ale uz si ji poptala jina nevestaprede mnou. Nastesti jsem mela vyhlidle dve😊 Takze bych si uz rezervovala
Odpovědět
@werrys ahoj, tak sem do Madory psala a šaty budou prý vycházet na 16-20 tis. Což se mi teda moc dávat nechce :-/ Tak nevím jestli tam mám vůbec jezdit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
boze muj...tady ma 80% z vas zarizenou celou svatbu a ja furt jen teoreticky 🤔😲😲
Odpovědět
Profilova fotka
@ladyv31 nechci ti brat iluze, ale v pujcovnach, aspon, co jsem videla, cena 12000 - 15000 naprosto obvykla. A radsi teda dam 18000 za moje saty - neobnosene, nove, na miru, moje. Nez 14000 nebo 15000 za obnosene saty a jeste se nervovat, ze se s satama neco stane nebo ze je nejaka nevesta prede mnou znici. Ale kazdy podle sebe a moznosti😊
Odpovědět
@andyiinka Ahoj, nó já jsem si kadeřnici rezervovala už minuly týden a na zkoušku se mám objednat po novém roce :-) Líčit se budu sama, takže to řešit nemusím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To abych už taky sháněla, jak tak koukám. :-D Jinak vítám nové holky! :-D ;-)
Odpovědět
@nikyselen já taky vše jen v hlavě a ještě jsem nikde nebyla a nemám nikoho domluveneho 😀 začnu na podzim 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak tady čtu, tak 18 000 za nové vlastní šaty? 16-20 za půjčení? O.o Tak to máme štěstí, že jsme v Praze narazily na paní, která šije šaty za mnohem nižší cenu. Představa, že kupujeme dvoje šaty dohromady za 40 000, to by mě asi museli omývat :D Takhle budeme mít za přibližně tuhle cenu dvoje šaty a vlastní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme místo konečně taky zamluvené. :-D Včera jsme byli už i na matrice, takže si 30. 5. 2020 ve 13h řekneme své ANO! :-) Jsem ráda, že to nejdůležitější máme, a teď se můžu vrhnout na to ostatní. Jinak šaty plánuji řešit přelom roku - chci si je nechat ušít (v říjnu jdu na operaci a pak nebudu moct 3 měsíce sportovat, takže aby perfektně seděli, tak raději počkám), ale chci se podívat ještě do salónu na podobný typ, zda mi bude sedět. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Letos 20.6. Jsme se zasboubili a svatbu budeme mít 20.6.2020 a už teď se neskutečně těším. Jen jsem dost překvapená jak už málokdo má volná místa. Kosmeticka má. Plno musím hledat jinou atd... Rok dopředu je to mazec. Jinak my ještě nemáme nic jen místo a datum a koordinátorku.
Odpovědět
Profilova fotka
@janula_21 Jsi vítána až převítána! :-D Nám dneska odepsal konečně 4. oddávající, kterýmu jsem psala, a konečně se nevymluvil, jako ti tři předešlí. :-D Se jim asi nechtělo v zimě no. 8-) A taky harfistku jsem domlouvala. :-D <3
Odpovědět
Ahoj holky, je tady říjnová 2020 nevěsta? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona A můžeš doporučit švadlenku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava Barunkulus Praha :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@diamond_sis Zdravím, tak je i na čase zajistit zábavu a vše co je potřeba kolem programu dne :-) Přeji pohodový závěr týdne :-) DJ Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, mám už měsíc po svatbě a konečně jsem dala dohromady nějaké věci k prodeji, které by nějaké mohly ještě úžasně posloužit, tak koukněte na můj bazar :) Krásné plánování, užívejte si to :)(http://www.beremese.cz/market/seller/seckater/
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Kdo byl tvůj vysněný fotograf? :-) A jak dlouho dopředu zařizuješ? Já teda zrovna fotografa už mám, ale jinak nic. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Tak místo naštěstí máme, o tom jsem věděla, že je potřeba tak rok, rok a půl dopředu - přítel si dělal srandu, že dneska aby člověk rezervoval místo svatby, už když jde na první rande. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Zajímalo by mě, kolik párů se rozejde, než se vůbec dočká svého data svatby. :-D Vy máte smůlu, že hledáte na jeden z nejoblíbenějších termínů příštího roku (ne-li ten vůbec nejoblíbenější). :-| Jakou máte vlastně představu - a v jaké lokalitě?
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Taky pořád hledáme, ale už mám pocit, že jsem spíš vybíravá nebo nevim :D Dneska jedeme na jedno místo na večeři to testnout, tak jsem zvědavá. Snad už to bude ono. Kdybyste některá věděla o něčem na Praze - západ, budu vděčná :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme už domluvenou fotografku a kameramana, zjištěné šaty a prsteny. S termínem na matrice čekáme do prosince (no jo, matrika Pardubice ví termíny až v zimě :/) a místo už máme zjištěné, že to půjde. Už to jen zamluvit. Každopádně u nás nehrozí, že bychom se o stejné místo praly s někým jiným :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Tak to držím palce, jsem zvědavá, kde vám to nakonec klapne. :-) My jsme v posledních dnech překvapivě a docela náhodou pokročili, takže současná bilance domluvených věcí je: místo, fotograf, DJ, oddávající, návrhářka/švadlenka a holky dekoratérky/koordinátorky. Máme trochu štěstí, že se sami pohybujeme v prostředí svateb, takže známe různé dodavatele. Má to ale i rub: jak už jsme viděli desítky svateb, máme velké nároky a jen tak s něčím se nespokojíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, také se přidávám. Naše datum je 29. 2. 2020. Už máme zařízeno místo na obřad, hostinu i ubytování (vše v jednom), rezervaci na matrice, fotografa, DJe a floristku. Teď pomalu hledáme ty pravé prstýnky a chtěla bych pomalu shánět šaty a boty, ale zatím jsem tak nějak na nic kloudného nenarazila. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Další únorová, vítej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Ty jo, tak to moc držím palce, to musí být nervy! :-) A kde to vlastně je? Šaty si určitě potřebuju nechat ušít, protože - abych to řekla decentně - nemám úplně konfekční rozměry. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol Jééé, vy budete mít výročí jednou za 4 roky? Ideální pro chlapa! :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?