Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@kajadomca Dají si kafe a dort. Jsou to vesměs dospělí lidí,zabaví se sami 😉 Budou si moci pokecat,mrknout na nástěnku,označkují se na strom. @eset01 Dávám dort schválně takto brzo po obědě, protože dost lidí si dá dort právě k té poobědové kávičce,jinak třeba sladké nejí. Sladký bar nebude,jen koláče a cukroví. Oběd budeme mít "jen" dvouchodový,polévka a svíčková. Protože zásada zdravého stravování je jíst často po malých porcích 🤣
Odpovědět
My budeme mít raut rovnou i s teplým jídlem. K jídlo dojde kolem 15:00, takže dort vidím až hodinu, hodinu a půl poté. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, svatbu máme 20.6 :-) stále mi přijde, že mám ještě na vše čas, ale už je březen!! :-)) Spoustu věcí nemám zařízených, spoustu věcí mám domluvených okrajově, achjo :) Oznámení už máme, 3 jsme už rozdali, a pár lidi ještě neví, že je svatba a žě jsou zváni :)) Spíše než den D mi dělá starost den před, jak skloubit výzdobu, uchování sladkého atd :)
Odpovědět
@lopata888888 Ahoj, taky máme svatbu 20.6. :-) Už nám chybí jen oblek a boty pro oba. Ve středu jedeme zaplatit poplatek na matriku a domluvit řeč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 ahoj máme stejný termín a nám už chybí jenom boty pro mě a nějaké maličkosti ve výzdobě jinak všechno máme domluvené a zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemate tyo na saty pro druzicky? Uz jsem prolezla ali, ebay. Potrebuju pro 7druzicek. Ale nejmladsi budou mit rok a pul a nejatarsi kolem 5. Nejlepe uplne jednoduche a krajkove. Uzke a ne nic moc nacancaneho. Vsechno se to lame na tech velikostech. Ty nejmensi girls by tem nejmensim byly velke a kdyz je to baby, tak tam velikost neni pro ty nejstarsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké máte přání na svatební dary..? :-)
Odpovědět
@iviiiii Možná na míru, je totiž problém u konfekce,že střih pro baby se dělá jinak než pro větší 🤔 Já budu mít družičky necelé 2 roky a 13 let a holky budou mít tylové sukně a mladší nějaké body (furt má potřebu ukazovat pupík 🤦) a pro starší se mrknu po nějakém topu.
Odpovědět
@kajadomca Využijeme místní seznam darů, odkaz dám na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca my všechno máme, takže ideálně at všichni donesou sami sebe :-D žádný seznam daru dělat nebudeme, protože máme i to co nepotřebujeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 ahoj tak už mám knihu doma no a ůplně paráda, jsem nadšená, škoda, že už si objednala poslali mi slevu na knihu tak jsem ti jí mohla dát, tobě příjde určitě taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna Holky, neposlaly byste nějakou ukázku, jak vypadá? Na webu tolik toho není. Já nad ní váhám, chtěla jsem něco víc "přírodního", ale vypadá to dobře :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@iviiiii jasne pošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii a je tam toho mnohem více jako opravdu stoji za to :-) jestli budes chtit poslu ti potom kod na tu slevu :-)
Odpovědět
@melaniepokorna môžeš mu prosím poslať link, kde si knihu kupovala? Zaujímavá! Ak by nebola moc dráha, tak nad ňou budem rozmýšľať :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pvln34 ahoj jj www.svatebniknihahostu.cz No je trochu drahší, ale za ty peníze se opravdu vyplatí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna To budes zlata😊dekuju😊
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah nakonec jsem nasla dvoje krajkove, ktere vypadaji dost podobne😊presne jak jsem chtela😊 jen krajka a hodne jednoduche. Ja sama mam tez strasne jednoduche saty a i dospele druzicky.
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna Můžu se zeptat? To si tam vyplníš sama i s fotografiemi nebo jak tato kniha funguje? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca Ne ne to ti vyplňují hosti na svatbě :)
Odpovědět
Co tomu říkáte? Chci truhličku na přání a peněžní dary, jak se vám líbí? Cena 185Kč s poštovným.
Odpovědět
Budete mít někdo koordinátorku na svatební den? Já o ní pořád přemýšlím, ale všichni mě přesvědčují, že to zvládnem sami. Budu ji mít na svatební obřad, na zbytek dne asi ne. 60 lidí.
Odpovědět
A nafukovací balonky mít budete? Chtěla jsem pro děti nafukovat heliové, ale možná by tam s tím zbytečně dělaly binec.
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka my budeme mít svatebni koordinatorku. Aspon budu mít klid na duši, ze vse probíhá tak jak ma zatímco budu na pokoji a cenove je to uplne zanedbatelná částka v celém rozpočtu. Za ten klid to stojí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Líbí. Taky chci něco takového ale chtěla jsem bílou a ještě si ji dozdobit podle svého ;-)
Odpovědět
@fascialka My taky a jen na obřad. Jasný,že byste to vy nebo my zvládli sami,ale já opravdu nechci ve svatební den cokoliv řešit a oproti ostatním položkám je to jedna z nejlevnějších,takže to dle mého stojí za to☺
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka My ne a to máme 82 lidí. Zažila jsem i více lidí na svatbách a koordinátorka nebyla potřeba.
Odpovědět
@fascialka Budu mít heliové jako dekoraci,ale uvažuju,že vezmu toho helia 2 bomby, ať se zabaví i dospělí 🙈 a taky budu mít balónky na tvarování zvířátek 🐩😁
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka taky nebudeme mít a taky máme přes 80, souhlasím, že to je celkem zbytečné, pokud jsou šikovní svědci tak to hravě zvládnou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?