Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@melaniepokorna a nohla bys mi prosim ukazat jakou mas? Chci taky neco zabavnejsiho😁
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 jasně :-) www.svatebniknihahostu.cz je úplně parádní a vzhledově taky pěkná :-) a hlavně je to novinka a hrozně si jí chválí :-)
Odpovědět
@werrys Záleží kolik má za ten den svateb mi bylo řečeno.
Odpovědět
@melaniepokorna Děkuji, vypada skvele. Uz ji mam objednanou a zaplacenou😁
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 paráda :-) mě by měla přijít zítra tak hned poreferuju :-D
Odpovědět
@werrys Budem mít obřad ve 13 hodin,ale pojedeme tam po 12té hodině z domova,cca půl hoďka cesty. Vizážistku mám domluvenou na 9.hodinu,ale bude mne česat i líčit,pak maminku a švagrovou a pak pojedem.
Odpovědět
@deny918 Nó u mě taky bude česat i mamku a svědkyni. Mě řekla, že bude první česat mě, ať počítám tak s hodinou a půl. O půl 12 se nám na penzionu budou sjíždět hosté a chtěla jsem, ať svědkyně u toho je, aby dávala vyvazky a vitala je, tudíž by měla být už připravena. Takže to vypadá, že budu muset objednat ještě na dřív :-D Líčit se budu sama, takže to spáchám, jak bude česat svědkyni nebo maminku. Takže se asi nevyhnu tomu být učesana už tak 4 a půl hodiny před obřadem :-) Chtěla jsem trochu později, ale když zase musí být mamka se svědkyni připravené na tu půl 12, tak to jinak neudělám.
Odpovědět
@werrys Tak to bych nechala nejdřív udělat svědkyni a pak ať udělá tebe,ať máš klid,že nic nemusíš. Já to nějak nehrotim,za ty tři hoďky nás stihne všechny 3 a jestli půjdu první nebo poslední je mi jedno,stejně budu furt odbíhat jelikož máme dvě děti,takže představa,ze bych byla ty 3hoďky někde zavřená a pak vylezla komplet hotová je pro mne nepředstavitelná a hlavně nereálná :-D
Odpovědět
@deny918 to já bych se klidně nechala učesat až pak, ale kadeřnice říkala, že prostě nevěsta je nejdůležitější a tak mě bude česat jako první, protože nebude ji tlačit čas. :-D Prý už na jedné svatbě cesala nevěstu naposledy a polival ji pot, že to nestihne, že už není tolik času. Takže prý z toho důvodu půjdu na řadu první já a pak mamka se svědkyni. Což pro mě znamená jak si už zminila ty, že budu od nějakých půl 9 ráno zavřená do 13 na pokoji.
Odpovědět
@werrys Aha,no tak to mně by nebavilo :-D Já bych šla prostě mezi nima a stejně jak se znám,tak až mně namaluje,tak budu muset na záchod,až mě učeše,tak zase něco jinýho,takže mně hosti uviděj průběžně během příprav a pak až teda konečně někdy vylezu celá :-D Ale že bych vydržela být někde 4 hodiny zavřená,to teda né,hlavně ještě budu muset dohlídnout aby nikomu nic nechybělo,aby byly zvířata tam kde mají být a měly dostatek jídla a pití,dobalit děti atd atd. :-D Chlap určitě bude spoustu věcí taky hledat na poslední chvíli...
Odpovědět
@deny918 nó já sice děti nemám, ale stejně si nedokážu představit být po celou dobu zavřená :-D Já budu tak nervózní, co se děje dole před penzionem, mám ráda všechno pod kontrolou a takto mít nebudu :-D
Odpovědět
@werrys Přesně tak,taky mám ráda všechno pod kontrolou,hlavně chlap je zmatkař a ani po 7mi letech neví kde co máme,takže na něm to nechat nemůžu :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@deny918 Úplně mi čteš myšlenky :-D :-D Já budu sepisovat drahému seznam, kde vše bude v bodech mít napsané, nebo nevím :-D :-D
Odpovědět
Ahojda. Tak ty hlavní věci máme rezervované, domluvené. Je začátek března, tzn. svatba za půl roku a napadlo mě, co ještě všechno nemám zařízeno, i když jsou to blbosti... :-D ...tka se trochu děsím. Věřím, ž eje to normální. Kdy jste rozdávali svatební oznámení? U nás to většina hostů stejně ví, to datum, ale i tak...by to chtělo ještě potvrdit. Co jste tak nějak řešili nebo řešíte 6-4 měsíce předem? :-)
Odpovědět
@monepone Oznámení rozdáváme teď a svatbu máme 2.5. Tatim jsme rozdali 3 oznámení z 20ti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monepone mě příjde, že řeším úplně všechno 😁svatbu máme v červnu
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme svatbu taky v květnu a já třeba oznámení ještě nemám.. 🤔. Přijde mi vše moc brzo. Jako to oznámení, všude se píše že se to řeší minimálně půl roku dopředu. Nechápu teda proč.. 😉. Já hlavně jsem řešila i to v kolik hodin vůbec udělat obřad, abych to tam uvedla.. Co když si ten čas třeba za měsíc rozmyslím, pak bude oznámení hotové a čas jiný.. Já chci rozdávat až třeba měsíc před svatbou i s koláčky. Každý kdo půjde na svatbu tak ten už to ví.. 😉 Hlavně nevím, jak uspořádat svatební harmonogram. To už taky víte? Jak kdy co bude? Já teda zatím nevím..
Odpovědět
@kajadomca No po nás už chtěla minulý týden harmonogram pani co má na starost svatby v hotelu,kde budem všechno mít,takže jsem nějaký vytvořit už musela :-D Jen teda to,že budem mít obřad ve 13hodin bylo jasné už rok,kdy jsme to museli hlásit na matriku. Kdybych tam volala až teď,tak už místo stopro nemaj,takže my máme harmonogram takový. Takže to jsem měla daný a od toho jsem se odpíchla. Jinak mě na všechno přijde taky dost času,ale na druhou stranu si myslim,že ty 2 měsíce budou už dost utíkat :-D
Odpovědět
@kajadomca Tak ještě jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 jo stim časem obřadu taky jsme nahlásili dříve ale teď právě jsme to posunuly :-) ale u nas to jde tady tolik svateb zrovna na květen moc neni :-).. Takže to šlo v pohodě změnit. Jj to si taky myslím že to uteče dost rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 super, akorát teda to stihnete za hodinu ozdobit auta? Jestli teda budete zdobit?
Odpovědět
@kajadomca Budem zdobit jen moje a pak nejspíš jen mašle na zrcátka pro ostatní a to bude tak cca 8 aut. To bude zdobit budoucí švagrová,má květinku a dělá v Praze svatby,takže to má zmáklý,ale ten čas spíš znamená,že ve 12hodin se bude odjíždět z našeho baráku do toho hotelu,který je necelou půl hodinku vzdálený,hosti k nám budou přijíždět celý dopoledne,jak uznaj za vhodný. To je spíš jen pro mne,bychom nezapomněli ve 12hodin nasedat do aut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 jj tak to jo.. :-)
Odpovědět
Oznámení zatím vyrábím,ale skoro všichni pozvaní mají Facebook,tak jsem tam vytvořila skupinu,kam dávám info. Harmonogram máme 12:00 obřad (všichni se sejdeme až tam), pak společné focení,13:30 odjezd do penzionu,14:00 servírování oběda. 16:00 dort a my se ztratíme na samostatné focení a pak váhám jestli na 18 raut a 19 tanec nebo obráceně.
Odpovědět
@monepone My máme svatbu v červnu a oznámení jsme rozdali během února, protože jsme ho měli už od konce prosince doma, tak na co čekat :-D Všichni pozvani ale věděli, kdy a kde to bude už dopředu.
Odpovědět
@kajadomca My máme harmonogram nějak takto a ve volne chvíli podle času bude ještě hod kytici a stahování podvazku + novomanželský kvíz. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah my jsme se taky chtěli ztratit na focení o tom přemýšlím ale nějak si nedokážu představit co tam budou dělat když budem pryč 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca my máme třeba krájení dortu před focením. Během foceni si hosté daji dort a kávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l není špatný nápad. ;-)
Odpovědět
Já spíš uvažuju nad variantou dort až později odpoledne, treba 17:30, prtž mi přijde, že vždycky po těch několika chodových obědech už jsem úplně plná a dort mě dorazí. A pro ty co chtějí něco sladkého ke kávě hned po obědě, jsou zákusky v sládkem baru. Co si o tom myslíte? Plus fotit bychom se šli až začne raut, cca v 18:30, prtž všichni fotografové vždycky tvrdí, že je lepší světlo až k večeru.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?