Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@kimh Na prstýnky mrkni v albu ;)
Odpovědět
@raduushka ten první mám také jako jeden z možných 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kimh my ho chceme pánský pro chlapa, nechtěla jsem aby měl obyčejný hladký a zdobené už se mi zdály moc zženštilé a myslím, že by mu více zdobeny ani neslušel a já jsem pro sebe původně chtěla tenký eternity celokaminkovy jednoduchý, ale pak jsem objevila tenhle propletany a uchvátil mě, navíc myslím že by mi mohl sedět i k zasnubnimu tím, že není rovný.
Odpovědět
@kimh My už je máme doma :-) Chirurgická ocel, odpovídají obrázku na netu, krásné viditelná rytina a dodání do druhého dne :-)
Odpovědět
@raduushka super :-) já koukala na takovou kombinaci 🙂 @werrys krásne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme prstýnky také doma. Nakonec jsme vybrali tyto. :-) Byly to jediné, na kterých jsme se oba shodli. :-) Mně se jich na netu líbilo docela hodně, ale naživo jsem měla dost omezený výběr, protože mám hodně hubené prsty a široké prstýnky na mně vypadají blbě, no a těch širokých byla naprostá většina. :-D Hosté nám taky spíš ubyli, budeme mít nakonec přesně 40 hostů, ale jsem za to i radši, že tam budou jen ti, kteří skutečně chtějí dorazit a nedají na pomluvy, které momentálně moje matka šíří. A už máme konečně koupené letenky na svatební cestu a plavbu po Karibiku, na kterou se už hrozně těšíme. :)))
Odpovědět
My byli prstynky vyzvedavat minuly tyden, ten damsky je ve skutecnosti mnohem jemnejsi nez na fotce. Puvodne jsem mela predvybrane typove podobne jako werrys a andyiinka, ale bohuzel mi nazivo vubec neslusely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to mám za sebou, bylo to úžasný! <3 Pak hodím fotečky. :-D :-)
Odpovědět
@prdinka314 Gratuluji! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Paráda, gratuluji :-) Jsem zvědavá kdo je ted další na řadě.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha už to vidím, 29.2. jsou dokonce 4 svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Přidávám se s gratulací a těší mě, že Vám vše vyšlo :) @raduushka V sobotu to teď čeká nás a zatím jsem podezřele klidná :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky moc holky! <3 Vám všem ostatním, které to teprve čeká, přeju hodně štěstíčka a ať Vám to vyjde co nejvíce podle představ a ať jste spokojení s výsledkem. Ono to fakt rychle uteče, takže si to užívejte, jak můžete. :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol Tak držím palce a snad ti ten klid vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem nadšená, přišlo nám dnes oznámení a pozvánky, objednávala jsem minulý týden :-O a dřevěná srdíčka z Ali, co přijdou ke jmenovkám :-N Vím, je to strašná blbost a stejně to každý vyhodí, ale stály pár korun a líbily se mi :-x Myslím že tohle je jediná prkotina, co jsem na svatbu koupila, tak je to pořád v pohodě :-D Držím se pravidla- co po svatbě dále nevyužiju nebo neprodám, nesmím kupovat...
Odpovědět
@raduushka Můžu se zeptat, odkud je oznámení a přibližnou cenu? Je krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka taky nám dnes přišlo oznámení a úplně bomba
Odpovědět
@raduushka Pěkné oznámení :-) My už ho máme i rozdané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam Paní je na fb i na fleru- Monchichii scrap. Vyšlo mě na 55kč jedno, za celý komplet jak je na fotu. My budeme dávat do rodiny jedno a navíc nebudeme dávat oznámení nikomu kdo není na svatbu zvaný, takže potřebujeme jen cca 12 kusů- objednala jsem 15 a paní mi poslala ještě jedno navíc :D
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna No já si právě říkala co to může být, vůbec mě nenapadlo že by to bylo tak rychle :D Navíc paní něčím navoněla krabici ve které je posílala a to je boží :-D Mám jedno oznámení na stole a pořád dokola si ho prohlížím, tak snad ho moc neumatlám :D
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Já chci rozdávat během března, tak snad to bude dost brzo na to aby mi pulka lidí neřekla že už něco mají :D
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka já jsem taky čuměla v neděli jsem objednala dneska už jsem ho měla doma ale je pravda, že nám nevoní 😀
Odpovědět
Taky už máme oznámení a též jsem byla nadšená když dorazilo :-D Zatim teda máme z 20ti rozdané jen 2,ale líbí se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 Taky krásné :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 a partner ma boží příjmení :-)
Odpovědět
@raduushka Děkuji :-) Jojo,na to příjmení se taky těšim :-D Takhle máme oznámení celé,verš je schvaný pod krajkou :-)
Odpovědět
Ahoj holky :), nemáte prosím některá slevový kód na snubní prstýnky od Brilasu ze svatebních veletrhů? :)
Odpovědět
@marketkaplechac Jej, zrovna před pár dny jsem to smazala z mobilu, protože jsme prstýnky už objednali. Ale našla jsem je tady na některém fóru :-)
Odpovědět
@marketkaplechac Tak už jsem je tady našla, ale bohužel platily do 18.2. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka Děkuji, už je to s tím klidem trochu slabší, ale ještě se držím. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?