Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Těm kterým se to blíží držím palce ♥️ Nám hosté ubývají 🙈 kamarádi přislíbili účast jinde, moje babi (+strejda)má nějaký problém a nebaví se se mnou (a mi se fakt ulevilo,ty její věčné kritiky mi lezly krkem), přítelova babi už nikam nechodí, pochybuju, že se zúčastní,mamka se rozešla s přítelem a hned máme o 7 lidí míň 🤷
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka neboj všechno to zvládneš my budeme mít kolem 80 a taky se toho děsím
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah My na svatbě nebudeme mít žádné babičky a nejstarší tam bude moje maminka, která v době svatby bude mít krásných 46 let :-D Přijde mi to lepší, že tam nebudeme mít žádnou starší generaci, která by lpěla na tradicích a musela by se část večera hrát hudba pro ně vhodná, takže hned začneme party přímo pro nás a bude to....
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Jak už ti tady psaly, určitě to zvládneš a skvěle to vystihla missynka, nesmíš přemýšlet nad tím jaké všechny pohromy se můžou stát, ale věřit tomu že vše se dá vyřešit i rychle na místě například kdyby nám bouchl dort, tak hold někdo sedne do auta a sjede do obchodu a koupí pár medovníků, kytka se dá natrhat a nebo koupit v květinářství, na benzinkách nebo klasicky v obchodech (myslím že by mě ale oddali i bez ni), líčení a vlasy bych nějak hold zpytlíkovala sama a za pomoci kamarádek, kdyby nám třeba nedovezli raut, tak bychom udělali skvělou tržbu naší pizzerii nebo by se někdo vyslal do KFC MCdonalds, do obchodu pro bramburky tyčinky oříšky :D hlady bychom neumřeli....hlavní je mít občanky a muže a užít si den se všemi blízkými.
Odpovědět
Holky, to zvládneme, jsme přeci ženské a ty dají všechno! :-D My máme menší svatbu, 35 lidí. Já mám největší stres z toho, že nebudu mít pod kontrolou tu dobu, co budu zavřená na pokoji v penzionu a všichni se budou před ním scházet, bude tam občerstvení atd :-D Nejradši bych všechny sama vitala, dávala vyvazky atd, ale to samozřejmě nejde, protože budu v utajení az do obřadu :-D Kdyby mi vypadl nějaký dodavatel, tak hold by byla luční kytka, líčím se sama, ale s vlasy by to bylo horší.. To zvládnu jen culík nebo cop :-D
Odpovědět
@werrys Soucítím s tebou, mám to podobně. Jak to mít pod kontrolou, když nebudu moci? :-D Ale myslím, že to bude skvělé. Vše se dá vyřešit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Tohle u nás budou mít pod palcem svědkyně, vybrali jsme si obě organizaceschopné tak věřím že to tam ukočírují :-) Tím, že nebudeme zdobit auta, ani dávat vývazky, tak v podstatě pujde jen o to je přivítat, nabídnout pohoštění a popřípadě vysvětlit, kde je wc a ve správný čas, jim všem ukázat, kam se mají postavit :D A rozdat bublifuky a vysvětlit co s nimi
Odpovědět
@missynka91 ja tiez dost riesim pocet hosti. Pred zaciatkom planovania sme sa dohodli na max 60-70 hostoch a podla toho sme vybrali a zarezervovali miesto. Bohuzial si ale priatel neskor uvedomil, ze na zoznam chce dopisat dalsich 20 hosti a momentalne sme na cca 90 ludoch :-S no hroza. Samozrejme on prakticku stranku veci velmi neriesi a vsetko zhodnoti vetou - to bude v pohode, neboj sa, pripadne stale tvrdi, ze urcite tak 30 ludi nakoniec nepride. Bohuzial nam to ale zatial potvrdzuju skoro vsetci, o ktorych si teda myslel, ze URCITE nepridu...mna picne :-(
Odpovědět
@raduushka Nó já tam taky budu mít schopné lidi,toho se nebojím, ale prostě já si vše ráda řídím sama a mám to pod kontrolou :-D Bublifuky taky budeme mít, tak snad nezapomenou foukat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii nemáš mít náhodou toho 22. narozeniny? :-) V sobotu nebudu mít čas, tak přeju dopředu všechno nejlepší! :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 maaaaam😊 moc dekujuuu😊 A vy si tu svatbu poradne uzijte, at jde vse podle predstav😊 A do manzelstvi preji jen to nej😘
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 V te chvili bych po nem asi skocila a uskritila😆😆😆😆
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@iviiiii Děkujeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Podle mě se stačí domluvit s fotografem, oni jsou na tohle určitě už zvyklí, tak to lidem kdyžtak připomenou, než pujdete tak třeba zakřičí "Bubliny!" a to podle mě všem dojde. :-D
Odpovědět
@prdinka314 Přeji pevné nervy a ať Vám to zítra vše krásně vyjde :-))
Odpovědět
Holky, jaké budete mít náušnice? Já vůbec nemám představu. Nejsem na šperky vůbec odborník :-D Mám kulatý obličej, jsem silnější postavy, účes viz. foto a šaty s menším veckovym výstřihem, krajkovy korzet a krajkové 3/4 rukavy :-) Děkuji za radu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys a budeš mít něco na krku?
Odpovědět
@melaniepokorna Nebudu. Šaty nemají velký výstřih a korzet je zdobený krajkou :-)
Odpovědět
@werrys Mně se líbí nějaké trochu výraznější vysací s perličkou, aby ozdobily, když nebude nic na krku.
Odpovědět
@fascialka Taky si právě říkám :-) Visací asi určitě, protože mám kulatý obličej (ikdyz běžně nosím jen pecky nebo kuličky :-D To už je ale detail :-D ) Tak aspoň at na te svatbě to trochu vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít nejspíš nachystaných více variant, jsem naušnicová sběratelka :-D a uvidím co sedne k celkovému vzhledu, ale vím, že kulatému obličeji sluší spíše dlouhé, tenké, protáhnou obličej, prodlouží krk. Drdol chci vysoký, to mi taky prodluzuje trochu obličej. Zatím mám jedny favoritky, zkusím najít foto, jsou celkem výrazné, ale zároveň asi nic šíleného, délkou až skoro na ramena.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím moje favoritky. Jsou delší, ale ta modelka má nějaký extra dlouhý žirafí krk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady mozna lepsi fotka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys jj taky bych volila vysací :-)
Odpovědět
@werrys taky bych volila nejake visaci, s drobnymi perlickami nebo tak ☺️ Spise decentnejsi, aby se nebili s korzetem.
Odpovědět
Holky, tak si predstavte, ze jsem dala dohromady holky, ktery chci na rozlucce, dala jsem je vsechny do spolecny konverzace, ja konverzaci opustila, aby vse dohodly na "tajno" a ony se celkem zhadaly a nejsou schopne se na nicem dohodnout. Kazda mi pise soukrome, ze to a to.... no je mi z toho i trochu smutno 😏
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua to je mi lito :( mě třeba rozlučku zařizuje svědek já jsem mu dala seznam holek i jsem mu řekla nějakou představu a už je to celé v jeho režii, zkus si o tom promluvit se svědkem a nebo s nějakou kamarádkou o které víš, že je spolehlivá a holky ukočíruje
Odpovědět
Holky ukažte jaké máte vybrané prstýnky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua Taky mě to mrzí, ale bohužel je to u ženských docela běžné jak jsem zjistila vloni na rozlucce švagrové a jak už jsem cetla na více diskuzích...
Odpovědět
Profilova fotka
@kimh Zatím to vypadá na tyhle, ještě ale nemáme objednáno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?