Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova My budeme krájet dort hned po hostině - k dortu se dává kafe a ženich potřebuje kafe hned po jídle, takže tak :-D A tancovat první tanec jdeme hned po kafi, protože pak se pojedeme podruhé fotit, tak aby mohli ostatní jít na parket (měl by jim ho "otevřít" novomanželský pár) Ale u nás se bude všeobecně hodně tancovat, tam kde se tancuje méně, se běžně dělá, že se začne tancovat až večer. Taky jsem viděla, že se jeli novomanželé fotit po jídle a když se vrátili, krájel se dort. A někde dokonce měli první novomanželský tanec o půlnoci (byli v kostýmech a bylo to celé secvičené..) Takže záleží jak se to bude líbit vám ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, už jste některá zjišťovala jaké má být v červenci počasí?Vdávám se 14.7 a mám docela obavu, loni myslím zrovna hezky nebylo...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca9 já stále sleduju tot http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_l... snad se ti to otevře :)
Odpovědět
@claire90 jé děkuji, moc mě to ale nepotěšilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca9 Já na to koukám už od března a našla jsem, že poslední tři roky na naše datum (13.7.) kolem poledne bylo 24 - 28°C (v Jičíně). V Brně za posledních 9 let bylo 13.7. (kolem druhé hodiny) 19 - 34°C, přvládají teploty mezi 21 - 27°C. Dlouhodobý průměr v ČR na 13.7. je 12 - 21°C (tzn. zprůměrované všechny teploty přes den - ráno mohlo být klidně 10 a odpoledne 30) Déšť v Brněnské stanici byl na tento den jen 3x za 9 let (a z toho jedna bouřka) V Jičíně za poslední 3 roky pršelo jen loni (spadlo 4,8 mm srážek) Ten odkaz na dlouhodobou předpověď moc optimisticky nevypadá, ale já věřím, že bude bez deště. :-) Počkáme na toho 30.6. - to vydají novou dlohodobou předpověď... ;-) Ale já bych stejně nechtěla, aby bylo víc jak 28°C .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xvink Já jsem nervózní vždycky, když se něco při zařizování svatby zasekne. Ale jakmile problém vyřešíme, už jsem zas v pohodě. Jo a pak se mi ještě každej den zrychlí tep hned jak zapnu beremese - ten odpočítávač mě zabije :-D
Odpovědět
@cobaltino jo jo, ten odpočítavač mě vždy pošimrá na srdci - dnes 33 :-) Holky já jsem tak šťastná že toho svého chlapa mám.. Teď si plánoval práci na domečku- zateplujem a vyšlo mu, že na konci července budem dělat fasádu. Musela jsem mu znovu ukázat oznámení :) Ale jsem ráda, že už bydlíme. je to pro mě ohromnej relax mu tam pomáhat a ne jen očumovat, jako když jsme začínali..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca9 mě netěšej ty teploty :) léto mám ráda, teplo taky, ale jen za předpokladu, že jsem u vody :-D :) takže doufám, že mě potěšej malým snížením teplot na konec měsíce, protože kdyby bylo kolem 30, tak v šatech asi dlouho nevydržím a babičky pravděpodobně ani nedorazej :( ale snad bude vše ok :)
Odpovědět
@claire90 tak super adresa, ale ta předpověď nic moc. snad nebude pršet nebo tak maximálně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že pršet nebude a třicítky taky nemusím, tak do 25 mi stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca9 ahoj taky se vdavam 14.7. :), jak jste na tom s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my to máme 28.7. a já tak vlažně blázním a miláček je v klidu, prý času dost :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@picasso_123 Ahoj, no přípravy... jsem ve stavu, kdy nevím co ještě je potřeba zařídit, měla jsem asi 3týdení výluku kvůli státnicím. Ale tak snad už mám všechno... a když ne, svět se nezboří...
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud ještě sháníte fotografa, tak všechny červencové pátky mám volné, stejně jako termín 14.7., který se nedávno uvolnil.
Odpovědět
koukáte na 4svatby na nově? to je fakt mazec, chtěla jsem se přihlásit(nevěděla jsem o co půjde) a dnes jsem ráda, že mě to nenapadlo. Dneska se vdávala luďka(byla na markíze na farmě), je to trapný chodit z pořadu do pořadu, ale budiž. Když jsem koukala, tak mě zas polil pot- při násputu v kostele došla doprostřed kostela a pak přestala hrát hudba, tak čekala a nic. Šla tedy znovu. To musí být hrozné. Neštěstí pokračovalo- při hostině byla bouřka a vypadl jim proud. No ani nebudu přemýšlet, co potká nás.Jsem ráda, že jsem si nešla trhnout ostudu rovnou do televize
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se s datumem 28.7 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, naše RL si jen ofotili a vrátili. Jen rodný list dcerky si nechali, že mě tam rovnou přepíšou na Marková a hned po svatbě mi ho pošlou. A na radnici, že nám ustřihnou rožek občanky. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já se přidávám s datumem 21.7.2012 12:45.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, přidávám se k datu 14.7.2012 :) Už to máme za pár, co? :)
Odpovědět
@hanulii Jojo, blíží se to. Mně teprve včera začaly noční můry - kytice nebyla dle mých představ, šaty nevyžehlené, ženich zapomněl košili v bytě, vývazky nebylo čím přišpendlit, ztratili jsme prstýnky... :) No probudila jsem se celá zpocená! :) Tak snad vše nakonec dobře dopadne a ne jako v noční můře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, už se nám to blíží :-) Jak pokračujete z přípravami? Už máte všechno zařízené nebo začínáte zoufale honit věci na poslední chvíli? My to důležité máme, chybí nám jen zařídit dort a mě domluvit zkoušku líčení. Těsně před dnem D pak nazdobit sál, nakoupit a připravit jídlo a dořešit dopravu hostů. Drobnosti jako tombolu a noviny budu řešit pokud bude čas. Nějak se nemůžu dokopat k tomu to dodělat :-)
Odpovědět
@littlecharm Chichi :) Já doteď taky celkem v pohodě, ale na včerejšek se mi zdál sen, že jsem dostala neštovice a měla jsem je úplně všude, po celém obličeji :D No už to asi začíná působit, ale přesně jak říkáš, ve skutečnosti určitě vše dopadne dobře :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsty , jestli hledáte na rychlo svatební kytici ..není to pro mě problém , ráda Vám vyhovím .. Na mích stránkách naleznete široký sortiment svatebních kytic .. za přijatelné ceny , navíc nabízím slevy ... Funguji po celé České republice , není tedy pro mě problém za Vámi zajet a uvázat Vám kytici a zajistit Vám kompletní květinový servis ... a mnohem víc ... stačí jen napsat .. Těším se na spolupráci s Vámi...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulii Tak holky, jsem v tom s Váma. :-p Já už před týdnem měla sen, že tu byli všichni svatebčani, načančaní a já stála v hroznejch šatech, protože moje mi nedoručili a neučesaná, jelikož jsem nesehnala kadeřnici. No hrůza!! :-o A dnes mě v noci budil přítel, protože jsem brečela a volala ze sna, celá jsem se klepala, protože se mi zdálo, že se naše Verunka na svatbě opařila v obličeji kafem!!!!! Ještě teď je mi z toho zle. Tak doufám, že svatba proběhne bez jakýchkoliv úrazů!!! A snad vš špatné si odžiju ve snech a svatba pak bude pohádková....
Odpovědět
@ivulem Ivulem, ten první sen, to bude něco podobného jako moje neštovice, které jsem si teda užila jako dítě, takže tento sen se snad nesplní :) A ten druhý sen, z toho malinko mrazí, ale u nás se říká, že pokud se nám zdá o někom něco nešťastného, smutného, znamená to, že bude naopka šťastný a veselý, takže věřím, že i vaše Verunka si svatbu užije stejně jako maminka s tatínkem ;)
Odpovědět
tak jsem si myslela, že ty děsivý sny ke mě nedojdou. Dnes to začalo. měsíc do svatby a mě se zdálo, že mi nějakej dobrák ukradl občanku a na úřadě mě řekli, že to mám blbý a že takhle na rychlo mám smůlu :-D :-D :-D
Odpovědět
tak já divoký sny mám snad už za sebou- zdálo se mi, že mi dali špatné šaty-několikrát, tak si to moc dobře zkontroluji. Jinak se nám spíše v reálu začíná komplikovat svatební přípravy. Zatím nic, co se nedá zvládnout, ale ještě je 9 dní, tak se určitě něco podělá. Jinak ty pitomý beďary na prsou mám pořád- to je furt něším patlám. NO kdyžtak si na svatbu vezmu rolák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsty !! Pokud by některá z Vás ještě narychlo potřebovala dárečky pro svatebčany - nakoukněte do mého shopu - můžeme Vám nabídnout kvalitní moravská vína, která lahvujeme také jako minivínečka s etiketou na přání. Zároveň s vínečky můžeme dodat belgické čokoládky ve stejném stylu jako etiketa na láhvi. Nyní v rámci promoakce nabízíme k vínečkům čokoládky zdarma. Hezký večer a všem přeji krásně prožitý svatební den a mnoho štěstí v manželství :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu k Vám na skok. Jaké hry nebo zábavu popřípadě hru- vybíraní penízků jste vymysleli? Hodte inspiračku :-D Jinak já mám skoro vše zařízené, ještě pokoupit pár drobností, doladit doparvu kdo ským pojede a je skoro hotovo. Už se to pomalu blíží x-) A co se týče snů, tak já je měla asi 4x brrrr a byli jak živé, jsem se vždycky vzbudila spocená a pokaždé se na něco zapomělo, dokonce máme obřad na 11:20h bylo 11h. a já nenachystaná totál nestiháčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a tak penizky budeme vybirat [prostrednictvim tomboly (za listek kdo co bude ochoten nam dat, zadna pevna cena) a hry nechavame na svedcich, tak uvidime:) Budeme pry prekvapeni, jen doufam ze mile:) A co se tyka priprav, tak sand to dulezite mame vse, ted spis dokoupit a dozaridit drobnosti:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?