Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@pestas :-) My tombolu nemáme, nějak jsem neměla čas jí připravovat, budu ráda jak zvládnu ještě to ostatní. Děti dají zabrat ještě podnikání do toho, tak je to záhul :-D Jeden svědek žije v Londýně přiletí těsně před svatbou, takže to je jen na ségře a tak se jí snažím inspirovat a trošku pomoct, protože je denně v práci někdy i do večera :-( No mě ještě toho dost dokoupit chybí :-D Ale obj. a snad to stihne dojít, ještě dodělat slavobránu a snad by se to mohlo blížit do finále :-) Dneska konečně dodělám jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a a co oznamko? uz jste rozdavali? a byly na nej nejake ohlasy?
Odpovědět
@pestas ještě né :-) Tchýně přijede z Prahy v sobotu a doveze nám koláčky, takže budem balit a v pondělí asi rozvážíme, ale mamka ho bohužel už viděla, zapoměla jsem ho schovat jak byla u nás a říkala, že je krásné, že to i supr k sobě ladí, byla z něj nadšená a myslím si, že budou i ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a tak to jsem rada, i kdyz teda ho videla neplanovane:)
Odpovědět
holky, nevíte jak dlouho po svatbě vydrží kytice růží. Budu mít kytici růže s kopretinkami a v květince mi řekli, že standatně kytičku dole zavatičkují a celou část, kde se drží převážou stužkou, takže se pak už nedává do vody. Ale teď se mi to rozleželo v hlavě, že za ní dáme spoustu peněz a druhý nebo třetí den uvadne.. Nevíte, jak dlouho taková kytka nevěstám vydrží?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co se vdáváte 7. 7., koukaly jste na předpověď? :-(
Odpovědět
@sarka49 Já budu mít kytici z růži kvůli pozdější památce (usuším ji). Tak můžeš vytáhnout kopretiny a usušit růže :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 No někde říkají, že mají byt třicítky, jinde říkají, že má sprchnout...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Já si taky svatbu zařizuji sama, a to ještě ze zahraničí :D Ale začali jsme docela brzo, tak se to dalo... Až na to, že teď některé věci na poslední chvíli vybuchují....
Odpovědět
@pestas oznamko? to jsem rozdávala tak před 4měsíci. Reakce nebyli žáné.
Odpovědět
@sarka49 tak si ji usuš a prý se to dá i zmrazit a pak ti taky vydrží, ale nevím kdo a kde to dělají. Máma si ji nechlala usušit a má ji už 4roky. U růží to jde luxusně, ale já mám kaly, tak tu květinu budu házet a nechám ji tomu, kdo ji chytí. Po svatbě jedeme domů 300 km a stejně by mi v autě chcípla. Bude mi stačit, že dovezu svatební cukroví holkám do práce
Odpovědět
holky pokud chcete, můžu vám poslat slevový kupon na nákup nealko nápojů. Je to v tescu sleva 20% a musíte mít zákaznickou kartičku. Napadlo mě, že byste ušetřili na nápojích na hostinu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a My budeme dělat různé soutěže, vyrobili jsme vlastnoručně výhry a zápisné do soutěží bude dobrovolné. Např. máme bingo a tiket budeme rozdávat za dobrovolný příspěvek. Nebo startovní čísla na taneční soutěž též. A výhry které nerozdáme, vydražíme nakonec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka mám pocit, že tyhle kupóny jdou uplatnit jen s tou kartičkou, ke které byly vydány. Jukni na zadní stranu kupónu ;-)
Odpovědět
my jsme se dohodli, že žádný podobný ace-soutěže nebudou. A teď mi můj milý řekl, že by byl rád, kdyby jsme dražily můj podvazek :) tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
@cobaltino došlo mi to mailem
Odpovědět
Žádné soutěže, kde se vybírají peníze pořádat nebudeme. Řekli jsme každému, že chceme jako svatební dar příspěvek na dovolenou a nebudeme pak znovu něco vybírat. Budeme organizovat pouze krájení dortu, házení kytice a podvazku. Ostatní soutěže a možné dražby nechám na hostech, pokud něco uspořádají.
Odpovědět
Profilova fotka
pro zuzkka88 vdávám se 7.7. a sleduji počasí na portálu Český hydrometeorologický ústav a na Idnes.cz bývají tam většinou přesní. Čtvrtek a pátek se má počasí zhoršit. Svatební den má být zataženo a pršet celý den. Jsem z toho zoufalá. Máme naplánovanou svatbu v zámeckém parku.. sice mokrá varianta je taká, ale tak moc jsem si přála fotky se sluníčkem..
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 pro zuzkka88 vdávám se 7.7. a sleduji počasí na portálu Český hydrometeorologický ústav a na Idnes.cz bývají tam většinou přesní. Čtvrtek a pátek se má počasí zhoršit. Svatební den má být zataženo a pršet celý den. Jsem z toho zoufalá. Máme naplánovanou svatbu v zámeckém parku.. sice mokrá varianta je taká, ale tak moc jsem si přála fotky se sluníčkem..
Odpovědět
@sarka49 Taky mám růžičky s kopretinkami a nakonec jsem si je vybrala proto, že se jako jedny z mála dají usušit a vypadají krásně i usušené... akže sice nám uvadne o něco dřív než jiné kytičky, ale zase ji můžeme mít shovanou skoro napořád ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka :) no ja se ptala m.o.n.i.k.a proto, ze jsem ji oznameni vyrabela:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ @picasso_123 holky, já také :-).. přípravy vcelku ok.. jen pár maličkostí... včera na zkoušce šatů.. fakt jsou parádní, krásné, nádherné.. dobře jsem si vybrala a ta krátká verze je taky moc prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musims e pochlubit, dnes sem byla na zkousce liceni, a jsem spokojena, pritel se na me dival tak sme mu rikala, ze to musi byt vyraznejsi a on na to ze to neni vubec vyrazne, tak sem se vyslekla a rikal, ze uz to vyrazne je :) Uz sem dovezla domu i spodni pradlo jupiii jdu si ho hned vyzkouset. Tento vikend jel zapijet svobodu z akamaradama na Slovensko, tak snad prijede nepolamanej :)
Odpovědět
včera na čt1 ve zprávách byla reportáž, že od července je nějaká databáze, kde stačí nahlásit na jednom úřadu změnu stavu, adresy a další úřady už jen do databáze nahlédnou... Napište, až s tím budete mít některá zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď koukala na dlouhdobou předpověď a zatím je tam toto: Období jako celek očekáváme teplotně nadprůměrné, srážkově průměrné. I. Dekáda 1.7.-10.7.: Oblačno až polojasno, zpočátku na většině území, postupně místy s přeháňkami a bouřkami. Nejnižší noční teplota 21 °C až 15 °C, nejvyšší denní teploty 24 °C až 30 °C, přechodně, hlavně na Moravě a ve Slezsku až 33 °C. V závěru období 21 až 27 °C. II. Dekáda 11.7.-20.7.: Většinou oblačno s občasnými přeháňkami, místy s bouřkami. Postupně přeháňky jen místy, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teplota 18 °C až 12 °C, nejvyšší denní teploty 21 °C až 27 °C. III. Dekáda 21.7.-31.7.: Většinou oblačno, místy s občasnými přeháňkami nebo i bouřkami. V závěru období změnšování oblačnosti. Nejnižší noční teplota 17 °C až 11 °C, nejvyšší denní teploty 22 °C až 28 °C, přechodně i kolem 30 °C. V závěru období 26 a 32 °C.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jem se dnes ráno dívala a tak doufám, že jim ta předpověď vyjde a že21.7. bude 25st, což by byl ideál, a že se občasné přeháňky a bouřky Třebové vyhnou obloukem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jaký detaily už zařizujete na svatbu? Abych na něco nezapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar uff no detailu je spoustu:) napriklad jsme doladili vyzdobu stolu, podrobne slozeni rautu, detaily jako v kolik mame kdy mit co den predem prinesene, priblizny harmonogram dne, osoby, ktere jsou peverene ruznyma vecma v den d, svatebni tanec, a tak dal a tak dal.... mam toho seznam v excelu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Jéééé, to já ještě vůbec neřeším, i když bych měla, jenže prostě NEVÍM co jak bude :-( Asi na to v těch příštích dnech fakt hupnu a pak to bude lítat :-D Máš nějaký obecný seznam? Nebo už přímo konkrétní na vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar ja si delala primo konkretni pro nas, jeden na zacatku takovy mene detailni spis takove ty hlavni veci a pak jeden kde uz jsou uplne detaily jako treba koho poverime zdobenim aut a co je treba udelat ve ct a v pa pred svatbou (domluvene vyzvedavani ruznych veci a tak). Seznam jsem tvorila postupne jak me neco napadlo nebo se nekde neco zase vyvrbilo sup s tim do seznamu:) kdyz pak seznam videla kvetinarka, u ktere jsem v nem dohledavala presny pocet aut v kolone kvuli veneckum do oken tak ji spadla brada a rekla ze me nic nemuze prekvapit, ze takhle dokonale zmaknute pripravy asi jeste nevidela:) a ja mam presto porad pocit ze mi neco chybi a nebo ze na neco zapomenu:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?