Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 Tak hodně štěstí. :-) A ať máte aspoň trochu počasí, dnes je tedy docela zima. :-( No mě to čeká za týden, tak dolaďuju poslední blbůstky a o víkendu ještě hudbu na hostinu postahuju a bude připraveno. A hlavně o víkendu, bude rozlučka se svobodou, jak moje tak skoromanželova. I když ta moje bude určo klidnější a v menším alkoholovém opojení. Ještě že mužskýho neuvidím, je 200km pryč. Zaplaťbůh.A až se z toho někdy vyspí, dorazí domů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 To netuším a ani ji mít nebudu. Nechci mít na romantických fotkách plnou hlavu rýže. :-p Dala jsem na ni přísný zákaz. Místo ní budou mít svatebčani bublifuky a srdíčka v takový tý vystřelovací tubě .Teď mě kruci vypadl název, jak se tomu říká. A ty srdíčka se přeci jen z hlavy vyberou líp než rýže. :-)
Odpovědět
@ivulem myslíš konfety:-D ? Já myslím, že toho ale taky bude plná hlava...:-) Já o rýži uvažuju-ale dala přísné podmínky při házení:-D :-D stylem-nad pas nesmíte:-D Možná se na to vykašlu a nebude nic:-D
Odpovědět
@sarka49 u nás se říká že to je pro štěstí a peníze...
Odpovědět
No tak kdy už přestane pršet? Nerada bych pár dní před svatbou ještě sháněla velký deštník a bílý svetřík, aby mi nebyla kosa. A štve mě to-zahrada u penzionu je taková krásná a mělo by pršet? Ani náhodou. Holky,všechy foukat povinně směrem k obloze, ať si ty hnusný dešťový mraky kolektivně do té soboty rozfoukáme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Taky bych byla raději, kdyby nepršelo. Ale na druhou stranu už mám koupený i ten deštník a bolerko. Takže budu foukat s tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan No je to něco jako konfety, ale jsou větší, není to takový mrňavý, řekla bych že jako když dáš 2 konfety vedle sebe a 1 pod jakoby do tvaru srdce, tak tak by mělo to srdíčko být. Snad jsem to popsala dobře.
Odpovědět
holky, tak kdo se zítra vdává? Tfuj tfuj tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
:-) dekuji ale byl to krasny den a uzily jsme si ho .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jsem vdana paní :), jak budou fotěčky tak dám albíčko do placu :) bylo super, všechno se nám povedlo i počasí, prostě vše, všichni byli spokojeni, byla to luxusní pařba :)
Odpovědět
Tak se hlásím také jako vdaná paní! :) Nám se včera pos*alo, co se dalo, pak se vše v dobré obrátilo a nakonec to bylo super! :) (od počasí, přes kytice po obsluhu na hostině) Jdu se teď na nějakou dobu rozloučit, balíme a v noci už letíme na svatební cestu :))) V albu mám jen mini ochutnávku foteček, co mám z mého foťáku. Profi budou snad po svatebce.
Odpovědět
Profilova fotka
Holciny napada me, mame stul to T, jenze v cele se vejdem jen my dva... ale pak nastava problem... jelikoz restaurace je mala a nas hodne (ne ve srovnani s ostatnimi, ale na tu restauraci), musime vyuzit i bocni strany toho kratkeho stolu kde sedime my, jenze tam se vejde jen 1 clovek... a nevim jak to rozdelit:( respektive asi jedina moznost je ze po me pravici na boku bude sedet muj tatinek a na protesim boku vedle zenicha jeho maminka a pak az na noze T moje maminka na me strane a tatinek zenicha proti ni... Je to hodne blbe? nebo jak to udelat lepe? mate nekdo nejaky napad? A kam usadit fotografku?
Odpovědět
Článek se načítá
@pestas a proč neobsadit vršek T ze všech stran? Uprostřed ženich a nevěsta, u nevěsty po pravici tatínek (na boku T) a vedlě něj naproti nevěstě maminka a tak? Sice bude zády k noze T, ale to by snad vadit nemuselo-i když to není zrovna ideál-jestli jsou ty stoly kratší, tak na vás asi zas nebude vidět... Máte to teda zapeklité:-) //Já fotografku usadím na konec stolu. Když bude fotit něco z hostiny, tak ze židle stejně musí vstát a navíc na konci stolu bude mít místo pro svoje fotonádobíčko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan no na vrsek T se nevejde nikdo krom nas dvou, neni zase tak siroke a dovnitr zady k noze take ne, presah toho T je asi odhadem 40cm oproti noze, ale tak co necham to jak to je a uvidime, ono totiz ted to zase po vcera vypada, ze nas bude jeste o dva mene a pak by se to tim vyresilo samo:)
Odpovědět
pocasi!!! pomoc, mate svatbu venku? My jo a jeste nam pulka lidi bude spat ve stanech, to bude zazitek, videt vyplavene stanove mestecko na nasi svatbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka My taky, v podstatě 99% venku. Náhradní plán nějaký je, ale dost mizerný. Nezbývá než se modlit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme tak nějak propojený, večer se bude venku grilovat, ale hudba bude vevnitř. Tak uvidíme, kd bude víc lidí, asi taky podle počasí. Jestli bude ošklivo, tak jen vyběhnou pro jídlo a zase zpět. Teď spíš nevím, jestli mám shánět nějaký bolerko k šatům, abych nezmrzla. :-( Do toho ještě nemám hotovou hudba na tancování, protože při bouřkách vyhořel počítač a nebylo to ještě zazálohovaný, takže valíme vše znovu. :-| A do toho všeho odvezli Tomovýho dědu do nemocnice a je to jakýsi všelijaký. ;-( Dnes mi pozvedla náladu zkouška účesu, která dopadla na výbornou. Ale jinak se od včera potácím v jakési depce. 8-(
Odpovědět
@ivulem Klííííd, to jsou ty nervy posledních dní, všechno dobře dopadne...hudba se dodělá, dědeček uzdraví a svatba bude super:-) V kolik to v sobotu máte? Že bych se taky přijela mrknout na náměstí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka @alishka holky... my měli krom obřadu, který byl na radnici (nechtěla jsem nic riskovat), tak venku pod stanem... celý den až do večera do 7 večer pršelo... nedalo se kam schovat (mylím do místnosti, stany a přístřešky byly), babičky sice nadávaly, že tam byla zima a to čekání na nás, než jsme se nafotili, ale ostatní to zdatně zvládli bylo to fajn večer se udělalo docela teplo a nepršelo celou noc a tak jsme pařili až do svítání:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tveety ve 12:45 začíná obřad. Příjezd na námko máme v plánu tak ve 12:25. Klidně přijeď. A přijď za mnou ať se seznámíme. :-) Podle toho co jsem slyšela, kdo se přijde mrknout před nebo po obřadu, tak tam asi bude dost lidí. Teda jestli nebude pršet.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo má svatbu teď v sobotu? JAk jste na tom s nervičkama? Já jsem momentálně jak na houpačce. CHvíli jsem v poho, že se vše zvládá a pak mě to chytne a jem šílená, že nemůžu vše stihnout. :-| No šílenost! Už aby byla sobota a už to nějak běželo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivulem no ja jsem zatim az podezrele v klidu:) vse naplanovane teda doufam a co ne to se nepo...:) no a v sobotu to proste nejak bude a je jedno jak i kdyby to nebylo presne podle planu my si to uzijeme:)
Odpovědět
to já už jsem na nervy, jednak mě štve počasí mám celý obřad v okrasné zahradě, takže doufám, že nebude pod deštníkem a taky nedorazil stojan na dort, takže z krásných malých dortíčků, které budou tvořit iluzi velkého dortu, asi budou jen mini zákusky položené vedle sebe na ozdobnýách tácech a dort bude jen symbolický :-( příbuzní mě neuvěřitelně štvou pořád nejsou schopni říct v jakém počtu vlastně přijdou, takže pořád předělávám zasedací pořádek což při 80 hostech je dost na bednu a nejlepší kamarádka nedostala volno takže nepřijde vůbec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alishka presne tak, to vidim ale snad se to jeste povede, ja teda az v srpnu ale dlouhodoba predpoved nic moc zatim...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska super den. :-S Měla jsem jít dnes na nehty a vietnamčíci si to blbě zoragnizovali a nevzali mě. 8-( Takže snad zítra... Od kamarádky jsem měla mít velkej tác na dort, ale nějak jsme se nepochopily v rozměrech a to co má je malý. 8-( A jako bonus se mi právě rozbilo auto, ve kterým jsem měla jet. Převodovka je v.... Proboha co mě ještě čeká?! 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych Vám nabídnout krásnou památku na Váš velký den: mrkněte ke mně do svatebního alba,můj manžel nám vytvořil krásné obaly na svatební video a fotky, i potisk dvd, rádi Vám něco takového vytvoříme na přání,kdybyste chtěly. Janča
Odpovědět
@ivulem Hlavně klid, už pozítří a pak z tebe všechna nervozita spadne, uvidíš:-) A kam jsi měla jít na nehty, v Moravský je dělají vietnamci? Chtěla jsem se přijet podívat, ale ode dneška do příští středy máme auto v servisu a o víkendu z Kunčiny autobus nejede:-( Tak se budu těšit na fotky:-)) My je budeme mít v sobotu a už se na ně celá třesu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivulem hlavně v klidu, držím palce, hlavně se nestresovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za podporu. :-) Včera jsem půl večera probrečela, protože se k tomu přidal ještě i problém s bednama a mamka nemohla sehnat růžičky na dort. Byla jsem zoufalá. Dnes se potupně problémy řeší. Auto je odstavené a čeká na opraváře, zatím budeme mít auto z půjčovny, protože nikdo ze známých nemá auto volné na půjčení. Bedny k noťasu na hostinu dodá ségra a na nehty mě poveze navečer skoromanžel. Chtěla jsem se na to vykašlat, ale řekl, že ne že jsem se na ně těšila a chce, abych se v sobotu cítila dobře. Je to zlatíčko. :-) A tác jsem dnes taky s cukrářkou vyřešila. Tak snad bude vše dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
@tveety To je škoda, že nemůžeš přijet. :-( Na nehty jezdím do Svitav, na náměstí za kostelem je dělají vietnamci a jsou za dobrý peníze, moc hezky zdobí a hlavně jsou kvalitní, jezdím na ně tak za 1,5 měsíce a nikdy jsem neměla ani jeden ulomenej.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?