Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Já mám zas takovej sešit, kam si píšu vše kolem svatby, ale právě že to nemám moc uspořádaný...v tom excelu je to asi lepší. Je super, že to máš takhle vymakaný, neboj, určitě na nic nezapomeneš a když, tak to bude stejně jenom nějaká maličkost...
Odpovědět
taky mám sešitek kde je milion poznámek
Odpovědět
Já nemám ani sešit, ani excelovou tabulku, poznámky si píšu do svého osobního diáře ařeším vše za chodu, protože pracuju každý den cca do 19 h a chodím ještě cvičit a na lymfodrenáž :) Takže určitě na něco zapomenu,ale svět se nezboří... Spíš bych si měla sepsat seznam toho, co nemám, než toho, co mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@littlecharm no vzdyt ja pisu seznam toho co nemam:) a kdyz neco z toho zaridim, tak to v te excelovse tabulce vecer doma pekne podbarvim zlute:) co je bile tak jeste neni zarizeno:)
Odpovědět
@pestas Pro mě už jen ten seznam, co nemám, je složitý... Nikdy si nevpomenu na všechno :) :-D Takže si 5 min pamatuju, že musím zařídit bublifuky a za chvíli vím, že to byla nějaká drobnost a že mi navíc chybí kytka pro babičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@littlecharm jj mam to podobne:) ja si to pisu jako upominku do mobilu treba hned jak me to napadne a pak prepisu do seznamu:) jinak kytky babickam delat nebudem jen maminkam a ostatni budou mit vyvazky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám sešit, kde si vše píšu, jeden dvojlist na jednu věc (obřad, seznam hostů, aut, hostina, kadeřnice...). A kde je zapotřebí na někoho kontakt (kadeřnice, cukrářka...) ho mám napsaný, i když mám vše v mobilu, ale jeden nikdy neví... Je to fajn přehledné a pak mám na jedné stránce takový ty drobnosti, co nakoupit, a postupně to škrtám. Všude ho tahám sebou a když si na něco vzpomenu, připíšu. Po svatbě si ten sešit schovám k ostatním věcem na památku. :-)
Odpovědět
@pestas My máme babičku už jen jednu, ze strany přítele. Tak mi přijde hloupé ji "vynechat" a nedat ji kytku jako maminkám :-D
Odpovědět
Holky - jak to budete dělat na svatbě se zásnubním prstýnkem? Asi je to debilní otázka:-) ale to ho sundáte a necháte doma nebo jak se to dělá? Nebo se před obřadem přendá na druhou ruku nebo jak? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan ja ho rano prendam na pravou ruku, ale bude tam se mnou uz z toho duvodu, ze to je vlastne prvni krok ke svatbe:)
Odpovědět
@parajan @pestas já bych chtěla mít na jednu stranu na svatbu "prázdné" ruce bez prstýnků, aby snubní vynikl, ale na druhou stranu tam chci mít s sebou i zásnubní.. co mam dělat? :-D
Odpovědět
@budouci_manzelka já si nechám levou prázdnou a na pravé si chci nechat na prostředníčku prsten od rodičů k dvacetinám. Je to pro mě symbol jejich lásky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@parajan Já si v den svatby vezmu ráno jao obvykle zásnubní prsten, tentokrát ale na pravou ruku :) Briliant nemůže ležet doma sám :) A bude mi ladit k briliantovým naušnicím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz se nam to nejak blizi,nervy zacinaji pracovat
Odpovědět
@picasso_123 Já jsem docela klidná, akorát balím na svatebku, nakoupila jsem si šaty a tílka, tak musím vyprané věci už naházet jen do kufru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@littlecharm jee vy mate svatebku hned po svatbe? my pojedem az v pulce srpna, takze cca 1mesic pozdeji.
Odpovědět
@picasso_123 Chceme odletět hned v neděli, svatbu máme v sobotu :) Akorát vybíráme super last minute.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám to za sebou, bylo to náááádherné, vše vyšlo na jedničku. Jsem strašně šťastná a zamilovaná snad ještě víc!!!!
Odpovědět
taky už Vás všichni serou? Já mám pocit, že ti hosté jsou strašně neukáznění. Už od dvou lidí jsme se dozvěděla, že počítali, že pozvání platí pro ně, partnery a dokonce i přilehlé příbuzenstvo. Asi dětičky ve věku 18+ by se doma bály. Týden před svatbou a já zkoumám storno podmínky všech smluv:-D
Odpovědět
@eilaa Jsem na tom stejně, máme opět víc hostů, ještě víc dětí a někteří pro nás hodně důležití z nepochopitelných důvodů najednou nemohou jít .... Mě z nich asi klepne! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eilaa @littlecharm no vam hosti pribyvaji a nam zase ubyvaji takze se v tom sale vecer asi ztratime jak nas tam bude malo:(
Odpovědět
Nám taky najednou nějak ubývají:-( Poslední týden odřekli tři kamarádi, že nakonec nedorazí...Sice postupně doplňujeme kamarády:-D které jsme chtěli pozvat ale už byli přes náš finanční limit, ale stejně. Bojím se, aby nás večer nebylo pět včetně Zilvara z Chudobince:-D;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan @pestas @eilaa @littlecharm Já nemůžu říct, jestli nám hosté ubývají nebo přibývají. My vlastně vůbec nevíme, kdo přijde :-P Teda já jsem to chtěla mít pěkně potvrzené a spočítané, ale přítel je bohém a tak pozval snad každého koho zná a řekl, že kdo o to stojí, tak přijde a kdo ne, tak ať nechodí. Proto máme jen hrubý odhad 50 - 80 lidí. Takže jsem zvědavá :-D Na jednu stranu je to trochu stres, když člověk neví, co má čekat a připravovat, ale na druhou stranu nemusím řešit takové věci jako zasedací pořádek, jmenovky, hádky o tom, koho zvát a koho ne, kdo se s kým snese... Prostě ať si každý zváží, jestli tam chce být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nám se hosté nakonec seškrtali z 45 na 30
Odpovědět
Profilova fotka
nám se obměnili - počet zůstal. Ale bohužel někteří starší příbuzní odřekli kvůli počasí a cestě :-(
Odpovědět
@ivulem mám to naprosto stejně, jak vyjdu bez sešitu jsem nervozní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, potřebuji poradit jak vlastně probíhá taková žádost o ruku, nebo to tzv. vyptání nevěsty od rodičů? Co se dělá co říká? Kde probíhá? Děkuji za pomoc
Odpovědět
@picasso_123 mělo by to probíhat u rodičů nevěsty(my to měli u rodičů ženicha). Jakmile přijede ženich k nevěstě domů, přijde k rodičům a poděkuje. Můj manžel jim řekl, že děkuje za výchovu a že je rád, že si mě vezme. Já jsem byla tak dojata, že jsem pouze řekla děkuji za Ondru. Pak jsme jim předali květiny, dali jim pusu a šlo se na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vysluzky uz rozneseny, a dnes se nam zacinaji sjizdet hoste :) takze uz dnes tajova mala predhostina
Odpovědět
proč se hází rýže?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?