Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : děkuji a jak válčíš ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Dobrý,dneska poslední povinná zkouška,snad to mám,tak dopisuju bakalářku a snad v pohodě. Co se plánování týče,máme zamluvenou kapelu,mám z toho velkou radost! Došel mi cylindr na auto,takže dekorace snad máme všechny,řešíme přítelův frak,v létě snad budou prstýnky,moc se těším :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem se k vám přidala ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem tady taky u vas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 @symcca Ahoj holky,jsem ráda,že tu někdo je @symcca Máme stejný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
stastnanevesta: jj hlavne ze se to tu rozrusta :-)) do toho roak co nam zbyva tak si myslim ze se sem prihlasi vic osubek :-) A co jinak uz se nejak chystate nebo se ridite svatebnimi pokyny ?
Odpovědět
@stastnanevesta :-D tak to je fajn! Už ho máme zamluvený, tak doufám, že to vše klapne a budeme to mít tak, jak si přejeme ...
Odpovědět
@denca24 já už mám "jen" domluveného fotografa, paní, která mi ušije šatky a místo konání hostiny .. Jinak je na vše zatím čas, tak uvidíme. Začnu plašit zřejmě až později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 Taky si myslím,že se tu sejde víc lidí. my čekáme na potvrzení termínu a to bude až v lednu :-( Jinak už máme vybrané místo obřadu a hostiny,šaty(nechám si ušít), barvu svatby,oznámení,fotografa,kameru,vizážistku. už bych to chtěla zařizovat najisto @symcca Závidím,taky bych ho chtěla mít potvrzený :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Nám také prvně řekli, že je brzy, že nejdříve v září 2011 nám to potvrdí, ale máme tam známou, tak nám to domluvila.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky krasny vecer preji. Tak my mame vybrane pozvanky pismo na nej, misto obradu a hostinu, saty si budu kupovat takze ty jen zatim vybiram styl jaky by se mi libil, barvu jakou budem ladit svat.stul a to je asi tak vse. no to astatni se budu soustredit az ten termin nam potrvdi! jinak ja mam o zabavu postarano. mam maleho kluka a ten mi ty dny skracuje dost :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jak jste si uzily krasny vikend?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denca24 ahojky,já se učila na poslední zkoušku,snad jsem jí včera dala,dopisuju bakalářku a tak,dnes máme s přítelem výročí (no slavíme každého 7,ale i tak je to hezké). Jakou barvu jste vybrali?my čekáme hlavně na potvrzení termínu, jinak už máme jasno
Odpovědět
Profilova fotka
atastnanevesta:my budem ladit hostinu do sv zluta(merunkova) se sv.modrou tyto barvy mame radi a rekla bych ze je tato barva k dostani vsude. jinak drzim pesti aby ti ta zkouska vysla. :-) a tak proc ne 7 je stastne cislo verim ze bude i vase. a v zivote budete stastny :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 Moc děkuju,uvidíme. Jo,7 je šťastný číslo a my se 7potkali a navíc to bylo pár dní po mých narozkách :-) máte vybranou krásnou kombinac barev,už se těším na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ubrousky uz mam e vybrane na netu tak to taky za chvilku dam do fotoblogu :-) jj budu sem davat vse i nejmensi detaily :-)) aby jste videly to moji slavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 já sem taky házím veškerou inspiraci, tuhle jsem si objednala krásný závoj laděný do naší barvy,tak až přijde,tak ho hodím do alba.Kolik je malému?jak jste s přítelem dlouho spolu?jsem holka zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohode! to ja taky! Malymu je skoro 10 mesicu a s pritelem jsme spolu skoro 2 roky! sice to neni moc dlouha doba ale zname se uz asi 4 roky. a bydlime prakticky spolu uz od zacatku vztahu takze vime jaky to je byt pod jednou strechou :-) jj ok na fota se budu tesit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super,my spolu bydlíme od začátku taky,nastěhovala jsem se k němu po měsíci :-) dneska máme 17 měsíců a z toho jsme 13 měsíců zasnoubení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my jsme to vzaly pozpatku nejdriv dite( ac neplanovane ale jsme radi ze ho mam e broucka) a pak svatba. a jsme spolu zasnopubeni ani ne 3 tydny, ale termin jsme mely ani ne za hodinu vybrany :-))
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký,my měli zase termín vybraný dřív než jsme se zasnoubili :-)
Odpovědět
Jéé holky, jak to tak čtu... ;-) my jsme spolu 5 let a zasnoubení jsme letos od února x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kazdy clovek to ma v zivote jinak poskladane. a ja sem rada za to jak ho ziju. nic bych nemenila. sem v nem spokojena a hlavne po dlouhe dobe stastna :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 Souhlasím,taky jsem si prošla lecčím jsem ráda,že jsem konečně š´tastná a konečně potkala toho pravého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj tak to jsme na tom stejne! A neznam zadnou holku co by si neprosla necim spatnym v zivote :-( Ono je to i mozna dobre proto je to porekadlo: Chybama se clovek uci!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo asi tak,každý si projde něčím špatným a ono všechno je k něčemu dobrý. A já si teď užívám štěstíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak to jsme 2 ja si uzivam 2nasobnyho stesicka :-)) mam syna co mi dela velkou radost i jeho otci :-)) v pondeli jsem s nim byla u doktorky a je to 9kg a 70cm stesti :-)) a dnes slavi 10mesicu. strasne to uteklo ach jo za chvili mu bude rok ani nevim jak ale uteklo to hrozne rychle a ted ta svatba do toho no fakt mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak se přesouvám z letošního července.,
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : :-D :-D ženská ty už nevíš coby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy no dovol:D já za to nemůžu,to ten nahore to pořad zamotava:/ tak doufám,ze toho 7.7.2012 to bude definitivní:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?