Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka z toho si nic nedělej,pořád je ještě čas. Já už mám boty od začátku,byla to jedna z prvních věcí,co jsem si koupila. Šperky budu mít po babičce. My budeme dort a květiny domlouvat koncem měsíce,příští týden jdu na první schůzku do květinářství.
Odpovědět
Prosím vás, máte taky pocit, že už se z toho po...? Mně se všechno sype pod rukama - nic není, jak jsme si naplánovali, vše jde na levačku. Jsem z toho smutná, otrávená a na svatbu se úplně přestávám těšit, protože prostě nebude podle mých představ. Máte někdo stejné stavy? :-(
Odpovědět
Holky, klídek, my krom místa obřadu nemáme NIC! :) Šaty mám předvybrané, ale chci si je nechat ušít (zatím nevím kde), místo na hostinu vybrané nemáme (ze 4 vybraných restaurací se mi ozvali 2),kytici mám vybranou jen na obrázku (ovšem květinářství nemám),.... A mohla bych pokračovat. Zatím se nehroutím, je přede mnou dopsání diplomky a státnice, takže svatba mě zatím moc netrápí... Jo vlastně, máme fotografa :-)
Odpovědět
@spygy A kdepak necháváš šít šatičky? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 to mě mrzí. Já mám někdy stavy,že bych nejradši už měla po svatbě,ale na druhou stranu se na to strašně těším.Jen mám depku trochu ze šatů,aby byly ušité tak jak chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@littlecharm od paní Štěpánky Novotné :-) je skvělá a vše vysvětluje a zeptat se jí můžeš na cokoliv, vše vysvětlí :-) a hlavně má super šaty za super cenu. Pošlu odkaz...
Odpovědět
@spygy děkuju!
Odpovědět
@stastnanevesta Je mi jasný, že někdy ty přípravy jdou člověku na nervy, ale řekni sama - hotel nám tam šoupl druhou svatbu a máme se prý nějak vejít, kapela, co jsme měli objednanou, to odřekla, půlka lidí, které jsme tam chtěli, nemůže přijet (špatný zdravotní stav a velká vzdálenost) - už to začíná vypadat jako hodně velká smůla. Přemýšlím, že uděláme jen obřad (ten a fotografa máme naštěstí v poho) a malou večeři s rodiči a vykašlu se na oslavu - stejně na ní nebudou lidi, které máme rádi.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 já to mám taky tak,že dost lidí,které jsem tam chtěla,nepřijde, člověk,kterého jsem chtěla za svědka a kde jsem věřila,že jsme si blízcí a důvěřujeme si,mi v červnu řekl,že s tím počítá a na Silvestra mi napsal,že bude v té době na svatební cestě. Vůbec mi neřekl,že něco takového plánuje. Jasně,tak udělejte jen obřad,však to děláte pro sebe a ne pro okolí. Ale s tím hotelem je to síla,to bych šla jinam
Odpovědět
@stastnanevesta Ono to není tak lehké, majitel je známý a soused, obávám se nějakých dalších konfliktů... :-( S tím svědkem je to divné a smutné, já mám podobnou zkušenost s tou kapelou - taky kamarádi... nebo spíš, jak jsem zjistila, "kamarádi"... ;-( Je vidět, že člověk se prostě v životě často zklame. Hlavně, že ty mužský si bereme z lásky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 souhlasím, berem se z lásky a to je nejdůležitější na světě! ať si říká,kdo chce.co chce. Vztahy s tchány mám skvělý a Jirka s našimi taky :-) Tak jsem ráda. Tchýně na začátku měla poznámky,proč se berem,když oba doděláváme školy a tak,nenechali jsme si do toho kecat a když se to pak oznámilo oficiálně,tak měla radost a ostatní taky a těší se :-) jo,s tím svědkem mě to hodně mrzelo a doteď jsem mu to neodpustila,mrzí mě,že se to krásné přátelství přetrhalo (z mé strany) a nikdy to nebude jako dřív. Útěchou je mi,že mají malou svatbu,kam žádné kamarády nezvou,tak mi to nemusí být líto
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky berušky,tak jak pak zvládáte přípravy ? Já co už jsem zvládla vyrobit a vytisknout jsem přihidila do albumu.Příští měsíc vyražím do Varnsdorfu,nechat se změřit a hurá na ušití mých šatiček :o)))) Pomalu začnu objednávat svatební dekoraci z netu a už budu v pžípravách až po uši :o))) No joooo,už se nám to blíží,že jo.Mě se zdá,že to až nějak moc rychle utíká.Každopádíčko,příští týden razím na prá dní s dětičkama k máme do Brna,už se mooooocinky mooooc těším,všude dobře u maminky nejlíp :o))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@medulena ahojky, mě ten čas vůbec neutíká, klidně bych to malinko zrychlila :) i když je fakt, že nevyrábím a ani moc nebudu, na to málo co chystám se vrhnu přístí měsíc, nejpozději v květnu, ale to bude snad během chvilky hotový :) ... nebudeš mít náhodou šatky z Viktorie? tam jsem se byla podívat a původně tam měla i vybráno, i když se všechno změnilo nakonec :) jinak to nejdůležitější kromě prstýnků máme zařízeno, na ty pojedeme koncem měsíce do Prahy, tak snad taky už zařídíme a ostatní se už nějak zpatlá do toho července :)
Odpovědět
Profilova fotka
@medulena ahojky,zvládám to v pohodě,skoro všechno máme, ve středu jdu do květinářství a příští středu jdu na zkoušku šatů, nechávám si je šít v Mikulově a jsem fakt zvědavá :-) já teda sama dekorace nevyrábím,nejsem na to šikovná,mám naštěstí ale šikovné kamarádky :-) Zařízeno jinak skoro všechno,čekáme na prstýnky,dořešíme květiny a zákusky a je to :-) @claire90 to mi povídej,já už bych nejradši tak červen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta přesně :) jako čekala jsem, že s tím bude víc práce, ale asi jsem pěknej flákač a už mi připadá, že krom prstýnků a DJ nemusíme nic :-D a ono je to vlastně pravda :-D sie pak teda ještě kytky, dort a kadeřnice, ale ... ke kadeřnici se chystám koncem měsíce, potřebuju trochu zkrátit konečky, tak to s ní rovnou proberu, kytky to až půjdu někdy kolem, nechci nic extra, tak to nebude problém si myslím klidně měsíc předem :) a na dort se půjdeme asi tzeptat cestou do Prahy, dostala jsem tu tip na jednu cukrářku odtamtud a má dortíky pěkný, tak po tom, co jsme viděli u nás v jedný cukrárně raději riskneme i dovoz, aby to bylo pěkný :) takže všechno v klídku, žádný stresy :-D možná začít plánovat až tak v dubnu by úplně stačilo, nevím jak to někdo může řešit i dva roky předem :) :-D umřela bych nedočkavostí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já jsem to taky nečekala,že to půjde tak rychle,ale my jsme právě asi ten případ,co na to měl 2roky času, 30.4 budeme zasnoubení dva roky :-) já už se nemůžu dočkat už teď :-) Nám zbývají květiny a dort a pčkat na prstýnky a je to. Ke kadeřnici jdu za 14dní na barvu a tam budu domlouvat termín zkoušky účesu, zkoušku líčení mám domluvenou na 26.5. Do toho mi kamarádka nechala jeden dárkový poukaz na líčení do svatebního salonu,tam jsem domluvená na 2.4. Taky se těším na focení boudoiru 4.4,den poté má nastávající 30,ale ty fotky dostane k svatbě :-) Přesně, všechno v klidu,žádný stres :-) ale už se tááák těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no ale znáš to, jsou to holky, co mají třeba rok na svatby a pomalu "nestíhají" :) a to mi připadá, že opravdu není tvůj případ :-D :) ... jééé tak na to focendo to bych já nemohla :) mám pomalu hrůzu i ze svatebních fotek, neumím se tvářit když je potřeba :) a ještě být svůdná jéje :) .. ještě jsem zapoměla na botky :) to se pořád nemůžu rozhodnout, sice by se mi líbili ty děsně drahý a přítel by mi je chtěl koupit, když mě je líto těch peněz :) ale zase nejspíš ušetříme na prstýnkách, díky změně materiálu, tak uvidíme :) ... a co se doplňků týče,tak se po tobě trošku opičím, ale to jsem zjistila až včera :) domluvila jsem se s babičkou a půjčí mi medailonek taky s granátama :) mám z toho strašnou radost, kdyby nedej bože nemohla ze zdr. důvodů přijít, tak jí budu mít aspoň takhle u sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 neboj,to fakt není můj případ,i Jirka si pochvaloval, jak to máme sladěné a všechno připravené :-) Někdy mám takový stavy,že není co chystat. Já se na svatební fotky strašně těším, náš fotograf je úžasný a je s ním legrace,to spíš mám trochu strach z toho boudoiru, nejsem zrovna hubená,ale snad to ukáže,že i holka s plnějšími tvary může být krásná :-) boty jsem měla doma skoro nejdřív. To je hezký,že máš medailonek taky s granátama :-) já jsem si řekla,že proč mít bižu,co má každý,když je svatba příležitostí mít na sobě cenný šperk :-) nás prstýnky stály víc než jsme čekali,ale nelitujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miminkopodruhe Ahojky, máme stejnej termín :-) koukala jsi jaké bylo počasí jiné roky? Každý totálně jiný :-p tak jsem zvědavá co nám z toho vznikne, jen doufám, že nebude dusno, to by byl můj konec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no my take mame nakonec prstynky drazsi nez jsme planovali ale nelitujeme, oba jsme po nich v tom mnozstvi sahli ve stejnou chvili, ke vsemu Fildovi kupododivu ani nevadil na ruce coz jine ano takze bylo rozhodnuto nakonec cena necena:)
Odpovědět
Profilova fotka
@medulena no myslim ze zvaldam zatim dobre:) mame asi tak polovinu veci a z tech dulezitych krom kytek oznamek a obleku pro zenicha uz vse takze zatim jsem v klidu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my taky nelitujeme,navíc můj milý je měl vyhlídnuté dřív než vůbec k něčemu došlo,takže splnění snu a radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak myslím, že taky bychom těch peněz nakonec nelitovali, proč bychom je brali, kdybysme si to pak taky celý život vyčítali :) ale já chtěla ocel nebo titan už na začátku :) ale Davča že néé, že jedině zlato, tak byly vybraný bílý červeným :) a o víkendu přišel sám s tím, že co kdybychom se podívali po těch ocelových, protože rád kutí, tak aby mu vydržel :) ... za medajlonek jsem strašně ráda :) jako bižu jsem už měla vybranou, ale pak jsem si říkala co mít starého a co půjčeného a napadlo mě tohle :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 jojo kombinace s červeným by se nám líbila taky, kdybychom už neměli vybráno. Já jsem právě bižu nechtěla, máme doma šperků po babičce docela dost a když to máme do vínova,tak jsem si říkala,že ty granáty budou skvělé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mě se líběj některý kousky, ale ne štras :) spíš skleněný perličky a tak :) ... no mě se moc do barvy svatby nehoděj, ale to je úúúplně jedno :) důležitý je, proč jsem si to vybrala :) a už se těším až budu mít šatky a na krku k nim tuhle nádheru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak pujcene mam vyresene - saty:) a stare - treba zasnubni prstynek:) v den svatby ho budu mit 2roky, po babicce mam sperku dost dokonce i po prababicce, ale zadny se stylove nehodi k satum, takze jsem se nakonec rozhodla pro sperky jine
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my budeme v den svatby zasnoubení 2roky 2měsíce a týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak my presne na den dva roky:), meli jsme se brat uz loni ale kvuli diplomce a statnicim jsme to odlozili abych si tu svatbu a pripravy na ni mela cas vychutnat a byla v klidu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my zase budeme v den svatby spolu 2,5roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my šatky odkupujeme ze salonu :) tak jsem to právě sfoukla takhle :) prstýnek taky dlouho mít nebudu, teprve od Vánoc, ale zase kde je psáno, jak moc starý to musí být :) já doufám, že to u těch šatů nebude vypadat tak zle, není moc výraznej a šaty jsou taky celekm jednoduché, tak snad to bude dobré :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?