Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta fiha koukam jak se tady vsichni berou docela po kratkem vztahu:) nebo se aspon pomerne brzy zasnoubili:) my v den svatby spolu budem 5let a 4 mesice
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 jasny no ja mam saty prave docela slozite a zdobene takze k tomu mozna ani nebudu mit sperky ktere jsem puvodne premyslela, uvidim az na dalsi zkousce co k tomu bude jak vypadat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas my 3,5 roku...
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas no já bych právě řekla,že víc je tu těch delších vztahů. My se zasnoubili po dramatických okolnostech a vážných zdravotních problémech,jinak by to tak brzo nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta aha... no tak hlavne doufam, ze ted uz je vse ok a preji vam hodne stesti
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas jojo vše v pohodě,všechno zlý je k něčemu dobrý.A moc děkujem :-)
Odpovědět
@zuziiik12 co se ti děje tak hrozného? nezoufej, zní to pak strašně smutně. Můžeme ti nějak pomoci?
Odpovědět
Tak už se nám to trochu pohlo kupředu. Vzala jsem si dovču,jela na vysočinu a dnes jsem toho už hodně stihla. Dort předběžně zařízený, detaily doladíme po mailu. Květiny zařízené- detaily doladíme po telefonu. Šaty zařízené,detaily doladíme na zkoušce v květnu, tam už budu mít i boty, půjčím si šperky a bolerko z půjčovny. Zamluvila jsem si první šaty, které jsem měla na sobě. Jsou kouzelné-sice jsem slevila ze svých nároků, ale i tak jsou nádherné- už abych je měla. Podvazek mi koupila svědkyně, zítra mě čeká restaurace a fotograf.
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas ahoj, my spolu budeme v květnu 6 let, ale už jsme stihli dítko, máme v dubnu 3letého chlapečka :-)
Odpovědět
@pestas My budeme spolu v den svatby 7 let (naplánovali jsme svatbu právě na toto datum kvůli zapamatování výročí), zasnoubili jsme se po 5,5 letech, to jsme spolu už cca 3,5 roku bydleli. Zásnuby i svatba by možná přišly dřív, kdybych nestudovala a nehlásala do světa : Svatba až po promoci :D
Odpovědět
Tak my budeme 30.3 spolu 6let, z toho spolu bydlíme 5,5 roku. Zasnoubili jsme se minulý rok v Římě- nečekala jsem to, protože přítel pořád omýlal, že je to zbytečná věc. Jsem ráda, protože se náš vztah zas pohnul dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsem byla v květinářství a květiny domluveny, s naším fotografem doladěny detaily svatebního dne,harmonogram a tak
Odpovědět
Článek se načítá
Holky potřebuji vědět, zda existují fialové kaly? Květinářka mi tvrdí, že pouze vínové a tmavě fialové až dočerna. Já jsem je na netu ale našla?????
Odpovědět
A co svědci, ještě na ně nepadla řeč? Já budu mít za svědka přítelovu sestru. Můj budoucí manžel bude mít za svědka přítele svědkyně(takže budoucího švagra). Musím ale říct, že to berou opravdu zodpovědně a už mi moc pomohli.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka to já budu mít za svědka sestřenku a přítel svého kámoše :-)
Odpovědět
@pestas kdepak, my po osmi letech...
Odpovědět
@handulilinka Já budu mít za svědka kamarádku z dětství. Mám sice sestru, ale bohužel spolu nevycházíme tak, jak bych si představovala, takže si nedovedu představit, že by mi šla za svědka ona :-| . Sice mě to mrzí, a trochu si myslím, že možná ve skrytu duše to trochu mrzí i jí, ale nedá se nic dělat. Je to trochu smutné, když si člověk takhle veřejně přizná, že je mu kamarádka bližší než vlastní sestra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já mám kamarádku ze základky :) se ségrou vycházíme sice většinou dobře, ale přeci jenom na tu kamarádku je větší spoleh :) a když mi ségra občas když se naštve řekne "víš co, taky na tu vaší svatbu nemusím chodit vůbec" tak si nedovedu představit dát jí tu "zodpovědnost" a chtít po ní ať to odsvědčí :) jinak přítel bude mít taky nej kamaráda i když má sourozence dva :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já chtěla svého nej kamaráda,jsme si hodně blízcí,známe se dlouho a myslela jsem si,že si můžeme věřit a říkáme si všechno. V červnu mi¨řekl,že s tím počítá, pak mi na Silvestra napsal,že to nepůjde,protože bude na svatební cestě. Mrzelo mě,že mi to neřekl. Postupně jsem se dozvěděla,že se berou 1.6 a mají jen malou svatbu. Ale i tak mi to bylo líto,že jsem mu nestála za to,aby mi řekl,že se bude ženit. Tak jsme si asi nebyli tak důvěrný. Jsem zvědavá,jestli pošle oznámení nebo aspoň fotky. Já mu oznámení poslala.Tak nakonec jsem požádala dobrou kamarádku a spolužačku z VŠ a jde mi za svědka ona. Loni jsme jí v srpnu měli na svatbě a měli to nádherný :-) a muž bude mít za svědka bráchu.
Odpovědět
Já budu mít za svědka i jako družičku sestru a další družičky budou moje nejlepší kamarádky ze střední. Ženichovi půjde za svědek jeho nejlepší přítel a nebo sestra, ještě to nemá promyšlený:-) Těším se, až ségru zapřáhnu, tak se bude divit:-D
Odpovědět
@handulilinka Díky za podporu, ale poprat se s tím musím sama. Nic hrozného se neděje. Prostě jen domluvy neplatí ani po zaplacených zálohách a podepsaných smlouvách....v tomto státě je vše jak v Kocourkově :-S
Odpovědět
@zuziiik12 bohužel. Je to smutné, ale určitě najdeš tisíckrát lepší místo, kde to dopadne. Tak se drž a nevdávej to
Odpovědět
tak se nám ta diskuze pěkně rozjela
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mladkovaeva vítám tě :-) máme to týden před vámi..kde to bude?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@handulilinka ja budu mit za svedka svou nejlepsi kamaradku se kterou se znam ze stredni, od prvaku nam bylo rikano dvojcata i kdyz si nejsme podobne:) proste stejne myslime a dost jsme si dorikavaly vety a tak, takze volba byla jasna i kdyz mam segru:) a myslim, ze segre to nijak zvlast nevadi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes po obědě pro prstýnky :-) už se na ně mocinko moc těším a potom do Tesca, uvidíme, co se tam dá nakoupit jako další výbavičku do svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy závidím, my musíme počkat,než nám napíšou ze zlatnictví,že jsou prstýnky připravené :-) už se nemůžu dočkat
Odpovědět
přidávám se k vám taktéž v červenci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?