Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám také to máme v červenci
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy taky zavidim ja uz se tech nasich nemohu dockat ale budou az kolem 20.4.:(
Odpovědět
Profilova fotka
@teika vitej a kdy presne?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@segara vitej mezi nami:) a kdy a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
máme to 7.7
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, také se k vám přidávám. Svatbu máme 14 července na zámku Vilémov, hostinu taktéž ve vilémově? Tak všem přeju hodně štěstí a hlavně pevné nervy s přípravami...
Odpovědět
Profilova fotka
@teika ahoj,máme stejný termín @espiqa ahoj a vítej,co už všechno máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už mám šaty, boty, závoj, šperky nějakou výzdobu na stoly. Vše kromě bot jsem pořídila na netu. Nesnáším zkoušení :). I Šaty jsem riskla a povedli se mě koupit na poprvé :). Ale byli to pořádné nervy. Ted řeším ženicha, to bude oříšek.
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa to je pěkný,my už máme téměř všechno,jen objednat dorty,počkat na prstýnky,nechat došít šaty a je to :-)
Odpovědět
@espiqa :-D :-D To zní moc hezky, jakože už máš šaty, boty, závoj, šperky.. a teď se tedy začínáš poohlížet po nějakém tom ženichovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka ženicha už mám 2,5 roků :-D Chci mu koupit vestičku ale on se nějak zdráhá, on by šel nejradši v džínácha tričku AC/DC
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta My chceme jen jeden dort a cukroví, roláry a řezy mě bude dělat neteř a skorotchýně. Obě jsou cukrářky tak snad to spolu holky zvládnou. Pěkně jsem jim to sepsala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta a prstýnky máš jaké? S kamínkem nebo bez? Mě se moc s kamínkem líbí ale přeci jenom mě to paní zlatnice trochu vymlouvala. Prý kdybych potřebovala za čas zvětšit prstýnek tak by to moc nešlo. Tedy šlo ale jenom malinko. Tak nevííím.
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa jojo tyhle http://www.thecladdagh.com/product116... takže bez kamínku a ani žádnou rytinu mít nebudem
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Pěkný. Já si asi prstýnek nevyberu, protože se mě líbí skoro všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa tak asi zalezi na zlatnictvi ja budu mit dokonce kaminky tri a pani rikala ze vubec neni problem ani zmensit ani zvetsit:)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebojíš se že po čase vypadnou? Já bych do nich taky šla. Taky se mě moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa no vidíš,my bychom si zase v českých nevybrali a protože máme vztah k Irsku,tak byl výběr jasný
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa nebojim, kamaradka ma ze stejneho zlatnictvi uz 7 let prstynek s kaminkem a nidky na nic ho nesudnava a kaminek drzi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas U mě je to 50 na 50. Mám na to rozmyšlení ještě jeden den, tak uvidím co vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa jasny tak at vyberes ty nej:) ja uz se nemuzu dockat az ty nase budou hotove:) a mam obavy ze budu pak mit do svatby co delat abych se udrzela nechat ho v krabicce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas jsem na tom taky tak :-)
Odpovědět
tak já ještě prstýnky moc neřeším,ale mám strach, že to pak ani nestihnu.Jinak už je skoro všechno pořešeno
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem prstýnky vybírat v týdnu máme představu tak snad tam budou
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas My jsme se zasnoubili po 7,5 letech a svatba bude po 8 letech...:-)
Odpovědět
tak my to mame 13.7. na Libeňském zamečku a hostina bude v Líbeznicich
Odpovědět
Ahojky, holky máte někdo nápad na originální poděkování rodičům? Vím, že se dává dort na svatební stůl, ale to dělají všichni, chtěla bych něco originálního, co si můžou nechat na památku. Předem děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jak vidíte počasí na červenec? My to máme 7. tak snad budeme mít štěstí ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik85 celej cervenec musi byt samozrejme hezky slunecno ale ne prilis velke vedro aby ti nasi muzickove v oblecich nevypustilli dusi a nam v satech zase treba nebyla zima na ramena:) takze kdyz vsechny uz od ted budem intencivne myslet na idealni pocasiu musi to vyjit:) :) :) my 21.7. take chceme krasne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka hmm originalniho asi ne, ale treba nejak hezky udelat "dopis" kde jim krasne podekujete, ze s vami byli od narozeni, venovali se vam, umoznili studia a samozrejme svatbu apod.... a nejak pekne to vytisknete na nejaky zajimavy papir, ozdobite a treba zarulujete do rolicky s maslickou, hezky vypada kdyz si sama doma vyrobis "pecetidlo"treba s inicialy tebe a manzela a pres masli udelas pecet z klasickeho vosku ze svicky:) ja takhle delam pecete detem na tabore na zpravy a vzdy to ma uspech:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?