Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Holky nechala jste si některá tisknout oznámení? Mám klasické oznámení, ne fotku. Nevím, jestli to pak bude vůbec hezký, pokud to nechám vytisknout. Možná to pak vyjde i finančně nastejno, když si to nechám objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jak klasický myslíš? taky nemáme fotku, udělala jsem si něco jako oznámení :-D ve wordu, převedla jsem to do pdf, nechali jsme to vytisknout na barevný papír v reklamce, jelikož nás to vyšlo levnějc než v copycentru, dali jsme za 20oznámení necelých 200Kč a myslím že výsledek není nejhorší :) viz. album :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se pridavam take mame svatbu v cervenci:) jak tak ctu, koukam, ze jste v plnych pripravach a mam pocit, ze jsem proti vam bridil:) proti vam zatim skoro nic neresime:) hezky v klidku a postupne:) asi to bude i tim, ze nechceme zadnou extra vyzdobu jen spis neco decentniho:) tak snad me tady treba diky vam i neco jeste napadne, co doplnit, mam totiz pocit ze urco na neco zapomenu:) tak at se nam vsem ty svatby vydari:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas ahojky, vítej mezi náma :) určitě nebudeš sama, kdo na něco zapomene :) já jsem ten typ, kterej i když si všechno napíše, tak pak něco někde nechá :-D jenom doufám, že si v den svatby nenechám doma OP nebo prstýnky :-D ... už máte termín a místo? :)
Odpovědět
Profilova fotka
no take si vse pisu ale porad mam pocit, ze na seznamu nemam vse:) dokonce si delam ruzne seznamy...:) jeden co je treba zaridit, dalsi co a kolik pripadne kdy je treba zaplatit, dlasi hostu, atd.:) jinak datum 21.7. a misto Cerveny hradek u Sedlcan:) a to je tak zatim asi vse co mame:) jeste misto hostiny a fotografku... jo a zarizenou matriku a zbytek zatim nejak stagnuje:( 6.3. jdu prvne zkouset nejake saticky tak uvidim:)
Odpovědět
@claire90 zkusím zajít někam do reklamky a poptat se taky. Nevím,zda to ale půjde, přijde mi, že je to speciální. Jinak vaše je moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jo tuto :) jsem trdlo, hlavně že jsem na něj už předtím koukala :) chce to oběhnout a pozjistit na kolik by to vyšlo, porovnat s tím, na kolik by vyšlo to objednané i s poštou a uvidíš :)
Odpovědět
@pestas já jsem z Příbrami a červený hrádek je moc hezký. Koukni na hlavní stránku, je tam plánovač- taky ho používám, s ním určitě na nic nezapomeneš.
Odpovědět
@claire90 nevíš, jak se jmenují ty intr. stránky, kde si můžeš porovnat cenu. Našla jsem u tohoto oznámení i finanční rozdíl 10kč/ kus- to je hustý
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas já právě nepíšu zatím nic, stačí hlava zatím, to začne až tak měsíc nebo dva před :-D :) tak ať jde vše v klidu a s co nejmenšíma komplikacema :) kdybys potřebovala s čímkoli poradit, tak ti tu určitě rády pomůžeme když budeme moct :)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka to nevím, nikdy jsem nehledala, jenom na seznamu když vyjede zboží :) ale jinak bys to asi mohla zjistitna heureka.cz , srovname.cz , hledejceny.cz .. alespoň to mi vyplivl vyhledávač :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jj na planovac jsem koukala ale nejak mi moc nevyhovje jsem uz mnoho let zvykla na takove atypicke tabulky:) ale je pravda ze jsem z nej cerpapla nektere napady:)
Odpovědět
Článek se načítá
@claire90 dík, jsi šikula a já jdu hledat. Za 14 dní jedu k našim, tak bych jim ráda dovezla svatebko
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no nemáš za co :) myslím, že když to oběhneš do konce týdne a provnáš to, tak ať tak nebo tak do týdne bys je mohla mít doma, tak to stihneš :) nám totiž v tej reklamce řekli, že si máme přijít za týden, jelikož měli dost práce jiný, ale jelikož jsme je chtěli ještě ten týden roznést, nebo tedy alespoň část z nich, tak nám to udělali za 3 dny, asi viděli naše zoufalý výrazy :-D
Odpovědět
@claire90 tak já to bouhužel budu řešit až budu mít zas den volna- v pondělí. Přez týden jsem totiž v práci od nevidím do nevidím a tak ty věci nechávám na volný den. Když se to nestihne, tak se to nestihne
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 Ale nebyly by ty náááádherné fotky!:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelarackova myslíš kdyby pršelo? :) to asi ne, ale s bouřkou by se mi líbily :-D sice by bylo zataženo, ale já jsem blázen a miluju fotky blesků :) a taková kde by se pod tím vyjímal ženich s nevěstou :-) jenom nevím jestli by tak bláznivý byl i zbytek, tedy ženich a hlavně fotografka :-D
Odpovědět
holky řekněte mi svůj názor. Jsem celkem daleko od své rodiny a tak jsem poslala oznámení mailem. Myslíte, že bych ho měla předat i osobně, až se s rodinou uvidím? Nevím, jestli si ho mám nechat ještě tisknout a pak to roznést. Dík za názor
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Ahoj, taky jsem daleko od rodiny - až v zahraničí. Osobně jsme to rodině a přátelům oznámili, když jsme byli v ČR na Vánoce, ale každopádně si nechám natisknout oznámení, které pošlu poštou. Myslím si, že by bylo fajn, aby tvoje rodina dostala tištěné oznámení než takhle v mailu. I když to oznámko nepředáte osobně, je to víc osobnější, než email.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka my si nechali tisknout klasické oznámení a jsme z něj naprosto nadšení,v reálu je ještě hezčí než jsme si uměli představit :-) Myslím,že by bylo lepší rodině předat tištěné oznámení,mailem jsme to posílali třeba přátelům,ale rodině je lepší dát tištěné,ať mají památku
Odpovědět
@stastnanevesta já právě přemýšlím, jestli jim to jako památku zůstane a nevyhodí to za chvíli do koše. Možná ho fakt rozdám. I když každý to ví a osobně jsme je pozvali. Jde spíše o takovou formalitu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem vybrala šaty! :-) padly mi hnedka ty první a přes všechno zkoušení, jsem se k nim opět vrátila! :-) Fotky v albu! :-)
Odpovědět
@michaelarackova tak já šaty půjdu vybírat až v za 14 dní. tak snad dopadnu stejně jako ty a sednou mi hned
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Jdi rychle, dvoje saty uz byly na náš termín zamluvené!
Odpovědět
@michaelarackova šla bych hned, ale dovolenou mám až za týden- budu vybírat v místě svatby- 250 km od bydliště
Odpovědět
Profilova fotka
holciny nevite nahodou o nejake dobre ne moc drahe kapele v okoli Pribrami ci Sedlcan... Mozna jeste Milevsko... abychom nemuseli platit moc za cestu. Padla nam jedna predbezne domluvena:(
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ahoooooojky přidávám se k Vám do partičky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@medulena ahojky,vítáme tě a pověz nám něco o svatbě :-) my máme 7.7.v zámecké zahradě v Lysicích :-) @handulilinka tohle jsem nějak neřešila,ať si s tím každý udělá,co uzná za vhodné :-) a jinak se šaty souhlas,čím dřív,tím líp :-) @michaelaracková tak to je super,gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
dneska už definitivně zařízená matrika, přišla jsem domů i litřík lehčí a mužík musí ještě dodat jeden podpis, ale jinak už je to definitivní :))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooojky Vám všem,naše pohádkově kouzelné datum je 21.7. na zámku v Libochovicích.Přípravy už jsou v plném proudu.Šatičky mám již vybrané,zvítězily vínové,ušijí mě je na zakázku za cenu půjčovného :-) Nejtěřší oříšek byl sehnat na netu doplňky a krásně to sladit tón v tónu.Svatebné oznámení jsme si vyrobili sami,stejně tak jsem si dala práci se svatebními novinami.Pro ukázku jsem sem nahrála fotečky,kvalitka fotek nic moc,fotila jsem přes mobil,mám to uložené ještě v noťásku,ale vidět to je. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?