Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
tak to chapu... tak lovu zdar.. kdybych nekde neco videla, dam vedet..
Odpovědět
uz se opakuju, ale uz je to jisty, dneska jsem potvrdila matrice 14.8. a tudiz zustavam tady u vas...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak to ti schvaluju :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katka: jeeeeeeeeee tak to máme hned po sobe :d tak to je fajn :)
Odpovědět
katka: jsem nejak prosvihla tvuj dotaz ohledne vinicniho altanu - fakt me mrzi, ze nemam tu 12 :-D ja budu na chvalske tvrzi... katko, jakou oranzovou masli jsi myslela??? tykalo se to nejak dekoraci.. no, jinak, pokud vim, tak nuuna ma lampionky, my je mame taky.. mate je jeste nekdo? ze bychom po praze vypustili lampiony ve stejnou dobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, meli bychom najit tu nevestu, co ma obrad ve 12, at se taky s nekym potkam! :-D
Odpovědět
ty mas vlastne taky obrad v 13, ze? tak aspon neco dalsiho mame spolecnyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, ve 13 :-D To je proste idealni cas ;-)
Odpovědět
nuuna: no ja ti nevim.. jsem zrovna premyslela, ze 12 by bylo asi jeste lepsi.. nez se vykopeme po tech vsech gratulacich (teda, ja pevne doufam, ze se na nas prijde i nekdo podivat :-D), nez udelame par zakladnich povinnejch fotek (skupinky), bude pul treti, nez dostanem jidlo budou 3. a po obede chceme jet na foceni, protoze na chvalsky neni moc kde fotit (proto jen ty zakladni fotky). no bude to nabitej den! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale alespon se vyspime ( no i kdy, nejsem naivni, ze budu spat...). Dobre, tak jinak - nebudeme mit rano spech :-D
Odpovědět
:-D jo! jeste - myslis, ze bys mi mohla dat kontakt na nekoho se spanelkama? nebo zatim ne.. ja to proberu s pritelem.. ovsem ten ma pocit, ze to resim vsechno mooooooooooooooooc dopredu a smeje se mi! hruza! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: vecer napisu par kytaristum, jestli se nektery urve, aaz mi nekdo odpovi, zjistim kontakt ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: tak nezavazne, budu rada :-) tyjo, to by se mi fakt libilo... a na tom nadvori by se to myslim i hodilo... mohlo by to mit dobrej zvuk...
Odpovědět
tyjo, a ten saxik jak by se tam rozlehal... hmmmm :-D no, ten necham na jindy..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi" že to řeším dopředu mi řekl přítel taky :D ale kyž sem zamluvily svatební cestu chytly sme poslení pokoj a vybraly sme mu oblek a už maj poslední 2 :D ale hlavne že to řešíme moc brzo :DDD
Odpovědět
no, my oblek mozna budeme kupovat.. uvidime... v pujcovnach jsme jeste nebyli a az to nadhodim, tak uz uplne vidim tu reakci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my prave taky kupovat :) ale našli sme vyprodej kde je maj za 5000 krasné ale už jsou skoro všechny pryč :) takže ho tam musím dostat co nejdřív
Odpovědět
ha! kde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andělský svatební salon praha :)
Odpovědět
no tak to jsme bez sance - nez se tam dostaneme, tak jsou vsechny pryc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo jsem zvedavá jelti to aspon my stihnem hehe
Odpovědět
Profilova fotka
teeda holky, clovek sem chvili nezajde a vy jste se zatim takhle rozjeli :-) to mate super, ze jste se tady tak pekne sesly vsechny z vinicniho altanu ;-) aspon muzete resit i veci kolem toho. my asi konecne sehnali video :-D to to trvalo, tak snad to bude stat za to, jeste pujdeme v tydnu omrknou jine nahravky nez ma na netu a rozhodneme se jestli jo nebo ne :-)
Odpovědět
darrez: neboj, ja nejsem vinicni altan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon nekdo ;-) koukala jsem a podle fotek to vypada, ze mame podobny vkus :-) taky budes mit ladeno do zelena?
Odpovědět
darrez: no, to jeste nevim... jedna varianta je do fialova, druha do zelena, obe s bilou (nebo ta zelena spis asi se smetanovou), do obou variant urcite ta ruze, co je vyfocena v albu, ale teda jeste netusim, kolik bude stat... protoze to neni klasicka barva ruze, je pry "drazsi" - az budu mit schuzku, zjistim, jak moc draha a jestli ji teda nevymenim za neco min nakladnyho...
Odpovědět
a jinak koukam, ze se nam fakt libi podobny veci :-) ja teda nemam v albu dalsi fotky, ale ty zelenobily kombinace dekoraci, co tam mas, tak jo, to je moje krevni skupina :-) takova ta svetlounka zelena s bilou...
Odpovědět
Profilova fotka
presne, to by se mi libilo moc. jen mi pritel oznamil, ze kytku prece vybira on, kdyz mi ji ma dat, tak nevim nevim :-) ja se mu snazila vysvetlit, ze ta kytka by mela ladit i s ostatni vyzdobou atd a to on uz zarizovat nechce.. takze jeste nevim jak to dopadne, napadlo me, ukazat mu nekolik fotek kyticek co se mi libi a at si vybere z nich, tak by mel pocit ze to bylo na nem a pritom to nebude jako pest na oko ;-) jak to mate vy?
Odpovědět
hele, me to trklo az dneska, ze by mel kytku vlastne vybirat on :-) nejak ziju v tom, ze si to proste holky vybiraji samy, protoze chlapi tomu stejne moc nehovi a ani nechteji... musim ale priznat, ze zrovna to moje zlato ma na kytky cit a cas od casu mi nejakou prinese, moc peknou, takze kdybych to nechala na nem, urcite by byla krasna. ALE, jak pises, rada bych, aby to ladilo se vsim okolo, s kytkama pro maminky a tak, bude to vsechno od jednoho dodavatele, takze to asi objednam ja...
Odpovědět
Profilova fotka
darrez: díky bohu že mího tohle nezajimá všechno zařizujá ja, kdybi to mel vybrat on tak je každá kytka jiná:D takže si ji ja vyberu což už jem udelal a on at to vyzvedne a pak předá hhi :D jak se to vubec dělá .. to předání kytky jen tak mymochodem
Odpovědět
zlamalovi: zazila jsem tusim tri svatby - u dvou prisel zenich s kytkou k neveste domu, tam si ji "vyzvedl", u treti se vsichni sesli v hotelu, nevesta pak sesla pred odjezdem na obrad dolu, zenich byl dole s nama a predal ji kytku.. hm.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?