Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka: jj, u nas sledujeme kazdy den predpoved a ja se pomalu zacinam modlit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka: my se taky puvodne meli brat dneska, tak doufam, ze presun terminu byla dobra volba =-) holky co se vdavaji dneska tem toho stesti teda pada pozehnane. :-S dneska jsem byla na posledni zkousce saty a ve ctvrtek si je jdu vyzvednout. holky uz jen tyden!! to to uteklo
Odpovědět
nuuna: tak to jsi s tim modlenim asi zacala pozde :-| no, treba kdyz se vsechny pridame, tak to jeste zvratime! zatim nic moc predpoved.. ja zacinam vymyslet mokrou variantu na foceni :-( jj, holky, za tyden uz budeme vdane pani... tyjo, divny pocit.. takovy neskutecny..
Odpovědět
Ahoj holky....přišla jsem se tady uklidnit,že nejsem sama kdo se začíná modlit:-) máte to taky venku???my máme teda i variantu dovnitř,ale to místo jsme si vybrali proto,že by to bylo venku:-(
Odpovědět
ribs: dnesni predpoved vypadala uz podstatne lip! prehanky maji ustupovat a ma byt 20-24, coz je myslim docela pohoda.. ne? prehanku zvladnem, slejvak by byl horsi... jinak my budem taky venku, ale pod strechou nadvori, takze relativne v klidu i kdyby sprchlo..
Odpovědět
Profilova fotka
ja kazdej den sleduju chmu.cz (cesky hydromet.ustav), prece jen by meli snad mit nejpresnejsi predpovedi a docela se to ted rysuje pozitivne :-) tak jim verim. jinak nam to ted takhle nahonem odrekli 3 lidi, tak jsem jeste zvedava kolik nas tam nakonec skutecne bude. vcera jsem byla na zkousce ucesu, myslim, ze to bude dobry,ale mam u ni byt v sobotu uz v 7... (potrebuju byt v 10 hotova), tak pry abysme radsi meli rezervu. no, to si teda moc nepospim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musíme věřit, že to počasí vyjde. Holky, já už mám doma i šaty a začínám být dost nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka : juu, jen si to uzivej :-) pocasi bude krasne, verte tomu! my meli taky spatnou predpoved, ale vse dopadlo perfektne! ja jdu kamaradce taky v sobotu na svatbu a porad nemam saty :-( potrebuju nekde sehnat zelene, ale tady u nas nikde nic nemaji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky sleduju pocasi, porad okola, a fakt uz jsem z toho unavena, otravena, a zklamana...Tak uz muzu byt fakt jen prijemne prekvapena... Jinak nevim jak vy, ale mam pocit ze absolutne nestiham... :-N
Odpovědět
nuuna: pocasi uz nechavam konovi, proste s tim stejne nic neudelam.. a nejak vsechno mame, takze nestihani mi momentalne taky nehrozi :-)
Odpovědět
ahojky holky...jdu jen pozdravit do našeho vytouženého datumu, který nám bohužel nevyšel, ale Vám všem přeji, aby Vám vše vyšlo podle představ a užili jste si ho na plno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: treba to nakonec s jinym terminem vyhrajes a budes mit krasne pocasi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna : No v to doufám...;-) Ale neházej flintu do žita a třeba budeš koukat jak bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to budu tak jako tak :-D :-D :-D
Odpovědět
a mrzi me lampiony.. jestli bude v noci prset, tak zadny vypousteni nebude... ja fakt doufam, ze se najde nejaka dira, ve ktery to vypustime a pak nazdar, at si leje.. aspon bude jistota, ze nikde nic nechyti.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: napodobne, mame nakoupene lampiony, a co z toho...
Odpovědět
Já mám taky lampiony, ale vůbec bych to zatím nedramatizovala, řekla bych, že delší dobu v kuse pršet nebude a budou jen přeháňky, takže věřím, že lampiony to neohrozí. :-) Se sluníčkem to je horší, toho se asi nedočkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ono na ucourani satu a nemoznost foceni v trave to bohate staci :-x
Odpovědět
se s tema lampionama pak sejdeme nekdy az nebude lejt :-D vsechny srpnovy nevesty, protoze ma lejt celej zbytek srpna :-D a vypustime si je jen tak :-D ja jich mam 40, to bude lampionovej masakr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To uz budeme muset nahlasit, aby se kvuli nam nestalo nejaky letecky nestesti :-D
Odpovědět
hlasi se nad 50 :-D
Odpovědět
tak se taky hlásím k těm zoufalým z počasí, i když už začínám být apatická. Moje vysněná svatba na louce je v ohrožení a vypadá to na "sterilní" obřadní místnost. prosím at se najde skulinka bez deště. Hostinu uvnitř hospůdky oželím, ale o ten obřad na louce bych nerada přišla :(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.medard-online.cz/index.php pršět nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudysek: taky plánuju obřad i hostinu venku. Snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teda už to mám za sebou a nám taky vycházela předpověď úplně na...ráno nám pršelo a okolo 12 přestalo pršet tak jsme mohli mít obřad venku v altánku,na tom jediným mi záleželo aby to bylo venku.A to že hostina bylavevnitř jsem teda oželela.ale obřad nádherný.Věřte tomu že se počasí umoudří a nebude zrovna v tu hodinu co si budete říkat ANO pršet. Já jsem taky sledovala počasí jak bláznivá a úplně mi to zničilo náladu a těšení,ale ve finále to bylo supr.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,přeju nám všem,aby nám zitra to počasí vyšlo a nejen to,aby proste vsechno proběhlo v pořádku a mely jsme jen ty nej vzpominky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, drze Vám vstupuji do diskuze abych Vám popřála ať je zítřek Vaším vysněným dnem. Já zítra oslavím již roční výročí, všechno uteče tak rychle, že spoustu věcí ani nezaznamenáte. Ale je to krásný a za ty přípravy to stojí. Z počasí si nelámejte hlavu, v ten den jste pro všechny nejdůležitější vy a vaši mužíčkové, ne nějaký déšť, je to věc kterou nemáte šanci ovlivnit, nebo nějaké maličkosti co nevyšly... a je škoda si tím kazit náladu a ztrácet úsměv ze rtů. Je to přece jednou za život (aspoň v to všechny věříme). A kdyby přece jen pršelo...však to znáte, říká se, že prší štěstí. Tak zítra vstaňte pravou nohou a s úsměvem na tváři je to přece VÁŠ DEN. Hodně štěstí Luci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz to mame za sebou :-) jak se vam to libilo, my jsme nadseni :-D ani nam neprselo, rano bylo zatazeno a po obrade uz i svitilo slunicko .. no jak na objednavku ;-) hodila jsem par prvnich fotek do alba, tak se muzete mrknout ;-) jsem zvedava na vase fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Darrez: nádherné fotky, moc vám to slušelo My jsme taky naprosto spokojení, super počasí, skvělý hosti, výborná zábava. Prostě přesně podle našich představ. Brzo hodím fotky.
Odpovědět
darrez, uz jsem psala, fakt moc krasne... strasne ti to sluselo! holky, stejne jako u vas - i ten nas den byl super, moc jsme si to uzili a vydrzeli jsme slavit az do tri rano, kdy jsme ale uz naprosto odpadli :-D zkusim vyrobit album zatim aspon z fotek kamaradu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?