Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jak rika ja_fi: zenich by si te mel vyzvednout doma, kde pozada rodice jestli mu te daji a pak ti preda kyticku
Odpovědět
no, jeste.. my to teda budeme mit asi taky "hotelovy" - za a/ bydlime uz stejne spolu, mame deti, za b/ rodice bydlej mimo nase mesto, za c/ .. me nic nenapada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) my teda budem mit klasiku, nevesta pujde od rodicu :-) sice spolu uz taky bydlime,ale nedokazu si predstavit, ze bysme se pripravovali v jednom byte a tolik lidi na jednom miste.. to by se tam snad ani nevesli, takze takhle to bude po castech :-)
Odpovědět
no, prave - slovenska cast rodiny bude v hotelu, teda vlastne kecam - rodice sk budou u nas, moje mama asi taky, segry (moje a pavlova) budou v hotelu, ostatni pratele z sk budou taky tam, ostatni z cr tam nasmerujeme (teda ty, ktery predpokladame na hostinu), vsichni se tam sejdeme, ja se tam pripravim (rano zmizim z domova..), pavel tam prijede s rodicema - obojema a detma - asi - a tam se sejdem a predame kytku a ruku v ruce dojdem do obradni sine. holky, dotaz! nemam tatu, v rodine uz zadnej chlap schopnej odvest me k "oltari" neni. co bude lepsi? kdyz pujdeme s pritelem spolu, nebo kdyz pujdu sama na konci? nejradsi bych, aby me odvedl synator, ale ten v te dobe bude asi teprve zkouset chodit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja bych byla pro to aby te odved malej pokud toho bude schopnej :) jeli bude capat bude to roztomilé, pokud ne tak bych šla asi sama :)
Odpovědět
no jo, jenze pockej - ja nevim jestli jsem to psala tady, nebo jinde, ale ja sedim na invalidnim voziku :-) takze drzet ho za ruku kdyz nechodi sam dobre dost dobre nepujde :-) to leda dat si ho na klin :-D a i tak by to bylo asi ne uplne idealni..
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaaaaaaaak :) to jem nevedela :) Tak to bych potom vubec neřešila a jela s malým na klíne asi
Odpovědět
:-) no jeste uvidime.. jak to je potom s prstynkama? ty jsou pripraveny na obradnim stole, nebo se prinesou..? ze bysme si je treba s malym privezli spolu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou nachystaný
Odpovědět
Teda holky, já taky vůbec nevím jak se to před svatbou dělá, nějak jsem si myslela,že se budeme připravovat u nás všichni (bydlíme spolu). A teď tak nějak zjišťuju, že podle nějaké pověry by nás budoucí manžel neměl vidět. Takže mi kamarádka nařídila spát u ní a jak to dál udělat,naplánovat, tak to netuším:-) ....Víte jak to je?? Vybrat kytku nechat chlapa,bych se trochu bála :-D jednou jsem ho poslala do lékarny pro modafen a septolete a přinesl mi neoangin a coldrex drink. Ja_fi: ale mohl by třeba malý už být u pani oddávající či u přítele a držet Vám tam prstýnky ;-). Ale když se ženil kolega z práce, tak ten tátu nezná a k oltáři ho vedla jeho mamka. Tak by tě mohla vést mamka nebo někdo tobě nejbližší,po přítelovi.
Odpovědět
katka: :-D:-D:-D jak na pritele, tak na predstavu, ze ten nas malej drak drzi prstynky :-D by se rozkutalely a on by je tam lovil :-D hele, ja jsem to ted nekde psala - je tu na to myslim i tema - ja proste rano odjedu do hotelu, kde to vsechno budeme mit, tam se pripravim a pripadne dohlidnu na pripravy v hotelu (sal a tak), i kdyz to mi kamaradka uz zakazala, ze na to ten den ani nepomyslim :-D ze to bude delat nekdo jinej. no kazdopadne planuju, ze potom nekdy tak hodku pred odchodem na obrad by se zacali schazet hoste, meli by nejaky obcerstveni pripraveny (obed bude pozde), byla by to jen nejblizsi rodina, pratele a hlavne zenich :-) a ja bych tam prisla chvili pred tim, nez bude cas vyrazit - krasna a naprosto okouzlujici ;-) a pak vyrazime pesky na obrad, rpotoze to je na zamecku hned vedle, asi tak 3 min pesky. no a k oltari bud pujdu s pritelem nebo sama. s maminkou mi to prijde divny... ma to byt chlap... moje predstava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: my se asi kvuli doprave budeme pripravovat v jednom byte - u mych rodicu. Protoze my bydlime pres cele mesto... Ale neuvidime se, je to celkem velky byt, a ja nechci, aby me pritel videl dopredu... Btw s tim nakupem - nahodou je sikovnej, alespon prinesl neco se stejnymi ucinky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: no, prave, doprava a byt... my bydlime spolu, pravdepodobne u nas budou krome nasich vlastnich deti jeste rodice pavlovo a pak mozna i moje mama. kvuli pripravam tam bude hokej sam o sobe.. takze radsi zmizim do hotelu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera jsem byla konecne zkouset saty, nakonec mam 2 favority, mam je na konci v albu, prosim mohli byste mi poradit jaky jsou lepsi, nemuzu se rozhodnout..dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, panejo, ty jsou naaadherny!!! x-) Oboje ti hrozne slusi, krasne ti padnou... Teda to je hodne tezka volba , uf.... Asi zalezi i na stylu svatby... Koukala jsem na ne nekolikrat po sobe, a asi bych nakonec zvolila ty druhe ;-) Ale booji jsou proste perfektni, a myslim, ze neprohloupis ;-)
Odpovědět
ahoj darrez! tak teda slusej ti moc oboje.. ted je spis otazka tvyho vlastniho vkusu a v kterych se citis lip.. ty prvni jsou hodne nazdobeny a tak k nim asi pujde spis jakakoli dalsi ozdoby hodne strizliva... aby se to nemlatilo. ty druhy se me osobne libi vic, mam radsi jednoduchou eleganci :-) a k tomu zase muzes mit komplikovanejsi ozdoby a tak... ovsem jak rikam, sedi ti myslim oboje super!
Odpovědět
Profilova fotka
Presne souhlas s ja_fi ;-) K prvnim satum jen strizlivou jendoduchou vyzdobu, k druhym se clovek muze vic odvazat. Je pravda, ze ty druhe na me pusobi takovou krasne jednoduchou eleganci, cistotou, cistou linii... Maji proste uplne jiny nadech a kouzlo nez ty druhe, jsou jako voda a ohen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze se nemuzu rozhodnout, oboje mi fakt sedi- ale jsou uplne jiny, jedny spis "extravagantni a sampan" druhy silene elegantni a bile.. musim se nejak rozhodnout co nejdriv,aby mi je nekdo nevyfouknul ;-)
Odpovědět
darrez:oboje jsou nádherný, ale já bych volila ty druhé, jsou jednoduché a nádherné a je na nich něco uchvátného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ted na to koukam znovu, a mam pocit, ze ty druhe ti i delaji malinko hezci postavu, i kdyz teda musim vyseknout poklonu, postavu mas perfektni ;-) Hele, a co pritel? Znas jeho vkus?
Odpovědět
Ja_fi: pozamoměla jsem trochu na to, že tak malé děti jsou nezbedné a nevrdží chvilku na jednom místě. :-D :-D Ale jinak by to bylo hezké. Uvidíš, jak se pak rozhodneš, obě možnosti příchodu jsou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
on me nechce videt predem(coz mu vlastne schvaluju), ale myslim, ze by se mu libili oboje, ikdyz ty druhe asi malinko vic.. musim pockat jeste na reakce vic lidi a pak sup sup to zamluvit :-) a co se tyka tech satu,tak jejich velikosti jsou nejaky zvlastni, protoze jsem na sobe mela 36 (o tyhle velikosti se mi normalne ani nezda) a jeste mi byla vetsi, takze cislovani jim nejak nesedi :-)
Odpovědět
darezz:a já ještě zastávám bílou barvu
Odpovědět
darezz: a kde jsi si vybírala šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, oni delaji ty velikosti mnohem vetsi... Vim ze to uz rikala spousta holek, jak jim jejich velikost byla hodne velka... V tom pripade bych volila urcite ty bile ;-)
Odpovědět
darrez: jo, voda a ohen - to je krasny prirovnani... jak se citis ty?? k cemu tihnes vic? jaky uces a kytku planujes? jaky ozdoby? tyjo, ty druhy asi vitezi... :-D
Odpovědět
hm, jasne ty druhy! ja mam i pocit, ze te ty prvni tak nejak tahnou k zemi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi mate pravdu, prece jen asi taky vic ty bile, bude takova elegance sama.. kyticku asi ruze bile, nebo kaly(to by se k tomu hodilo) jinak planujem bilo-zelenou kombinaci,takze to asi pujde lip nez zeleno sampan :-) jinak jsem z pribrami, ale saty jsem byla vybirat v horovicich, coz je sice mensi nez pribram,ale maji tam vic a lepsi salony..a za super ceny(myslim) tyhle saty vyjdou pujcit na 4,5
Odpovědět
Profilova fotka
darrez: wow, to je skvela cena! Jj, me prijde taky podle tech nahledu a inspirace, co mas v albu, ze ty bile se k tomu nadherne hodi! Teda, ja ti budu tise zavidet, ty saty jsou fakt naprosto perfektni... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze ty mas typove dost podobne ;-) taky moc hezke. musim rict, ze jsem si poradne uvedomila ze se budu vdavat az pri tom zkouseni satu :-D kdyz se clovek vidi v tech krasnej satickach.. parada :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?