Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak muzu zkusit napsat co jsem cetla ja :-) Ja mam na konte Laska je jen slovo, potom Divim se ze jsem tak vesely, Nikdo neni ostrov a ted naposled Sni svuj blahovy sen. Taky jeste pamatuju ze napsal A Jimmy sel za duhou, nebo tak neco... A doma mame jeste Tajny chleb a Nemusi byt vzdy kaviar.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jeeeee to fakt jo? no ja to mám hned první v 10 :?( hruza nechci videt to vstávání a v kolik vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
zlamalovi: Tak to se neuvidime, my to mame nastesti az ve 13-prave abychom nemuseli vstavat :-) Ufff, to vam nezavidim, to snad uz ani nechodit spat...
Odpovědět
nuuna: tak teda ty neznam! :-D Myslim, ze nemusi byt vzdy kaviar mame... ale ostatni mi nic nerikaji.. takze tam bdue jeste neco jineho...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, on toho napsal hodne... Ale to co jsem psala, co jsem cetla, vsechno muzu doporucit ;-) Nejradsi mam Nikdo neni ostrov... Je to sice hodne dlouhy a celkem narocny, ale ten namet me hodne zaujal...
Odpovědět
tak to az najdu chvilku, nekde sezenu (mamina chodi do knihovny, tak ji zaukoluju)... diky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
Neni zac ;-) Me ta knizka uplne pohltila. Je to sice docela psychologicky, ale pekny. Je to o problematice postizenych deti, a taky hodne o vztahu k detem obecne, atd... Musim rict, ze mi to celkem, dost dalo. Ale on ma obecne takovy knizky, co cloveka necim obohati :-) Kdyby to bylo na tebe moc dlouhe, doporucuju Laska je jen slovo, to je hodne kratke, ale fakt pekne.
Odpovědět
hele, mozna to je to co mame doma... laska je jen slovo... neco matne mi to rika... jenze to uz je daaavno co jsem ty knizky cetla, takze si nepamatuju...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: je to takova celkem tenka knizka, tak mozna 250 stranek... Je to o mladem studentovi, co se zamiluje do vdane zeny...
Odpovědět
tak to je myslim ono! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no jo jenže to byl poslední volný termín na sobotu :) takže jsem si moc vybírat nemohla :)
Odpovědět
Profilova fotka
A muzu se zeptat, kdy jste to rezervovali? Me by zajimalo, jak rychle to bylo pryc :-) My totiz zamlouvali termin na altanu letos jako uuuplne prvni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Takže: jak to máme ve Viničním altánu 14.8.? Já jdu asi nejříve od 11hod, nuuna od 13h a holky,které další nevěsty????? nuuna:myslím,že ta nervozita na tebe padne chvíli před svatbou,tak ten měsíc nebo dva??? Já si myslím,že na mě to přijde,až půjde do tuhého :-D ja_fi: ty jsi naprosto dokonalá. Máš to tak všechno vyladěné, barvy kytek, na stolech, atd.... ;-) akorát moc mi nesedí ty oranžové mašle. Ja_fi ty nemáš obřad v altánu,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
katka: Ja ve 13, ty v 11, a zlamalovi v 10 - to se holky potkate :-D No, ja cekam nervozitu na svatebnim veletrhu, to to na me mozna trochu padne.... a pak asi az zacne byt teplo, ze to zacne pripominat prichazejici leto ... :-) No dva mesice predem uz asi budu mit nocni mury :-x
Odpovědět
zlamalovi: tak vy jste první od 10hod?? Jsem hned po vás :-D. S tou sobotou máš pravdu, já měla na výběr 10,11 nebo 15. Jenže když to tam máš v 15,tak musíš mít povinně hostinu u nich v altánu. Tak jsem brala 11, 10 je moc brzo:-) nuuna:bylo to hrozně rychle pryč,hlavně ty soboty, já to rezervovala v sobotu a už tam moc sobot nezbylo. Jen ty špatně časy,jak jsem psala nahoře :-(
Odpovědět
nuuna:Teda chtěla jsem naspsat,že jsem to rezervovala v listopadu :-D a vybírala jsem si sobotu :-D Tak to se určitě potkáme, to bude švanda, vlasntně to tam máme takový obšancovaný. Ještě nám chybí nevěsta od 12h. Ty jsi si to rezervovala kdy? Myslím,že bude nejhorší noc před, to určitě nebudu moct spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no asi 3 týdny p tom co to vyvěsily :D bylo to pryč hrozne rychle
Odpovědět
Profilova fotka
My to rezervovali jeste nez vyvesili terminy, trefili jsme se totiz zrovna kdyz to schvalili, a pani nam to po telefonu hned zamluvila :) Tusim, ze to bylo 29. října :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý ja tam byla osobne a ješte to nemeli a pak když jsem volala tak taky pořád nevedeli :) Ale nevadí aspon to budu mít dřív zasebou hihi
Odpovědět
Profilova fotka
No my je uhaneli strasnou dobu, protoze jsme meli zamluvenou fotografku prave na tohle datum, a nevedeli, jestli na Altan ten termin vypisou... Byly to desny nervy :-| Porad jsme jim psali emaily, nakonec jsme jeden den zvedli telefon, nejak tesne po tom, co to meli projednavat, a vyslo to... Jsem se tenkrat uplne rozbrecela stestim, fakt :-N Vsechno nam zaviselo na tom, jestli to datum vypisi, a kdyby ho nevypsali, mohli jsme se na to vy... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti vyslo krasne :) ja se ted jen modlim aby nepršelo
Odpovědět
holky, v cine maji cosi jako odhanece deste nebo jak se tomu rika :-) proste zaukolujte vsechny svatebcany, at se soustredi na to, ze bude hezky a ono BUDE! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Jne aby nezafungoval Murphyho zakon... :-D zlamalovi: Mame vyhodu v tom, ze kdyz bude osklivo, destnik potrebujeme jen na prebehnuti a jinak jsme v suchu, i kdyz venku :-D Ja se spis modlim, aby nebyly nejaky sileny vedra, to bych v tech satech pak asi kolabovala... :-S
Odpovědět
Nuuna: Murphyho zakon nema na svatbe s "cinskejma" zarikavacema co delat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale už z toho začínam mít hlavu kolem .. Skoro všechno už vybrané jen ted obíhat kde nám to udelají za rozumné ceny a tak .. a taky valším se svatebnima botama :D No nevim asi si oddechnu až se projdu po tom koberci a řeknu ANO
Odpovědět
Profilova fotka
zlamalovi: jj, tak s botama mam taky problem :-| Vsude maji budto moc vysoky podpatek-potrebuju tak 4cm, a nebo se mi nelibi, pripadne je maji jen v bile a ja potrebuju sampan... :-|
Odpovědět
nuuna: jsem dneska zrovna byla na nejakym webu a tam mely snad 17-tery boty s podpatkem 3,5cm... a sampan mezi nima byly minimalne jedny (no, mozna jen jedny.. :-) )... ale ted netusim, kde to bylo... na levne-e-svatby...?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to je prave to - skoro vsechny botky maji bile... :-|
Odpovědět
nuuna: a kdyby byly bile botky s bilou kabelkou?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to by neslo :-| Ono ty saty pak budou vypadat fakt jako usmudlany, strasne by se to "bilo" mezi s sebou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?