Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave my se porad ne a ne dohodnout jestli to video je dulezity nebo neni, nakonec prej teda jo, kdyz je to predpokladame jen jednou, tak se vsim vsudy ;-)
Odpovědět
a jinak vitej mezi nami... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem to tema zakladala, jen jsem se tu dlouho neukazala, nejak nestiham, mam ted zkousky, takze bohuzel travim cas nad tim, ale ted uz zas trosku zacinam pokukovat po svatebnich vecech. ani saticky jeste nemam. jak jses na tom ty?
Odpovědět
ja mam doma malý dvojčata :-D takže já nestíhám vůbec :-D mám místo, na 95% (ještě možná vyjde jiné na obřad... ale tomu moc šancí nedávám, už jsou tam jiné rezervace, takže leda že by to někdo pustil), mám fotografa. A to je zatím všechno :-) Šaty mi chce ušít kamarádka, takže zajdem do salonu, vyzkoušíme, uvidíme. Prstýnky - na ty máme ještě chvíli čas, ty nehrotím. Když mám chvíli, surfuju, hledám barvy... inspiraci... :-)
Odpovědět
a s tím "vítej" :-D promiň - jsem předtím četla v jiné diskusi příspěvek nového přírůstku a nějak jsem to propojila..
Odpovědět
ja_fi ty máš dvojčátka? Tak to je nádhera, gratuluju. Já furt říkám,že dvě děti jsou lepší :-D sice je to asi větší dřina,ale máš hned dvě. darrez:měla jsem co dělat přemluvit mého drahého na fotografa, zastával názor,že to nafotí kamarádi. Ale myslím,že když to nafotí profík od rána do večera,je to lepší. Video nechceme.
Odpovědět
katka: Já jsem teda úplně stejně přesvědčená, co se fotografa týče, a přítel naštěstí taky... fotky budeme mit na pamatku... penize za ne nelitujeme. jo a dvojčatum byl teď v lednu rok :-) Na svatbě jim bude 17 měsíců... to bude mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to se asi doma nenudis, co? ;-) to te obdivuju,ze jeste neco stihnes zaridit 8-)
Odpovědět
ja_fi: i můj obdiv máš ;-) Tak to bude hezké, ale jsi určitě šikulka, tak to zvládneš na jedničku. U nás taky bude sranda: můj dvouletý bráška, kterého nezajímají aktivity svého věku,ale má rád zapíná troubu a leze do ní, 7letá sestra, roční synovec, půlroční kamarádky mimi: :-D taky mazec
Odpovědět
no, neboj, dvojky nebudou jediný děti na naší svatbě :-D
Odpovědět
to aby jsme si na svatbě nechali zřídit dětské koutky:-) ať si to děti taky užijou ;-)
Odpovědět
no hele, fakt o tom uzvažuju!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pokud se u nas sejdou vsechn ydeti od mych sester, jsem si jista, ze zaplatim nejakou "baby-sitterku" a udelam jim jejich "koutek", protoze kdo si hraje, nezlobi :-D
Odpovědět
ja se chystam tohle probrat s hotelem - kde by se dalo udelat zazemi pro deti, s nejakou neprekonatelnou ohradkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, to bude u nas problem ... Ale venku je fotbalove hriste, tak je hezky vyzeneme ven, at si kopou s micudou, nebo tak, a bude pokoj :-D
Odpovědět
jo, tak to je velka nevyhoda tohodle mista - fotbalovy hriste tam neni! :-D ani jiny hriste... na to byla dokonala loucen... ach jo... jsem ji uz pustila... :-( prislo mi ujety jet jen kvuli obradu 40 km daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: na Loucni je to pekny, ale podle me se to tam hrozne prodrazi ne? Navic jak rikas - me se taky nechce nekam jezdit, uz i kvuli svatebcanum...
Odpovědět
prave... za a je draha (teda stejne jako treba ctenice tady v praze), ale musi se tam dojet, resit vyzdoba, kdyz uz bysme tam byli, tak asi i obed, ale to bysme zase prisli o podminky v hotelu (levnejsi ubytovani, kdyz tam budeme mit i hostinu a raut), navic tam obedy jsou tak 2x drazsi nez v hotelu... ach jo, ale je tam krasnej park...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, cely to tam maji pekne, i v hotelu je to hezke, ale i tak... Nevim, me by to za to cestovani a za tu cenu asi nestalo, ta cesta cloveka docela otravi a hlavne ty nervy, aby vsichni dojeli vcas a v poradku :-| Ja jsem v tomhle asi hodne "lina" :-D Jsem nervak, a tak jsme rada, ze to mam v meste bydliste, a i tak budu mit nervy, ze nekde uvizneme po ceste v zacpe :-D
Odpovědět
no jo, u nas prevazilo prakticno nad romantickou predstavou, aspon zatim.. jeste furt nevim, jak ty ctenice.. budu vedet pristi tyden, snad.. kazdopadne teda chvaly v tomhle jsou idealni - nemusime ani zdobit auta, dalsi naklady navic odpadnou...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, tak uvidite, kde to nakonec bude... ;-) Jsem rada, ze nam to tak nejak vyslo vsechno hezky, a zatim jsme nemuseli delat zmeny :-) Ale teda bylo to fakt velky stesti, kdyby nevysel ten Vinicni altan, nevim, kde se bereme... :-| Nez jsme prisli na to, chteli jsme bud Pruhonickej park, nebo Dendrologickou zahradu, ale i takovy dojizdeni by byl problem, protoze vetsina hostu jezdi MHD :-N Tak nakonec ta Grwbovka vysla perfektne :-)
Odpovědět
no jo, ale kdyz bude lejt, tak pruhonice maji obe varianty pro dest na obecnim urade... a to teda nic moc :-) taky jsem o tom premyslela...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no prave ! :-| To se mi taky moc nezamlouvalo...
Odpovědět
nuuna: hele, mohla by ses mi prosim mrknout do alba a rict mi, jak vidis ty barvy do salu? ty mas myslim podobny videni.. aspon podle toho, co jsem tu od tebe cetla a videla v albu :-) diky
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja si myslim, ze ta fialova tam uplne v klidu pujde ;-) Preci jen je ten sal ladenej do jednoho tonu, tak to nevadi... Kdyby tam byly dalsi barvy jako treba cervena, nebo tak, bylo by to horsi. Ale tim ze je to cele ladene do te zlute mi to prijde fajn ;-)
Odpovědět
jo, neco takovyho jsem chtela slyset :-D diky!
Odpovědět
Profilova fotka
neni zac :-D ;-)
Odpovědět
holky: myslím,že by ty koutky měli mít snad všude automaticky:-) Ať si to pořádně užijou i naše malé ratolesti, Co se týče toho deště, tak z toho mám snad největší obavy. Jestli bude pršet,tak nevim. Ale říká se, že když prší v nějaký takový to den, takže prší slzy štěstí (snad doufám,že to tak je), každopádně by to bylo nepříjemné. Je potřeba nakoupit nějaké stylové deštníky pro tento případ :-D to se mi to žertuje, ale jestli to tak bude, tak mě omejou =-) nuuna: taky čekáš velkou dětskou výpravu na svatbě? ja_fi: ta fialová mě uchvátila, a jak jsem ti psala v jiném tématu, i ta zelená je hezká. Neboj, tvoje svatba bude romantická, a byla by romantická, kdybys ji měla doma na půdě. Prostě to bude takové,jaké to chceš mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: no jestli se nepodari deti odvelet treba na letni tabor, budeme tam mit deti celkem dost... na dvacet dospelych u obeda je to 4-6 deti. To by nebylo mozna tak zle, kdyby deti nebyly lehce nezvladatelne, hyperaktivni a navic dohromady pusobici jako rozbuska... :-N :-D Nekdy jsou zlati, ale vetsinou kdyz to clovek potrebuje, tak jsou samozrejme zrovna jak z divokych vajec... A ja nechci aby se tam nudili a delali nejaky blbosti...
Odpovědět
katka: jeeej, diky, uz to zase vidim s tou vyzdobou pozitivne :-) nuuna: tak to bude chtit vymyslet pro ne zabavu dopredu.. nepsala jsi nekde, ze tam bude to fotbalovy hriste?? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?