Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jeste s ehodne mluvi o Vokurkovi, holky taky chvalili Lenku Seničovou... Pak tu fotil nejaky manzelsky par, ti jsou pry taky dobri... No me se nelibi styl vsech, nekteri mi zase prijdou predrazeni kvuli jmenu... Je to fuska, najit toho praveho... Jeste me napada, libi se mi fotky Simony Smrckovy, jenze ta je z Brna, a nevim, jak moc dojizdi... My mame Zuzku Scharf, a vsechno jsme vlasten prizpusobili tomu, aby se ji to hodilo, byl to totiz jediny volny termin :-)
Odpovědět
Jo, Seničová nemůže :-( manželský pár - Šebestovi? to byl totiž ten můj kůň :-) On nemůže, ona snad jo, zítra s ní mám schůzku, uvidím, co fotí a jak fotí.. díky. Na Scharf jsem taky koukala - pěkné... ale náš termín tam má taky obsazený. Vokurku jsem nezkoušela.. myslím,... už ani nevím komu všemu jsem volala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: To je jasny, Zuzku mame zamluvenou totiz my na cely den :-D Jj, ten par co jsme myslela byli Sebestovi ;-)
Odpovědět
vrrrrrrr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: A to jsme meli obrovske stesti - protoze ten termin pustila jedna nevesta, a ja na to nahodou prisla jako prvni a hned zamluvila :-D Ale teda bylo to krusny, vsechno zaridit na jedno jedine datum, aby nam to vsechno vyslo... :-p
Odpovědět
nuuna: muzeš mi prosím říct, kolik jí za celý den budete platit?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: melo by to byt 8.400 + doprava, to bude asi kolem 1.000. A foceni bude 12 hodin, 150 tistenych fotek a 350-380 na CD.
Odpovědět
dík, nuuno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neni zac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: a co Lucie Pešková-Kulichová? :-)
Odpovědět
ha! neznam! mrknu, dík..
Odpovědět
Hm, Zuzka je lepší... má fakt krásný fotky... Ach jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzka je nejlepsi x-) :-D
Odpovědět
Tak jsem včera byla na schůzce s paní Šebestovou! HURÁ - neuvěřitelně mi sedla! Tak fotografa máme z krku :-D
Odpovědět
Ahoj děvčátka taky se vdávám 14.8 a chtěla jsem se zeptat je tady někdo z Brna nebo okolí Holešova?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak velka gratulace!!! ;-) To nejdulezitejsi uz vlastne mate :-) pity: vitej ;-) Ja jsem z Prahy.
Odpovědět
nuuna: díky :-) ostatní už se nějak pořeší.. pity: ahoj :-) já jsem taky z Prahy..
Odpovědět
nuuna: ahojky, jak pak se daří? Jak probíhají přípravy na svatbu?........děkuji ti za rady,už v tom tak nějak proplouváme a pomalu plánujeme. Restaurace se nám pomalu rýsuje - snad, tak uvidíme,jak to dopadne. Na šatičky vyrážím příští týden. Jen tak jak čtu, tak mám hrůzu z těch fotografů, ještě jsem se na ně nemrkla. Jak jsi psala ja_fi, tak já bych taky uvítala, takovou malou radu o fotografem, šlo by ;-) ? já mám zas na oplátku zcela dokonalou radu na svatební dort ;-)
Odpovědět
katka: Tak sem s radou na dort :-) Já těch fotografů obvolala fakt docela dost - z těch tady propagovaných víceméně nikdo nemůže, už mají plno. Ale pouštěla jsem Hemalu (ten tu nikde zmíněný není, je z Moravy či odkud, ale ceny slušný i vč. dopravy a fotky na webu se mi líbily, i jeho komunikace přes email, pošlu kdyžtak kontakt, měl by mít volno, pokud by se ti líbil), to samý byl tuším Vokurek, ten je taky Morava, ceny podobný Hemalovi, taky tu na něj padlo párkrát doporučení a na 14. měl ještě tenhle týden volno :-) Oba najdeš na netu když dáš do vyhledávače jméno, nebo mi písni do IP... Jo, jedna fotografka mi dávala tip na www.fotografove.info - je tam kategorie svatebnich fotografu, tak zkus lovit i tam.
Odpovědět
Čechy krásné čechy mé..... A já budu asi jediná nevěsta z moravy na tento den.... :-o Nevěsty jak jste na tom s výzdobou??? kde nakupujete a tak....Prosím o radu děkuji :-N jinak ty základy snad mám.....
Odpovědět
pity: s výzdobou jsem ještě ani nezačala :-)) Nejdřív si ujasním, jakou barvu kytky chci a k tomu se pak pokusím nějak zařídit výzdobu. Ale jestli to bude nakonec všechno v hotelu, tak tam jim jen řeknu, v jaký barvě to chci.. :) zkus do vyhledávačů zadat svatební dekorace nebo tak něco - ono toho vyjede spousta.
Odpovědět
Já si s výzdobou lámat hlavu nebudu vůbec. Jen pak řeknu majiteli restaurace v jaké barvě mi má výzdobu udělat a víc se o to starat nehodlám. Různé serepetičky k výzdobě stojí dost peněz a není to pro mě nijak důležité. Věřím, že svatební tabule bude vypadat i tak hezky.
Odpovědět
ja-fi: ahojky,děkuji za rady, až budu mít volno v týdny,tak se na to vrhnu a pošlu ti i ten kontakt na ten dortík a nějaké info k tomu,ju?
Odpovědět
katka: určitě! díky! jinak holky, si musím postěžovat i tady.. jen trošičku :-) Už jsem to psala pod Chvalskou, ale třeba budete mít dalších pár pádných argumentů.. Včera jsme se byli podívat na Chvalské tvrzi - v hotelu, a je to tam pěkné, nové, čisté, lidé milí.. ale sál je tmavý (má to malá okna jen do takové jako zimní zahrady, takže světlo skoro žádné) a pokojík je tmavý a malý.. i když čistý a pěkně zařízený. Teda malý - prostě hotelový standard. Ale když člověk řekně pokoj pro novomanžele, tak mi naskočí takový ten budoár s velkou vanou a obří manželskou postelí s výhledem na moře :-D No, snažím se rozumově argumentovat, že tam stejně půjdeme jen spát, já totálně unavená, a to moje zlato s oknem, protože už teď se těší, jak to s kamarády zapije :-) Takže to vlastně asi nemá ani cenu řešit. Jen ta romantická představa dostává trošku na frak..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak me vyzdobu bude delat holcina, co nam dela kvetiny, bude delat komplet vyzdobu, tak jsme na to zvedava. Je moc sikovna, a tak ji verim ;-) ja_fi: Tak tve rozcarovani chapu, ja bych si to asi taky predstavovala jinak... :-|
Odpovědět
nuuna: no, na vinicni altan to fakt nema :-) Ten je krasnej, ale tam se nedostanu :-( Ne kvuli terminu, kvuli voziku. Muzu se zeptat, kde jsi brala inspiraci na svatebni oznameni v Tvem albu? Moc se mi libi, i kdyz do zeleno-bile nepujdu. Spis podivat se, jestli tam bude neco v jinych barvach.. Dik.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: je fakt, ze vinicni altan je dost spatne pristupnej obecne, coz je velika skoda :-| Oznameni jsem nasla tusim na strankach spolecnosti 4m a pamas.Tma se mi jich libilo nejvic. V Googlu se to v pohode najde ;-) Sem link davat nebudu, at to nesmazou. :-)
Odpovědět
jasne, dik, takhle to staci :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem stredni cechy :-) ted hledame videokameramana- nejak jsme se porad nemohli dohodnout jestli ho chcem nebo ne, takzer nakonec jo,ale zas nevime jestli jeste nejaky dobry bude k dispozici :-N
Odpovědět
tak v tom neporadim, pokud hledas radu :-) nam bude tocit kamarad, nebo to proste nechame na nekom znamem, bez zkusenosti. jde nam spis o fotky, video ani moc ne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?