Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no něco už jsem načrtla, ale ještě teď mám vyrážku z toho, jak mě to nebavilo. :-D No ale aspoň už konečně můžu aspoň objednat stuhy na auta. Já vím, že to není k smíchu, ale tlemím se té záležitostí s tvou tchýní... :-D :-D :-D Fakt, tenhle scénář čekám u nás také.
Odpovědět
keila: vyrážku jsem měla taky a děsím se až budu dělat zasedací pořádek na hostinu. Po pravdě já už se taky tlemím a zítra to jistí lahvinka vína a budu se modlit abych ji neposlala do háje. Řekla bych že ji na 100 % hráblo a doufám že to nebude horší.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: máte nádherný oznámení!!! lakys: ty perníčky jsou krásný, taky jsem se měla v plánu péct, ale teď nevím jestli mi na ně zbyde čas :-| . My se na koláčky vrhneme týden před, babičky trvají na to, že péct týden předem je tradice. Jinak já bych to taky dělala už 14 dní předem. Holky, neobjednávala ste některá svatební net přes net? Chci je objednat a neví odkud.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak moje mamka včera začla péct a dnes jí chytla krční páteř... :-D :-D :-D Tak jsem zvědavá, kolik toho zvládne. Nabídla jsem jí pomoc, ale jen o víkendech a ona peče ve všedních dnech, kdy jsem já v práci. No tak doufám, že mi to pak nevyčte. :-D :-D :-D jana.kali: no týden před je super, ale den před u nás je kravina, budu to muset zorganizovat, ať to pak všechno není honem honem. :-) Jak svatební net přes net? Ses asi překlepla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: ...ty už bylas i na zkoušce účesu? je moc pěkný. Já mám jít až další pondělí a vůbec nemám představu, co na hlavě budu mít... :-S lakys: prostě tchýně :-D :-D :-D Ještě mě chybí definitivně domluvit kytky... a snad už je to všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyy, tak už se nám to přehouplo přes třicítku a do svatby zbývá 29 dní. To je strašnýýýýýýý. :-D :-D :-D
Odpovědět
SLAVNOSTNĚ OZNAMUJI ŽE JSEM VČEREJŠÍ PEČENÍ VÝSLUŽEK PŘEŽILA :-) Teda holky jak jsem ráda že je to za mnou upekly jsem cca 1000 koláčů a to jsem jich potřebovala 600. Výslužky a oznamka jsou rozdaný konečně můžu zase něco odškrtnou.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: bledá závist - přiznám se bez mučení :-D. Z těch výslužek mi jde hlava kolem, takže se fat máš, že si tohle už můžeš odškrtnout. Já konečně udělala zasedací pořádek v rastauraci a zjistila jsem, že jsem nahlásila při jednání o 3 lidi méně :-D ...tak nevím, zda jsem nepočítala s námi, jedno místo jsem tedy přibjednat chtěla fotografce, ale kam mi utekly ty dvě místa, to nevím. :-D No nic, už jsem to napravila. Auta už mám také vymyšlená, tak jsem konečně dnes objednala stuhy a výzdobu na auta ženicha a mého. Nakonec jsem upustila od břečťanového srdce a budou jen mašle z vlizelínu. No a konečně jsem začla pracovat na jmenovkách, takže také posun a myslím, že to do konce týdne stačí a dám si voraz. :-D :-D :-D
Odpovědět
keila: alespoň máš zasedací pořádek. já mám jen auta a po těch všech dohadách kolem toho se mi nějak nechce pouštět do zasedáku na hostinu. Bpjím se toho jak čert kříže.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jsi dobrá, podle fotek to musel být mazec :-N
Odpovědět
to teda byl. Abych vydržela s tchýni o rána jsem popíjela vínko a pak už mi bylo všechno fuk. Ale dřina to byla a to jsem se ani dle pověry syrového těsta nedtkla jen jsem je plnila a sundavala z plechu.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: máte to moc pěkné :-) Nám už konečně udělali prstýnky a do alba jsem dala krásnoéu kapsičku na příbory z ubrousků - jen tak pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: prosímtě, když jsi zmákla péct s tchýní koláčky, tak budeš mít zasedací pořádek levou zadní ;-)
Odpovědět
musiiv: děkujuuuuuuuu, hezky se to čte. keila: no právě že vím do čeho jdu už u zasedácího pořádku do aut bylo pěkné dusno a to jsem se to před ní snažila utajit protože jsem to tak trochu předpokládala že do toho bude kecat. Jenže pak přišla pro nějaké věci k nám na návštěvu a akorát jsme to dávali s přítelem dohromady a bylo vymalováno.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: :-D Tak to doufám, že proběhne u nás bez problémů, ale s pečením čekám také komplikace. Jak dlouho jste vůbec ty koláčky pekly?
Odpovědět
Nevím proč, ale tchýně začala už ve středu večer a to co upekla dřív bylo prakticky na víc než jsem chtěla jinak cca 700 ks jsme pekli od 8 po 12:30 a ve čtyři už jsem měla komplet balíčky hotové v autě. Ji nak cukrátky jsem pekla sama cca 14 dní předem a to bych řekla že na ně jeden víkend padl.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: takže se to za 1 den napéct dá...to je dobře. Kolik jsi vůbec těch výslužek měla? A ty žádný koláčky do restaurace na zobání neponeseš? My si všechno sladké do hotelu můžeme nanosit, takže i koláčky na hostině a rautu budou... :-)
Odpovědět
máme jich cca 900 - 1000 pak už jsem to ani nepočítala, výslužek bylo 50. Na svatební den jsem objednala u jedné stařší paní co peče doma 200 ks aby bylo na stoly :-) to už jsem fakt odmítla péct den před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: :-o 50 výslužek??? Uf. :-o :-o :-o Já počítám tak maximálně se 30. Tak to jste si mákli teda pořádně. A teda dle fotek to byly i velké krabice. Noooo, klobouk dolů ještě jednou! ;-) :-D
Odpovědět
díky za poklonu, ale bez věrného kamarády ( lahvinky vína ) bych to určitě s tchíní nevydržela :-). Přišlo mi že jsou koláče snad úplně všude.
Odpovědět
Profilova fotka
....když vidím venku to počasí, tak mi začínají pracovat nervy... :-( Tak v tomhle mít svatbu, tak to asi přeložím :-D :-D
Odpovědět
neboj bude hezky, už je to objednané :-). Jinak o víkendu jsme rozdali zbytek oznamek a doladili párty na večer takže zase o jednu starost míň.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám, jaký jste šikulky :-) Já jsem pořád v práci, nemám čas vůbec na nic, tak to lepím po večerech :-( V sobotu jsme byli v salonu se svatebními doplňky,koupily jsme organzu, kamínky, ozdoby na auto, a konečně bižuterii pro mě ;-) ženich už má boty...takže je kompletní :-) je toho nějak moc.... ;-)
Odpovědět
ahojky, holky dělali jsze už zasedací pořádek na hostinu ? Nevím kam mám usadit partnery od svědků. Prosím poraďte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, lakys: už jsme děla zasedací pořádek, bohužel ho musím dnes trochu předělat kvůli tetě a strejdovi ]-( Já jsem dala partnery svědků hned vedle nich...
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: já jsem také posadila partnery vedle svědků - a jelikož jsou moji rodiče rozvedení, budou v restauraci vedle nás sedět svědkové a jejich partneři. Máme stůl do T, takže v čele. :-)
Odpovědět
nevim jestli není špatně když je rozsadím partnery zvlášt k mladejm a svedky k nám.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no já jsem vždy partnery posazovala k sobě a to se týče všech na hostině. Ale pokud třeba někoho mezi těma mladejma znají, tak je můžeš rozesadit, ale kdo ví, jak na to budou koukat. Mně se nějakým zázrakem pořádek v restauraci pěkně povedl. Dokonce jedna strana je celá moje, druhá přítelova. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: kdybych asi nikoho jinýho pořádně neznala, tak bych určitě chtěla sedět vedle partnera a né sama... holky na kolik Vás vyšel fotograf ??
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: nás fotografka vyjde na 9.500,-Kč, ale je skvělá a určitě nebudu litovat... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?