Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8: budete mít zapíjení svobody dohromady?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, chlap musí mít bez bab :-D , ale pujdu tam, pomoct s jídlem apodobně, další ženské tam budou moje a jeho sestra. Jinak asi 50 chlapu, z práce, z fotbalu a ostatní kamarádi a taky kdo dojde, protože u nás říká, že na svícu(rozlučku se svobodů) nezve. Má to v areálu u myslivců, kolem les. Na papaní bude guláš a dobrůtky ze zabijačky, koláčky nejaké slané a samozdřejmě pivo, víno, slivovive,.... Já nedělám, všechny kamaradky, které bych chtěla volat jdou na svatbu, tak si možná zajdem jen někam sednout. A pro baby z práce, udělám doma nčo, ale až po svatbě. Aby zrovna okoukli i kde bydlíme
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme zapíjet každý zvlášť :-) nejdřív tady v Praze a pak v Třebíči , kde je většina kamarádek ;-) Pořád ještě nemáme tu hudbu, chtěli bychom Dj, spíše než klasickou kapelu...ale buď je obsazen anebo chce hodně pěněz :-( O víkendu si začnu péct už nějaké to cukroví, korpusy na linecký a tak, naplníme to až před svatbou. Hrozně se to blíží, a já mám strach co budu dělat, až bude po všem...určo mi to plánování , chystání a těšení bude chybět.... :-| prosím, pokud byste někdo měl kontakt na nějakého Djs , byla bych Vám zavázána:-)děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
No, partner taky bude mít zapíječku sám, právě přemýšlím, jestli taky něco spáchat, ale s bříškem se mě do hospody moc nechce :-( takže to vidím na nějakou tu grilovačku u nás doma... No musím to ještě promyslet... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky... , musiiv, to se Ti nedivím, že se Ti nechce někam do hospody s bříškem. Kamarádka mi taky řekla včera, že je těhu, tak jsme ji bohužel musela vyškrtnout z dámský jízdy. Rozlučku mám v plánu 14 dní před svatbou, takže to vychází na poslední květnovou sobotu. Už se moc těším...Skoro manžel jede na celý víkend s 20 chlapákama, tak to asi bude velký, já to budu mít v Praze v jednom music baru abychom mohly s holkama tančit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já si myslim že mi nebudeme mít žádnou rozlučku, zatím tedy nic neplánujeme. Dneska jsem začala rozdávát oznámení, mám je v albu a taky jdeme na matriku a do restaurace. Trošku svatební den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taková generálka, jelikož za měsíc to vypukne :-D
Odpovědět
Ahojky, konečně mám hotové perníčky :-) zítra pečeme koláče a v pátek rozdáváme s oznámením. Rozlučku já neplanuji přítelovi ji zařizují kamarádi, ale on chudák zatím nic netuší.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, už jenom 30 dní, to je extra málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nedávno si psala sem, že zbývá 100 dní a teď je to jen 30 ... :-)
Odpovědět
fííííííí ha to je fičák
Odpovědět
Profilova fotka
přesně.... už se začínám trošku bát co mě čeká :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edithn: oznamka vypadájí nádherně... Taky nám chybí jich dorozdat asi ještě deset.
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: moc díky... jen se bojím že nebudou stačit,takže určitě budeme muset přidělávat ;-)
Odpovědět
edith: jé ta máš taky s fotkama :-) na chvilku vám vložím moje ať se taky pochlubím.
Odpovědět
Profilova fotka
Lakys, to je nááádherný oznámení :-D kdo vám ho dělal? jaký jsou reakce?
Odpovědět
fotky na oznamko dělal kámoš u nás v obýváku a zbytek jsem dělala sama :-) byla to dřina , ale stálo to za to. Kdo ho dostane vždycky na to kouká že to nikdy neviděl a pak chválí :-) a to se dobře poslouchá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, edithn a lakys, máte krásná oznámení. Já mám tedy oznámení rozdaná už od března, bála jsem se, aby si lidé nenaplánovali dovču, tak jsme rovnou rozdávali oznámení. Teď už jen posílám mailem kamarádům, kteří přijdou jen na čumendu. ;-) Jinak moje mamča už začala péct drobné cukroví a já jdu objednávat dort, resp. jdu napsat mail, zda ho zvládnou a na kolik vyjde. :-)
Odpovědět
Děkuji za pochvaly :-) hezky se to poslouchá. zítra mě čekají koláče a už jen představa že budu celý den s tchýni mě moc nesedí tak snad se nezabijeme. Na uklidnění dneska motám přízdoby na výslužky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: díky moc... mamka už také začala péct a tchýně domluvila krásný dort, jsem na něj zvědavá :-D
Odpovědět
dort už mám taky z krku jen začátkem června mám schůzku s cukrářem a budeme ochutnávat krémy :-) Zítra když to vyjde budou komplet výslužky hotové a půjdou do světa. Nakonec je budeme dávat do předu a pak už budou koláče jen na svatebním stole.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak vy budete rozdávat výslužky už takhle dopředu? My je chtěli rozdávat den předem, ale asi je budeme dávat v den svatby. Přítelova strana totiž peče malé svatební koláčky a pečou je den před svatbou, takže je budeme rozdávat až ve svatební den. No a my teď musíme vymyslet, komu všemu budeme výslužky dávat. Na dort už jsem poslala poptávku, tak čekám, zda napíšou, že ho zvládnou a za jakou cenu a hned ho objednám.
Odpovědět
jo jo, před svatbou by jsme jich tolik nestihli upéct a takhle to bude možná i v klidu, ale to množství mě děsí.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no já se také bojím, že za 1 den se jich moc nestihne, musím to s nimi ještě probrat, bude na pečení tedy dost rukou, ale jen jedna trouba, ale snad se to zvládne...
Odpovědět
Profilova fotka
keila: my budeme výslužky rozdávat ve čtvrtek před svatbou... co si pamatuju z bráchové svatby, tak to byla docela hoňka.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my budeme taky rozdavat den pred svatbou... lakys: to oznameni je na fotce?
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: no já si právě taky myslím, že rozdat ty výslužky bude hoňka. Původně jsem fakt chtěla rozdávat den předem, ale vypekla mě přítolova strana, když řekli, že budou péct ty koláčky v pátek 11.6., no ještě to s nimi zkusím pořešit, páč se tím ve svatební den nechci moc zabývat. Naše neteř nám vyprávěla, že měla připaveý výslužky právě v den svatby a pak je úplně zapomněli rozdat a zůstalo jim doma strašně krabic a už je pak ani nerozváželi, neboť všichni už byli někde na dovolených...takže se toho trošku děsím, že to tak dopadne i u nás. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak za měsíc je to tu!! Máte už vše připravené? Já teď řeším dort, nemůžu nic na přijatelnou cenu sehnat. Koláčky budeme rozvážet 14 dní před svatbou a tím všechny i osobně na svatbu pozveme, doladíme s jednotlivci detaily (např. ohledně dětí, aut atp.). Pár koláčků pak budeme mít i na svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: já zrovna teď řeším auta a koho kam naládovat. Jen se musím s některými lidmi domluvit, jestli vůbec přijedou k nám nebo až na obřad. Tyhle detaily mě teda silně nebaví řešit :-D Ale už se to celkem i rýsuje. No uvidíme, uvidíme, zda nebude v den D chaos... 8-)
Odpovědět
edithn : oznamko jsem už stahla :-( ale jestli chceš ještě ti ho na chvilku ukážu :-) keila: zasedací pořádek v autech byla pro mě infarktová záležitost , držím palce snad se ti to povede jako mě. Jinak novinky z domova : tchýně začala péct koláče už dneska a prý zuří jako saň , že ji prý nikdo nepomáhá ( nikomu to neřekla , že chce péct už dneska ) protože tam nikdo jiný není. Odnesl to můj milovaný. Takže po práci jdu k ní a doufám, že to přežiju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?