Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
nekousek: neboj určitě někoho seženeš hlavně to nevzdávej :-) . Taky že jsme ji málem nesli panák to spravil a pak jsem se s ním půl hodiny hádala a nakonec vyhrála. Kámošce ani nevadila, že před ním pak díky mě vypadala jako megera :-) protože jsem dělala do telefonu že jsem ona. Chudák na to neměla sílu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-p No co, přinejhorším tam pustíme nějaký Mp3jky, nebo CD, vybereme pro každýho něco a bude 8-) Zvolíme si tam DJ dne :-) My jsme si takhle naběhli s restaurací, kde jsme chtěli mít hostinu...Nejdřív vše v pohodě a minulý týden, nám zavolala provozní a řekl nám, že pokud nebudeme mít minim. útratu tolik a tolik, tak že nám s sebou napakuje vína a nějaký tvrdý.....Upozorňuji, že máme malou svatbu, ale rozhodně na ní nešetříme..ale tohle, mě fakt rozbilo. Naštěstí jsme si našli jinou a ve finále, je ještě lepší....tak doufám, že se tam taky něco nevyvrbí... :-p
Odpovědět
nikousek: tak to bych taky brala nohy na ramena. Občas ty lidi fakt nechápu místo toha aby byli rádi, že něco vydělají jsou krkatý a pak mají prd.
Odpovědět
Profilova fotka
mikousek: tak já jsme měla hodně obdobnej scénář s restaurací ;-) a teď jsem spokojená a už se mooooc těším
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no, jsou to sprosťáci.A to jsme jim vyški vstříc i v tom, že ve vedlejším salonku, už měli domluvených dalších cca 20 lidí...takže by nám tam sem tam někdo prošel, přes kousek "našeho území" :-N Včera jsme konečně sestavili naše menu i menu na raut, tak čekáme, co nám tam proškrtají.Upřímně, budu jen a jen ráda, když mi někdo zkušený řekne co se jí a co naopak je vyhození peněz.....vy budete mít i večeři, či také raut??nějaká inspirace se hodí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom chtěli mít nějakej předkrm, polévku hovězí vývar a jako hlavní nějaký kuřecí s bramborama na cibulce a večer bude raut. jdeme to domlouvat 12.5. tak jsem taky zvědavá ;-) jinak tchýně včera zařídila dort - vyjde nás na 3.000,- což je dost,ale snad bude dobrej. Kytky už mám taky domluvený,jen doladit detaily.
Odpovědět
my budeme mít slavnostní oběd s nejbližšími a pak se přesuneme na chatu :-) a tam bude to co uděláme :-) chceme nejaké kýty, grilování a pivko :-) tak snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít klasiku: hovězí polévku s knedlíčky svíčkovou a pak odpoledne už jen raut, kde bude jak teplý (řízky, kuřecí stehýnka,..) tak i studený (salámy, sýry,...) a nějaký saláty. Na jedné svatbě jsem zažila grilovačku - měli naložený výborný maso a všem to moc chutnalo, takže raut zůstal skoro nedotčenej...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jen 37 dní... :-o Právě vybírám hudbu na obřad. Teda to jsou dojáky, že tu skoro řvu...co potom při generálce? :-D Jinak k jídlu - my máme také klasiku, polévku s játrovými knedlíčky a svíčkovou (bez předkrmu, ten na svatbách nesnáším, už tak je člověk nacpán k prasknutí). Na rautu bude grilovačka i obložené mísy a hlavně ovocný raut, to nám poradila kamarádka, že se strašně moc jedlo ovoce, máme k tomu i čokofontánu, tak věřím, že bude sranda. A ta kamarádka také říkala, že těch obložených mís hrozně zbylo. Mý nej kámošce, který jsem byla za svědka, také obložené studené mísy zbyly. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měsíc a kousek zní líp, 37 dní už je opravdu za pár :-) Podrobnosti ohledně hostiny budeme teprve domlouvat, ale v tom množství nemáme vůbec představu :-o O víkendu jedem domluvit podrobnosti ohledně obřadu a vyrážíme na nákup - musíme pořídit botky-nemáme ani jeden z nás, tak snad pořídíme. Ostatní až na nějaké drobnosti už máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky klasický obšd, polévku s knedlíčky, svíci s karlovarským knedlíkem a dezertem se stane náš svatební dort, páč od toho to tam je ;-) a domů, se mi s ním vláčet nechce, stačí, že si ho asi budu dělat nakonec sama :-| No a večer raut , mini řízečky, tatarák klasickej a z lososa, kuřecí stehna, nějaký saláty, sýrové a salátové mísy, kukuřičné klasy atd.....Sladkýho máme i tak jen málo, staročeské koláčky, svatební koláčky, doma pak udělám nějakou čajovku a nazdar.Dort jen novomanželský, páč už vidím, jak se bude v teple někdo tlačit sladým....No i když, to dnešní počasí zatím vypadá, že na 12.6. přijde doba ledová... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, na 12.6. máme objednané sluníčko :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
;-) Tak minimálně v Třebíči, musí být krásně ;-) Ne, přeji nám všem, aby se nám ten náš den D opravdu povedl, a počasí bylo "jako vymalované"..... :-) zasloužíme si to....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, 12.6. bude nádherně...to je jedno jistý. Myslete jen na to, že bude hezky, nic jinýho si nepřipouštějte nebo to přivoláte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jste na tom? Už se nám to fakt krátí. ;-) Doba ledová doufejme nepřijde... :-)
Odpovědět
No to je snad jasné, že bude krááááásně!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v to doufám, nebudu mít silonky ani bolerko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já také nebudu mít silonky a ani bolerko. :-)
Odpovědět
Já také nebudu mít silonky a ani bolerko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ehm.....Mám bolerko i samodržky ;-) Hold na Vysočině, člověk nikdy neví.. :-| práve se chystám na pankrác, je tam obchůdek kde mají věci na svatby, doplňky, organzy atd.... :-)
Odpovědět
:-D Já jsem také z Vysočiny - od Žďáru nad Sázavou - ale stejně - musí být krásně a teplo
Odpovědět
Profilova fotka
Já "zatím" nemám silonky ani bolerko :-D :-D Bude krááááásně, teď se vyprší a pak už bude jen teplo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se včera došmatlala na pankrác, kde je ten obchůdek s doplňky, půl hodiny parkuju, přijdu tam a je zavřeno,z důvodu účasti na veletrhu někde u olomouce :-( Ach jo... Dnes jsem dostala první svatební dárek, měla jsem zaplatit svatební koláčky, paní mi volala, že už jsou zaplacený...prý mi neřekne od koo, nemám si stím dělat starosti... ;-) To je milé....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak my sme celý víkend objížděli hosty se svatebním oznámením. Většina nám ještě zbývá, ale to jsou místní tak to pujde rychlej, když nemusíme jezdit. Taky se vás všichni ptají jak se těšíte? Já se teď těším až to bude za nama
Odpovědět
Profilova fotka
nikouseknevesta: To je hezký... :-) Jinak ještě k tématu - samodržící punčochy si beru, mám zavřené boty, bolerko ne... Jestli bude zima, budu prostě mrznout, no... 8-)
Odpovědět
ahojky: samodržky mám bolerko ne a když bude zima tak se namažu a hned bude teplo :-) ale určitě bude hezky vyprší te teď a v červnu nebude z čeho pršet. Taky jsem chtěli o víkendu rozdat oznamka, ale v pátek večer jsem lehla s horečkou a do dnešního rána jsem nevylezla z postele :-( a tu spoustu věcí co jsem měla v plánu musím dohnat přes týden :-(. A ktomu všemu jsem asi ztratila klíče od auta :-( budoucí manžel mě asi přetrhne
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jeee, tak to ti nezávidim ani tu nemoc a ty klíče možná ještě míň :-| barus.8: koukám že nejsem sama kdo nemá ještě rozdaný oznámení. Já si ho jdu teprve zítra vyzvednout... takže mě to teprve čeká ;-) Jinak dneska jsem přemýšlela co nám ještě chybí a na to že je to skoro za měsíc toho máme ještě dost na zařizování. :-( Upřímně se už taky trošku těším že to bude zamnou. Částečně je to stres,ale těším se na svatbu....nejvíc až bude po obřadě a všech těch oficialitách a budeme tancovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...my už máme oznámek dost rozdaných, ještě jich doma máme tak 10... Včera jsme byli pri ženichův oblek, chtěl klasický černý hladký, s vestou a vybrali jsme fakt pěknej (že to těm chlapům v "uniformách" tak sluší, že? :-)) No a bíloú košili, žlutou kravatu - i když mě připadne spíš do oranžova... Asi ještě budeme muset koupit jednu :-), protože ani ještě pořádně nevím, jakou budu mít kytku :-(, tak aby to s tou kytkou trochu ladilo... Dneska už konečně vysvitlo sluníčko, hned jsem toho využila a šla se vyplácnout na houpačku :-) vydržela bych tam i týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a byla to pěkná fuška dočíst se až sem ..uf. Strašně to letí, já mám pocit, že nic nestím. V pondělí se nadechnu a už je pátek. A ten červen se tak strašně rychle blíží. :-S Taky jsme měnili místo hostiny, s tím prvním místem jsme nebyla moc spokojená, ale teď jsem nadšená. O víkendu pojedeme domluvit menu, tak to právě řeší a nevím jestli předkrm jo, nebo ne?? Jako hlavní chod nebudeme mít svíčkovou, ale zvolíme vepřovou panenku na bylinkách se staročeskýmbramborem. Odpoledne budeme mít studený raut a místo večeře grilování. Oznámení jsem byla vyzvednout dneska, tak taky je ještě nemáme rozdané, ale na to ani tak nespěchám, všichni co půjdou na hostinu to stejně už vědí. Taky nemám ani bolerko, ani punčochy. Určitě bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já mám i bolerko i samodržící punčochy-tělové. Teď už se toho vyřizovaní a přípravy začínají kupit a bude asi hůř. Nás čeká ještě nákup obleku pro ženicha, mě spodní prádlo, část vyzdoby na auta a příprava rozlučky se svobodou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?