Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
tynah: nás 4800 od 11:30 do 15:00 + 80tištěných upravených fotografii + CD
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to já musím doplnit, my v té ceně 9.500,- máme celodenní focení cca od 10:30 - 20:00 (přípravy začínají v 11:00) + 120 vytištěných fotografií + DVD...a to prý fotky i retušuje, kdyby se objevil např. nějaký nežádoucí pupínek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: .. my jsme byli dokonce požádáni od svědků, že chtějí sedět mezi mladejma, takže vedle nás sedět nebudou. :-D Docela je chápu, protože když jsem byla svědkaně já, tak jsme byli s partnerem rozesazení a já jsem sice seděla vedle nevěsty, ale taky u jejího nesnesitelně srkajícího tatínka ]-( a to mě fakt vytočilo, že jsem se okamžitě po obědě přestěhovala :-D :-D
Odpovědět
Asi to s nima proberu a uviím jak budou reagovat to bude nejjednodušší pak alespoň nebudou blbě koukat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: určitě ;-) Holky, budete si na stůl dávat vizelín nebo organzu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se nam to blizi co? me svedkyne taky rikala ze nechce sedet s nama v cele,tak jeste nevim jak to vyresim, celkem to chapu.... musiiv: ja budu mít asi vlizelin, jelikoz je to levnejsi varianta... oraganzy,jelikoz se rasi, je potreba o dost vic.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě jsem taky chtěla vizelín, ale všude mají šířku 50cm, nikde jsem nenašla užší... Tak nevím, asi se ještě poptám v květinářství....
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě zase nevěděla, jak posadit rodiče do čela, když ti mý jsou rozvedení. No takže tam budou svědkové a hotovo. Myslím, že se jim tam bude líbit, že budou jako důležití. :-D My budeme mít na stole organzu, ale dává nám ji tam sám hotel, vůbec jsem nemusela řešit výzdobu hostiny, všechno udělají oni. Nevím, jak moc to bude načančaný, ale vzhledem k tomu, že se hned po jídle bude se stoly šoupat, jsem to odmítla řešit a vrážet do toho peníze. Navíc fotky, co nám paní ukazovala, jak by to mohlo být, se nám líbilo. Jinak já si dnes byla znovu vyzkoušet šaty. No holky já už se těším. Už jsem si zase uvědomila, jak je to blízko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: šatky jsou moc pěkný :-) My právě dostaneme v úterý klíče od sokolovny a všechno si musíme nachystat sami... Myslela jsem, že to bude v pohodě, ale už teď začínám mít hrůzu, že to nestihnu :-( Vzala jsem si celý týden dovolenou, abych měla klid... Jediný, co nám slíbily kuchařky je to, že nám poskládají ubrousky do talířků... Potřebuju sehnat ještě ten vizelín nebo organzu, kalíšky na svíčky a chtěla jsem tam dát čokoládový zlatý penízky... Ještě nic z toho nemám, budu muset vyrazit na nákupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já dávám na stoly vlizelín. Mám šířku 50cm ale rozstříhnu ji na půl a bude ležet uplně nahladko. Jinak na tabuly mám už všechno vlielín, ubrousky, kamínky, skleničky na svíčky i plovoucí sviíčky, srdíčka. Mám v plánu, že za jedno odpoledne to nachystáme. V sobutu tam už jen někdo dodá květinky. Zítra jdu ke kadeřnici, na melír a taky na zkoužku, tak sem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
keila: šaty jsou moc pěkný, sluší ti.... to už jsi byla na zkoušce? už ti je zabírali? jinak vlizelín jsem našla 70cm a taky jsem si říkala že by se dal přepůlit a tím pádem by to bylo 35 cm což je si myslím akorát... kdyby jste některá chtěla,můžu vám poslat adresu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu dneska , pokud se to podaří ke kadeřníkovi na účes ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to jsem ráda, že se vám v šatičkách líbím, to potěší. x-) V salonu mají ale blbé osvícení, takže jejich krása bude na svatebních fotách a hlavně na denním světle ještě lepší. :-D edtihn: jojo, já už byla na zkoušce, zabírat však není třeba a délka je taky super - akorát se mi hezky šoupou o zem - tak aby nebyly vidět boty a aby jsem si nerozbila hubu. Takže se mnou mít žádnou práci nebudou. :-D Já jdu příští týden ve čtvrtek na zkoušku líčení a v sobotu na zkoušku účesu - chci jen polorozpuštěné nebo rozpuštěné vlasy a volnějšími vlnami - ty šaty jsou totiž až dost zdobné, tak už všechno ostatní zjednodušuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: ja se taky strašně těším na zkoušku,ale bojím se jak budou vypadat... myslím si že je předemnou měli tak tři nevěsty a vzhledem k tomu že jsou celý z tylu,tak se bojím že po pár praní splihnou :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak to já mám štěstí - šaty se šily jen kvůli mě a byly hotové až teď v květnu, takže je nestihly nikomu půjčit a prý budu první, co je bude mít na sobě. Ale ty se neboj, já myslím, že tyl neplihne. Tyl je docela kvalitní látka, kdyby to byla organza, tak té moc nevěřím, ale tyl je OK!
Odpovědět
Ahojky ve spolek :-) jáí dneska razím na zkoušku šatů po úpravě a když to bude ok tak je valim domů :-). Původně měl vyzvednou přítel, ale ten nečekaně odjel na služebku takže jsem bez auta :-( a povalím je meterm. Takže když potkáte v Praze velý bílý vak na pochodu tak jsem to já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak to ti moc zavidim. Ty sis je nechávala šít??? jeee,ty už je budeš mít doma. Doufám že mě taky co nejdřív pozvou na zkoušku.
Odpovědět
ne ne kupovala jsem je od sestry kámošky. Mám moje vysněné maggie sottero za 1/3 cenu a ani mi nevadí že jsou 1 x použité . Původní cenu bych za ně nikdy nedala a za půjčení 15 000 taky ne :-) . Teď je mám na zkrácení kámoška má o půl metru víc než já, ale to je v poho založí to takl aby se dali zase prodloužit :-) a třeba je pak i střelím dál. Nejdřív jsem přemýšlela že bych si je nechala ušít v číně , ale pro prostudování diskuze jsem od toho rychle ustoupila.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: mě by taky nevadilo že byli jednou použití... ty moje budou dokonce víckrát.... a navíc ti zůstanou,fakt šikovnej nápad. Ušití v Číně bych taky neriskovala... bála bych se že se mi nebudou líbit a ani sedět.
Odpovědět
podle diskuze co jsem četla je to tak 80 % na 20 % že budou hrozný, ale i když spousta holek je strašně chvállila a já bych je na sebe nevzala. Každá máme jiný vkus :-). Šaty si asi nenechám jsou strašně veliký a nemám je kam dát. To je radši prodám a udělám radost ještě někomu jinému :-) na památku si schovám závoj a botičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky.....Koukám, že nejsem jedinná, kdo má pocit, že to nemůže vše stihnout... ;-) Já dnes začíním péct nějaké to cukrovíčko, akorát si nejsem jistá, co mám péct ted a co poudšji, zatím mám nachystáno jen na linecké a rohličky....Prosím, můžete mi někdo poradit co se peče dřív aby se to uleželo a co až nakonec..... :-( Je mi jasný, že ted nebudu péct máslový rohlíčky :-) Spíše jsem myslela, co se musí uležet atd....třeba kuličky Raffaelo :-) Mockrát Vám děkuju, byla bych nerada, kdybych jim tak zkazila chuť nějakým blafem....třeba vyschlým :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoĺky, zdravím po dlouhé době. Právě jsem četla, že první polovina června má být teplotně podprůměrná a dost srážková. :-( :-( :-(
Odpovědět
zatím by jsem nepanikařila zbývá 22 dní a to se to může ještě 5 x změnit. Holky já mám takovou radost včera jsem si vyzvedla upravené šatičky a oni mi je i vyčistili navoněli a vyžehlili :-) s tím jsem vůbec nepočítala. Nejradši bych se do nich nasoukala už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: my chceme fotku :-D :-D :-D janei: ahoj, já to taky četla, snad se nám poštěstí a zrovna 12.6 bude krásně a nebo jak říká Lakys se to ještě 5x změní, ale je pravda, že sem se začala pochybovat o tom že nebude moc pěkně....květen se teda hodně nevydařil,tak uvidíme co červen.
Odpovědět
edith: bohužel se mi vybil mobil a foťák jsem neměla :-( Holky nepropadejme panice já taky nechci mít kožíšek :-) počasí se vyblbne teď a pak už bude dobře, když tomu budeme věřit všechno dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to sme si do včerejška taky říkala, ale když vidim tu dlouhodobou předpověď?? :-( :-( :-( ale samozrejmne nadeje umira posledni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neblázněte, vždyť jim ty předpovědi nevycházejí ani ze dne na den, natož za 3 týdny. Loni jsem v létě sledovala počasí na seznamu a měnili to tam po hodinách. S takovou bych uměla počasí předpovídat taky. Navíc já věřím, že se počasí v červnu naopak krásně vybere a bude teplíčko. Loni to bylo naopak - květen nádhernej, já v tuhle dobu loni nosila sukýnky a tílka a v červnu jen pršelo, dokonce nám i na dovče. Letos to bude obráceně. Fakt tomu věřím hodně silně. Nebuďte pesimistické a věřte v krásné počasí. Takovýhle myšlenky mají totiž obrovskou moc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: máš pravdu, já v to taky věřim ;-) ještě někdo se přidá aby bylo hezky??? :-D :-D :-D
Odpovědět
já tomu věřím od začátku co jsme vybrali termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, pojďme se všechny spojit a hodně silně věřit, že bude krááááááásněěěěě. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?