Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat: ahoj, já bych závoj chtěla a zatím s ním počítám, ale záleží jaký účes nakonec s kadeřnicí vymyslíme..když ho mít nebudu tak se svět nezboří..jestli se v něm necítíś tak si ho neber.. Za 4 měsíce touhle dobou bychom se měli fotit se skoromužem před obřadem v parku..No uvidíme jestli to půjde alespoň trochu podle plánu a my to stihneme.. Jinak dnes jdu do cukrárny domluvit si dortíky na ochutnávku..Už máte, holky, vybraný dort?
Odpovědět
@petulkavt my ještě ne já si vůbec nemůžu vybrat a arozhodnout se, je toho tolik ]-( to je hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt dort zařizuje máma...takže asi jo :-D zatím má tip na paní cukrářku a bude konzultovat, já jenom vím, že chci lehký a ovocný...
Odpovědět
@morwenna tak nějaký takový bych taky chtěla ale co tvar a velikost a tak dále, to už nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna , @chanellka: tak ovocný chci taky...a jediné co dál vím je, že z něj musí být asi 40-45 porcí..
Odpovědět
@petulkavt jo ty porce to vím taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka No právě aby to nebylo moc přeplácané, uvidím ještě podle toho jaký budu mít účes ;-)
Odpovědět
Ahoj holky mě se líbí ten nápad s kytkou ve vlasech a bez závoje. Přece jen bude ještě léto a kytky k létu patří. Závoj nebudu mít určitě. Mě se nelíbí ty střední délky závojů. Víc se mi líbí dlouhý závoj, ale na to zase nemám šaty. Jsou tady hodně dobré nápady a často si tady píšeme, že si asi ve svůj svatební den na Vás vzpomenu jak si to užíváte a jestli se vám to vydařilo :-)
Odpovědět
@pajami je pravda že už se to pekelně blíží, a často taky přemýšlím nad tím, jak to asi bude probíhat, ten náš svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat Já taky o tom závoji uvažuju,ještě nevím.závoj se mi líbí,ale ne na mě :-D Začínám taky uvažovat o nějaké kytce do vlasů a bez závoje,ještě uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt My ještě taky nemáme vybraný dort.Ćekáme na schůzku s majitelkou restaurace a mají v nabídce,že zařídí i svatební dort tak uvidíme co nám nabídnou a pak se rozhodnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem tu nová. Mirka těší mě :-D 27.8.2011 ve 12:00 máme svatbu ve Vlašimi na zámečku. Teda vůbec se mi nechce vás dočítat. 22 stránek, to je maso :-D Abych se představila, máme 6ti měsíční Verunku, žijeme ve stř.Čechách na vsi mezi Benešovem a Vlašimí. Je mi 28, mýmu 32 let. Šaty už mám doma- nenávidím nakupování, chození po půjčovnách a nejvíc-zkoušení čehokoli. tak jsem si objednala šaty na netu. Jsou použitý ale suprový. Jo a Jestli je tu někdo odsud tak hostinu budeme mít v Benešově v Hotelu Pošta.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miruseprodigy Ahoj Mirko,vítej mezi námi :-) Šaty jsem vybírala stejně jako ty na netu,taky máme prcka,takže chození s ním po půjčovnách jsem si nedovedla představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se do klubu " 27.8.2011". ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt my jsme nikomu o svatbě neřekli. Kromě těch, kteří se na ní budou spoluúčastnit - matrikářka, oddávajícíc, fotografka, návrhářka šatů, kadeřnice a vizážistka. a ještě svědci jsou důleižití úžasný klid. nikdo se na nic neptá a den to bude hlavně pro nás, ne pro okolí, tety z osmého kolene a spol. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly ještě že nemáme tety z osmého kolena :-D z mé strany jen brácha s přítelkyní, máma, ségra a ze strany mýho-máma, teta, sestřenice. Všechno. Jo a svědci samotřejmě :-D Jako na obřad ať přijde kdo chce, to je veřejný ale na oběd nás bude maximálka 15! Vizážistka? To mě nenapadlo. Jsem si říkala, že to nějak splichtim sama 8-) to bude hrůůůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miruseprodigy my jsme taky takhle nějak na tom podobně :-) na obědě budeme mít maximálně 20-25 lidí, ale spíš to nižší číslo jinak konečně mám hospodu :-) vyhlídnutý dortík (viz mé album) ale není ještě objednaný a to je vše.....jak si to tu pročítám tak mám pocit, že ještě vůbec nic nemáme :-P Ale ještě furt času dost :-) tím se utěšuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děvčata, budete dělat svatební noviny? a připravujete nějakou zábavu na odpoledne? (hry a tak..)
Odpovědět
Profilova fotka
@miruseprodigy souzním s Tebou ;-) taky nás na oběd bude maximálně 15 a z toho 3 budou naše dětičky :-D sice tety z osmého kolene také nemám,ale oba jsme se shodli na tom, že nechceme z věci soukromé věc veřejnou. :-) mne kdysi dávno ukazovala velmi dobrá paní vizážistka, jak malovat kouřové líčení. bylo to od ní úžasné. ale nevím, zda v termínu naší svatby nebude na dovolené, v tom případě bych se namalovala sama, s tím, že bychom to předem vyzkoušely společně a pomohla by mi s výběrem šminek.
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly víš já se normálně moc nemaluju. Doma vůbec a když výjimečně někam jdu tak jen řasenku a tekutý makeup s pudrem. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
možná se zkus poradit, tak aby Ti líčení sedělo. Když se člověk nemaluje výrazně, myslím, že ani na svatbu není potřeba nic teatrálního. Jen tak lehce sjednotit pleť, líčka, pěknou řasenku, dobrý ton rtěnky...
Odpovědět
Profilova fotka
@miruseprodigy vítej, já jsem tu teda tak trošku navíc, protože jsme termín museli změnit na 20.8., ale jsem na tom stejně jako ty. Zařizujeme s prckem (2 roky), nebaví mě to, šaty jsem si vybrala v Karlových Varech (o 3 tis levnější než ty samé v Praze a bydlí tam ségra, takže o vše se pak postará), a jsem taky kousek od Benešova. Obřad na zámku Berchtold a hostina v Mirošovicích.
Odpovědět
Dobré ránko, to se nám to tu pěkně rozrůstá :-) Já jsem si vždycky přála velkou svatbu protože jsme z moji strany velká rodina často se scházíme a je to vždycky sranda a taky se máme rádi :-) ale teď toho trošku začínám litovat že jsme s přítelem nějam neodjeli, nevzali se tam a pak neudělali jen tu grilovačku s rodinou.... No ale snad i tak to všechno dobře dopadne a budeme šťastní :-)
Odpovědět
Ahoj my jsme měli mít původně 30 lidí a nakonec nás bude 40. Pro nás je to akorát. Ani málo ani moc. Těším se, že tam budu mít všechny známé a celou rodinu pohromadě. Všichni jsou zvaní i na obřed a na hostinu takže to bude super.
Odpovědět
@kofik.h Ahoj já noviny dělat budu a na odpoledne až se pojedeme fotit bude jako překvapení cimbálová kapela. Ta bude hrát asi do pěti pak bude večeře a večer další kapela. Jiný program dělat nebudu. Chtěla jsem ještě tombolu, ale nevím jestli by to nebylo moc. Nemám ráda takové ty klasické svatební hry.
Odpovědět
@pajami to já přímo nesnáším takové ty hry... přijde mi to takový já nevím celkem nevhodný.... :-| Ale svatební noviny dělat budeme aby svatebčani na nás měli nějakou pamatku :-) to si myslím že je dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás bude asi kolem 50, to už je docela dost, ale tak máme velkou rodinu, hlavně teda z přítelovy strany :-) Nějaké hry budeme mít, ale o to se postará můj svědek - moje sestra :-) Po obědě se jdeme fotit do přírody, to je nejlepší, pamatuji jak se kdysi chodilo do ateliéru, ale to se mi moc nelíbí a příjde mi to takové strojené ;-) Asi za měsíc půjdeme do restaurace vybírat svatební menu, tak jsem zvědavá co nakonec vybereme, chtěla bych něco moc dobrého a ,,neohraného" jako plněné kapsy apod. ;-)
Odpovědět
@janinkat Fotit se budeme taky v přírodě. Nechci fotky ani ze zámku natož z ateliéru. Vyděla jsem svatební fotky na kolejích u stohu slámy u rybníku a vypadalo to dost dobře :-)
Odpovědět
@chanellka Už víš co dáš do těch novin? Já bych tam chtěla dát hlavně fotky nás dvou, ale ne žádné stojené, ale obyčejné třeba jak mi teď ženich vaří a stará se o mě a fotky z doby kdy jsme se seznámili :-)
Odpovědět
@pajami no pro mě budou vlastně ty noviny takovým překvapením, vzal si to na starost můj skoro muž :-D prý ať taky něco vytvoří ale myslím že tam budou fotky a nějaké vtipné komentáře k době kdy jsme se seznámili a jak jsem byla požádána o ruku a tak :-) sama moc nevím :-) My jsme s naším fotografem domluveni na nevšedních fotkách, spíš v terénu a ve městě :-) jsem zvědavá co z toho vznikne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?