Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
my si třeba budeme dělat svoje oznamko, sestřenice skoromanžílka je profi fotografka a moc šikovná, tak se necháme vyfotit a budeme mít svoje typu panoramatických fotek což jsou obdélníčky, výjde nás to o hodně levněji,necháme si k tomu udělat i pozvánky k obědu a na večer...počítali jsme to a jedno oznámko nám výjde skoro 3x levněji... :-)
Odpovědět
Holky, holky jsem nemocná, takže se naše přípravy posunuly zas o něco dál. No jsem hlavně s každým přes internet, takže když jsem psala d půjčovny (u nás je Bella), tak mi doporučili, abych přišla, co nejdřív. Cena šatů okolo 10 - 12 000Kč. Uvažujete někdo, že budete mít jenom DJ??U nás se teda hodně hraje buď cimbál nebo živá hudba...Vychází to na 1000Kč za hodinu. Svatební oznamko máme vymyšlené s valašskou tematikou:) ještě se teda vyfotit a dát to dohromady. Něco takového jako mám ve svém katalogu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janiule: přeji brzké uzdravení... Jestli se můžu zeptat, ta cena za šaty je půjčovné nebo za ušití šatů? Ohledně hudby to u nás zatím vypadá na DJ. Teda pokud se mi kamarád ozve, že bude mít na naše datum volno..Živá hudba by se mi sice líbila víc, ale to už by taky bylo finančně náročnější.. :-( Holky, držte nám pls dneska pěstičky - jdeme se odpoledne podívat a snad i domluvit do jednoho hotelu ohledně hostiny..
Odpovědět
@petulkavt tak super, doufám že vám to dopadne :-) pak nám musíš dát vědět :-) my jdeme kvůlihostině respektive odpolední pátry až příští týden, doufám že to klapne, protože zatím nemáme žádnou jinou alternativu :-( @janiule taky přeji brzké uzdravení, my budeme mít na svatbě jen DJ, protože plánujeme mít po obřadu jen společný oběd s rodiči a pak párty s kamarády, takže pro nás byl DJ jasná volba, včera jsme s ním dokonce měli smluvenou schůzku a už ho máme na náš termín zarezervovanýho :-D
Odpovědět
@petulkavt: je to půjčovné :-N
Odpovědět
@janiule já mám půjčené šatičky a půjčovné bylo 12000 :-o ale v ceně je i závoj a bolérko tak je to o to mín bolestnější ale i tak je to příšerná částka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..ach jo, tak nám to nevyšlo.. :-( hotel pěkný a bezbariérový, lidičky ochotný a příjemný ale když jsem viděla na vlastní oči ty prostory, tak se tam nemáme šanci vejít.. Začínám být trochu nervózní abychom vůbec něco našli..Na pátek máme domluvenou další schůzku, tak snad konečne..
Odpovědět
@petulkavt jééé tak to mě moc mrzí ale určitě najdete něco prostornýho a krásnýho o tom nepochybuji :-) co to bylo za hotel, jestli se můžu zeptat?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: byl to hotel VISTA v Medlánkách..http://www.vista-hotel.cz
Odpovědět
Teda odkud máte šaty půjčené jestli se můžu zeptat? Já si jdu zkoušet ty co mám v albu jako poslední, a jsou to jedny z nejdražších a budu je mít za 5000 i se závojem a rukavičkama.... :-o tak to sem ráda že tak ušetříme :-) Jinak my máme hudbu živou 2 chlapi a jedna ženská, jsou to známí nastavající tchýně a máme to za poloviční cenu :-) zatím nám to krásně vychází s šetříme s penízkama :-)
Odpovědět
@sarka18 já jsem si šaty půjčovala v salonu El na Hybešove v Brně, byl to jediný salon který jsem navštivila a první šatičky, které jsem si vyzkoušela :-)
Odpovědět
@chanellka A máš je už i zarezervované nebo si je jen zkoušela? Ale je to asi dost vysoká částka na šaty...já sem si řekla že nad sedm tisíc nejdu... Já je mám teda z Oslavan u Brna a s cenou i šatama jsem spokojená :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarka18: a jak se jmenuje ten salon odkud budeš mít šaty? že bych se podívala na webovky..
Odpovědět
Jmenuje se Dani, je v Oslavanech u Brna, hned vedle Ivančic, sídlí v zámku. Pošlu ti odkaz do IP :-)
Odpovědět
@petulkavt a nejsou to teda všechny šaty, mají jich tam víc, a když budeš chtít jiné, přivezou ti je podle katalogu co tam mají... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka18: díky moc Holky,já si nějak zoufám ohledně té hostiny...Nechci nikoho ze seznamu hostů škrtat, ale takhle se nikam nevejdeme ]-( ..už mě napadá jen Žebětínský dvůr který jsme předtím vyloučili kvůli tomu,že tam mají podmínku konzumace tvrdého na hlavu-povinný odběr 1 dcl na osobu . Sice dle našeho výběru a neplatí se špuntovné za víno, ale i tak se to hodně prodraží..
Odpovědět
a kolik vás je?to je vás tolik že se nikam nevejdete? ještě že sme se rozhodli pro malou svatbu když to vidím jak má každý problémy se někam vtěsnat... ale určitě to vyřešíte a budete mít pěkné místo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na oběd nás bude +-40. A na večer příjdou kamarádi,kolegové a těch - jak jsem se dneska dopočítala - máme na seznamu napsaných už 45...Takže se může klidně stát, že v jeden okamžik tam bude 85 lidí. A pokud chceš mít ještě nějaký prostor na tancování, taky prostor okolo stolů aby se tam dalo v pohodě chodit, místo kam všechny posadíš aby si vzájemně nebrali židle, plus nějaký prostor na rautové stoly...tak se jen tak někam nevejdeš.
Odpovědět
Aha, to tak jedině nějaký sál...jestli nejste přímo z Brna, tak nějaký sál kde se dělá třeba ples a tak...,nás bude večer se všema tak 40-50 lidí...to nevím nad tak velkýma prostorama jsme nepřemýšleli...
Odpovědět
@chanellka panečku, tož to jo..... :-x
Odpovědět
@sarka18 Už jsou zarezervované a zaplacená záloha :-)
Odpovědět
@petulkavt ty prostory to je fakt kříž, když plánuješ jakoby formálnější svatbu :-) no a hy hotely a restaurce u přehrady jste zkoušeli?? Třeba já jsem posílala i nabídku do Útěchova do Zasedmero, tam to vypadá super :-) i docela dobrá nabídka na občerstvení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka18 : různé sály a tělocvičny-sokolky a Orlovny, jsme zkoušeli jako první. Problém je v tom, že většina takových prostor je staršího data a tudíž nejsou bezbariérové... Nerada bych aby ta svatba byla nějak moc formální..chceme prostě zábavu..užít si to..Ani já ani Karel nejsme na nějaké velké formality a oficiality, máme oba spíš blíž k té sokolce než k hotelu. Zkoušela jsem i hotely na přehradě a divila by ses, kolik jich není bezbariérových...Myslela jsem si, že skoro všechny hotely a penziony od 3 *** včetně budou bezbariérové, ale bohužel..A Zasedmero jsem taky zkoušela,ale pro vozíčkáře nevhodné... Můžu se zeptat kde budete mít hostinu?Nemáte ji třeba U Crlíků v Tetčících? To byla totiž taky jedna z možností o které jsme uvažovali, ale zdálo se nám to daleko kvůli přejezdům rodiny na obřad a zase zpátky z obřadu..Ptám se, jestli tam mam vůbec ještě zkoušet volat nebo je to třeba už vaše.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt V Tetčicích jsme nebyli, máme to v místě bydliště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka18 : tak to se mi ulevilo..ještě teď jim napíšu a domluvím se s nima pokud možno na víkend-že bychom se koukli na vlastní oči jak to unich vypadá a jestli se tam vejdeme... :-D Jinak máme na zítra naplánované další dvě "prohlídky" prostor na hostinu..Jednu v 11 a druhou ve 3..Kéž by něco z toho vyšlo.. ;-)
Odpovědět
holky, nevíte některá něco bližšího o tom veletrhu v Intru (svatebnikouzlo.com)?? Ty stránky jsou dost děsný ale přesto jsem si říkala že by jsme se tam možná stavili ale není tam ani napsany, kdo tam bude vystavovat, od kolika to tam je a tak.... je to nějaký divný :-D
Odpovědět
Tak svatební veletrh v Intru je zrušený, jestli se tam někdo chystáte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme byli v Žebětínském dvoře..podívat se na místo na hostinu...No máme teď hodně o čem přemýšlet a hlavně hodně počítat... Prostory jsou to pro svatbu ideální - salónek kam se vejde i 100 lidí a pořád je tam i místo na parket a taky možnost propojit to s dalším menším salónkem, kde by mohl být nachystaný raut..malá teráska před salónkem + ještě prostor pod pergolou,bezbariérový přístup po celém kompexu, novomanželské apartmá zdarma, skvělá kuchyně, personál co je ti k dispozici,taky si můžeme spostu vécí pŕinést...No je prostě vidět že s pořádáním svateb mají zkušenosti a jsou profesiónalové.. Máme se do konce ledna rozhodnout jestli to teda bereme nebo ne..
Odpovědět
@petulkavt tak to je dobrá zpráva ne?? :-) já jsem se dověděla že v prostorech ve kterým jsme chtěli mít tu večerní párty, jsou momentálně nabízeny v realitce k prodeji tak nebudu riskovat že to do srpna někdo koupí a pak budeme namydlení :-( takže jsme opět na začátku....
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: s těma prostorama mě to mrzí..vím co je to za starosti..A kde jste to plánovali mít? Před chvilkou jsme se vrátili z prohlídky dalšího místa - tentokrát Sokolka v řečkovicích.. Tak vážné nevíme jestli Žebětín nebo Sokolka-každá z možností má svoje plusy i mínusy..Budeme mí o čem o víkendu přemýšlet..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?