Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@chanellka máš to hezky zařízené s těma novinama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miruseprodigy , @leiladelly : vítejte mezi náma
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly: oni to asi všichni v okolí myslí dobře když se pořád na něco ptají..nabízí mi pomoc s přípravama a mají super nápady, ale někdy je toho už prostě na mě moc.. Včera jsem příteli navrhovala, že toho zase tolik zařízeného ještě nemáme, že se klidně můžeme sbalit, odjet někam k moři a tam se v klidu vzít...no neprošlo mi to..:-(
Odpovědět
@petulkavt to by se mi taky líbilo vzít se někde u moře ale za variantu jsem to nepovažovala a začali jsme chytat velkou svatbu, teď si ale říkám že jsme to mmožná tak měli udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: no u nás jsem to byla já, kdo tuhle variantu na začátku zavrhl..Jsme dost velká rodina (z mé strany) a nikdy dřív by mě nenapadlo nemít velkou svatbu. Taky jsem argumentovala tím, že by to rodičům bylo určitě hodně líto, kdybychom se vzali jen ve 4...Karlovi to bylo jedno, ten by se klidně ze dne na den sbalil a odjel..No a teď, jak postupují pŕípravy, tak se nám to nějak otočilo..Já bych nejradši odjela a on se moc těší na velkou svatbu s rodinou a kamrádama..Se tak nějak vzájemně doplňujeme.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt uplně mi mluvíš z duše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu ještě někdo kdo kromě místa konání hostiny nemá nic zařízeného??? :-D Asi už bych měla začít s přípravama, co? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami no já to mám taky takhle nějak vymyšlené, svatební noviny, když se půjdem snad fotit a taky když chlapy půjdou odvézt auta, tak aby ostatní se nenudili :-) Jinak hry taky nejspíš dělat nebudem, přijde nám to taky trošku divné a nikdo na to není, ale tak snad se nikdo nudit nebude :-) Na odpoledne máme taky kapelu tak tím se zábava taky rozjede,...a máme v plánu s přítelem nacvičit nějaký tanec, no přesně řečeno chtěli jsme nacvičit hříšný tanec, ale času málo a tanečníci extra nejsme takže asi zkusíme něco lehčího :-)
Odpovědět
@kofik.h Já jsem místo tance chtěla nacvičit nějakou hezkou písničku, ale to mi neprošlo :-D . škoda asi by se všichni hodně pobavili :-D
Odpovědět
@kofik.h i my s přítelem jsme chtěli nacvičit hříšný tanec ale spíš to taky nezvládneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami @chanellka no tak holky, tak to nevzdávejte, určitě něco nacvičíme :-) ten hříšnák by se mi moc líbil, ale jsem docela stydlivá a takhle se předvádět, no uvidíme....ráda bych i nacvičila ploužáky či tak něco i s tímhle máme menší problém, ale určitě se nějak vlnit naučíme, třeba i tango :-D či valčík
Odpovědět
@kofik.h tango a valčík je dobrý ale chtělo by to nějakej vodvaz :-D já do toho hříšňáku snad pudu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka tak pak dej vědět jak jste pokročili a podle čeho jste se učili :-) koukala jsem na tvůj profil a zasnoubili jsme se ve stejný den, jen já budu mít svatbu o den dříve :-)
Odpovědět
@kofik.h :-) já jsem koukala na youtube a tam něco málo je a jsou tam i verze kde to je dost zjednodušený tak snad by se to dalo... dneska to ukážu skoromužovi a uvidím co na to řekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jé opravdu a mohla bys mi prosím poslat odkaz na zjednodušenou verzi? tu bychom snad též mohli zvládnout :-)
Odpovědět
@kofik.h máš to v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt díky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka děkuji tak budeme študovat a zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: napravuji resty..konečně mám v albu fotky šatů..
Odpovědět
@harcovka Ještě já. Teda mám ještě domluvený kostel, fotografa a cukroví (u tety), tím jsem skončila :-)
Odpovědět
@petulkavt A které to nakonec budou? :-) .Já si jdu zítra zkusit šaty. nechávám si je šít tak jsem zvědavá a trochu nervozní jak mi padnou.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip tak kostel a fotografku, která mě i nalíčí mám už též... ale tím končím.. Začínám se bát, že to ani nestihnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: ty poslední - 1086..snad se tam uložily všechny fotky, už mi při tom dneska 2x spadl net. ]-( Já jedu na zkoušku šatů až 25.6. Říkám si, že to je tak akroát kdyby šaty ještě úplně neseděly, aby se stihly upravit..Dej vědět jak jsi dopadla a přidej i fotky.. ;-)
Odpovědět
@harcovka Vidíš, tak to jsi na tom líp jak já:-) Kosmetičku nemám. Holky mě ale uklidňují, že se to dá stihnout i za 3 měsíce, že se s tím dnes nadělá jen moc cavyků. Však už jen oznámení, kytky, šaty (to je tedy pro mě ten největší problém), prstýnky a oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip No to taky...a vzhledem ktomu, že si je chci vyrábět mám co dělat... Nechci to přehánět ty přípravy,ale ani podcenit... A vzhledem k časové vytíženosti mám vážně obavy..
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka: můžu si od tebe z alba "vypůjčit " jednu fotku? ten dort - modrý s kytičkama..ten je úžasnej..
Odpovědět
@harcovka Oznámení si taky budu dělat sama..už mám i plán teda dva:-)
Odpovědět
@petulkavt aha, já na ty fotky koukla když tam nebyli ještě všechny. šaty jsi vybrala dobře. Moc ti sluší. nepřemýšlela jsi o dlouhém závoji? Já ho vždycky chtěla, ale k mým šatům se nehodí, ale myslím, že k tvým by se mohl hodit.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: děkuji..O závoji ještě pevně rozhodnutá nejsem, dlouhý až na zem tam neměli. Potřebovala bych to zkusit k šatům, takhle si to nedokážu moc představit...
Odpovědět
Profilova fotka
@harcovka jáááááááááááááá! jsem na tom stejne ale mam jen šaty a oznamko :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?