Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@pajami Jojo, taky mě to dneska napadlo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem..Tak mě dneska odpoledne čeká konečně zkouška líčení a zkouška účesu..Jsem zvědavá, jak se na mě holky "vyřádí"..Jinak začínám být trochu nervózní, protože se už od pátku nemůžu dovolat fotografovi a na email taky nereaguje..No snad se to brzo ozve..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já má taky dneska vyřizování až nad hlavu, jediné na co se těším, že jdeme zaplatit svatební cestu, už se moc těším :-) Jinak ještě sraz se svědky, a DJem , zavézt vajíčka paní co peče dort, spodní prádlo dokoupit... a tak bych mohla pokračovat.... :-) Holky ale jsou to super starosti co? ;-) Užijme si je, už je nám to krátí... Jo ale nervozní ještě nejsem.
Odpovědět
Holky, tak takové "malé" starosti bych měla mít. My máme problém s cateringem, takže lítáme kvůli němu. Jak to bude vyřešené, napíši, jak to dopadlo a pro ostatní, na co si dát pozor.
Odpovědět
Tak já mám veškeré zkoušky už za sebou ;-) několik věcí ale ohledně svatební hostiny máme ještě na vyřízení, můj manžílek nemá ještě svatební košili to je co? :-D to je prostě klikař ;-) už se ale mooc těším ......... :-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem dneska byla taky jak na zkoušení svatebního účesu, tak i na zkoušce šatů a moc jsem si dnešní den užila!! Zítra jdu ještě na kosmetiku a už mi bude chybět jen manikúra na kterou půjdu až v pátek.. ;-) Když jsem si dneska na sebe navlíkla všechno, co mám nachystaný, měla jsem strašnou radost jak hezky jsem to odhadla a všechno mi k sobě krásně ladí, dokonce to bylo ještě lepší než jsem doufala!! :-)
Odpovědět
Tak já ještě dnes domlouvala nový catering...ještě že jsem si tento týden vzala dovolenou, jinak bych se asi zbláznila
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka : tak ten můj pořád nemá boty..Prý se na to ale už zítra chystá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jedna malá perlička - tatkovi dnes nabourali předek auta..Nebylo to nic vážného a naštěstí se nikomu nic nestalo, ale nějak nevěřím, že by to stihli opravit..Takže nejen že nevěsta nemá momentálně čím jet, ale naši se jaksi nemají jak dopravit v pátek se všema věcma k nám :-( Když jsme dnes volali známému co nám bude dělat řidiče a poveze ženicha, abychom se domluvili na podrobnostech ohledně soboty, tak se přiznal, že mu zase někdo ve čtvrtek naboural zadek auta..Prý ale v servisu slíbili, že do svatby to bude vše o.k...No čekám co se do soboty ještě po... :-(
Odpovědět
@smallinka Ahoj my jsme košili a kravatu koupili teprve včera. Asi po tříhodinovém vybírání :-)
Odpovědět
@petulkavt No tak to je síla s těma autama. Nám se taky komplikují odvozy, ale jen kvůli hádkám s kamarádama a pár hostů mi odřeklo nebo mají úrazy, ale přesto všechno věřím, že to bude krásný den. :-)
Odpovědět
Holky a co říkáte na předpověď počasí??? :-) To se asi trošku upečeme, ale hlavně že nebude pršet :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pajami bože jak ja se modlila ať je krásně, máme obřad i hostinu venku od 16h,garden párty...takže já jsem ráda, máme to v zameckém parku jsou tam mnohaleté stromy, takže my budeme mít i stínek a chládek.. Já osobně jsem štěstím bez sebe že bude krásně ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..Holky, já každý den koukám nejen na stránky českého hydr.ústavu, ale i na stránky toho norského..A zatím to vypadá, že v sobotu sice bude teplo, ale ne tropická vedra. Norové hlásí nejvyšší dnní teploty v sobotu krásných 28 stupňů..Kéž by jim tahle předpověď vyšla..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by bylo super..kdyby bylo do 28 stupnu...jinak extremy nema nikdo rad..ani pršení ani vedra...uvidíme :) tak se nám to už blíží :)
Odpovědět
@petulkavt už zítra?? ty jo to není možný :-D ten můj jel právě pro košili a kravatu, máme už dovolenou tak máme na to čas tak doufám že sežene.....
Odpovědět
@pajami co se dá dělat no....chlapi! ;-) a to bez nich nemůžem být nechápu to? :-D ;-)
Odpovědět
@pajami přesně hlavně že nebude snad pršet!! vypadá to slibně s počasím vyšlo to snad nejlíp jak mohlo, ještě se před svatbou trošku opálíme do těch svatebních šatů ;-)
Odpovědět
Já jsem vám to holky říkala že bude pěkně, vůbec jsem o tom nezapochybovala že by mělo být škaredě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před chvilkou to změnili.. Předpověď na sobotu (00-24): Oblačno až zataženo, občas s deštěm nebo přeháňkami, místy bouřky zejména na východě. Zpočátku na východě území polojasno. Nejnižší noční teploty 22 až 18 st., v západní polovině Čech kolem 16 st.C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 st.C, na východě a jihovýchodě Moravy až 29 st.C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s se v Čechách bude měnit na západní a zesílí...
Odpovědět
@petulkavt takže bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : V Brně určitě.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jé, to jsi mě potěšila, úplně na tropický vedra to nevypadá, že :-)
Odpovědět
@petulkavt Když nebude pršet, tak ať se klidně i trošku ochladí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt ahoj :-) můžeš mi prosím napsat stránky toho norského serveru? děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpavla : ahoj, tady jsou stránky toho norského institutu: http://met.no/English/Weather_forecast/ Můžeš si tam zadat jakékoli město a najde ti to předpověď..Zkoušeli jsem ze srandy hledat i sebemenší vesnice a vždycky je to našlo..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt díky moc za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, velký úspěch..Ženich má konečně boty..A to dokonce dvoje! Dneska doděláme ještě tombolu a zítra už jen konečná verze zasedacího pořádku a je to snad všechno.. ;-)
Odpovědět
Ahoj já jsem dnes udělala svatební noviny, jmenovky a máme všechno jupííííííííííí :-D
Odpovědět
My jsme teď dolepili etikety na svatební vína a už to snad máme taky všechno nachystaný! Zítra už začne kolotoč s cukrovím a výslužkama..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?