Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
1
43
44
Ahoj holky dnes jsem naposledy na netu takže všem přeji ať se svatba vydaří podle Vašich představ, ať vyjde počasí, ať si to pořádně užijete a hodně štěstí do manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ještě slečny...Za chvilku přijedou naši (auto je naštěstí opraveno) a my začneme postupně navážet věci na hotel..Dnes tu bude asi velký frmol a už se zřejmě nedostani k netu, takže...díky vám všem za to, že jsem tu s vámi mohla být a podělit se o radosti i starosti při plánování toho velkého dne..Všem vám přeji, ať je ten zítřek tím nejšťastnějším dnem v životě a splní se vám vše co jste si vysnily a co si přejete..Ale hlavně - přeji všem hodně stěstí a lásky v manželství.. :-)
Odpovědět
Ahojky, my už taky začínáme svážet do restaurace všechny věci na zítra, takže už nebudu mít čas být na netu.. Počasí nám snad vyjde, tak si ten zítřejší velký den moc užijte a už nemyslete na všechno, co se úplně nepovedlo a co mohlo být jinak (já se o to taky pokusím:) a hlavně si zítřek se vším všudy moc užijte, vždyť je to den na který budeme vzpomínat celý život!!!! Hodně štěstí, lásky, opory i podpory v manželství.. :-)
Odpovědět
Krásné, úžasné, romantické, SEN ............. Děkuju moc všem lidem, kteří nás přišli podpořit, protože bez nich by to takové nebylo. Obřad se nedá komentovat slovy jaké to bylo............následná zábava byla úplně suprová. Velký dík patří mé mamce, taťkovi a sestře (svědkyni) bez nich bych to takhle nezvládla. Miluju TĚ. Jsem dojatá.....
Odpovědět
Tak už to máme za sebou. Před svatbou jsme se potýkali pořád s nějakými komplikacemi, ale pak se nám vše vynahradilo. Předčilo to naprosto všechna očekávání a všem, kteří nám pomáhali udělat tento den krásný, patří velký dík. ...A kromě toho to byla dvojnásobná radost, protože jsme oznamovali, že už tam jsme tři, z čehož měli všichni velkolu radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoooolky,takovou dobu se tu domlouváme, radíme atd,.. a ted je konec.. je mi strasne smutno,že je po všem ale bylo to náááádherné :-D všem přeji hodně štestí!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Ahojky, u nás taky všechno dopadlo nad očekávání a svatba byla úžasná, ale taky nám pak bylo líto, že to všechno (přípravy a pak i celý svatební den) strašně ryhle uteklo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka Máš pravdu, bylo to naprosto úžasné, tak dlouho jsme tu plánovaly, chystaly a den D utekl rychle... Ale vzpomínat určitě budeme dlouho, přeji všem moc štěstí, lásky, zdraví a spokojenosti na společné cestě životem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem. Dnes si jdeme vyzvednout oddací list a už to bude konečně i doma černé na bílém ;-) Svatba byla úžasná, vše dopadlo naprosto perfektně..ale bohužel to tak rychle uteklo..Zítra budou první fotky od fotografa a já se nemůžu dočkat..Je mi jasné, že u toho budu mít zase slzy v očíčh.. @jancip: velká gratulace k dvojnásobné radosti..přeji ať jste všichni hlavně zdraví..
Odpovědět
Ahoj holky tak nám se to taky vydařilo úplně perfektně. Moc jsme si to užili. Zatím máme fotky jen od známých tak jse sem co nejdříve šoupnu. Všem přeji ještě jednou hodně štěstí do manželství :-)
Odpovědět
@petulkavt Díky za gratulaci a přání. Nám to vyšlo úplně perfektně. Jsem ve 4. m., takže mám nejrizikovější období za sebou a současně to ještě nebylo nějak moc vidět. Líp to ani vyjít nemohlo :-)
Odpovědět
Ahoj holky jak upravím fotoalbum, aby se na něj mohli podívat i neregistrovaní?
Odpovědět
Článek se načítá
@patynecka Ahoj koukla jsem na fotky a moc Vám to sluší a máte ty fotky krásné. To už máte profi nebo jen od známých? Já mám zatím jen pár od známých a rodiny a nemůžu se dočkat těch profi fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Moooc děkuji,....To už jsou profi :-))) měla jsem je všechny hned druhý den :-D ted jen ještě dolaďujem video :-)
Odpovědět
@patynecka tak to je teda rychlost
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami No to jo,,taky jsem koukala,ted cekam akorat na vyrobení knihy(albumu) jinak vše hotovo :-D
Odpovědět
ahoj holky tak jak si užíváte manželství? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: já si to užívám, jen mě mrzí že nebyla a zřejmě nebude žádná svatební cesta..A co ty?Nastali u vás výrazné změny tím že jste si řekli ANO? Včera se mě ptala sousedka, jak prý se nám vede v manželství a jestli se u nás něco změnilo? A já na to, že jestli si myslí, že když jsem se vzali, že začne manžel házet konečně ponožky do koše na prádlo a né jen vedle něj, takže se mýlí a že je u nás vše při starém.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt No tak u nás asi taky nebude svatební cesta :-( . šetřila jsem si posledních devět dnů dovče, ale asi je strávíme na Moravě u rodiny a budeme pomáhat s vinobraním páč máme dva marody takže o dvě pracovní síly míň :-( .Jinak manželství si užíváme a nějak se nemůžeme pořád nabažit :-) . Je nám pořád smutno a pořád chceme být jen spolu. No chtělo by to tu svatební cestu, aby jsme si užili jeden druhého a vše se vrátilo do normálních kolejí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: tak to mě mrzí..My nikam nemůžeme kvuli tomu, že se dělá rekonstrukce domu kde bydlíme - v týdnu to bylo topení, pak začnou dělat rozvody plynu a budou se měnit i okna..Když s tím vším snad v půlce řijna skončí, tak už bude v Evropě zima a na Kubě nebo v Thajsku bude zase období dešťů s hurikány.. :-(
Odpovědět
@petulkavt tak to je blbý, že taky nikam nemůžete. Já koukala na počasí v Evropě a do konce října se dá do Turecka a na Kypr, Egypt. říkáme si, že pojedeme někam na jaře nebo v zimě, ale to zase budeme mít povinnosti ve škole a bude to složitější se společným termínem. Teď vidím, že jsem měla prostě něco zarezervovat na září a hotovo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hooolky, mě tak mrzí, že to tak rychle uteklo. Už to jsou 3 týdny po a já pořád vzpomínám jak to bylo krásné a kolik práce a nervů to vzalo :-D Ale stálo to za to a doufám, že celý budoucí život bude stát za to :-)
Odpovědět
@kpavla tak to si taky říkáme s manželem, že to rychle uteklo a že by jsme si to hned zopakovali :-)
Odpovědět
Nám to taky bylo strašně líto, že ty přípravy i samotný svatební den, taky rychle utekly, ale teď už se těšíme že si konečně po všem odpočneme a užijeme si jeden druhýho, v sobotu totiž letíme na svatební cestu do Egypta... Teď jsme ještě finišovali rekonstrukci společnýho bydlení, tak už se nemůžeme dočkat odpočinku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní..Jak se všechny máte - tři měsíce po svatbě? :-)
Odpovědět
@petulkavt Ahooooooooj já se mám skvěle, až na šrumec ve škole :-( , ale na druhou stranu brzy tady budou Vánoce, které mám hrozně ráda. Minulé Vánoce jsem si říkala, že to jsou poslední svobodné vánoce a zdá se mi jako by to bylo nedávno. Celý ten rok hrozně rychle utekl.tak jako svatba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami : ahoj..tak se školou jsme na tom asi podobně - blíží se zkouškový, všichni chtějí nějaké seminárky a uhání mě i moje vedoucí diplomky :-( Ale pozitivní je, že se vážně blíží Vánoce. Včera jsem prostě neodolala a koupila jsem manželovi první dárek. Mám z toho radost, protože se mi podařilo sehnat téměř nesehnatelné..ale musela jsem si večer dávat hodně velký pozor, abych mu nic neřekla ;-) Jinak loňské Vánoce pro nás byli první společné. Jsem si chtěla ještě před svatbou vyzkoušet, jestli se o těch "svátcích klidu" nepozabíjíme ;-) Na tyhle vánoce - první v roli manželky - se moc těším, ale taky je mi z toho trochu smutno. Vypadá to, že naši budou poprvé po strašně dlouhé době na vánoce sami a já nějak nevím, jak to udělat, aby byli všichni spokojeni:-( Vy budete na vánoce sami?Nebo pojedete k rodičům?A už máš nějaké dárky?
Odpovědět
@petulkavt na Vánoce jsme byli zatím jen jednou sami a to když měl manžel službu v práci. Byl v práci na štědrý den a přišel až večer takže já odpoledne v klidu připravovala kapra a tak. A naši to zvládli v pohodě a asi si to i užili, že měli po tolika letech klídek :-) a navíc jsme u nich byli po vánocích dlouho. Letos měl mít manžel zase službu, ale jeho kolega to za něj vezme když je teď ženatý :-) . to mi od něj přišlo hrozně milé.Takže já budu na štědrý den u svých rodičů a manžel zase u svých rodičů a večer přijede k mým rodičům a zajdeme navštívit okolní příbuzenstvo a zbytek svátků budeme objíždět zbytek rodiny. Dárky mám zatím jen tři a jen takové drobnosti takže to hlavní nakupování mě ještě čeká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt Ahoj, máme se bezvadně, vše se točí kolem dětí, hlavně přípravy před vánocemi, je to moc prima. Zcela netypicky a navzdory české ustěžované povaze musím říct, že se máme dobře, v práci dobrý, děti hodné, s manželem se máme dobře, starosti jen takové, jaké nese každodenní život. A Tobě se daří jak? :-)
Odpovědět
1
43
44
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?