Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jasný že můžeš :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem si dnes poprvé zkoušela šaty a jsou úžasné, padnou a jsou lehučké a krásně zdobené. Jsem nadšená :-)
Odpovědět
@pajami ahoj super a gratuluju k super výběru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: gratuluji...a bude nějaká fotka? Holky, už jste se dneska líbali pod rozkvetlou třešní? :-)
Odpovědět
Fotku pošlu jedině na mail. Nechci aby kamarádi a rodina viděli jaké budu mít šaty :-)
Odpovědět
@petulkavt bohužel jsme oba nemocní tak jsme od rána doma :-( takže žádný líbání :-( ach jooo :-(
Odpovědět
@pajami já taky nemám fotku v albu, občas sem nakoukne i ženich a nechtěla bych mu vyzradit jaké budou šaty zatím se mi hodaří celkem dobře klamat :-D
Odpovědět
@chanellka Já si pro ty šaty jedu za měsíc takže je budu mít doma tak to asi můj drahý nevydrží a podívá se :-)
Odpovědět
@pajami to mu musíš zatrhnout :-D nebo si je dát třeba k rodičům :-) já u našich mám veškerou výzdobu a doplňky k šatům a mamka mi říká že se tam na to chodí tajně dívat :-D
Odpovědět
@chanellka Já mám rodiče daleko a pojedeme tam až po měsíci co budu mít šaty doma. Zatrhla jsem mu to, ale myslím, že to nevydrží. Já bych to teda nevydržela. A když je uvidí tak aspoň bude přemýšlet jak v nich asi budu vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám prosbu, do jaké barvy byste ladili svatbu k takovýmhle šatům? Já bych asi šla do stříbrné, aby se ta černá odlehčila (na fotce to není moc vidět, jsou ale i stříbrně vyšívané) , ale co k tomu? Bílou, oranžovou, rudou ...???
Odpovědět
@leg Ahojky, já bych se toho nebála ke stříbrné a černé se podle mě hodí skoro všechny barvy i klidně zelená, růžová, fialková... Podle mě si klidně můžeš zvolit barvu tvému srdíčku nejmilejší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přeji krásné ráno všem...tak máme konečně oznámko, hurá :-) čekání se vyplatilo, je úžasné...fotku se mi nepodařilo nahrát, mám jenom pdf :-| a dnes by nám měly dojít prstýnky, tak jsem zvědavá... a konečně jdu definitivně dodělat svoje šaty (spodní)...
Odpovědět
Profilova fotka
@leg rudá nebo oranžová by byly krásně kontrastní, ale hodí se k tomu asi jakákoliv živější barvička....
Odpovědět
Profilova fotka
@leg Já bych asi zvolila nějakou veselejší barvičku rudou,oranžovou, růžovou ...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Já už mám šaty doma,přítel slíbil,že po nich pátrat nebude :-D tak uvidíme :-)
Odpovědět
@janca74 Já jsem si stoprocentně jistá, že ten můj se na ně podívá i když bude přísahat, že ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se včera definitivně rozhodli pro změnu restaurace na hostinu,domluva z předchozí majitelkou nějak nebyla možná, takže dnes nás pravděpodobně čeká schůzka v druhé restauraci tak sand už to dopadne dobře.
Odpovědět
Holkýýýýý máme doma oznámení a je nádherný :-) mám velkou radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka a ukážeš nám fotku? :-)
Odpovědět
@leg jasně večer to zkusím nějak nafotit a dám to do albíčka :-) já jsem nechtěla oznámení s fotkou a nakonec máme oznámení s fotkou ale je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg ahojky krásné šaty v první řadě. já myslím že můžeš mít jakoukoli barvu, dáš k tomu malý komponent do černa a myslím že v pohodě jakoukoli. znama se bude v červnu vdávat a bude mít celou svatbu bílo černou...a jenou barvu nechce ani vidět..no nevím, její nápad. ale myslím že se ti hodí vše ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg a jinak jsem si těď vzpoměla že jsem dělala jednu svatbu a tam měla nevěsta podobné šaty a měla ružovou kytici a moc pěkně to vypadalo
Odpovědět
@chanellka Tak to jsem zvědavá. My chceme oznámení s fotkou, ale nevím ještě jaký styl.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám prstýnky! a jsem nadšena :-) teď bych se na ně pořád jenom dívala a zkoušela je? jste na tom podobně, nebo odoláváte?
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna My budeme mít prstýnky příští sobotu a už se strašně těším, snad budou krásné :-) A beztak si je budu pořád zkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky moc za za tipy. Nakonec jsme to zkrouhli, že hlavní barva bude stříbrná (na fotce to není vidět, ale šaty jsou dost stříbrně vyšívané) a kytka a sem tam drobnůstka červená.
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat já sjem si ho jen dneska vyzkoušela třikrát, budu je muset někam schovat... :-) mě až teď, když mi došly ty prstýnky a uvidělala jsem hotové svoje oznámko došlo, že se teda asi fakt vdávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna Mě došlo, že se fakt vdávám, když mi došlo oznámení a viděla jsem to černé na bílém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě má přijít příští týden,tak jsem zvědavá,jestli mi to taky docvakne ?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?