Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@petulkavt No tak to nejsi sama já taky už nemam DJj,takže to je ted také hlavní problém,a botky k satum?? ty jsem chtela jet vybírat v tomto týdnu,jenže jsem onemocnela jak já,tak i malej :-( koláčky taky ješte nemáme,ale oznamko už jsem dnes vložila do fotobloku-konečně!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, budte v klidu, ja jeste nemám ani restauraci na obed...ale behem tohoto tydne snad bude :-) uz je načase... jinak u mě má ženich košili a boty...jinak máme zatím návrh na oznámko, definitivně bude o víkendu,prytýnky, zajištěný stany na odpoledně večerní party, objednanou toitoi budku....ještě půjčit stoly a židle...ufff, toho ještě je....já se vždycky uklidňuju tím, že kamarádka zařídila komplet svatbu za 6 týdnů :-D :-D
Odpovědět
@petulkavt A ještě Tě uklidním. Před chvíli jsem se právě dozvěděla. "Na co oblek? Vždyť mám, skoro jsem ho nenosil, takže je jak nový. Nebudu utrácet za takové blbosti." Takže u nás nebude největší problém vybrat (to bude hned v prvním obchodě, aby to nezabralo moc času), ale největším úspěchem bude přesvědčit, že na vlastní svatbu se nový oblek opravdu hodí.
Odpovědět
@jancip :-D i já jsem doma zaslechla podobný názor :-D ale byla jsem tvrdá ]-(
Odpovědět
@chanellka Ne, že bych Ti to přála, ale trochu mě uklidnilo, že tyhle věci neřeším jen já:-)
Odpovědět
@jancip Taky u nás proběhlo něco podobného s oblekem, ale ženich se hned nechal přesvědčit k novému a dokonce bílému :-)
Odpovědět
@pajami No, u nás to není s přesvědčováním jednoduché, takže budu ráda i za nový tmavý oblek (aby se když tak dal využít pak k různým příležitostem)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám,že je to všude podobné :-) taky jsme řešili oblek :-) naštěstí už ho máme,je teda tmavý,ale to mi nevadí do bílého bych přítele nedostala :-D už to,že si vůbec nějaký vezme je výra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna Já si pořád taky říkám,že je ještě čas :-) ale pomalu se to přece jen blíží :-) taky nemáme ještě restauraci,včera jsme ji začali zařizovat.Posílali jsme předběžné informace a paní se nám ozve a dáme si schůzku tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
Holky na kolik vás vyšlo svatební oznámení? Nás by to podle předběžných propočtů vyšlo za 60 ks asi 2000,- to se mi zdá docela dost :-(
Odpovědět
@pajami Já si oznamka budu dělat, ale ještě to nemám propočítané.
Odpovědět
Článek se načítá
@jancip Spočítené to mám podle toho kdyby mi oznmka z naší fotky dělala firma. Taky počítám s vlastní výrobou, ale nevím jestli to zvládnu. Ta cena je, ale dobrá motivace jak si oznamko vyrobit sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jojo s tim oblekem jsou koukám asi všichni chlapy stějní,, ňakej od větnamců na tech pár minu?,, - naštěstí to teda myslej ze srandy,ale už jsem startovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami to je teda dost,ja jak mám ve fotoblogu, delane na zakaázku a vyjdou me asi taky cca v 60kusek na 700kč :-)) plus teda obálky
Odpovědět
@patynecka No, u nás to bylo myšleno naprosto vážně. To bude ještě boj...
Odpovědět
@pajami Tak to jen zkus. ;-) Pokud to nepůjde, tak to dáš firmě. Ještě je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip :-D :-D :-D :-D to je prvítek,jdi do něj tvrdě :-))))))) a nedej se , taky jsem slyšela že mají pěkné obleky v polsku a za dobré ceny!
Odpovědět
@patynecka Spíš musím opatrně :-) O Polsku jsem taky slyšela, už jsem to i jemně nadhodila. A i já se tam chci podívat na šaty, že prý výjdou za cenu našeho půjčovného a údajně jsou pěkné. Ale žádné jsem neviděla, tak nevím.
Odpovědět
@patynecka a kde sis to oznamko nechala dělat. Máte ho moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip my tam na oblek asi zajedem :-)) i maminky se tam chtej kouknout po kostymku,ja saty uz mam,sice pujcene a za dost draho 6tis,ale jsou pekne,a co bych s nima dala doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Děkuji,od jedné známé... ale určo se koukni po netu,seženeš levnější!
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Nás vyšlo 65 oznámení plus 2O pozvání ke svatebnímu stolu na 2400 kč. Obálky jsem samozřejmě k tomu v ceně. Mě se to nezdá moc, když jsme vybírali, tak jsme viděli i třeba za 50 kč za kus.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak s tím oblekem to u nás bylo taky stejné..prý na co nový oblek, že ten světlejší co má mu stačí a že mám být prý ráda, že se do něj pořád vejde...No já byla v tomhle dost nekompromisní, takže miláček to musel asi tak měsíc "rozdýchávat" a pomalu se smířit s tím, že se opravdu půjde na nákup..U nás je vžydcky nejhorší ho do toho obchodu "dokopat" a pak už je to v pohodě.. ;-)
Odpovědět
Holky no nemáme to s těma chlapama jednoduchý :-D ale co stojínám to za to ne?? No my si oznámko děláme samy a tak jsem zvědavá kolik nás to bude stát až to pošlem do tisku.... Snad už by mohlo být příští týden na světě :-)
Odpovědět
já mám ještě jeden problém. Nemám prsten. Přítelův se povedl takže si ho nechá, ale můj se nepovedl a nějak si jiný nemůžu vybrat :-(
Odpovědět
@pajami určitě na něco narazíš, já jsem si myslela že si taky nevyberu a až jsem přestala věřit vlezla jsem do obchodu s hodinkama a chirurgickou ocelí no a ejhle :-) našli jsme :-)
Odpovědět
@chanellka Já bych si potřebovala,ale vybrat prstýnek, který bude vyrobitelný, abych ho měla stejný s přítelem. Protože on si svůj nechal. tohle vidím fakt bledě
Odpovědět
@pajami aj tak to je nepříjemnos ale víš jak nic není nemožné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami z čeho je přítelův?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?