Menu Forum

Chomutov a okolí!

5. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
    Region Most
 Holčiny,
tak jsem zamluvila 10 míst v Quarantě, všechny víte, kdo byl na prvním srazíku emoticonSnad nebude pan číšník nervózní emoticon
Potřebuji, zda-li někdo dáte vědět i Lenče-El a Vilo, Markétka, nejsou tu a třeba na ně máte některá tel, mail, či na icq..ráda bych, aby dorazili, počítám s nimi emoticon

Dále Lucinko č. 2(mám vás tak rozdělené, dle toho, která tu byla první emoticon ) Přeji vám jen a jen zdravíčko, štěstíčko do rodinného života. Věřím, že vše bude v pořádku a ty se na nás přijdeš i s Tadýskem podívat, už nyní se na vás moc a moc všechny těšíme!
Lucinka č. 1...naopak si přeji, aby to Lukášek ještě chvililinku vydržel, protože maminku chceme vidět,kvůli srazíku a datumu, s bříškem, ovšem potom hned už i Lukýska emoticon
Pavlínko, nezapomeň fotečky ovšem i vy ostatní, Zuzík, Petruš, vezmeš i malou(velkou) slečnu, nebo sama?
Leonko, jak to vypadá u tebe?
už se sem do konce týdne nedostanu, proto se mějte pěkně a nezapomeňte na NEDĚLI!!!!!!!!!Moooc se na vás těším..Pa
27. srp 2007 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
 Ahojky holky, tak se na vás na chvilku přijdu podívat, ukecala jsem doktora na vycházky emoticon A fotečky taky vezmu emoticon Už se na vás moc těším... emoticon
27. srp 2007 v 17:57  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 ahoj holkyemoticon pořád nějak nestíháááám,ale to asi všechny emoticon

o srazíku vím,jen nevím zda dorazím....MM má noční,tak by musel někdo pohlídat prcka emoticon ještě dám vědět,ale mám ještě další srazík příští týden v Brně,tak nevím...ale určo bych vás ráda viděla emoticon

chválím Pavlíce (kimby) novou fotečku emoticon

Luci ty si tam Lukáška ještě schovej,vždyť máš ještě chvilku čas emoticon takže budeme mít jmenovce ju emoticon emoticon

Lucinko to je parádní,že Tadýsek tak krásně přibýrá emoticon už jsi normálně doma??pokud ano,tak můžeme někdy vyrazit na procházku emoticon

víc dočíst nestíhám,páč jsem dnes moooc unavená,ale zítra to napravím emoticon

mějte se krásně a myslím na vás,i když tu nejsem emoticon papááááá
27. srp 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
    V Žatci, Region Louny
 El, jéé taky se chystám do Brna, ale asi až v říjnu emoticon A jak tam jedeš? Vlakem nebo busem? emoticon
El, tak vem Lukýnka sebou, my ti ho tam nezdivočíme emoticon a Peťul ty vem Haničku emoticon Minule jsem jí nestihla emoticon
28. srp 2007 v 09:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holčičky moje,
tak už jsem zase mezi vámi. Já mám takovou radost.
Dovolená na chatě byla super. Jen malé minus to mělo, které si beru až do 10. září. Chytla jsem infikované klíště, po 10ti dnech jsem dostala horečku, tak jsem musela do nemocnice, ale naštěstí si mě tam nenechali. Dostala jsem antibiotika na 21 dní. Nesmím na sluníčko. A jinak jsem chytla ještě 2 klíšťata, ale ta byla ok.
Len, Ty jsi mě rozesmála s tím, jak jsi napsala, že Tvůj Lukášek je už človíček, tak má taky svoji hlavu. Že mu domluvíš, aby ještě nevylézal ven. emoticon
Před dlouhou chvílí jsem četla IP od Leonky, tak mě ten jejich svatební den dojal.
Peťulko, přeji Ti vše nej k svátku, samozřejmě dodatečně. emoticon
Luk, jsem moc ráda, že jste oba v pořádku, a že jsi měla docela lehký porod. Moc vám oběma gratuluji, vlastně i tatínkovi. emoticon
Jinak jsem si hned všimla, že novou fotečku má leonka, kimby a pitrs. emoticon
Sice pozdě, ale přece, malý přehled, kdo vlastně dorazí: pavly, len.tilka, pitrs, v.ctyrlistek, kimby, mmmateska, leonka, Jíťa od Marti, z.u.z.i.k na chvíli a snad i lukajda s Tadeáškem a eleanor911.
Takže se uvidíme na srazíku. Mějte se krásně. Zatím Pa, pa.
28. srp 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Jééé a ještě dodatečně vše nej... k narozeninám Leničko (leonko). emoticon A taky vše nej... k svátku Zuzance. emoticon
28. srp 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Leni, je to od 14hod, myslím, že by neměl být problém tam buď Lukýska vzít s sebou, nebo dorazit sama, protože to nebude do večera...tedy jak kdo, že? Viz již 2x srazík "na chvilku" emoticonHlavně zkuste dorazit, i kdyby jen na čajík všechny, které můžete, ať se vidíme, po takové době....Verčo, já beru ještě Míšu, kamarádku a budoucí nevěstu...Musím letět, zatím ahojky
28. srp 2007 v 17:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Pavlí, tak Míšu jsem četla, ale nevěděla jsem, o koho jde, takže je samozrejmě taky vítána. emoticon
Tak jsem konečně nainstalovala opět ICQ. Pavly, nakonec jsem to našla, kde změnit heslo. emoticon
28. srp 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Už se nám to blííííížžžžžíííííííííí emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. srp 2007 ve 13:00  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky,
já si taky vzpomněla, že se nám to blíží, jenže problém je ten, že nejnovější fotky budu mít až v pondělí nebo v úterý. Takže vám budu muset stačit já osobně. emoticon
Dnes jsem obíhala úřady, všude na mě byli milí, což nebývá zvykem. Jsem koukala jak puk. Už brzy naviděnou. Moc a moc se těším na "dámský kolektiv". emoticon emoticon emoticon
29. srp 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,jen rychle zdravim,porad nekde litam nebo dela veci do skoly....pristi tyden snad bude lip,ale to si povime v nedeli,zatim papa emoticon
29. srp 2007 ve 21:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků.
  • Svatba byla 16. září 2006
    V obřadní síni kadaňského hradu, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 ahoj holky! Tesim se na nedeli, ze se uvidime a povime si vsechno osobne. emoticon
30. srp 2007 v 18:26  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 21. července 2006
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj holky,
je mi to strašně líto, ale já určitě nedorazím emoticon Ležím s vysokýma horečkama - mám zánět prsní žlázy jako blázen a dokonce to vypadá, že mi budou muset ukončit laktaci, protože se mi to pořád vrací a hrozí, že bych pak musela do nemocnice na vyřezávání.
Vážně mě to moc mrzí, ale nic s tím neudělám, horečka mi už třetí den neklesá a antibiotika nezabírají emoticon
31. srp 2007 v 07:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 lukajdo, to je nám moc líto, ale především je důležité Tvoje zdraví. Tak ať jsi brzy v pořádku. A nemáš ty antibiotika slabá, když Ti nezabírají? To je fakt divný. Hlavně, aby jsi byla brzy fit. emoticon

kimby a pavly, přeji vám k dnešnímu svátku hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, zásnubní a manželskou pohodičku a ať máte úsměv na tváři nejen v tento den, ale po celý život. emoticon

Včera jsem oběhla 4 firmy a dvě mě nechtějí a další dvě možná někdy později. Taky jsem byla ve firmě, která sjednává zaměstnání, tak jsem se zaregistrovala.
31. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Volala jsem teď doktorce a prý je ta hladina antibiotik v těle ještě nízká. Mám počkat do zítra a když nebude do zítřka žádná změna, tak mám jet rovnou do nemocnice emoticon
Také přeji dnešním oslavenkyním jen to nej emoticon
31. srp 2007 v 09:50  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Luci, to chápemě, že nedorazíš emoticon . Hlavně se brzy ozdrav!!!
A že malýmu posíláme pusinky !!! emoticon
Taky přeji Pavlínkám všechno nejlepší emoticon !!!
31. srp 2007 ve 12:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
 ahoj holky,
je mi to líto,ale bohužel také nedorazím emoticon brácha posunul oslavu narozek,kvůli tomu,že větší část zúčastněných je na Dočesné nebo jinde...takže nemůžu emoticon emoticon emoticon

ale dodatečně přeji Pavlínkám vše nejlepší k svátku,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky emoticon

Lucinko to je mi líto,že tě to potkalo,já to měla taky,ale ne tolik...zkus si dát na prsa studený tvaroh,nechat zaschnout,zaručeně to pomáhá,vytáhne to horkost,pak sprchovat horkou vodou a masírovat...mě to pomohlo, i kamarádce,sice jsem brečela bolestí,ale pomohlo emoticon tak vyzkoušej,nic tím nezkazíš...

zlatíčka moje,užijte si srazík,doufám,že pak bude brzy další emoticon pak přepadnu Peťulu a ona mi bude aspoň vyprávět emoticon a nezapomeňte fotit,ať si vás pak můžu prohlídnout jaký jste kočeny emoticon
1. zář 2007 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky
luky-opatruj se,at jsi brzy hlavne zdrava!!!! pristi srazik tu bude urcite driv,ze jo hlky!!! emoticon
el- to se neda nic delat, me taky v dubnu prehodila svagrova narozky a nejela jsem se podivat na jednu nevestu-doted me to mrzi,ale spatne by se to vysvetlovalo....uzijte si oslavu a uvidime se i s luky o neco dyl-nevadi emoticon

dekuju vam za pranicka, uz zase letim,jedu pro zakusky pro deti-nemaji uz pak otevreno a snad jdeme na docesnou nebo na blanik-ja jeste nevim a vecer slavime brachu,tak zatim pa pa emoticon
1. zář 2007 v 09:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky,
Luci, to je skoda, ze nedorazis, ale hlavne, abyste byli OK. Tu nemocnici ti nepreju, ani tu zastavenou laktaci. Snad se to vyresi co nejlip...
Ja dorazim, uz se na vas tesim. emoticon
1. zář 2007 v 10:49  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky,
vybrala jsem ty nejzajímavější fotky, tak doufám, že je nezapomenu doma. Mějte se krásně a už zítra se uvidíme!!!!! emoticon
1. zář 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,tak jak???
ja finisuju s obedem,abych mela vse hotovo,pripravila jsem si veci na zitra,abych si vecer jen splachla vlasy,..... a jsem pripravena v pul 1 vyrazit, co vy????

budu parkovat u delvity,je nektera,ktera nevi,kde to je a chce si tam dat srazik???neni problem,dejte vedet,jinak utikam do pizzerie a najdete me u coly,jo emoticon

v kolik tam kdo budete???
2. zář 2007 v 11:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky!
Vcera to bylo fajn... jsem moc rada, ze jsem vas videla a ze jsme posedely... jak jsem jela domu, tak jsem premyslela nad tim, ze takhle dlouho uz s Vami jen tak neposedim... mozna za nekolik let. emoticon
3. zář 2007 v 09:00  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Zlatíčka!!!!!!!!!!!! emoticon PC už nám šlape, díky bohu, tak jsem hned tu emoticon

Lucí souhlasím s tebou protože to vážně bylo moc fajn a jsem ráda, že jsme se sešly i když né všechny emoticon

Musím Vám říct, že jsme dnes vyprovodili Haničku do školky a celou cestu domů jsem pak probrečela.Hanička se držela statečně, při odchodu nám vlepila hubana a čau, hrála si s dětma a na nás úplně zapomněla emoticon Je to doma bez ní hrozně dlouhý a je mi smutno emoticon Pořád na ní myslím jak to tam zvládá, za chvíli by měli jít na procházku tak budu čouhat jako nějaká stará babizna emoticon Už se těším až si pro ní půjdu a bude mi vyprávět co papala a dělala emoticon

No tak jsem si vylila srdíčko a jdu čouhat emoticon Mějte se všechny moc hezky a ty Lucinko ať už to máš brzy za sebou emoticon Zdravím všechny a páááááááááááááááááááá
3. zář 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky holky,
musím se přidat, bylo to včera opravdu super.
Lucí, myslím, že Tě určitě přepadneme v porodnici. emoticon emoticon Abychom Ti nechyběly.
Peťul, neboj, Hanička to určitě zvládá lépe než Ty. emoticon Však už jí zase brzy budeš mít doma. emoticon
3. zář 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
 ahoj holky emoticon koukám,že jste si srazík suprově užili emoticon škoda,že jsem nemohla emoticon

Peťul tak ty už máš velkou školkařku emoticon nesmutni,Hanička se určitě dobře baví emoticon i když budu asi stejná,nás to čeká příští rok emoticon
3. zář 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Petul, tak to je mazec... verim, ze je Ti smutno, ale Hanicka to urcite zvladne a verim, ze se ji tam libi... nove deticky, nove hracky... vsechno nove. Ji to urcite utece rychleji nez Tobe emoticon
Jak jsme se vcera bavily o tech metrikach, tak jsem dneska jukla do sveho alba na Konikovi a zjistila, ze tam mam cislo "16". emoticon Tak to je teda mazec. Ja to sice vim, ale nejak mi to porad asi nedochazelo, dokud jsem to tam nevidela "cerne na bilem".
3. zář 2007 ve 12:09  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Holky, ted mi doslo, ze Mateska je dneska poprve v nove praci... emoticon Tak Marti - hodne stesti a at se Ti tam libi.... emoticon
A Pavlince preju, at jsou na ni deticky hodne. emoticon Kdyz uz je hned prvni den rozmazluje zakuskama. emoticon
3. zář 2007 ve 12:13  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
 Luci utíká to viď emoticon za chvíli se probudíš a ležíš s mimi v nemocnici emoticon

Martince samozřejmě přejit aké hodně úspěchů v nové práci emoticon

Pavlínko a co dětičky?? Ty je rozmazluješ dortíkama ju? emoticon
3. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Ahojky holčiny emoticon
tak jak jste se včera měly? Máte nějaké fotečky?
Já byla v pátek a v sobotu na dočesný a v neděli jsem vylezla z postele až v deset hodin a byla jsem hotová.
Nakonec mi tu nechala ségra malýho, takže jsem nemohla jet. emoticon emoticon
Psala jsem Pavly sms, ale ani nevim, jestli to došlo emoticon
Zatim páá emoticon
3. zář 2007 ve 12:32  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky-tak poporade

marti-doslo mi to,ale nemela jsem sile odepisovat,by mi neco uteklo-no jsem cvok, omlouvam se,ale cetla jsem to vsem,takze jsme se o tebe uz nebaly, v praci ti preju upsechy a ne vrany jako u nas!!!!

el-jojo,deticky rozmazkuju,neudelas nic,jsem se na ne proste fakt tesila

len-deti byly zlaticka, jsem je tulila a pry se nakonec snad tesily vsechny /kdyz to nepraskly samy,tak mi to vykecaly maminky/ - pry na skolu ne,ale na pani ucitelku jo-tak jsem rada-to by slo emoticon
- a luci-ted jsem na trni,kdy bude lukasek na svete ,jak jsme rikaly vcera-se chystam na patek emoticon .....

leonka je asi v pelisku- chudak,tak at je brzy zdrava, i s lukajdou....

no a jinak to bylo fakt super!!!! jela jsem jeste pro to jidlo,pak za barcou a padla jsem v 11 do postele uplne KO - a to jsme jen sedeli a zvanili emoticon

tak se mejte zatim fajn!!! emoticon a musime to zopakovat fakt brzo znova!!!!!!
3. zář 2007 v 15:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš