Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Holčiny, tak jsem zamluvila 10 míst v Quarantě, všechny víte, kdo byl na prvním srazíku :-)Snad nebude pan číšník nervózní :-D Potřebuji, zda-li někdo dáte vědět i Lenče-El a Vilo, Markétka, nejsou tu a třeba na ně máte některá tel, mail, či na icq..ráda bych, aby dorazili, počítám s nimi :-) Dále Lucinko č. 2(mám vás tak rozdělené, dle toho, která tu byla první :-) ) Přeji vám jen a jen zdravíčko, štěstíčko do rodinného života. Věřím, že vše bude v pořádku a ty se na nás přijdeš i s Tadýskem podívat, už nyní se na vás moc a moc všechny těšíme! Lucinka č. 1...naopak si přeji, aby to Lukášek ještě chvililinku vydržel, protože maminku chceme vidět,kvůli srazíku a datumu, s bříškem, ovšem potom hned už i Lukýska :-) Pavlínko, nezapomeň fotečky ovšem i vy ostatní, Zuzík, Petruš, vezmeš i malou(velkou) slečnu, nebo sama? Leonko, jak to vypadá u tebe? už se sem do konce týdne nedostanu, proto se mějte pěkně a nezapomeňte na NEDĚLI!!!!!!!!!Moooc se na vás těším..Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se na vás na chvilku přijdu podívat, ukecala jsem doktora na vycházky ;-) A fotečky taky vezmu ;-) Už se na vás moc těším... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) pořád nějak nestíháááám,ale to asi všechny :-D o srazíku vím,jen nevím zda dorazím....MM má noční,tak by musel někdo pohlídat prcka ;-) ještě dám vědět,ale mám ještě další srazík příští týden v Brně,tak nevím...ale určo bych vás ráda viděla x-) chválím Pavlíce (kimby) novou fotečku :-) Luci ty si tam Lukáška ještě schovej,vždyť máš ještě chvilku čas :-D takže budeme mít jmenovce ju :-D 8-) Lucinko to je parádní,že Tadýsek tak krásně přibýrá x-) už jsi normálně doma??pokud ano,tak můžeme někdy vyrazit na procházku :-) víc dočíst nestíhám,páč jsem dnes moooc unavená,ale zítra to napravím ;-) mějte se krásně a myslím na vás,i když tu nejsem ;-) papááááá
Odpovědět
Profilova fotka
El, jéé taky se chystám do Brna, ale asi až v říjnu :-D A jak tam jedeš? Vlakem nebo busem? :-D El, tak vem Lukýnka sebou, my ti ho tam nezdivočíme :-D a Peťul ty vem Haničku :-D Minule jsem jí nestihla :-(
Odpovědět
Ahoj holčičky moje, tak už jsem zase mezi vámi. Já mám takovou radost. Dovolená na chatě byla super. Jen malé minus to mělo, které si beru až do 10. září. Chytla jsem infikované klíště, po 10ti dnech jsem dostala horečku, tak jsem musela do nemocnice, ale naštěstí si mě tam nenechali. Dostala jsem antibiotika na 21 dní. Nesmím na sluníčko. A jinak jsem chytla ještě 2 klíšťata, ale ta byla ok. Len, Ty jsi mě rozesmála s tím, jak jsi napsala, že Tvůj Lukášek je už človíček, tak má taky svoji hlavu. Že mu domluvíš, aby ještě nevylézal ven. :-D Před dlouhou chvílí jsem četla IP od Leonky, tak mě ten jejich svatební den dojal. Peťulko, přeji Ti vše nej k svátku, samozřejmě dodatečně. :-) Luk, jsem moc ráda, že jste oba v pořádku, a že jsi měla docela lehký porod. Moc vám oběma gratuluji, vlastně i tatínkovi. ;-) Jinak jsem si hned všimla, že novou fotečku má leonka, kimby a pitrs. :-) Sice pozdě, ale přece, malý přehled, kdo vlastně dorazí: pavly, len.tilka, pitrs, v.ctyrlistek, kimby, mmmateska, leonka, Jíťa od Marti, z.u.z.i.k na chvíli a snad i lukajda s Tadeáškem a eleanor911. Takže se uvidíme na srazíku. Mějte se krásně. Zatím Pa, pa.
Odpovědět
Jééé a ještě dodatečně vše nej... k narozeninám Leničko (leonko). :-) A taky vše nej... k svátku Zuzance. :-)
Odpovědět
Leni, je to od 14hod, myslím, že by neměl být problém tam buď Lukýska vzít s sebou, nebo dorazit sama, protože to nebude do večera...tedy jak kdo, že? Viz již 2x srazík "na chvilku" :-)Hlavně zkuste dorazit, i kdyby jen na čajík všechny, které můžete, ať se vidíme, po takové době....Verčo, já beru ještě Míšu, kamarádku a budoucí nevěstu...Musím letět, zatím ahojky
Odpovědět
Ahoj holky, Pavlí, tak Míšu jsem četla, ale nevěděla jsem, o koho jde, takže je samozrejmě taky vítána. :-) Tak jsem konečně nainstalovala opět ICQ. Pavly, nakonec jsem to našla, kde změnit heslo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to blííííížžžžžíííííííííí :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, já si taky vzpomněla, že se nám to blíží, jenže problém je ten, že nejnovější fotky budu mít až v pondělí nebo v úterý. Takže vám budu muset stačit já osobně. :-N Dnes jsem obíhala úřady, všude na mě byli milí, což nebývá zvykem. Jsem koukala jak puk. Už brzy naviděnou. Moc a moc se těším na "dámský kolektiv". :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jen rychle zdravim,porad nekde litam nebo dela veci do skoly....pristi tyden snad bude lip,ale to si povime v nedeli,zatim papa ;-)
Odpovědět
ahoj holky! Tesim se na nedeli, ze se uvidime a povime si vsechno osobne. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, je mi to strašně líto, ale já určitě nedorazím :-( Ležím s vysokýma horečkama - mám zánět prsní žlázy jako blázen a dokonce to vypadá, že mi budou muset ukončit laktaci, protože se mi to pořád vrací a hrozí, že bych pak musela do nemocnice na vyřezávání. Vážně mě to moc mrzí, ale nic s tím neudělám, horečka mi už třetí den neklesá a antibiotika nezabírají :-(
Odpovědět
lukajdo, to je nám moc líto, ale především je důležité Tvoje zdraví. Tak ať jsi brzy v pořádku. A nemáš ty antibiotika slabá, když Ti nezabírají? To je fakt divný. Hlavně, aby jsi byla brzy fit. :-( kimby a pavly, přeji vám k dnešnímu svátku hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, zásnubní a manželskou pohodičku a ať máte úsměv na tváři nejen v tento den, ale po celý život. :-) Včera jsem oběhla 4 firmy a dvě mě nechtějí a další dvě možná někdy později. Taky jsem byla ve firmě, která sjednává zaměstnání, tak jsem se zaregistrovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Volala jsem teď doktorce a prý je ta hladina antibiotik v těle ještě nízká. Mám počkat do zítra a když nebude do zítřka žádná změna, tak mám jet rovnou do nemocnice :-( Také přeji dnešním oslavenkyním jen to nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to chápemě, že nedorazíš ;-( . Hlavně se brzy ozdrav!!! A že malýmu posíláme pusinky !!! :-D Taky přeji Pavlínkám všechno nejlepší :-D !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je mi to líto,ale bohužel také nedorazím :-( brácha posunul oslavu narozek,kvůli tomu,že větší část zúčastněných je na Dočesné nebo jinde...takže nemůžu :-( :-( ;-( ale dodatečně přeji Pavlínkám vše nejlepší k svátku,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky x-) Lucinko to je mi líto,že tě to potkalo,já to měla taky,ale ne tolik...zkus si dát na prsa studený tvaroh,nechat zaschnout,zaručeně to pomáhá,vytáhne to horkost,pak sprchovat horkou vodou a masírovat...mě to pomohlo, i kamarádce,sice jsem brečela bolestí,ale pomohlo ;-) tak vyzkoušej,nic tím nezkazíš... zlatíčka moje,užijte si srazík,doufám,že pak bude brzy další ;-) pak přepadnu Peťulu a ona mi bude aspoň vyprávět :-D a nezapomeňte fotit,ať si vás pak můžu prohlídnout jaký jste kočeny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky luky-opatruj se,at jsi brzy hlavne zdrava!!!! pristi srazik tu bude urcite driv,ze jo hlky!!! ;-) el- to se neda nic delat, me taky v dubnu prehodila svagrova narozky a nejela jsem se podivat na jednu nevestu-doted me to mrzi,ale spatne by se to vysvetlovalo....uzijte si oslavu a uvidime se i s luky o neco dyl-nevadi ;-) dekuju vam za pranicka, uz zase letim,jedu pro zakusky pro deti-nemaji uz pak otevreno a snad jdeme na docesnou nebo na blanik-ja jeste nevim a vecer slavime brachu,tak zatim pa pa :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Luci, to je skoda, ze nedorazis, ale hlavne, abyste byli OK. Tu nemocnici ti nepreju, ani tu zastavenou laktaci. Snad se to vyresi co nejlip... Ja dorazim, uz se na vas tesim. :-)
Odpovědět
ahoj holky, vybrala jsem ty nejzajímavější fotky, tak doufám, že je nezapomenu doma. Mějte se krásně a už zítra se uvidíme!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jak??? ja finisuju s obedem,abych mela vse hotovo,pripravila jsem si veci na zitra,abych si vecer jen splachla vlasy,..... a jsem pripravena v pul 1 vyrazit, co vy???? budu parkovat u delvity,je nektera,ktera nevi,kde to je a chce si tam dat srazik???neni problem,dejte vedet,jinak utikam do pizzerie a najdete me u coly,jo :-D v kolik tam kdo budete???
Odpovědět
Ahoj holky! Vcera to bylo fajn... jsem moc rada, ze jsem vas videla a ze jsme posedely... jak jsem jela domu, tak jsem premyslela nad tim, ze takhle dlouho uz s Vami jen tak neposedim... mozna za nekolik let. :-)
Odpovědět
Ahoj Zlatíčka!!!!!!!!!!!! :-) PC už nám šlape, díky bohu, tak jsem hned tu :-) Lucí souhlasím s tebou protože to vážně bylo moc fajn a jsem ráda, že jsme se sešly i když né všechny ;-) Musím Vám říct, že jsme dnes vyprovodili Haničku do školky a celou cestu domů jsem pak probrečela.Hanička se držela statečně, při odchodu nám vlepila hubana a čau, hrála si s dětma a na nás úplně zapomněla :-) Je to doma bez ní hrozně dlouhý a je mi smutno ;-( Pořád na ní myslím jak to tam zvládá, za chvíli by měli jít na procházku tak budu čouhat jako nějaká stará babizna :-D Už se těším až si pro ní půjdu a bude mi vyprávět co papala a dělala :-) No tak jsem si vylila srdíčko a jdu čouhat :-D Mějte se všechny moc hezky a ty Lucinko ať už to máš brzy za sebou ;-) Zdravím všechny a páááááááááááááááááááá
Odpovědět
Ahojky holky, musím se přidat, bylo to včera opravdu super. Lucí, myslím, že Tě určitě přepadneme v porodnici. ;-) :-D Abychom Ti nechyběly. Peťul, neboj, Hanička to určitě zvládá lépe než Ty. ;-) Však už jí zase brzy budeš mít doma. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) koukám,že jste si srazík suprově užili :-) škoda,že jsem nemohla :-| Peťul tak ty už máš velkou školkařku :-D nesmutni,Hanička se určitě dobře baví ;-) i když budu asi stejná,nás to čeká příští rok :-D
Odpovědět
Petul, tak to je mazec... verim, ze je Ti smutno, ale Hanicka to urcite zvladne a verim, ze se ji tam libi... nove deticky, nove hracky... vsechno nove. Ji to urcite utece rychleji nez Tobe :-D Jak jsme se vcera bavily o tech metrikach, tak jsem dneska jukla do sveho alba na Konikovi a zjistila, ze tam mam cislo "16". :-o Tak to je teda mazec. Ja to sice vim, ale nejak mi to porad asi nedochazelo, dokud jsem to tam nevidela "cerne na bilem".
Odpovědět
Holky, ted mi doslo, ze Mateska je dneska poprve v nove praci... :-) Tak Marti - hodne stesti a at se Ti tam libi.... ;-) A Pavlince preju, at jsou na ni deticky hodne. :-) Kdyz uz je hned prvni den rozmazluje zakuskama. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci utíká to viď :-D za chvíli se probudíš a ležíš s mimi v nemocnici :-D Martince samozřejmě přejit aké hodně úspěchů v nové práci x-) Pavlínko a co dětičky?? Ty je rozmazluješ dortíkama ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-D tak jak jste se včera měly? Máte nějaké fotečky? Já byla v pátek a v sobotu na dočesný a v neděli jsem vylezla z postele až v deset hodin a byla jsem hotová. Nakonec mi tu nechala ségra malýho, takže jsem nemohla jet. :-( ;-( Psala jsem Pavly sms, ale ani nevim, jestli to došlo :-o Zatim páá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky-tak poporade marti-doslo mi to,ale nemela jsem sile odepisovat,by mi neco uteklo-no jsem cvok, omlouvam se,ale cetla jsem to vsem,takze jsme se o tebe uz nebaly, v praci ti preju upsechy a ne vrany jako u nas!!!! el-jojo,deticky rozmazkuju,neudelas nic,jsem se na ne proste fakt tesila len-deti byly zlaticka, jsem je tulila a pry se nakonec snad tesily vsechny /kdyz to nepraskly samy,tak mi to vykecaly maminky/ - pry na skolu ne,ale na pani ucitelku jo-tak jsem rada-to by slo ;-) - a luci-ted jsem na trni,kdy bude lukasek na svete ,jak jsme rikaly vcera-se chystam na patek 8-) ..... leonka je asi v pelisku- chudak,tak at je brzy zdrava, i s lukajdou.... no a jinak to bylo fakt super!!!! jela jsem jeste pro to jidlo,pak za barcou a padla jsem v 11 do postele uplne KO - a to jsme jen sedeli a zvanili :-D tak se mejte zatim fajn!!! :-) a musime to zopakovat fakt brzo znova!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?