Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, Marti, taky Ti přeji vše nej v nové práci. Věděla jsem, že nastupuješ v září, ale uniklo mi přesné datum. Lucí, utíká to, utíká. Však se brzy dočkáš Lukáška. Pavly, taky jsem zalezla do postele v 11 a vzpomněla jsem si, že nemáš zapomenout vyzvednout to jídlo. :-D Jdu zkusit naskenovat ty tři fotky z toho 17.12., tak pokud se to povede, tak to najdete u mě v albu. ;-)
Odpovědět
Tak konečně, i když opět skoro jako poslední- díky za super odpoledne, bylo to jedním slovem, ostatně jako vždy-SUPER! Drbali jsme až až, také jsem večer odpadla, ale příjemně unavena. Lucinko, moc na tebe všechny myslíme, takže na nás nezapomeň, jak držíme pěstičky a také...jak se na vás oba už moc těšíme. Lucinko č. 2, ty se brzy hlavně uzdrav a dej nám o vás obou brzy vědět, škoda, že jsi včera nemohla. Martí, my jsme doufali, že dorazíš s Jitkou, škoda...o hodně jsi přišla a my o tvé fotky :-) Ale hlavně, ať se ti daří v nové práci. Zuzí, tobě hlavně hodně zdravíčka, vše bude v pořádku, hlavně hlavu vzhůru!!!Jen nás příště tak nešokuj-novou image :-D Pak tě nepoznáváme :-) Pavlí, tak první den ve škole s dětičkama jsi to zvládla....hlavně, aby to tak bylo i po celý školní rok-v pohodě. Hlavně, že jsi nezapomněla na M3-ještě si to pamatuji ;-) Leonko a Vilo....až budete holky moc, ozvěte se...jak se vede....dejte o sobě vědět a opravdu škoda, že jste se nemohli zúčastnit :-. Petruš, ráno jsem si vzpomněla i na Haničku, vidíš, jak děti to nesou lépe, než rodiče, ale je to krásné, dávej na sebe pozor a také nás čas od času informuj..joooo????!!!!! Pak se jen nestačím divit x-) Leni-el, doufám, že oslava se alespoň povedla, jak měla, ale babinec je babinec :-) Tak snad příště, ano? Co nového u vás? Verčo, my se určitě teď dost uvidíme,nezapomeň pak písnout té Míše. Ona se tu určitě brzy také ukáže, třeba i Linda s Olím :-) Jo a ps: ....pochopí jen zbytek, který to "táhnul" dále.....holky, první z vět po příchodu domu: My nemáme vajíčka?...............................Holky, máme(jen jsou v lednici na svém místě, no comment, museli jsme se fakt smát, prostě chlapi, přesně jak jsme se o tom bavili) Mějte krásný týden, my jedeme pryč, kdy se vrátíme nevím, máme takovou mini dovču, takže se ozvu, jakmile dorazíme) Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, samozřejmě taky děkuji za hezké odpoledne, zatím se tu rozkoukávám, protože jsem tu fáááákt dlouho nebyla. Jsem ráda, že Pavly mě ještě pamatuje :-) . Fotky mám na foťáčku, přidám je do svého alba snad dneska večer, a dám vám pak vědět. A Verčo, životopis jsem dohodila, tak snad...hrozně jsem je tam přemlouvala! doufám, že si tě brzy pozvou! Kdyžtak to tam "pushnu" :).
Odpovědět
Ahoj holky! Pavlí, tak "vajícka" me fakt pobavily! :-D :-D :-D Já prijela a oznámila manzelovi, ze jsem zjistila, ze jsou takovi vsichni, tak ze uz se nicemu nedivim... :-D Tak byl spokojen. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Pavlí, Míše jsem údaje poslala druhý den ráno. Protože mamka večer seděla u počítače, a pak jsme obě koukaly na telku. Taky jsem se pobavila u vajíček. :-D Míšo, moc Ti děkuji. Tak snad se mi brzy ozvou. A budu se snažit, aby mi tu práci dali a neudělala jsem Ti ostudu, když jsi se za mě tak moc přimlouvala. Dnes jsem chtěla jít do města, ale jak pořád poprchávalo, tak jsem se na to vyprdla a jsem doma. Místo toho jsem se naložila do vany a nechtělo se mi ani vylézt. No, a teď leje.
Odpovědět
Profilova fotka
no to se teda snaž ;-) , ale tak složitý to nebude, hlavně, že umíš anglicky, máš tam dobré reference ! A já jsem dneska zase naprdlá, pač jsme měli jet nakupovat, ale samozřejmě Fanošu má milion práce a nestíhá a přijde později...takže zase prdková !
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem rychle přidala těch pár foteček ze srazu co mám, najdete je v mém albu...
Odpovědět
Ahoj Míšo, fotky jsou super, hned jsem Ti prozkoumala celé album. :-) Já těch pár fotek poslala Pavly na mejl, aby je přidala mezi ostatní fotky, pokud z toho něco vybere. Nejsou moc kvalitní. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ja minule zapomnela na petulku-teda taky hanicku-petul to je tezky,vid,ale hanicka je sikovna-alespon jsi se o tom mohla presvedcit!!!! ten pocit prazdnoty postupne prejde a bude fajn,ze ma nove zajmy a kamarady...a budes taky stastna,neboj ;-) a ted jsem zapomnela,co jsem vlastne chtela... jo-vajicka -no to me dostalo-co dodat! - souhlasim s pavlinkou-jestli bude zuzka takhle menit image,tak ji fakt priste zase nepoznam,to je presny x-) ;-) -holky,milacek mi uz druhy den rika,jestli |-| chci udelat terezku nebo martinka!!!!! tak uz se to asi snad chyta!!! huraaaaa,drzte palce!!!!!!!! ;-) - snad si to nerozmyslim do te doby znovu ja sama :-D - ve skole dneska prvni problem-jsem vyrizena, zkusim strucne poslat IP,jestli na nekterou zapomenu,tak si to klidne preposlete.ale prosim ne dal!!!!fakt to nemuzu rict verejne....rozbolela me z toho dost hlava (poprve po 2 mesicich-jak jinak)takze spis pujdu do hajan,nez tu vysedavat.... - miso-fotky jsou super,i albicko,mas tam presne "moji"vysnenou vyzdobu o ktere jsem mluvila :-( , budu drzet palce, at to tobe vyjde!!!!! :-) tak uz fakt vic nevim, mejte se krasne!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, fotečky jsou kráásnýý, no moc lituju, že jsem nakonec nemohla jet, příště budu snad na 100% :-D Pavly, mě by ve škole asi taky hráblo :-( Jak z dětí, tak z rodičů :-S Tě obdivuju!!!! Jinak, moooc zdravím Míšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se dostala k PC až teď, manžílek tu zabíral místo... ]-( Jinak srazík byl super a už teď se těším na další a snad se nás tam příště sejde víc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Dneska jsem byli v CV pro kocarek x-) x-) x-) (jsem z neho cela pryc) a potkala jsem Petulku! Mela ksiltovku a byla ke me otocena bokem, tak jsem ji hned nepoznala a premyslela jsem, odkud znam toho chlapa (myslim tim Paju - Petulky manzela). :-D Fotky ze sraziku jsou dobry, az na to moje bricho... :-D Ze se nestydim, takhle se odhalovat na verejnosti. :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravím vás po týdenní odmlce :-D . A tady se zatím toho tolik událo. Mrzí mě, že jsem nemohla na srazík. O to víc, že jsem si to zavinila sama :-( . Zapomněla jsem si totiž na dovolenou vzít nové balení kontaktních čoček. Tím pádem jsem o týden přetáhla ty staré. Ačkoliv se mi to stalo po několikátý za tu dobu co je nosím ;-) , vždy to bylo v pohodě. Jenže tentokrát mě oči vytrestali. Otekli a strašně boleli. Celý den jsem strávila v posteli s mastičkou na uklidnění. Ale musím zaťukat 3 dny a je to dobrý ;-) . Dívala jsem se na fotky a museli jste se dobře bavit. Lentilko, máš krásnýýýýý bříško a taky už to máš za pár x-) . Budu na tebe myslet :-D A kdopak je staronově příchozí misanda? Zdravím :-D :-D Jinak dovolená byla super. Byli jsme ve Špindlerově mlýně. Koupili jsme si Bonus pas, což bylo zvýhodněné vstupné na různé atrakce a celý týden jsme tyto akce navštěvovali. Takže jsme absolvovali sjezd po vrstevnicích na horských koloběžkách, bobovou dráhu, přemostění(přivázáni na kladce jsme přejížděli přes údolí ve výšce 30m), pak jsme se jeden den s kolama nechali vyvést lanovkou na vrchol a pak sjezd dolu, návštěva bazénu s výřivkou, a taky pro mě největší adrenalin-17 m vysoká houpačka, kam nás vytáhli na kladce a pak pustili volným pádem asi 10m a zhoupnutí. Hrůza, hrůza, hrůza. V životě bych na to sama nešla, ale když už to bylo zaplacený x-) :-D Ječela jsem z plných plic :-D :-D . Bylo toho ještě více. Celkem 10 položek. Počasí bylo akorát na výlety, výborně nám tam vařili, takže dovolená úžasná. x-) x-) Mějte se krásně, já se zase ukážu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí to jooo, máš opravdu nádherný bříško!! :-D :-D Leon a máš nějaké fotečky? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Všechny vás moc zdravím. Tak můj dnešní den: Dala jsem vyvolat fotky minulou středu a blbě jsem to tam zakřížkovala. Prostě jsem dala, že chci matné, ale nezadala rozměry. Já chtěla 9x13, ale udělali mi tím pádem automaticky 10x15. Což budiš, můj problém, že jsem to blbě pochopila, mají to na té obálce blbě udělané. Ale oni mi u jednoho filmu udělali lesklé fotky a u druhého filmu mi udělali matné a údajně 25 fotek, které jsem zaplatila, ale přitom mi jich udělali jen 22. Tak jsem šla oboje reklamovat, jestli by mi udělali ty 3 fotky a jestli by mi místo těch lesklých udělali matné. Ale paní prodavačka říkala, že to tedy zkusíme, ale protože tam nemám zaškrtnuté ty rozměry, tak prý automaticky dělají leské a 10x15. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Jenže do toho přišla zákaznice do drogerie, chtěla něco kvůli žiletkám, a jak paní prodavačka byla zblblá, tak nám zapomněla dát nějaké potvrzení, že jsme jí předaly ty fotky na reklamaci. A tak tam zítra budu muset jít s mamkou znovu, jestli dostaneme nějaký doklad, že jsme reklamovaly fotky. 8-( A koupila jsem si pantofle. Příště tak s mamkou půjdu nakupovat, prý jdeme jen pro papriky a reklamovat fotky. ;-) Leonko, koukám, že jste měli super svatebku a krásně jste si ji užili. Tak šup šup nějaké fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se musím pochlubit... Dneska jsem náhodou zjistila, že moje kolegyňka je současně naše známá z témíčka. Je to Evička a je to moooc hodná a šikovná mladá pani. ;-) Až mě to šokovalo. :-. Hnedka dostala vynadáno, že nedorazila na srazík, ale odtěďka si jí pěkně pohlídám aby nechyběla ]-( :-D Tak to je novinka dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,omlouvám se,že jsem se tu dlouho neobjevila,ale nějak jsem nastíhala :-( koukám,že Zuzka už mě předběhala s tou novinou ;-) byly jsme obě mile překvapené :-) svět je opravdu malej :-D slibuji,že se tedy na příštím srazíku také ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Lucí, bříško máš krásný, ty fotky jsou super :-p , ani nevíš, co bych za takový dala já. Ale budu si muset počkat do příštího roku, protože Fanošu povídal, že bez svatby mimi nebude :-S . Tak jsem setřela. Ale na svatbu se už těším, už mám první věc ! Polštářek na prstýnky od Kokošky, moc šikovná, fakt se povedl!! Pavly, díky za tip, výzdoba určitě bude vlastní a podle našeho ! Snad se povede ! Jinak zdravím všechny co jsem na srazu neviděla a nepoznala...! Verčo, z Toyody se neozvali ? já si to kdyžtak pohlídám ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem byla ve městě a viděla jsem len.tilky mamku. :-) Tak koukám, že svět je opravdu malej. :-D Míšo, zatím se neozvali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už jsem tu delší dobu nebyla tak vás všechny moc zdravim :-) Vůbec není čas a teď jsme spíš na koníkovi ;-) Je mi líto, že jsem nebyla na srazíku, ale každý víkend teď máme pracovní tak bych ani nemohla :-( Možná zase před vánoci, pokud nějaký bude ;-) Jinak u mě nic moc nového, zatím :-) .... vlastně jo, příští týden máme v plánu konečně svatební cestu, nejspíš Malorca, ale to bude záležet na nabídce. Tak pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem vám do albíčka dala fotky ze svatební cesty. Teda z obou ;-) A kdepak máte další fotečky ze srazu?? Ahoj Leni-to jsme rádi, že jsi se taky ukázala. Všichni už tady po tobě pláčou a ty jsi nám zatím nevěrná s koníkem. Že by??? ;-) ;-) ;-) Tak hezkou svatební cestu x-)
Odpovědět
Ahoj holky, vilo, vítej opět mezi námi. ;-) Je škoda, že jsi nebyla na srazíku, tak snad ten předvánoční by mohl vyjít. leonko, opravdu jste si tu svatební cestu užívali na maximum. Moc krásné! Až jsem z těch vašich dobrůtek dostala hlad, tak jdu obědvat. Další fotky by měla mít Pavly, ale ta teď nestíhá. Dnes se narodil mojí kamarádce Lukášek. Ale na naší Lucinku s Lukáškem si ještě chvíli počkáme. :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Vcera jsem ani nepsala... dopoledne jsem byla u Dr. a maly zrovna spal, takze se doktorovi monitor nelibil (za 15 min. se pohnul asi jen 2x) a poslal nas na nej znovu dneska do nemocnice s tim, ze pokud se nebude hybat, musi se to pak monitorovat 2x denne a to ambulantne nejde - tzn. nastup do nemocnice. Dneska jsem dorazila do nemocnice a drahy nas potomek opet spinkal, takze se pohnul kdyz nas napojili a pak uz zase 25 min. bez jediného pohybu! Ja jsem se pretacela, sestra mi hybala s briskem a nic. Sestricka mi rekla, ze tohle se doktorum libit nebude. Takze jsem se ji ptala co jako se mnou budou v te nemocnici delat, zacala jsem premyslet co vsechno si mam vzit s sebou (jestli jen par veci nebo uz rovnou celou tasku do porodky) a smirovala se s tim, ze zajedu domu pro veci a jdu si lehnout do nemocnice. V tu chvili se maly asi probral a zacal kopat. Takze po dalsich 25 min. jsme skoncili, pan primar rekl, ze je to v poradku a mohla jsem jit. No des. Tak jsem jela do Klasterce za segrou na drby, protoze cela rodina nedockava, vsichni mi volali a byli zvedavi jak jsme dneska dopadli na monitoru. :-D Mimochodem - maly se hybe jako das od te doby co jsme vylezli z toho monitoru a hybal se i celou dobu predtim. Jen proste na tom monitoru stavkuje! ]-( Proste ma svou hlavu uz od malicka a ja z nej mam akorat hlavu "v pejru". :-D Takze na dalsi kontrolu zase ve ctvrtek.
Odpovědět
Ahoj Lucí, tak to jsem moc ráda a určitě my všechny, že všechno dobře dopadlo!!! Tak jak to tak vypadá, tak Lukášek by byl nejraději ve znamení býka nebo berana. :-D Jste si ho asi špatně naplánovali. ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, zítra večer písnu i odepíši na IP, jen dnes jsem tu naskok, abych dočetla...tak zítra pááá
Odpovědět
Ahoj holky, jen se hlásím, obíhala jsem úřady. Dnes to bylo vše v pohodě. Příště to bude asi horší. :-S Mějte se krásně. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,moc vas zdravim... stale jsem ted mimo byt,stale neco-prace,zabava, i to,ze dokud je pekne,tak jsem mimo byt a uzivam si toho,nez budu zase zavrena!!!! mejte se vsechny fajn a tesim se na dalsi srazik,kde si pripadne povime,co vse se deje,tady bych to stejne nepsala ;-) tak papa
Odpovědět
Ahoj holky mam na Vas prosbu po nejakych 13 letech se vracim do Chomutova.S nastavajicim jsme se rozhodli myti svatbu prave zde jelikoz moji rodice porad bydli v CV problem je ten vubec nemam pradstavu o ubytku,jidle a fotografovia tak ohledne vseho co souvisi v Chomutovskou svatbou muzeme te mi prosim poradit kdo pro vas byl super a koho rozhodne vynechat,jo a hlavne pocitame s 05 lidma a kam je ubytovat?Myslela jsem na Kamencak a obrad na Cervenem Hradku?Co vy na to jde to?Diky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak ja tento tyden litam a lita,ale jsem spokojena....alespon se neco deje!!! - vcera jsem zacala i chodit na AJ-bych nebyla tak blba...a taky mam chut se zase neco ucit a nic moc tu k nabidce neni,tak alespon neco.... - verkaberka-urcite ti rady poradime a napiseme sve zkusenosti- az nekdy najdu cas,tak asi do IP...ikdyz ja jsem od klasterce a o chomutovu nevim zase tak moc.... - tak ja zase letim- uz po nas jdou, jdou, jdou.... ]-( (myslim harantici)
Odpovědět
Ahoj Holky!!!! Verkaberka, já ze své zkušenosti bych vynechala Kamenčák ale záleží na Vás pokusím se více rozepsat do IP. Na Hrádku chtěli před rokem myslím že 3000,- za obřad, což mi když jsme si platili svatbu sami tak bylo pro nás zbytečný, ale záleží samo jen na vás ;-) Jinak když se mi jukneš do alba mám tam vše o dodavatelých se kterými jsme byli moc spokojený :-) Pavlí co Lucinka, už jsem jí dlouho neviděla na ICQ nedala už vědět jestli to má za sebou???Moc na ní myslím x-) Jinak všechny moc zdravím a jsme v pořádku!!!!A o školce ani nemluvím, je to hrůza, už jsem to psala na Koníkovi tak to pak přrekopčím sem. Mějte se!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?