Svatba v červnu 2012. Havířov a okolí.

Profilova fotka
Ahoj holky tak neco malo o me. Zasnuby probehly celkem nedavno, bude mi 25 let 14.1.2012 a dcerce 2 roky 5.5.2012:-).. termin mame vybrany uz delsi dobu ale bohuzel mame termin 6.6.2012 coz spada na stredu a to na na zamecku v havirove neoddaji protoze to je v tydnu a kazdou stredu maji nejake sleziny na kterych debatujou coz me nas*alo ale bohuzel.... tak sem teda zjistovala a mozna by to slo v šenove v mistnim parku je tam hezky a dokonce by nam i vyslo datum 6.6. jenze pri oznameni zasnub to bylo vsem vcelku jedno az na "tchyni a tchana " to sme si hned vyslechli proslovy ze nejsme jedini kdo na svatbe chteji byt a ze proc v tydnu at to datum zmenime ze se to nikomu nebude hodit atd atd a nakonec nam ani nepogratulovali...coz me u nich ani neprekvapilo....mame trosku slozitejsi vztahy... tak bych chtela znat vas nazor... datum nemame nijak vybrano podle buhviceho jen se nam libi ze dcera se narodila 5.5.2010 a svatba by byla 6.6.2012.... sem celkem tvrda hlava ktera kdyz si neco umane tak to je konec ale prece jenom... maly cervik mi vrta v hlave.... a ted jsem si vsimla ze 5.5.2012 se mi sice az tak nelibi ale je to sobota... tak ja nevim co myslite? jinak teda na svatbu zatim nic nezarizujeme protoze nevime kdo prispeje a kolik a na co...a myslim si ze "tchanovci" neprispeji nic protoze se jim streda nelibi ....no a kdyz se to tak vezme mozna se vezmeme jenom se svedkama...aspon se nic neutrati.. a jak rekla moje mamka vemte se se svedkama a bezte se ozrat :-) hihi z me rodiny by bylo pouze 6lidi ale pritelova rodina je asi kolem 45-50 lidi :-D no a ted baby radte :-) jsem bezradna... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mno pokud netrváte na svatbě velkolepé tak bych šla klidně do toho jen svědci a potom někde pořádná oslava :-) někdy jsem přemýšlela , že by to bylo taky lepší ale já bych to nemohla ani nechtěla udělat rodičům, že bych je ochudila o něco, na co se tak moc těší :-) my máme vztahy perfektní tak to není tak trošku váš případ..mě by se i líbilo jet za ty peníze někam na dovolenou tam se vzít..není nic krásnějšího než se nestresovat a jen u moře říct ano :-) takže záleží na vás jak moc chcete svatbu nebo spíše vám jde o to být konečně spolu a mít k tomu papír :-) tak bych potom neřešila ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jasne konecne do toho chceme prastit :-) takze kdyby bylo jen a jen na me klidne beru ty svedky a jdu si rict ano!! jenze v srdicku citim ze mojeho chlapa to neskutecne mrzi vscehno a chtel by to mit s celou rodinou.. ale za to ze nevychazim s rodicema protoze jim nejsme dost dobri za to nemuzu jenze stara skola je stara skola a chybu nikdy neuznaji ...
Odpovědět
Profilova fotka
taaaaaak nakonec sme svolili a mam rezervovany termin 16.6.2012 v 10:00 :-))) hihi v havirovskem zamecku :-)
Odpovědět
@katkavfr jé to půjdu hned po tobě mám to 16.6.2012 ve 12:15, už víš kde bude oslava??
Odpovědět
Profilova fotka
nepujdes jeste je mezi nama jankaatom z petrvaldu oni to maji na 10:45 :-):-) hihi hostinu mame zatim rezervovanou na zaguri ale asi to udelame na lapacce :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?